Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

lasenka
24. aug 2009

lubka - tak moj MM chce 4 deti 😕 😅 no ja len 3, takze je to len otazka casu 😉

lenand
24. aug 2009

luba mi sme tiež zatial skončili i ked mm by chcel ale vobec ma nepovzbudil tým že mi povedal šak ti tu budu pobehovat traja chlapci a tak som tomu dala zatial bodku a hotovo

ladywitch26
24. aug 2009

a teraz tak pozeram, ze ani nasim to nevyslo, ja a jedna segra sme mali byt chlapci, az ta najmladsia dievca 😀 ale aj podla cinskeho kalendara mala mat moja mama troch synov a ja tiez, takze asi u nas v rodine plati presny opak

emode
24. aug 2009

sanca je asi 5% tusim
viem ze takto otehotnela moja mamina aj moja kamoska ...

lasenka
24. aug 2009

lenand - preco nie? o par rokov by ta tvoji chlapi na rukach nosili 😅

kodada
24. aug 2009

ahojte maminky ... mne tiez tabulka nevysla, ani podla jonasa, ani podla plzniaka ... proste vsade vyslo dievcatko ... a vraj to bude chlap ... tak si vyberte

lenand
24. aug 2009

ved ja už troch mam a zatial stači a možno si to ešte rozmyslim ale tak o 3 roky skor nie a to už budem mat aj 35 😀

luba142
24. aug 2009

lenand, lasenka - my by sme mozno aj o tertom uvazovali ale to by sme museli mat dom lebo v 3-izbovom byte uz je to teraz dost. Ja som mala porody lahke tak by som sa nebala ale to miesto by sme potrebovali 😒

ladywitch26
24. aug 2009

las, a o par dalsich rokov by jej dotrepali tri nevesty. no mna by ako svokru asi porazilo 😀 😀 😀 radsej zaťáka, ako vravi moja mama 😀

ladywitch26
24. aug 2009

dadka caaaaves, tak ty to mas uz len za par.... 😀 uz sa vytesujes?

luba142
24. aug 2009

kodada ahojky ako ako? Uz to mas za par tesis sa,balis sa? 😅

lasenka
24. aug 2009

ahoooj dadi 😉 tak o chvilku si aj ty maminka 🙂 a Tomaška sme chceli aj my, ale mame ich uz v rodine troch 😉

kodada
24. aug 2009

tasku este zbalenu nemam, ale dnes som si oprala zupan 😉
no pomaly sa mi to krati, uz sa tesime .... len ja este stale dufam ze to nakoniec bude dievcatko 😀 😀 😀

vy sa pochvalte, pozeram ze drobci uz maju aj tri mesiace, super .... ale to leti

mystery7
24. aug 2009

ahooj dada, dnes som na teba cely den myslela, ze ako sa asi mas 😉

kodada
24. aug 2009

hej nysty a co tak, chybam vam??? no zanedbavam vas, priznavam .... 😀 😀 😀

ladywitch26
24. aug 2009

dadi, ja som tasku mala zbalenu uz v 32tt. a nakoniec mala nechcela ist von, tyzden som ju prenasala 😀 asi sa zatala,ze ukaze mamke, kto je tu panom...
a drobci ako drobci, mne az taka drobna nepripada.... 😀 😀 😀

inak vcera som bola v praci vecer a muz sa s nou siel este prejst.dosiel az na koniec dediny a tam mu zacala jacaaat. musel ju vziat na ruky a tak ist.akonahle ju chcel polozit to kocika,tak ziapoty. tak cely vecer potom frflal,ze ho boli ruka,lebo je tazka... 😀

lasenka
24. aug 2009

dadka - tak my uz planujeme dalsie deticky 😀

lady - a co si robila tak skoro v praci? 😕

mystery7
24. aug 2009

dada, ani ja uz nemam casuvsetko citat, ale aspon nejake rozptylenie 😉

a preco enchces chlapceka? budu nas na rukach nosit 😀

luba142
24. aug 2009

kodada teraz nas zanedbavas a co potom az budes mat babatko 😀

luba142
24. aug 2009

lady ked sa vybral tak daleko tak nech sa nestazuje 😀

ladywitch26
24. aug 2009

las, robim ale len kazdu nedelu od siedmej do jedenastej vecer. to som este pred porodom majitelke slubila,ze sa vratim tak tak zaciatkom jula, no a nakoniec som potiahla este mesiac dlhsie doma. robim v niecom ako mcdonald, ale taky malicky,dedinsky. bavi ma to tam,lebo tam mam super kolegynu a aj veceru si mozem zobrat zadara.no a mala vacsinou uz po osmej spi, tak muz sa o nu postara.

ladywitch26
24. aug 2009

luba,on bol pozriet kamosky, tam ju prebalil u nich a siel nazad. ale nedomyslel, ze mala uz bude aj hladna. a vsak nech si zvyka. v novembri nastupujem uz aj v obchode, tak bude pri nej nonstop. 😀

mystery7
24. aug 2009

ved je to dobre ze s nou vie vsetko urobit, aspon sa nemusis bat nechat ich osamote

kodada
24. aug 2009

lady kolko vazi mala?
mysty mne chlapcek vobec nevadi, len som velmi chcela dievcatko ... ale je mi to uplne jedno, hlavne nech je este drobec pekne v bruchu
rano som si v telefone pozerala SMS o narodeni vasich deticiek ... vratila som sa k staremu telefonu, novy dostal otec

kodada
24. aug 2009

lady ty uz pracujes ???

emode
24. aug 2009

neviem kde zmizla jamaat
co ten vylet na Tajchy? mam nahradu za mimi ... kamoska s malym Filipom 😉

ladywitch26
24. aug 2009

mys, ja sa bojim aj tak.... 🙂 zatial su to len styri hodky,ale stale rozmyslam,ci su ok. vyvolavam kazdu chvilu,kym nezaspi.

dada, teraz nemam presne udaje,lebo sme sa vazili pred vyse mesiacom naposledy, ale to mala 6kil, takze teraz uz zo sedem bude mat.
a tu je materska len 6mesiacov, z toho mesiac som si vybrala uz pred narodenim malej, takze este vycerpam klasicku dovolenku co mam za tento rok a 2.novembra nastupujem uz ja do obchodu.

luba142
24. aug 2009

lady sak ano nech si zvyka aj mne muz pomaha a aj by sa o mali postaral aj cely den len s prebalovanim je to horsie no ale poradil by si keby musel a aj okupat lebo on do polroka ani starsiu nekupal asi sa boji 😀

ladywitch26
24. aug 2009

luba,tak to u nas teraz kupe ocko vylucne. v malej vanicke som si ju este polozila, ale teraz sa do nej uz nezmesti,tak kupeme vo velkej vani. a to uz s tymi jej kileckami ja nezvladam. on si s nou aj poplava, ja ju len namydlim a vlasky umyjem rychlo a oni potom blbosti robia. 😀 a prebaloval ju hned v jej prvy den.ja som prve hodiny po porode nebola schopna zliezt z postele, tak ju on prebaloval, kym som sa nedala dokopy

sirinka
24. aug 2009

ja som mala mat podla tabulky dvoch chalanov 😀