Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

borocka
5. feb 2011

@kosska3003 niektore su take drze nevymachane papule. aj mna tam z jednej islo rupnut. ale skoda reci, na co spominat. bolo,bolo, uz nebude.

@mystery7 jojojo, noo, ramena aj stehna dakedy stoja za pohlad

kosska3003
5. feb 2011

@borocka no ved to da sa ale tak ja si este stara nepripadam ale uz nerobim take hluposti ako ked som mala 15 no a ty tak isto

mystery7
5. feb 2011

ja na plavarni neokukujem, ale v lete na kupku, ked vidim niektore typy......ide mi zle od zaludka.
Aj na dovci ked som videla slovenky okolo 50-60r cele cierne zoskvarene a svietiace neonove miniplavecky.....som cakala ktory prsnik skor vyskoci 🙄

borocka
5. feb 2011

@kosska3003 a keby len 15. ja este 20ka som bola hlupa az z toho pusa bolela 😒 a co narobim. mam vycerpanej hluposti aj na 10 rokov dopredu.

kosska3003
5. feb 2011

@borocka tak aspon mas pokoj uz 😀

idem aj ja mala je uz hore idem k mame na sisky mna mnam no nedaj si take dobre od mamy ze 😝

sssimi
5. feb 2011

@soffi Ja som tiež mastila ako blázon a aj tak spodok popraskal. Hlavne od slepaka. Proste raz je narušené štruktúra a už to ide. Zadok a vnútornú stranu stehien som zlizla ešte za puberty a v tehotenstve mi popraskala aj koža pod kolenami, prsia ani nespomínam.... Ale toto neriešim. Nejak ma to netrhá. Moja mamina má také brucho ako ty spomínaš a zvykla si-musela si. Normálne fičí na 2oj dielnych plavkách. Keď to opáliš, tak sa to dosť výrazne schová. Len sa netreba trápiť. Čím viac sa budeš schovávať, tým viac budú na teba čumieť...

borocka
5. feb 2011

@mystery7 snad si nemyslis ze ja okukujem, ale dakedy je to tak nacpane pred oci ze sa neda nevidiet......... no take babky, ze koneeeec.
ja sa tak obliekat neviem. mozno si to mozem dovolit k postave, ale vobec sa necitim pohodlne. je to take neprakticke a len by som cakala co mi kedy vykukne aky trapas bude

soffi
5. feb 2011

@borocka aj na prsiach mam, ja som taka zebricka...resp.zebrisko hehe,
@kosska3003 to musela byt riadna krava, mne tiez tak na brucho tlacili a som na nich zvreskla, ale ja nastastie som papulka tak ako ma okricala ze co vriekam tak som jej povedala ze ma apson moze upozotnit ze daco ide robit, a nie stiahne zo mna paplon ja spim a ona mi na brucho stlaci, tesne nad ranou a ja som myslela ze z koze vyskocim, tiez som mala dost velke brusko, a to mi este v 30.tyzdni povedali , ze mala bude malicka, tak cca 2,5kila, a mala 3,5

mystery7
5. feb 2011

@kosska3003 pri nas je stredna skola a ked vidim niektore dievcata....ved oni teraz majj postavu ako ja po porode. Ja som v ich veku bola ako modelka stihla. V 18 som vazila 45kg - krasne casy 🙂 a to som furt daco jedla. Tak neviem ako budu vyzerat oni v mojom veku.

borocka
5. feb 2011

@sssimi ja teiz v puberte, som nabrala par strii ale na vonkajsej strane bokov......... a pod kolenami??? to je nejake zvlastne, to som este nepocula o strijach na takom mieste

soffi
5. feb 2011

@mystery7 pocuj tak zavolaj tie baby na plavaren do presova, vtedy ked pojdem aj ja 😀 😀 😀

soffi
5. feb 2011

@sssimi tiez som okraslena o strie na stehnach uz od puberty, no a to s tym opalenim je urcite pravda, pretoze ja som od detstva velmi bleda, a ninka to ma tiez po mne, a velmi tazko sa mi aj opaluje, v podstate som opalena bola poriadne asi len raz, a to som chodila 2 mesiace kazdy den na kupko, sice som vyzerala ako moja sestra po tyzdni na slnku, ale bola som rada, ze je to tak ako je

borocka
5. feb 2011

@mystery7 ani nehovor o dnesnych -nastkach. ja nechapem kam ta doba ide, a to som este mladunka. mna sa predavacky pytaju ci uz mam obcianku ked kupujem alkohol, a tamtie zmalovane ako velkonocne vajko, miesto sukne janosikov opasok, miesto tricka len daka snurka......no nechapem

mystery7
5. feb 2011

@borocka nemyslim ze okukujes 😉 ale u nas chodia na plavaren skor take normlne zeny, a vsetky sa staraju o seba.
Ja som zvedava kolko sa mi ich teraz po tehu zase narobi ☹

luba142
5. feb 2011

ahojte, konecne sedim 🙂

doobeda som varila, este aj kolac som robila...teda zakusok ze domaca tribitka, som zvedava.
U nas svieti slnko je 10 stupnov ale fuka zasa ako blbe, a vcera bol este sneh a dnes uz je komlet prec a este aj sucho, nastastie ziadna clapkanica

mystery7
5. feb 2011

@borocka to je jedna skupina a druha skupina su tie, co sa obliekaju rovnako, ale vazia od 70kg vyssie

mystery7
5. feb 2011

@luba142 u nas je kopec snehu, foto som dala aj na FB. A ma sa oteplovat tak cakam clapkanicu ☹

mystery7
5. feb 2011

tu uz v davno nebola taka vesela debata 🙂 ale deti sa uz asi pobudili 😉

borocka
5. feb 2011

@luba142 u nas je +5, a ostali aj mlaky.
ja uz chcem jar, teplo!!!!! strasne si chcem obut lodicky, saticky, a ist lovit 😉

mystery7
5. feb 2011

aj ja chcem teplo 🙂 nechce sa mi trapit s obuvanim a pchat sa do zimnych bund.
Uz nech nosim len supky, suknu a tricko aaaaaaach 😉

mystery7
5. feb 2011

neviem co budeme robit poobede, asi pojdeme na prechadzku do parku 🙂

borocka
5. feb 2011

tak pato je uz hore, pojdeme nieco spapat a asi von.

sirinka
5. feb 2011

boze ta yv co tolko pisete....nemato co ine v sobotu na robote 😝

soffi
5. feb 2011

@borocka lovit? dal by ti muz... 🙂 🙂

soffi
5. feb 2011

no ja osm prave dozehlila a hrooozne ma bolia kolena tou zmenou pocasia, asi nejdem nikam

borocka
5. feb 2011

@soffi nema ktory muz......ja uz dost dlho abstinujem od vsetkych muzskych zalezitosti, mimo patrika.a som pevne rozhodnuta ze do narodiek to zmenim.

sssimi
5. feb 2011

@borocka ja mám od prírody štíhle nohy a väčšie brucho. Lítka mám ako 40kg tenučké, ale ako mi spuchli a naliali sa, tak aj popraskali pod kolenami-tam je taká tenšia koža-hlavne v záhyboch po bokoch. Je to dosť vidieť, ale s tým nič už nenarobím, tak sa tým ani nezaťažujem....

soffi
5. feb 2011

@borocka juj prepac, som trochu mimo po takom case

borocka
5. feb 2011

@sssimi hmm, zvlastne.......nemyslis krcove zily? tie sa v tehu zvyknu tvorit..........

soffi
5. feb 2011

@borocka mrkala som teraz tvoej foto, patko ma neskutocne krasne ocka, take okale som uz dlho nevidela, fesak to bude... 😉