Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
13. jan 2011

@ladywitch26 ved ani nas to nikdy nenapadlo ich oslovit menom 😉
@borocka ved ho to prejde neboj sa az bude starsi necha si to vysvetlit

sirinka
13. jan 2011

@ladywitch26
@borocka no ja som to ako problem nevnimala, naopak nam sa paci, ze vedia deti ako sa volame menom...nic to nemeni na tom, ze navzdy pre nich ostaneme mamou a otcom....to je o inom ako o osloveni 😉
navyse my sa casto stretavame zo znamymi, ktori nas proste oslovuju menom...takze tazko zabranit tomu, aby nepostrehli, ze nie sme iba mama a oco....

zuzkaprofant
13. jan 2011

@borocka on si odvykne ved je este maly mna chrisko vola mama oca dada ale vie ze oco je martinko a ja zuzka ale kedze nam rozravanie este nejde napr ja chcem aby nasich volal dedo jozef a kristinka a cvokrovcov dedo baba lebo oni sa tak volaju 😀
napr ja niekedy christiana martinko vola a dobehne on reaguje aj na frederik, a ine prezyvky 😀 neviem mne je jedno ako ma bude volat len nech mi nenadava🙂))

Inac chcem sa opytat neplacu vam deticky po nociach moj maly uz vyse tt placka ked sa zobudi ale poriadne asi mu idu zubky tie posledne lebo aj velmi slinta a vkuse v puse ma rucky ale nevidim tam nic

a zahraju sa vam aj sami , ja rozmyslam ze mu daky domcek kupim aby mal sukromie lebo dnes si urobil auticko zo stola a tam sa mi skril co ma asi 30cm otvor tak neviem musim nieco na nete pozriet daky maly domcek ako stan

luba142
13. jan 2011

@sirinka aj u nas je to tak, ja este malu ucim mamka Lubka a tatko Jozko....aj babku a dedka, aj u Kristinky sme to tak robili a nemame ziadny problem 😉 a aj keby oslovovali menom teda aspon teraz v tomto malom veku to nebudem riesit jednoducho by som to presla a hotovo

iinuska
13. jan 2011

no tak mne Adamko povie obcas aj babulka, lebo tak ma vola manzel 😀 Ale inak som maminka

iinuska
13. jan 2011

a nejde mi FB 😲

ladywitch26
13. jan 2011

@iinuska to ti pekne povie 😀

borocka
13. jan 2011

@luba142
@zuzkaprofant
@sirinka tak ja to zatial radikalne neriesim. stalo sa to len parkrat. jednoducho skusa. zistil ze dokaze vyslovit moje meno tak bol zvedavy co mu na to poviem. obycajne ho za kazde slovo pochvalim ze je sikovny. a precvicujem ho, a toto som sa len kukla, ze co to hovori, zasmiala som sa a povedala som ze taka tu nie je. a ked som sa zasmiala tak si mysli ze teraz to bude dobra zabavka. ze sa za to budeme hrat a nahanat. ale nebudeme. jednoducho to ignorujem,tvarim sa ze nic. ved jeho to prejde. ratala som s tym ze aj na to dojde,lebo okrem neho ma mama nik iny nevola.
viac som sa potesila ked mi povedal maminka. to som ho aj psotiskala,takze cakam ze sa k tomu vrati a menom ma oslovi len ako provokaciu

borocka
13. jan 2011

@zuzkaprofant zuzi, my mame ten domcek ale je to uplne na hovno, maly ho len rozobera a skusa stavat. nehra as tam,len zabera miesto.a sukromie potrebuje len ked robi zlobu a ked kaka.
my sa skryvame pod postel...a potom vykukuje.

kosska3003
13. jan 2011

ahojte no mna mala vola mama niekedy aj baba sa jej to pletie ale tak este to neriesim ved je malinka len sa uci ja som dolamana ako vzduchovka vcera som spadla zo schodov aj s malou a malu som ratovala tak ja som sa dolamala boli ma chrbat a kostrc

jamaat
13. jan 2011

@borocka No si ty už len robíš problémy s tým oslovovaním! 😅

@kosska3003 Krásne prirovnanie. 😀 ....No ale nech ťa to čo najskôr prebolí, chrbát a kostrč vedia hnusne bolieť.

Inak ja som sa už začala chváliť, ako sa mi polepšil chrbát a platnička, tak samozrejme už to nie je pravda. Mám pocit, že keď som Emku po grúňoch nosila, tak mi to na chrbát dobre robilo. Teraz ju nenosím a celkove sa veľmi nehýbem, tak už zase začínam stenať.

ladywitch26
13. jan 2011

@jamaat to chce dobreho chiropraktika. tak ti namasciii, ze budes kvistat, ale potom bude super 😀
alebo nech ti emka pochodi po chrbte. my sme tak kedysi povinne kracali maminmu bratovi po chrbte zakazdym, ked ku nam prisiel 😀

sirinka
13. jan 2011

@kosska3003 teda vzduchovka....davaj ty pozor na seba.... 😀

jamaat
13. jan 2011

@ladywitch26 Chodenie som skúšala, to je ešte horšie potom.

ladywitch26
13. jan 2011

@jamaat muz skusal tiez, ale stanka nechcela chodit, ona rovno dupala, tak tiez chodil dva dni ako dolamany potom 😀

iinuska
14. jan 2011

dobre ranko
u nas leje, chcela som ist na postu, no uvidime neskor
Dnesna noc o cosi lepsia, prvy krat sa Adamko prebral o pol 1. Hore sme uz od 7.15.
Mne nejde od vcera vecera fb, ze ucet nedostupny, nerozumiem tomu. Vcera mi to vypisovalo, ze skuste o par minut, a dnes ze skuste o par hodin 😝 .No, mozno zajtra budem mat skusit o par dni 😨

jamaat
14. jan 2011

@iinuska Mne ide FB normálne.

kosska3003
14. jan 2011

@jamaat
@sirinka no uz je to lepsie ale vcera vecer som uz kapala
vcera som sla o pol noci spat hned sa ajmala zobudila na mlieko a spala do pol 7 a ze vyspata skoro ma urvala ale potom zalomila vedla mna do 9 a teraz som zvedava ci pojde spat na obed lebo o 3 musim ist do mesta ideme na plavanie no vlastne sa okupat do bazena nech mame zmenu sa tesim

sirinka
14. jan 2011

@iinuska mne tiez ide FB normalne...a u nas ani velmi neprsi nastastie...

kosska3003
14. jan 2011

@iinuska aj mne ide aj vcera isiel no too nechapem preco len tebe nie
tak mala je v postielke si tam vykecava som zvedava ci zaspi

kosska3003
14. jan 2011

@iinuska aj mne ide aj vcera isiel no too nechapem preco len tebe nie
tak mala je v postielke si tam vykecava som zvedava ci zaspi

iinuska
14. jan 2011

ejha,este stale nist 😝 . Uz sa mi to prestava pacit 😠

emode
14. jan 2011

Ahojte,
dnes sa mi ju s velkym bojom podarilo na obed uspat, zacina to byt ine trapenie 😠 🙄
my sme mali rano Yamahu, zostali sme este von asi hodinu, ledva som ju domov dotiahla, ledva som stihla nieco na obed uvarit, ale aspon sme sa vyvetrali ...
ak nic nezlapala tento tyzden v jasliach tak aj my sa urcite pojdeme zas okupat, ja som si vcera bola zaplavat a dnes ideme s mm do posilky 🙂

emode
14. jan 2011

Ahojte,
dnes sa mi ju s velkym bojom podarilo na obed uspat, zacina to byt ine trapenie 😠 🙄
my sme mali rano Yamahu, zostali sme este von asi hodinu, ledva som ju domov dotiahla, ledva som stihla nieco na obed uvarit, ale aspon sme sa vyvetrali ...
ak nic nezlapala tento tyzden v jasliach tak aj my sa urcite pojdeme zas okupat, ja som si vcera bola zaplavat a dnes ideme s mm do posilky 🙂

dm1
14. jan 2011

@borocka a preco by nemohol maly vediet ako za volam? ved to ze som mama neznamena ze uz nemam meno ved kamarati a znamy ma hadam nebudu oslovovat mama. Nas par krat povedal muzovi menom ale proste sme mu povedali ze tatinko sa vola Ado ale pre neho je to tatinko a bolo. Neviem ale keby ma maly oslovil ze Danka prislo by mi divne ze by som sa tvarila ze taka tu nie je ved som to ja nie? nepopletie ho to este viac ked ty sa budes tvarit ze taka tu nie je a ostatni ta tak budu pred nim oslovovat? nasi sa cely zivot oslovovali menom a nas teda so sestrou ani nenapadlo volat ich menom vzdy boli pre nas tato a mama.

jamaat
14. jan 2011

@dm1 Dobre vravíš.

iinuska
14. jan 2011

Adamko spnkal od 12-14.45. To je tusim obedny rekord 😕

ludmilabb
14. jan 2011

@emode ako ju cez den uspavas?
mne dnes zaspala v kociku ale lialo tak som s nou isla domov, nemala som ten igelit iba nanoznik ale hodinku si este doma pospala

@iinuska si fajne potiahol, velmi si ho unavila 😀

k tomu osloveniu, Sofiu este nenapadlo oslovit ma menom nejake vzruso by som z toho nerobila, moje predstavy su ze ma bude volat maminka 😀 ale som rada ze mi povie mama uz aj to je uspech a teraz deti vsetko opakuju si nemyslim ze ked ma oslovi menom bude znamenat ze uz mi nepovie mama a budem jej kamaratka z mokrej stvrte
@borocka tiez si myslim ako dm ze mozes Patka zbytocne popliest on logicky prisiel na to ako sa volas od inych a ty mu to negujes

iinuska
14. jan 2011

@ludmilabb no, ani praveze nie, doobeda sme nestihli ist ani von, lebo prsalo, tak sme boli az poobede. Ale Adamko musi niekde dohnat tie noci

emode
14. jan 2011

@ludmilabb na velkej posteli, naobedujeme sa a cupi lupi po schodoch do spálne, este pustim pesnicky na spanie ... ale asi budem musiet zmenit repertoar, uz nezaberaju ... 😀 u nej je problem, ze kym sa vyjasi a prestane so sebou hadzat a prevracat, tak aj pol hodka prejde 😝

jaj, fajne som si v posilke zacvicila, mm mi kupil mesacnu permanentku tak som zvedava, ci to malo zmysel 😅

jamaat
14. jan 2011

@emode Kam chodíš cvičiť?

emode
14. jan 2011

@jamaat megagym, sme tam este za slobodna chodievali s mm 😀 dnes to bolo okrem tých kíl navyse a iných tvárí v posilke ako za starých cias 🙂

baby, vrchol vsetkeho, ked mi sofia pri kojeni skonstatuje: "uz nejde" 😀