Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
29. jan 2011

@borocka to uz teraz nepojde, obe spia, kazda v inej izbe
a ked sa obe naraz zobudia, tak beriem telefon a volam mm 😀
booze ja som teda riadna stresacka, coooo 😅 😅 😅

ladywitch26
29. jan 2011

@mimi21 ja mam tiez drobcov v noci pokope, ale ked ulozim malu hore do spalne, maleho mam este dolu v obyvacke. ak spi a stanka zamravci, tak bezim ku nej ju utisit, ale ak maly nespi, tak ho zoberiem tiez hore. ale aj s cumlom, aby cusal, lebo inak zvykne hulakat do kolotoca a to je potom po spani 😀

nam sa stanka v rozpravani zasekla. ale ani necakam, ze bude rozpravat rychlo, to je ten problem bilingualnych deti. akurat vcera sa ma pytala na to jedna znama, ci stanka nie je pozadu s recou, lebo jej sestra v californii ma mexicanku domacu a ze jej starsieho syna ucila naraz aj po anglicky aj po spanielsky a bol dost pozadu s recou. druheho syna uz po spanielsky neucila a rozpravat vedel velmi rychlo

soffi
29. jan 2011

@borocka ano chapem treba na to davat pozor, ved ja ani ine skarede slovo pred nou nehovorim, ale do riti dnes pocuje vsade, ved aj v telke je too v kazdom filme, mylsim, z etomu ze sa deti s tym stretnu neubranime, dolezite je vysvetlit im z esa tak nevravi a rpeco sa tak nevravi-ale to az ked povyrastu

emode
29. jan 2011

@mimi21 aaale voobec nieee 😀 😀 😀 ... asi k ninke by som isla, predsa, ak ti spusti je to uz silnejsi plac ale ak si pisala, ze ste ju nevedeli utisit, tak ktovie, co pomoze ...

mimi21
29. jan 2011

@emode no to sa stalo prvykrat, taky hysak, vacsinou len sa napije, alebo nevie najst dudku

ludmilabb
29. jan 2011

@mimi21sofia sa zobudi napr. ako dnes do rana stylom da sa na styri a hodi sa dopredu, v noci mi tak tresla do cela, lebo som si akurat hlavu nadvihla ked som zacula ze je hore a ona sa na mna hodila, taku supu som davno nedostala
neviem ale ona sa zacne pretacat mrvit a pritom reveee, nic ine nepomaha len ohriaknutie, neviem ci by nam zabralo ako
@emode pise ze Sofiu preberu...vy aj svetlo zapalujete?
ale ak to mate takto jednorazovo musi tam byt nieco ine pretoze u nas je to fakt kazdu noc

iinuska
30. jan 2011

dobre ranko
Jaaaj, mam chvilku klud 😅 , dnes odisla svokra do Podhajskej do piatku. hehe.
U nas je -8 stupnov, pojdeme trosku vymrznut, navarene mame zo vcera, takze pohodickaaa 😝

iinuska
30. jan 2011

@mimi21 no ako ste zvladli noc ?

mimi21
30. jan 2011

iinuska no ani sa nepytaj, hotova katastrofa, momentalne ticha domacnost a mm som vyhodila vonku s malou, nech si vyvetra hlavu a ja mu potom este vycistim zaludok 😠 😠 😠

mimi21
30. jan 2011

uz som si aj kavu uvarila, dnes tazky den, poobede pride mm starka, nasi a aj svokrovci, tak to zas bude blazinec
Nina bude potom zase taka besna, ze nebude vediet vecer zaspat 😠

juska3
30. jan 2011

Caute kocky 🙂 po dlhsej dobe vas citam, mam po skuskach, tak bude tri tyzdne klud, potom mi zacina letny semester, ale hned zacina skuskou lebo sme si ju mohli prelozit zo zimneho. Ale aj tak sa tu dlho neohrejem ☹ vlastne sa idem, da sa povedat, s vami rozlucit lebo od prveho nastupujem do prace, takze casu nebude vobec. Ale uz teraz sa tesim na stretko, uz aby bolo 😉

Alex sa tiez hanbi, nedajboze sa mu niekto prihovori, to len hlavu skloni, ak ho drzim na rukach, tak sa "zakukli" a hra mrtveho chrobaka, ja tu nie som, ale pri odchode zamava, aspon to 🙂 Ale ked je medzi detmi, ako Ludka pise, je za nimi jak divy, jeho 4-rocna sesternica sa ho boji lebo ked ju vidi, tak sa jej stale chce chytat a sa po nej cape 😵 Pred 2 tyzdnami sme boli na svadbe a ked sme tam dosli, tak sa ma drzal ako kliest, hlava zaborena medzi mojimi vlasmi, este som hovorila mm, ze mu davam 10 minut a bude tu lietat ako sip, aj tak bolo, dokonca siel tancovat s kamaratkou Chiarou, len nepochopil, ze to nie je ako so mnou a chcel sa jej drzat ako sa dospeli drzia lebo ja tak s nim tancujem, a chcel na nu vyliezt, resp. chcel na ruky 😀 myslela som, ze sa pocuram.

My s plienkami stale nic, ani to neriesim, on je dost pohodlny a ked nieco nechce, tak to zbytocne na neho skusam. V reci sme sa tiez troska zasekli, aj zopakuje, ale to je tak vsetko, niekedy len zaciatok slova, velmi tazko sa mu vyslovuje "t", aj mu dlhsie trvalo kym sa naucil tati alebo tik-tak. Zato obliekat sa uz oblieka sam dlhsie alebo obut papuce ci zimne topanky. Kazde rano, ked idem vysavat a ked mu poviem, aby mi vytiahol vysavac, tak viac netreba 🙂 vcera bola otvorena umyvacka a kedze ja som ju hned nevylozila, tak povykladal pribory a potom zacal s taniermi, otvoril si zasuvku, kde su taniere a odniesol tam tanier, ale s takym hrmotom ho polozil, ze hned som stala na nohach a letela k nemu 😅 Minule videl, ze si fenujem vlasy, tak sa rozbehol pre nadstavec na fen a doniesol mi ho, ci som chcela alebo musela som si vlasy vyfukat s difuzerom 🙂 A tiez ked vysavam gauc, tak mi donesie sam od seba nadstavec s ktorym vysavam gauc. Vsimave su tie detuchy, velmi.

iinuska
30. jan 2011

Adamko zaspinkal do 15 minut 🙂

@mimi21 no tak pevne nervy, dnes to budes potrebovat 😉
@juska3 Ty uz ides pracovat ? No teeeda, a Alex ide do jasliciek ?

ladywitch26
30. jan 2011

stanka pred chvilou tlacila jacka ku dveram a vravela mu come on, havo, come on. a pes usi sklopene, prednymi labami sa zapieral, lebo vonku pod nulou a jemu sa velmi vonku nechcelo ist. ale nakoniec mu aj dvere otvorila a vytlacila ho vonku, tak sa isiel vyvencit, ked uz nemal inu moznost 😀

iinuska
30. jan 2011

@ladywitch26 Stanka vie najlepsie, co treba 😀

mystery7
30. jan 2011

po dlhom case prespata cela noc, huraaaa 🙂
Dnes bolo vonku -4 ale pocitovo omnoho viacej. Je zatiahnute a uplne sero ☹ pekne sme sa poprechadzali a Mirko uz spi

borocka
30. jan 2011

caute, my uz sme aj vyspaty 😠 pato spal az dokonca hodinu. aspon vecer nebude problem. u nas zima ako na sibiri, navyse prisla sestra s dievcatami,takze sa pato von pytat nebude. rychlejsie nam hadam cas prejde. teraz sa mi vrta v nocnom stoliku, kremuje sa, balzamuje pusu a skusa si napichnut nausnice. idem ho uz spacifikovat.

jamaat
30. jan 2011

Ahojte, my sme sa boli lyžovať. Teda ja s Monikou sme lyžovali a Emka s tatom sa prechádzali a na sánkach vozili. Počasie bolo krásne, ideálne. Akurát že Emka zaspala až o 15,30, tak večer bude asi dlhý 🙂

iinuska
30. jan 2011

@jamaat
@mimi21
Emkam prajeme vseeetko najlepsie k dnesnym meninkam. Adamko posiela pusinkyyy 😵 😵 😵

luba142
30. jan 2011

@jamaat
@mimi21 aj ja prajem Emkam vsetko najlepsie k meninkaaaam 😉 😉

juska3
30. jan 2011

@iinuska no idem, chcela som ist od Alexovych dvoch rokov a vyskytla sa teraz prilezitost a prijali ma, tak idem, hlavne je to blizsie ako byvala praca. Ajko bude u babky a dedka, neskor pojde do jasli na jeden dva dni, ked sa mu bude pacit, tak aj na viac dni.

My sme dnes boli na Duchonke, vysankovali sme sa a poprechadzali sa. Alex takmer zaspal v aute a ked sme prisli domov a isla som ho ulozit, tak si asi stihol vymenit baterky a kdeze spat. Zaspal asi po hodine, co behal po posteli, potom aj postielke, skor som ja zaspala 😅

Emkam vsetko najlepsie k meninam 🙂

jamaat
30. jan 2011

Ďakujeme, Emke som odovzdala gratulácie 🙂

mimi21
30. jan 2011

@iinuska
@luba142
v mene Emky dakujeme 😉
dnes mame ale velmi uplakany den, malo spala, ja som nervozna, mam pocit, ze mam malo mlieka, no hroza, uz nech je zajtra, hadam bude lepsie 😅

luba142
30. jan 2011

@mimi21 to poznam mala som to pri Kike...vo dne v noci revavala, no ale ked mas este aj Ninku o to je to horsie lebo aj ona este je mala, ja som vtedy mala len Kiku a aj tak som myslela ze uz ma trafi hocikedy, nastastie Barborka bola o 90% lepsia 🙂

kosska3003
30. jan 2011

emkam vsetko naj naj naj hlavne zdravicka vela prajeme

lebo my sme chrory teda Marika je stale chora kasle ako tuberak dnes sme boli cely den doma no na nervy to bolo ale uz spinka tak dufam ze zajtra bude lepsie lebo ma slahne aj ATB berie a nist nezabera

iinuska
30. jan 2011

@kosska3003 juj, tak Marike skore uzdravenie. Atb zaberaju az cca na treti den uzivania.

kosska3003
30. jan 2011

@iinuska hm tak to bude zajtra tak som zvedava ci zaberu

luba142
30. jan 2011

@kosska3003 a berie nieco aj od kaslu, lebo ATB na kasel nezaberu, musi mat nejaky sirup, lieky ti vyliecia len zapal ale hlieny musis dostat sirupom,od kaslu alebo na vykaslavanie. My ked sme mali zapal pluc tak sme mali aj ATB aj sirup na vykaslavanie

mystery7
30. jan 2011

@jamaat @mimi21 srdecne gratulko oslavenkyniam 🙂

@kosska3003 skoro sa uzdravte. Ja odporucam sirup stodal, je homeopaticky a mame s nim dobre skusenosti.

My sme uz konecne doma, huraaaa. Zajtra idem po vysledok glukozoveho testu na urad prace po papiere pre mm. Tam zas bude naval ☹

jamaat
30. jan 2011

@mystery7 A čo je tvoj muž bez práce, či po aké papiere ideš?

jamaat
30. jan 2011

@juska3 Tak nech sa ti v novej robote darí a páči. 😉