Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
4. aug 2009

luba, tak to ja som sa kvoli tomu modlila, aby nebola po mne. moja mama si tolko so mnou uzila,ze sa divim, ze po mne sa este nechala nahovorit na dalsie deti 😀 a stanuska oproti mne hotovy anielik. spinka celu noc, no zlata

luba142
4. aug 2009

lady no tak ja mam 2 baby a kazda je ina starsia Kika sa stale nosila aj uspavat sme museli bola zla a stale bola hladna do pol roka sa budila kazdu hodinu v noci a teraz Barborka je kludna cez den malo placka a v noci sa budila len raz a teraz uz asi 4noci spala az do rana

ladywitch26
4. aug 2009

siri, tak tie rozpravky su super. ja som nedavno kupila gramofon,kde sa daju z platni prehravat na MP3 alebo na cd. od nasich si chcem podonasat platne z rozpravkami, mame ich asi 20, tak budem malej pustat pri spani. a to fakt krasne rozpravky,este dodnes si pamatam cele dialogy z nich

nikanika28
4. aug 2009

caute baby, tak sme sa uspesne vratili z dovci..boli sme na chalupe, ale bolo super. Trosku sme pobehali moravu... ZOO v Lesnej, aquapark v Uherskom Brode...Kunovska priehrada pri Senici..no proste pohodicka.
Citali ste toto??? ----> http://www.baby-web.sk/Clanky/a548-Druhy-a-tret...

nikanika28
4. aug 2009

Ozaj, chcela som sa spytat, ci niektora beriete nejake vitaminky. Ja som si dnes kupila Calibrum, snad mi to trochu pomoze proti vypadavaniu vlasov...

luba142
4. aug 2009

nika my mame u kunovskej priehrady chatu v zahradkarskej osade pol hodky od vody peso

sssimi
4. aug 2009

Nikanika dobrý článok. A ja neberiem nič len občas čistý vápnik.

Malinka sa mi už pomaly budí. Ja som aspoň stihla napiecť také chuťovečky na večeru.

Danny Dominik sa nezaprie že je tatinov 😀

Kočky dnes bol mm vyzdvihnúť obrazy čo sme si dali spraviť. Sú perfektné. Jeden už zavesil. Neskôr odfotím a hodím sem. Dali sme si spraviť jeden zo svadby a jeden z tehotenstva a neskôr keď dáme nafotiť malú, tak aj taký dáme spraviť...

ladywitch26
4. aug 2009

nika ja tiez len obcas vapnik,vsak teraz v lete mam dost ovocia a zeleniny

luba142
4. aug 2009

simi ake chutovecky daj recept

trogir
4. aug 2009

Ahoj kočky. Chcem sa opýtať, ako ukladáte večer do postielky svoje "baby". Maličká má cez 2 mesiace a donedávna sme polohovali. Ale pomaly končíme so zavinovačkou a mala spala na chrbátiku. Nie je to zavčasu?
Hlavne v noci, keď pri krmení zaspinká a neodgrgávame...mám monitor dychu, tak sa tak velmi neobávam udusenia, ale predsa by som poprosila o radu. Ďakujem

luba142
4. aug 2009

trogir ja malu nemam v zavinovacke asi uz mesiaca spava na chrbatiku aj v noci ju tak dam aj ked neodgrgne

trogir
4. aug 2009

luba dakujem, ukludnila som sa. Papa

bambi7
4. aug 2009

cafte babule sme uz domka na chate bolo paradne mala bola zlatucka stale spinkala alebo vsetko sledovala ....uz tak keca no je uzasna 😉 prevaluje sa z boka na bok drzi tak dlho hlavku.......drzi hracky no je podarena

dnes sme boli na ockovani chuda este teraz placka ☹ ale zvladneme to musimeeee

a dnes mame prve meninkyyy a danny dominikovi prajeme vsetko naj 😉

monkap
autor
4. aug 2009

dominike aj dominikovi prajeme vsetko NAJ- 😵

trogir: my spavame na chrbatiku uz veelmi dlho ...

bambi: aj nas dnes ockovali ... lenka uz spinka, tak snad bude OK

ladywitch26
4. aug 2009

togir, moja mala v zivote ani nevidela zavinovacku, od zaciatku spava na chrbatiku a nemame problem. len ked si v noci neodgrgne, tak ju na chvilu polozim na lavy bok, ale potom sa aj tak prevali na chrbatik a bez problemov. nemusis sa bat

bambi, tak vsetko naj k meninam 🙂 my sme boli na ockovani pred dvoma tyzdnami, mala si tiez chvilu poplakala,ale spala mi potom v noci 11hodin v kuse. akurat na druhy den mala trosku zvysenu teplotku,tak som jej dala sirup.

bambi7
4. aug 2009

ahoj mon dakujeme 😉
tak uz spinka lenka no super nasa domi este papa mliecko a snad bude hajkat zlatko nase

bambi7
4. aug 2009

lady dakujeme a ako sa mate?

ladywitch26
4. aug 2009

no akurat hubuje do macky na hrazdicke 😀 sa zlosti,ze jej neodpoveda. tento tyzden mame problemy s prdikmi, ale to uz je len slaby odvar toho,co pred mesiacom

sirinka
4. aug 2009

vsetko najlepsie meninovym oslavencom 😵

bambi7
4. aug 2009

siri dakujeme

no my uz mame s bruskom pokoj klop klop.....pouzivame biogaju su to probioticke kvapky a odvtedy je pokoj tak som stastna

ladywitch26
4. aug 2009

bambi, nam sa to tiez dufam zlepsi, uz bude mat za chvilu 3mesiace a to sa vraj zvykne potom upravit. tak dufam

luba142
4. aug 2009

ani my uz nemame problemy s bruskom a dufam ze definitivne

kosska3003
4. aug 2009

tigr ani ja uz nepolohujem a mala ked si aj grcne po leziacky tak to ide von nemam s tym problem ani v noci

nikanika28
4. aug 2009

jooj baby, mam pocit, ze stracam mlieko 😢 , cez den je to ako tak este v pohode, ale uz teraz vecer je to katastrofa...mala sa jeduje pri papani ked jej to poriadne netecie a nevie ani akosi zaspat. Uz sme papali asi 5-ty krat od 19-tej hodiny a to vzdy len asi dve-tri minuty. Asi siahnem dnes na zasoby ☹

ladywitch26
4. aug 2009

znizila som ceny v bazari. uz to vyzera lepsie? ocakavam nejake pripomienky....ak nejake su. 😉

stija
5. aug 2009

dobre ranko 🙂 zatial nikto?

mimi21
5. aug 2009

dobre rano
ja uz som tu tiez 😉
ako sopliky stija, uz je to lepsie? co vam nakoniec zabralo?

zuzkaprofant
5. aug 2009

ahojte co mate nove moj maly vsetko si dava do pusinky aj celu rucku si tam vopcha a slintaaaaaaaaaaaaaaa

na sopliky je dobre materske mliecko nakvapkat a potom vyjdu same a to potom uz len vytahnut s ticinkou vatovou

kolko vam deticky v noci pospia moj uz malo 4 hodky na sk mi spal aj 7vkuse ta ja neviem co je snim ja som uz 3 den K.O: 😀

mimi21
5. aug 2009

zuzka aj moja si pcha celu rucicku do pusky, oslintana je este OK, ale ked si prsty strci poriadne hlboko tak aj grckame

na spinkanie sa ja stazovat nemozem, my spinkame stale dobre, klop, klop, klop

stija
5. aug 2009

mimi so soplikmi je to stale des. davam otrivin baby na zvlhcenie sliznice. rano a vecer streknem a tusim je to trocha lepsie. a skusila som to mlieko, ale akosi ho neviem streknut do nosteka. s tym mame problem.
zuzka ako kvapkas?