Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

borocka
3. feb 2011

@sirinka
@iinuska my byvame v domceku a na dedine, takze upravujem sa ozaj len ked idem do mesta na nakupy. a vyhodu domu si neviem vynachvalit.a zahrada?? super vec pre maleho, v lete bazen, altanok, lavicka, snad tento rok uz aj hojdacka bude.

@mystery7 ejha, agresor?? a nechas ho hryzt? ja sa za to velmi hnevam, vzdy za to dostane po zadku. on to praktizuje nie z hy, ale z hnevu...a brutalne, hlava nehlava......

borocka
3. feb 2011

@emode je,ako zaidim ze tak pekne papa!!!!! u nas ranjky jogurt a potom uz len polieka na obed. maximalne tak kaakovy zavin zje. inak bude radsej hladovat

mystery7
3. feb 2011

@borocka on uz tiez dostal nakricane, pozadku, aj som ho kusla. Vsetko jedno, ked chce kusne, ale vzdy v zapale hry.

borocka
3. feb 2011

@mystery7 u nas podobne, dokonca raz ked sa zlostil a videla som ze uz sa mi chysta zatat hryzaky do zapastia, tak som mu uhla a hryzol sameho seba. to bolo placuuuu 😖 neviem ci to bolo spravne, ale dufala som ze pochopi ako to boli a ze sa to nerobi. nepomohlo 😠

iinuska
3. feb 2011

@borocka my planujeme kupit Adamkovi k narodeninam trampolinu 🙂 Moze skakat od rana do vecera

luba142
3. feb 2011

@borocka no my sa tiez s ranajkami nehrame, flasa mlieka a je vybavene az do obeda nepotrebuje ine, niekedey si so mnou ta par kuskov vianocky alebo chleba 🙂 ked ja ranajkujem

emode
3. feb 2011

no ved ja som pisala, ze mame zrutika doma, a to po ranajkach zjedla este pol musli tycinky, mandarinku a jablko so mnou ...
@borocka aspon usetris 😀

borocka
3. feb 2011

@iinuska to je tiez dobry napad.

@luba142 pato uz mlieko vobec nepije,umele uz 8 mesiacov nie,a aj granko prestal pit pred dvomi tyzdnami.

@emode radsej by som setrila na topankach,keby mu pomalsie rastli laby, ako na jedle.... 😒

luba142
3. feb 2011

@borocka my nastastie s mliekom nemame problem, obidve maju radi mlieko od zaciatku

emode
3. feb 2011

@borocka sofia by ho aj pila ale vyvinuli sme si alergiu na BKM

luba142
3. feb 2011

@emode ako ste to zistli?

sssimi
3. feb 2011

@nikanika28 aj ja si myslím.... 🙂
@mystery7 nebola som u nej. Vytiahla som si ho sama ešte pred plesom, lebo by som sa ani uvolniť nevedela... 😀

sirinka
3. feb 2011

caute....no ja sa uz neviem dockat, kedy bude krajsie, deti vypustim na dvor a ja si proste len tak sadnem....rpipadne bez stresu uvarim obec...
trampolna, smykalka, pieskovisko....a dve macky, zatial je to dostatocna zabava plus v lete bazenik... 🙂

inac hlasim ze janulka sa nam otocila dole hlavickou, takze predsa len mam sancu na vaginalny porod aj ked bez epi....au...no ale snad nejako vydrzim....lepsie ako CR

luba142
3. feb 2011

@sirinka no tak aspon do tretice aj inak ako CR 😉 😉

sirinka
3. feb 2011

@luba142 ale ja som klarku porodila vaginalne...

luba142
3. feb 2011

@sirinka jaj tak ja som myslela ze si mala obidva cisaraky 😎 😎

sirinka
3. feb 2011

@luba142 nie, nie, myslim, ze na sk po dvoch CR uz vaginalny nehrozi...

ladywitch26
3. feb 2011

@sirinka no vidis,tak babula sa umudrila, proste cakala do poslednej chvilky skoro. ono to nie je asi bohvieco, visiet dolu hlavou ako netopier 😀
a neboj, bez epi su to fakt brutus bolesti, sa vravi,ze u druhorodiciek vacsie ako pri prvom, no ale zasa vacsinou to zmaknes za kratsi cas 😉

luba142
3. feb 2011

@ladywitch26
@sirinka pozorovala som to ze som trosku viacej citila bolest,ale obidve som mala rychlovky takze som v bolestiach dlho netrpela,zato po Barborke pri kojeni asi prve dva tyzdne som myslela ze umrem ako ma brucho bolelo

sirinka
3. feb 2011

@ladywitch26
@luba142 no pri klarke mi epi nezabral....ale porod bol relativne rychly... tak sa budem iba spoliehat a modlit, ze aj toto bude rychle...

ladywitch26
3. feb 2011

@sirinka moja druha segra sa narodila mame od zaciatku kontrakcii do hodiny 😉

@luba142 ja som mala pri stanke vacsie, ale ja som mala aj zapal mechura, tak mna bolelo vsetko dolu

mystery7
3. feb 2011

toto mi chybalo 😀 debata o porodoch 😝
Minule sme sa o tom bavili s mamou a potom som celj noc rodila 🙄 rano som bola total znicena 😅
Mm uspava Mirka, pocujem z izby spev 🙂 poobede sme nikde neboli lebo snezilo a silno fukal vietor

@sssimi obdivujem ta, ja by som isla asi radsej na pohotovost. A nemalo by to byt nejako ukotvene??

borocka
3. feb 2011

@sirinka no neviem, neviem ci si len tak sadnes...teda nechcem strasit, ale aby sa ti baby nepozabijali, este k tomu s mackami. a ked im napustis v lete bazen,tak budes musiet striehnut aby sa daco nestalo.......ale snad mas kludnejsie baby ako ja chlapa 😒
a porod 😎 hmm, tak u mna od prvych bolesticiek po koniec trval 11 hodin, ale dalo sa, len posledne 4 hodiny boli tazke.na epiduralku by som nemala odvahu. a cisar......noo, neviem. radsej vytrpim istu klasiku.

nikanika28
3. feb 2011

cafte
jaj, tu sa zase rodi ? 😀 no ja som si moc vyberat nemohla, obidva boli CR, prvy akutny a druhy uz nutny 😖 ..tak ale co uz, zotavila som sa velmi rychlo, takze to nebolo az take hrozne 🙂
Klarka uz spi, trochu si pohucala vecer, dvakrat prisla za nami a potom zaspala..dala som jej panadol pre istotu, mala trosku zvysenu teplotu, ale neviem kolko, nemerala som...

iinuska
3. feb 2011

ahojte
ja som dnes od rana nejaka bez nalady, a dostala som menzes Teda nieze by som nebola rada 😅

@sirinka ale uz sa Ti to krati. Strasne rychlo to letiiii 🙂

soffi
3. feb 2011

@luba142 to s tym prerabanim pozna, susedia orpoti prerebali 8 mesiacov, a to mesiac potom co skoncili ti pod nami 😠

soffi
3. feb 2011

@iinuska no my sme tiez planovali trampolinu, mala cele dni vyskakujem na nasej posteli a uz mamae asi na 3 mesitach rost zlomeny 😅

soffi
3. feb 2011

@luba142 no u nas su ranajky podobne, rano flasa mlieka, a potom ked jej chutia tie nase ranajky tak si hryzne, ale ani jej ranajky nerobim, pretoze som to vzdy vyhadzovala, radsej sebe pripravim viac, a ked neje tak to zjem ja hehe, a potom placem ze priberam 🙂
@emode aj my mame BKM

ludmilabb
3. feb 2011

@soffi ja tiez akurat riesim jedalnicek lebo alergia na BKM nam dost naburala jedenie ☹

soffi
3. feb 2011

@ludmilabb no my sme boli min, tyzden na kontrole a ja som sa lekarke priznala ze jej davam ml. vyrobky a ona samam mipovedala, ze to je dobré, neviem aku silknu ju mate vy, ale ninka mi papa uz takmer vsetko okrem pudingov, krupice a suroveho mlieka, teda napr. do varenia uz dam, sem-tam sa mi vyhadze tak potom par dni nedostane nic mliecne a pokracujeme dalej, dokonca uz papala aj maslo