Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamerlenka
28. júl 2009

ahojte, emode tak to ta obdivujem, ze si sa dala na tie korcule 🙂 ja stiham behat akurat tak okolo malej a ked tak niekde po vonku s nou aby sme boli co najviac na cerstvom vzduchu a aby aspon hodku vkuse hajala...

sirinka
28. júl 2009

no moja kamoska jazdila na korculiach aj s kocikom...jamerlenka, vsetko sa da sklbit... 😉

ja som dnes male uspala tak, ze klaru som mala v manduce na chrbte a malu v kociku a uchodila som ich az do spanku 😀

luba142
28. júl 2009

ahojte 🙂

kodada ja pouzivam na kupanie JOHNSON na telo a vlasky do kupela, pretym som mala HIPP tiez do kupela na telo a vlasky a telove mliecko HIPP lebo olejiky zevraj niesu dobre na pokozku novorodencov a na ritku mame rybaciu mast alebo sudocrem

luba142
28. júl 2009

Zajtra konecne idem na gyndu 😝 a budem to mat za sebou

mimi21
28. júl 2009

emode na www.babylook.sk su take pobyty - Donovaly, Trencianske teplice aj Kaskady - dokonca aj Chorvatsko

korcule uz planujem aj ja vytiahnut, ale zatial to ostalo len pri planoch 😀 😀 😀
a mm mi aj stepper doniesol z pivnice, leno treba utriet od prachu a cvicit, ale komu by sa chceloooooooooooo 😀 😀 😀

emode
28. júl 2009

jamerlenka
ideme vecer s manzelom pred dom ... babymonitor na plote povedali sme si ze aspon polhodinku denne ... siri aj ja sa dost nachodim s malou lebo spi v kociku len ked sa hybe 😀 aj to nie pohyb len taky hore dole u nas na terase ... cosi ... to je nuda ... akonahle vyjdem von za branicku tak spi 😀 ale vratiti sa nemozem lebo sa hned zobudi uz teraz je prespekulovana ...

luba142
28. júl 2009

emode my mame to iste ked som na balkone s kocikom mala nezaspi ked vozim sem tam a akonahle vydeme von tak uz spi a musime chodit a to spi aj 1,5-2 hodky

mimi21
28. júl 2009

my tiez spime v kociku kym je v pohybe, je jedno ci spi pol hodku alebo 4 hodky, ale akonahle prideme domov, tak do 15 min. sme hore 🙂

luba142
28. júl 2009

mimi aj u nas 🙂

jamerlenka
28. júl 2009

🙂 vidim, ze v tomto su dietky rovnake 🙂 moja tiez zaspinka v kocari hned ako s nou zacnem chodit, akonahle sa zastavim aj ked len na 5 min, uz sa natahuje a prebera...a to iste robi aj ked ideme v aute, akonahle sa niekde zastavime tak uz je hore...asi im to pripomina brusko 🙂
emode, tak vy potom byvate asi na baraku rodinnom 🙂 ja by som to mala daleko na 11.poschodie vybehnut 🙂

sssimi
28. júl 2009

Kočky u nás je to s tým kočíkovaním to isteeee 😅

Babuľky už ste začali svojim dietkom sporiť? My už máme malú poistenú, ale ešte by sme niečo chceli-kde budeme odkladať korunky z narodenín atď... Už ste nad tým uvažovali? Rozmyšlam nad stavebným sporením, ale stále sa neviem rozhodnúť...

kosska3003
28. júl 2009

aj by som sa chcela rokculovat aj korcule mam aj za domom mam hradzu 7 km popri Vahu a nemam kedy a nemam kde nechat malu ale uz musim zacat cosi zo sebou este musim zhodit minimalne 10 kg

sirinka
28. júl 2009

to budte radi...ja musim najpr aspon polhodky chodit aby zaspala a aj tak vydrzi spat tak 45minut... ale bozska manduca, tam zaspi takmer okamzite a spi a spi a mozem kludne aj sediet... a aj na klarku je to najlepsi uspavaci prostriedok cez den...

emode
28. júl 2009

siri ved to mas to iste chodit s kocikom a s manducou 😀
nic idem do sprchy a potom buvat a este aj mm vymysla 😀 😀 😀 ze mm povinnosti 😀 😀
hmm tak to chce dost vela dnes odó mna 😀 😀

sirinka
28. júl 2009

sssimi nasej chce uzatvorit mama stavebne a svokor im dava na knizky...my im zatial nesporime, este sme sa pre nic nerozhodli...

jamerlenka
28. júl 2009

simi a ake poistenie ste jej dali? su aj poistky so sporenim a nad tym uvazujem ja ze jej dam do 18-tich narodenin a potom nech si urobi s peniazkami co uzna za vhodne...stavebko je tiez super, ked sa bude chciet osamostatnit, tak to bude moct vyuzit..dokonca u nas to moji rodicia robili tak, ked nam sporili, ze tam vkladali vyssie sumy ked mali oni volne peniazky a potom to aj oni vyuzivali pri mensich upravach bytu a teraz ked my sme s priatelom kupovali bytik tak sme cast peniazkov aj odtial cerpali...to sporenie je rozne, musis sa rozhodnut v akej forme to potom chcete malinkej dat...

sirinka a v manduce mozes mat malu aj ked si nedrzi este sama hlavicku? ja mam dve klokanky doma co som dostala a neviem ci ich uz mam zacat pouzivat, lebo mi hovorili, ze nie je dobre tam dietko nosit pokial si samo nedrzi hlavicku a potom som zasa citala, ze uz v dvoch mesiacoch tam nosievaju deti ☹ ja uz by som ich aj rada vyuzivala ale nie som si ista...

sirinka
28. júl 2009

emode e-e...v manduci zaspinka aj bez chodenia 😉 ale v kociku nie...

zuzkad
28. júl 2009

pekny vecer kocky,

tak sa hlasim s info, ake je to so suplementorom...to je toto keby niekto nevedel http://www.dnformed.cz/medela/produkty/suplemen... ....maly sa mi pekne prisaje co som rada...kedze mam malinko mliecka, nechcel mi na prsnikoch vydrzat dlho a hned sa pustil..teraz ked si davam ten suplementor, pekne sa prisaje a pije aj 10 minut na jednom prsniku, co som rada, lebo tym by mi mal rozbehnut tvorbu mliecka u mna...tak dufam, ze to pomoze. Dnes som ani nemusela uspavat malickeho, kedze som ho "kojila" tak mi pekne zaspinkal na didke ako za starych cias 😅 😅 😅 co bolo pre mna uzastne...dufam, ze potom uz budem kojit, len s mojim mlieckom....ja dufam, ze to k niecomu bude 😉 davam si homeopatika a pijem cajik hipp na podporu mliecka, tak dufam, ze mi to vsetko k niecomu bude 😉 😉 😉
nakolko nasa slovenska posta je "rychla" tak mi to prislo dost neskoro...a pouzivam ten suplementor az od dnes...takze zatial vam neviem povedat, ci to zabera..ja dufam, ze ano....

a ozaj kocky...dostala som veela IP povzbudivych od vas...co ma moc milo prekvapilo a dost nakoplo, ze to stoji za pokus...cize vam dakujem moc pekne 😉 😉 😉 😉

sirinka
28. júl 2009

jamerlenka v manduci je babatko tak posadene a pevne prvinute ku mne, ze aj hlavicku ma podopretu...takze sa moze...
v klokanke by som nenosila babo vobec...ale to je v inej teme...

emode
29. júl 2009

Ahojte,
nikde nikoho, este spite??? Dnes bude pod mrakom tak asi ho prezijeme vpohode ... my sme mali strasnu noc, mala sa budila kazde 3 hodky na papanie co uz nezvykla ☹ a vyzera to tak, ze sme v rastovom spurte, iba by jedla jedla a mliecka zas nie je tolko 😖 tak neviem
zuzkad aj my ti drzime palce, urcite to s tou vecickou zvladnete 😀 😀 a budes kojit este v jeho dvoch rockoch 😀 a obdivujem ta ...

no malicka sa uz mrvi je cas papat a hrat sa a neviem, co dnes budeme robkat, asi sa len tak premoceme 😀

sssimi
29. júl 2009

Jamerlenka my sme dali malú poistiť v Alianzi-je to do 25 rokov-urazové, životné+sporenie. Platíme 25€ mesačne a nakonci by to malo byť 200 000sk... Nič moc ale pomôže... No a to druhé sporenie by sme chceli, aby jej skončilo po 18ke-tak na vodičák a rozbeh do života.

luba142
29. júl 2009

ahojte babule 🙂 uz som doma z gyndy vsetko v poriadku nastastie.

co sa tyka penazi tak nemame poistenu ani jednu a maju zalozene knizky a tam im ukladame peniazky nez budu dospele lebo sme sa bavili ze na poistke prerobime a nedajboze by sa nieco stalo aj tak ti tolko nedaju kolko im dame my

zuzkad drzim palceky aby si sa rozkojila
ja som dnes odsala mlieko do flasky ale pokym som bola doma mala ho nechcela a potom ked som odisla tak ho vypila 🙂

luba142
29. júl 2009

co dnes varite ja neviem uz co mam varievat??

sirinka
29. júl 2009

luba mi dnes mame rizoto...

zuzkad supeeeer, drzim ti palce...

luba142
29. júl 2009

siri ja asi budem robit cuketu s vajicom a zemiaky vcera sme mali dukatove buchticky este na obed zostali

luba142
29. júl 2009

emode u nas svieti slnko a pofukuje ale je teplo

dupinka
29. júl 2009

Ahojte!

co sa tyka poistiek, tak nas ma zakladne poistenie s minimalnym sporenim a urazovkou k tomu. Zvysok mu odkladame na stavebne sporenie - tam sme vsak dali len nevyhnutne minimum, kolko treba na ziskanie statnej premie a zvysok na ma spolu s nasimi usporami vhodne investovane v produkte, kt. ma momentalne na trhu najlepsi urok. (nebudem robit reklamu)

Co sa tyka toho pobytu spolu s kupanim, dobry napad!!

sssimi
29. júl 2009

Ja som robila včera na večeru z lístkového cesta také taštičky. Dala som do nich opraženú salámu na cibuľke a kus taveného syra. Je to celkom fajn. Taká chuťovka. Dnes bude zase nejaké mäso, lebo chcem dať rozmraziť chladničku s mrazničkou a musím sa toho pozbavovať... Len neviem kto poje všetky jelitá 😝

Zuzkad držte sa. Nicolasko je proste šikulka. Podarí sa vám to.

sssimi
29. júl 2009

Dupi a koľko je minimum na to stavebné? Robili ste to cez tú DM poukážku?

mimi21
29. júl 2009

ahojte kočice

čo sa týka tých poistiek, tak ja malej určite nedám teraz životnú, lebo sú to podľa mňa vyhodené prachy, dobrú životnú poistku potrebuje hlavne živiteľ rodiny
a úrazovú určite dám, lebo to dieťatko potrebuje, peniažky sporíme na podielových fondoch, dáme tam aj ten príspevok pri narodení dieťaťa

práve mi zhorela bublanina, lebo som kojila malú 😒 😒 😒 poobede prídu švagrovci, tak budem musieť ešte niečo spraviť