Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
8. mar 2010

No veď ja som už aj rozmýšľala, keď som sem nakúkala, či kôň nie je pokazený 🙂

mimi, mala by som si z teba zobrať príklad, treba mi nejaké svaly na zadku a stehnách vycvičiť. 😕

mimi21
8. mar 2010

no ale ja nenaberam svaly, ja musim najprv tuk spalit 😀 😀 😀 to je to co ty nemas 😀
ale dnes nam dala bab dobre zabrat 😉

no neviem, kde sa vsetky podeli, akurat o emode viem, ta bola u mna, chuda sofia, moja Nina ju riadne ponicila, vyskala ako besna a furt ju chcela chytat 😀

ludmilabb
8. mar 2010

mimi moja Sofia ju aj rozplakala a drzo jej hracky brala a Erikina Sofinka taka zlatucke, kludne, rozvazne dievcatko 🙂

jamaat
8. mar 2010

Hej, Sofia je taký rozvážny kľuďas 🙂

zuzkad
8. mar 2010

...tak u nas sa uz spiiiii vo velkom, maly zaspal pri krmeni tak som zhasla svetlo a nechala len uspavanky hrat.

kacka krasny kocik mate 😉 😉

normalne som zavislacka 😀 😀 namotala som sa na Esmeraldu a sledujem ju kazdy den a v piatok mi ide posledna LEN 137 cast potom je happy end 😅 😅 a nic podobne uz v TV nejde ...teda ja tie novodobe telenovely nemusim...to je len o sexe . kazdy s kazdym...hadkach, nenavisti...ta Esmeradla je taka jemnejsia 😅 😅 nooo asi sa budem musiet namotat na nieco nove ked mi skonci 😀 😀 😀

mimi21
8. mar 2010

zuzka 😀

no veru, sofia, je taka rozvazna a to moje besnidlo ju trochu zaskocilo 😅
Nina je fakt take blaznive decko 😵 😵 😵 ale zase aj my ked niekam inam dojdeme, tak sa chvilu rozkukava
ved aj Sofia ked sa rozkukala tak aj prehovorila, aj sa na mna usmiala 🙂

ludmilabb
8. mar 2010

moja Sofia sa velmi rychlo rozkuka a hned musi vsade ist, teda liezt

mimi21
8. mar 2010

juuuj, kamoske sa dnes v BB narodil syncek, rysavy po ockovi 😵 😵 😵

ludka aj Nina musi vsade liezt, ked sme boli v sobotu u nasich tak sa vobec nebala lozit po celom byte, aj tam kde bola tma a to nasi maju 4izbovy byt, tak mala co robit kym to vsetko poriadne preskumala 😀

jamaat
8. mar 2010

Ako sme sa zhodli na tej Sofiinej rozvážnosti 🙂

ladywitch26
8. mar 2010

a co sa divite, vsak aj preklad mena sofia znamena mudra, rozvazna 😀

zuzka, jedinu telenovelu, ktoru som zrala, bola jednoducho maria, aj to som mala myslim 11r, ked to slo a ani nedali vsetky casti, tak som s telenovelami nadobro skoncila. 😀 ale pozerala som hviezdnu branu, to tiez vsetky tie serie mali hadam aj 300 casti, takze to uz tiez skoro telenovela, aspon tou dlzkou

ludmilabb
8. mar 2010

jednoducho maria bol zlom aj u nas sa to pozeralo 😀

ludmilabb
8. mar 2010

lady aj moja je Sofia 😕

ladywitch26
8. mar 2010

ludka, vsak a nie je mudra? vsetkym vam prejde cez rozum 😀

iinuska
8. mar 2010

no, len aj ludka ma Sofiu, a podla toho, co pise jej Sofia velmi kludna nie je 😀

mystery7
8. mar 2010

ahojky
FB mi neide, stale ma vyhadzuje 🙄
Dnes spal Mirko cez den 3,5 hodiny (spolu, nie v kuse), vecer to zaklincoval hodinovym revo, kym zaspal. Uzuz zaspal (asi 4x), ale hned sa prebudil a reval dalej.
Ciste psycho, hlava ma boli.
A este som nechala dvere na balkon len pribuchnute, vonku fuci ako besne, tak nam ich otvorilo. Skoro sme dostali infarkt.

ladywitch26
8. mar 2010

mys, ja som tiez hotova ist do postele. mala buntosila od piatej, potom si o pol deviatej pospala az pol hodinku a potom sla spat o dvanastej a zobudila sa o jednej, odvtedy nic. zalomila teraz o siedmej, ale uz dvakrat mi mravcala, tak som ju musela ist tisit. a kedze zaspala tak zavcasu, tak mozem ocakavat, ze rano zasa vstane pred siestou. 🙄

emode
8. mar 2010

Nazdarek 😀
dobre ste skonstatovali, len ste ju niekedy u nas nezazili ked nemame navstevu 😀 jedine co robi a to asi vsetky dietky ze zuri ked nieco nie je po jej 😖 ... asi ju budeme musiet ucit brat hracky inym detom 😅

mimi ninka je riadne sidlo 😀 a riadne sikovna 😅

ladywitch26
8. mar 2010

erika, vsak co chceme, mame decka narodene v roku byvola, a vacsina z nich je znamenie baran alebo byk. takze tvrdohlavosti a zlostnych vybuchov si este uzijeme 😉

zuzkad
8. mar 2010

lady tak to si vystihla 😉 😉 uz aj pri mojom malom sa ukazuje ta bycia tvrdohlavost...a nastve sa az tak, ze sa prehyna do zadu od zlosti...alebo kriciiii po mne ked nahodou si dovoli v jeho pritomnosti sadnut za PC, alebo ak si dovolim hrat na bubon, ked bubnuje on...chmatne mi ruku a da mi ju prec...jednoducho on teraz hra 😀 😀 ale najhorsie je, ze sa rozhodol chodit alebo sa teda snazi o to a jeduje sa, ked si dovolim ho drzat aby nespadol...dava mi ruky prec a jeduje sa, lebo on chce sam vsetko...darmo mu dohovaram, ze by este padol...nieeee musi byt po nom...byk 😉 😉 😉

ladywitch26
8. mar 2010

zuzka, to poznam s tou rukou, tiez ked ona nieco robi a ja chcem tiez, tak mi chvatne ruku a odsunie ju, ze nie, len ona 😀
nastastie toto druhe bude tiger a panna, takze trosku menej tvrdohlave, aj ked aj tiger bude obcas vystrkovat drapky 😀

zuzkad
8. mar 2010

lady al ked prestanem...a nahodou nieco ine robim, tak sa zas jeduje, ze si ho nevsima...spekulanti su to 😅 😅

moj svagor je v znameni panny a je to velky dobracisko a kludas...tak by si mala mat skvele dieta 😉 😉 😉

sssimi
8. mar 2010

Ahojte!
No môj brácho je panna a mama má s ním trápenie od narodenia až do teraz- a tom má 20 rokov. Od malinka bol jedovatý, hádzal sa o zem... A asi mu to zostalo, lebo teraz chodí pogovať 😀

Ja som frčala na Divokom anjelovi-tie časti som videla všetky... A viem aj o čom je Esmeralda a ak si spomínate na Kasandru 😀 ... To som pozerala tak sporadicky..

sssimi
8. mar 2010

A ešte som chcela: Sárke idú 3 zúbky naraz-vrchné 1ky a 2ka a zdá sa mi že aj očný pôjde... Och... Nechce si to dať pozrieť, ale keď se rehoce, tak vždy nakúkam.

mimi21
9. mar 2010

bre ranko 😉 prvaaaa 🙂

tak Ninka ma za sebou uz aj ranajky, kym bol mm v kupelke e ja na wcku tak sa najedla zeme z kvetinaca 😝 opica mala je to, lebo uz tam vobec nechodila a teraz zneuzila chvilocku kym bola sama 😀

ja si ale voooobec nepamatam ci som ju v noci kojila alebo nie... prebrala sa o polnoci, ked sme isli do postele my, a potom si uz nic nepamatam...len to ako sa o 6:15 zacala mrvit a o 6:30 na seba stiahla kolotoc...
baby vy este mate nad postielkou kolotoc? ja uz som rozmyslala, ze ho dam dole asi...

mimi21
9. mar 2010

a tot akože už čo má byť... 😠 😠 😠

http://www.topky.sk/cl/11/687488/Rodicia-tyrali...

jamaat
9. mar 2010

Dobré ráno.

mimi, už som dala dole kolotoč. A zdá sa, že sa konečne prerezal druhý zúbok hore. Včera aj bola riadne nervózna.

ludmilabb
9. mar 2010

ahojte druhaaa

Sofia je blizenec uz som raz aj pisala, ze sa v nej biju dve osobnosti

joj zla teraz mrnci mi na rukach, vyzyvuje a to vstala len pred hodinou, bieda 😨
ja som nefrcala na ziadnej telenovele ale Priatelov a Beverly Hills sompozeravala dooost 😀
koncim Sofia uz nervaci a odtiska sa mi na rukach

zuzkad
9. mar 2010

ahojte...

prave sme vstali s Nicom...este som mierne otapena, tak ma prebera prave kava. Nico plny energie uz riesi svoje hracky a jasi sa ...chcela by som mat jeho energiu 😝 😝 😝

Ja este mam kolotoc v postielke, zatial nejak nema zaujem ho stahovat. Len si zapina sam a prepina si pesnicky inak pohoda 🙂 🙂 chcela by som mu ale kupit taku "premietacku na stenu" len musim to najst kde to maju

mystery7
9. mar 2010

ahojky,
u nas bola desna noc. Ja som isla spat 22:15 maly sa zobudil o 23:00 ☹ pri kojeni som zaspala, o 00:46 som ho supla do postielky. Zobudil sa opat o 3:46 🙄 ja som opat zaspala. O 4:30 som ho chcela prelozit, ale ked som mu vytiahla bradavku z ust, tak spustil rev. Musela som ho nechat s nami. Inac sme hore od 5:45 🙄 ale ja mam pocit, ze som vobec nespala ☹
Teraz uz bol nervny, tak som ho dala spat a uz v postielke nervaci 55 minut. Na infarkt. Ukludnujem sa dezertom a kavou. Ja pri nom nikdy neschudnem.
Moj Mirko je blizenec a aj to v nom vidiet. V okamihu sa vie zmenit.
Dnes uz nemal skoro ziadne sopliky, zda sa mi, ze uz ani nehrapci.
Idemkusit FB ci sa tam dnes dostanem.

ludmilabb
9. mar 2010

mys vidis preto su nase deti take podobne 😝
ja kolotoc uz nemam, iba co zavadzal Sofia by si ho nedokazala zapnut pretoze je na natahovanie ako hodinky

uz spi ale chuda taku slehu mi hodila do zachoda riadnu hnacku ma tak zeby zuby? 😖