Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
17. máj 2010

rybca, no vsak ani mne stanka uz tak neskoro nic neje. cez den je to mlieko prve o osmej, potom o pol desiatej ma desiatu, potom ide spat, obed okolo jednej, olovrant o tretej, o piatej-siestej vecera a o pol osmej to druhe mlieko. potom je uz moc unavena na jedlo. a snazim sa to mlieko dodrziavat hlavne kvoli tekutinam, aby mala dostatok, lebo ona mi vela caju nevypije. sice sa stane, ze stiahne aj 200ml obcas, ale vacsinou ak vypije 100ml, tak som rada

ladywitch26
17. máj 2010

heheeej, tak aby na tom nasom stretku nakoniec nebolo uz aj viac tehuliek 😀 😀

mystery7
17. máj 2010

to ti stanka vela zje.
Ja rano kojim, potom hed mliecna kasa, kojenie ak spi, ak nespi, tak az obed. Potom kojim a spi. Poobede sabinacik/vyziva a vecer kasa a potom kojenie.
Na ranajky mu davam aj chlieb, ale toho zje omnoho menej ako kase.

mystery7
17. máj 2010

ja uz chcem buduci tyzden skusit krupicovu kasu s normalnym mliekom, som zvedava, ci bude jest 😝

ladywitch26
17. máj 2010

mys, no ale ona toho aj nabeha, tak to stiha spalit. a dnes som ju vazila u mamy v robote, tak ma 12,4kg. to svagrov syn trojrocny ma 15kg. a ju proste nezastavis, ona fakt nepostoji ani chvilocku, v kuse musi behat po dome, aj ked je v sedacke alebo kociku, tak aspon kope nohami.

ladywitch26
17. máj 2010

ok, idem ja uz zaliezt do pelechu, zajtra rano ma caka to sono, tak hadam poobede uz budem pisat, ci je to sashka alebo fabien 😉

kackabrcka
17. máj 2010

lady to este davas tak vela mlieka ? my iba vecer uz 220ml zevraj im to staci a cez den mi vypije 200-400ml vody.. moja pije obcas rano normalne prevarene mlieko.. na ranajky ma chlieb maslo dzem a monte alebo jogurt este k tomu.. obed polievka+druhe, olovrant ovocie, vecera kasa alebo chlieb+syr a o 19stej nocne mlieko.. dobru noc

jamaat
18. máj 2010

Dobré ráno.

Tak som sa rozhodla 17.máj oficiálne vyhlásiť za Deň Emkinho samostatného chodenia. 🙂

rybca
18. máj 2010

Jamaat - to je super...🙂 my si este pockame, Matko je spokojny so stvornozkovanim..🙂 aj ked zakazdym sa tak ponahla, az naskakuje, preto ma aj vecne modriny na nozickach..🙂

sssimi
18. máj 2010

Ahojte Kočky.

Tak Sarah má dnes rôčik 😀 Torta sa chladí. Už ju len dozdobiť a 17:10 sa bude sfukovať prvá sviečka 😀

nikanika28
18. máj 2010

cafte, u nas zase fuci a prsi...no skvela prilezitost na prechadzku 😝 😝 😝
Simi, Sarah vsetko najlepsie k prvemu rociku 😵 😵

iinuska
18. máj 2010

dobre ranko,
ani u nas prechadzka nehrozi, dufam,ze zajtra to uz bude lepsie. Ved uz od nedele sme zavreti doma

simi, gratulko k rocku 😉 😉

martinaxyz
18. máj 2010

sssimi- gratulujeme j 1. rôčiku...nech sa darí 😉 😉 😉
jamaat- tak sa to už začína...všetko poskrývať 😉 😉 😉 ...

nikanika28 aj u nás je špatne...ale ma to teraz nemrzí, lebo malý je chorý a von ma to vôbec neláka....

mystery7
18. máj 2010

simi gratulkooo 🙂
Tak oproti vasim detom ten moj je ako vrabcek, neviem kde nabral tych 11,33kg. Ale ani on nepostoji, neposedi. Ked stoji tak sa hojda v kolenach a presne aj v kociku neustale kope nohami, alebo sa vyklana nstrany, aby pozoroval kolieska a chodnik.
Jamaat: gratulko k chodeniu 🙂

mystery7
18. máj 2010

u nas rano neprsalo, len bolo sychravo a teraz uz aj poprchava. Snad sa este vycasi, lebo nechcem byt cely den doma. To je dost na nervy-pre oboch.

iinuska
18. máj 2010

jamaat, tak Emka je riadna sikovnica 😉

martinaxyz
18. máj 2010

mys- môj malý sa narodil s váhou 4,450g a ja som si myslela aký bude tučko a teraz má 10, 500g... ako začal behať tak nepriberá ale aj velmi málo zje...

ladywitch26
18. máj 2010

cafte zeny, tak mame pinduuuuura. muz sa asi s dedom dnes riadne ozeru 😀

rybca
18. máj 2010

lady - takze budete mat parik.....🙂

nikanika28
18. máj 2010

jeeej Lady 😀 😀 😀 ..tak gratulko 😵 😵 , aj ked ty si chcela dievcatko...tak aspon mate parik 😵 😵
Klarka mal 3900 ked sa narodila a teraz vazi 10,5kg a ma 75cm, ale tiez nikde neobsedi, chodenie je este asi v nedohladne, este sa boji, aj ked sa pusti a len tak stoji, tak sa neodvazi spravit krok, len ked som pri nej. Lukasko zacal chodit, este ani 10mes. nemal 😅

nikanika28
18. máj 2010

A Emke gratulko k ozajstnym krocikom 😵

mystery7
18. máj 2010

lady, gratulujem, chlapci su fajn 😉 a zdravotne vsetko ok?

iinuska
18. máj 2010

lady, chlapi to maju v zivote lahsie 🙂 Tak tretie bude potom dievcatko

mystery7
18. máj 2010

prihod aj nejake foto Stanky, davno som nic nevidela
Martina aj my sme sa vacsi narodili, a aj teraz je vacsi, ale unho je na prvom mieste mlieko a mlieko 🙂

ladywitch26
18. máj 2010

no s tym sonom som fakt max. spokojna. doktor pozeral pol hodku, vsetko skontroloval, aj odborny vyklad sme mali, aj na 3D na chvilu prepol, ked chcel nos a pery skontrolovat, tak sme mali 2 v 1. a za 25e. vsetko v poriadku, takze vraj sa nemame coho bat.

mystery7
18. máj 2010

kackabrcka: davas jej do toho mlieka rano aj granko? A ako jej chutilo prvykrat?? Hned, alebo si pouzila nejake finty?

ladywitch26
18. máj 2010

mys, stanka mala 4,2kg, ked sa narodila, teraz ma 12,4, ale mlieko uz moc nechce. u nas je na prvom mieste maso a chlieb. 😀
a foto pohadzem,len v tom musim spravit poriadok, lebo mam asi 300foto,co este stale nemam ani ulozenych v pc a nemam casu sa s tym vyhrat.

mystery7
18. máj 2010

hlavne, ze je vsetko ok, to je zaklad. Pohlavie je az druhorade 😉

mystery7
18. máj 2010

Mirko mal pri narodeni 4370g a teraz ma 11,30 , on je vahovo ok -myslim, ze aj Stanka. Kazde dieta ma svoj rytmus.
Ja ked mu davam chlieb, tak mu chuti, ale zje ho malo.
U nas su problemom zuby, vzdy ked sa rozbehnu on prestane jest. A maso nevie az tak dobra pozuvat, kedze mal doteraz len 2 zuby. Ale o chvilu sa to zlepsi. Uz mame 3, dalsie 2 sa prerezavaju a ostatne uz rastu v dasnach.

ladywitch26
18. máj 2010

mys, ja som sa ani nejako nebala,ze by nieco nemalo byt ok. proste myslim pozitivne a nejak my to ani neprislo sa bat, kedze babo tak neskutocne kope. pre mna aktivita znamenalo to, ze je uplne v poriadku.
a dievcatko by sa mi skor ku stanke tak viac hodilo, ze s takym malym vekovym rozdielom si budu blizsie, ako s chlapcekom, a aj kvantum ruzovych veci mam, no ale aspon naplnim bazar 😀 a stanka je aj tak niekedy ako chlapcisko, tak bude mat co naucit braska 😀 😀 😀