Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
2. feb 2011

dobre ranko, ja som sa s onkologiou stretla v ramci moje prace, ze sme tam chodili robit pre deticky tvorive dielne a to sa len tazko pozeralo ako su tie tvaricky pomenene ☹

soffi
2. feb 2011

@ladywitch26 mojej znamej mamka tak zije uz 10 rokov, tiez jej nedavali sancu ani pol roka a ona uz taha tolko-ale neviem ci slovo zije je uplne spravne-skor preziva :(

soffi
2. feb 2011

@ludmilabb vidiet takto deti je asi ta najvacsia rana na svete, ja som silny clovek a zvladla som v zivote toho hrozne vela, ale ak by nedajboze moje dieta ostalo chore, tak to by bol asi jediny udel, ktory by som nezvladla, a uz dost o tejto teme, lebo nam bude vsetkym nanic

jamaat
2. feb 2011

Dobré ráno dievčence,
začínam novú tému. Takú neotrepanú: slnko nám dnes nesvieti, škodaaa! A keď sa zamračilo, tak by aspoň nasnežiť mohlo. Síce sem-tam niečo poletuje, ale to je prd zatiaľ.

emode
2. feb 2011

@jamaat slniecko uz vykuka 🙂 svokrovci prisli pre malu a my s mm ideme este na poslednu obhliadku pred podpisom zmluvy, tak drzte palce 😕

sofia mi zacina rozkazovat 😀 maminka papaj 😀, pusti ma, vstavaj a niekedy mi uz povie aj prepac 😅

jamaat
2. feb 2011

@emode Tak držíme.
U nás stále hnusne, ale zistila som, že je to len nízka oblačnosť a hore na Šachtičkách je jasno. Takže sa ideme obliecť a makáme tam. 🙂

emode
2. feb 2011

inak sofia sa vcera blaznila na velkej posteli a riadne si narazila nos, spuchlinka moja 😖

kosska3003
2. feb 2011

barocka ja chodim na sono prsnikov kazdy rok alebo kazdy druhy isto ma tam zensky posiela

a k tej druhej teme 😀 aj u nas zamracene boli sme kuk v meste trozku malu vyvetrat lebo stale len doma zyvrety uz je lepsie len sem tam zakasle a cakam mail ideme kupit letne gumy na auto a ty blazni uz druhy den neodpisuje tak som vytezena zase hladat niekde inde

luba142
2. feb 2011

ahojte 🙂
Tak teplota ustúpila, možno to už vzdala sviňa 😀, ale s močom som šla aj tak lebo nám dr. kázal zaniesť na kontrolu po minulej liečbe, tak aspoň zistíme či sa tam niečo zasa nedeje. Dúfam,že nie lebo už tych liekov máme dosť celá rodina 😝

iinuska
2. feb 2011

ahojte zienky
ide Vam fb? Mne vypisuje, ze nedoveryhodne pripojenie 😝 Co to ma byt?

luba142
2. feb 2011

@iinuska ide ide

kosska3003
2. feb 2011

@luba142 no tak dufam ze vsetko bude ok
@iinuska aj mne ide

iinuska
2. feb 2011

no tak ja neviem, co mi to zase blbne

mystery7
2. feb 2011

ahojky
Tak noc priemerna, par krat plackal zo sna. Od rana husto snezilo, ked sa to zmiernilo boli sme 2 hodky vonku. Stretli sme kamosa Danka, chlapci sa pekne pohrali v snehu. Nakoniec Mirko plakal, nechcek ist domov a ked to videl Danko, tak aj on sa rozplakal. Mali sme veselo dnes.
Teraz spinka a ja som uz najedena 🙂 idem oddychovat.
Nejaki susedia opat vrtaju ☹

jamaat
2. feb 2011

Nám idú teraz 2 týždne vŕtať, lebo zatepľujú spodné byty od pivníc. Dnes začali, tak som ohromne zvedavá na Emkin spánok. Zatiaľ spí 10 minút.

iinuska
2. feb 2011

@mystery7 Ani Adamkovi sa nechce chodit domov. Vzdy ho musim na nieco namotat 😀

jamaat
2. feb 2011

Inak sme mali riadnu jazdu na boboch. Hore na vrch svahu vedie dookola cesta, tá je zratrákovaná, sneh fajný zamrznutý, tak sme vyšlapali hore a spustili sa spolu...no riadne sme fukotali. Len škoda, že Emka má zase nervné obdobie, furt to vyjde na pekné počasie, tak si to von neužijeme naplno, lebo furt za niečo revčí. Jediné veľké rehoty boli, keď som fotila kryštály snehu a ona mi na hlavu sneh sypala. No a Deny si to tiež ohromne zariadil - keď som kúpila postroj na ťahanie, tak zmizol sneh, a keď sneh znovu po mesiaci napadol, tak sa nechal dohrýzť a nemôžem ho s tými ranami zapriahnuť. 😠 ....Takže som si to hore pekne sama odšlapala aj s plnými bobami. Ešteže nie aj gaťami.

mystery7
2. feb 2011

@jamaat aspon si si dobre zasportovala-pri tahani 🙂
@iinuska aj ja som ho lakala, ale ked pochopil, ze az doma.....koniec.

Verite, ze stale snezi? Od rana cely den 🙂 poobede ideme von so sankami

jamaat
2. feb 2011

@mystery7 Keby chcelo aj u nás nasnežiť, lebo idú zase teplá, tak sa roztopí ten kúsok, čo máme. Ale už nám tu svieti slnko.

mystery7
2. feb 2011

ma sa oteplit???? ☹ neznasam tie zmeny. Konecne nasnezi, tak by mohlo mrznut aspon tyzden. Nech si to uzijeme.

ludmilabb
2. feb 2011

@jamaat my sme boli od 6:20 hore a nezaspala mi vobec, hodinu sme sa v posteli prevalovali 😝 potom mi kym som vysavala otvorila robenu mast z lekarne na premastenie a vtera si to do vlasov a usi, skoro ma porazilo a kedze som mala namoceny kobercek vo vani kym som ho vyzmykala aby som jej hlavu zmyla, chytila handru vo vedre co som Blazikine cikanice riadila, povylievala vsade v kupelni a este po tom pochodila, to uz som vybuchla lebo vsak co je vela to je vela a doliehaju na mna tieto narocne dni 😔

mystery7
2. feb 2011

@ludmilabb tak moj by dostal riadne po riti keby toto vsetko urobil- matka sadista :-\

mystery7
2. feb 2011

@ludmilabb my sme hore od 6:45 a teraz spi uz 2hodiny, idem ho budit. Nechcem sa sankovat po tme 😝
A boli ste aj vonku? Mirko ked neide doobedu vonku, tak je problem ho uspat.

sssimi
2. feb 2011

@ludmilabb ajajaaaaaj, keď sa darí, tak sa darí.... Sarah posledné dni skúša na nás pišťanie a mrnčanie.... Všetko chce a ako nahle je to podám, tak len nenenenene..... jáááj.... ale šak začína chápať, že jej pri mne ani svätená voda nepomôže.....

ladywitch26
2. feb 2011

@ludmilabb jaaj, no to by ma porazilo asi. to stanke by som uz asi vyprasila plienku, @mystery7 asi sme dve so sadistickymi sklonmi 😉 😀
stanke som vcera kupila vak na spanie, konecne som nasla taky velky na deti do 3 rokov. taky fajny velurovy, v lidli mali za 9e. tak som ju teraz naobed donho dala a ona cela vytesena, este 20minut nohy dohora vykopavala a spievala si vak,vak, vak, vak. ani za svet spat.uz som na nu musela naziapat, lebo fabi uz aj zaspaval pri mne, ale stale ho rusila.

a vcera bola podarena, sli sme na ambasadu a po ceste nazad jej uz bolo dlho, tak som jej dala telefon,nech sa bavi. povedala som jej, nech zavola veronike,ze uz ideme domov. veronika este nevie povedat, hovori jej "totoooo", tak sme sa narehotali na nej, ked spustila monolog do telefonu "hajo, hajo....totoooo....domo,domo...yea,yea....seee youuuu" 😀

ludmilabb
2. feb 2011

@mystery7 boli sme v nemocke na sone hodinu skoro dve hodiny mimo domu, plus nakup a aj tak sa jej neuracilo zaspat
@ladywitch26 a nafasovala po rukach, to uz som sa proste neovladla ked som videla co spravila ono je to moja vina mala som to odpratat lebo ona vecne ked je niekde voda musi sa v tom cvachtat ale ako som sa sustredila na to zmykanie koberca prehliadla som ze sa mi do vedra nanosila
Stanka uz riadne speakuje aspon nebude mat problem neskor, vsak uz bude anglictina povinna na skolach

ladywitch26
2. feb 2011

@ludmilabb no tu je povinna skolska dochadzka od 4 rokov, cize takto o dva roky s nou uz pojdem na zapis.dovtedy musi speakovat ako rodeny ir, coho sa vobec nebojim, skor sa bojim, aby mi neprestala pouzivat slovencinu

luba142
2. feb 2011

@sssimi to je aj u nas ukazuje a vravi na vsetko mozne daj,daj a ked jej to podam tak nie nie...a skreka jak pavian, skro furt a ked je doma Kika tak este viac lebo jej vsetko bere, ta jej zase naspät, a potom skriekaju obidve 😀 😀 😀

ludmilabb
2. feb 2011

baby vy davate detom ovocie z konzervy, napr. broskyne?

luba142
2. feb 2011

@ludmilabb ja som malej minule dala, broskyne,ale nechce mi to papat takze kompoty nedavam