Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
16. feb 2011

joooj baby zle je uz so mnou...idem s poradne...tak do dnesneho dna mam uz +24 kg, uz si aj davam pozor, co jem a priberam ako chovna.... 😒

soffi
16. feb 2011

@sirinka no ale na foto vobec nevidiet zeby si bola pribrata...ci to nieje aktualne? neboj , ty to urcite raz dva zhodis 😉

iinuska
16. feb 2011

@sirinka nooo, tak to je slusne. Ale ved uz zachvilku budes rodit, neboj pri troch detoch schudnes raz- dva 🙂

ludmilabb
16. feb 2011

@sirinka to ti ale asi vsetky kila do brucha idu lebo do tvare nic nevidiet 😉 ja som pribrala 18 kg ale v tvari som bola riadna spuchlina

ludmilabb
16. feb 2011

@sirinka a moja sestra pribrala 30 kg a dala ich dole len jediny esteticky problem ostal ze ma ovisnutu kozu na bruchu a strie

luba142
16. feb 2011

@mimi21 no teeeda, myslim aj ja ze tie probiotika by jej mohli pomoct, aby si nemusela pouzivat casto rurku...My sme tiez pri Kike pouzivali rurku, plakavala....skus aj ten feniklovy caj popijat 😉

luba142
16. feb 2011

@sirinka no uz to vela nebude do porodu neboj sa...ja som mala pri Barborke 18 naviac a uz mi to bolo vidno na tvari, ale inak nikde len brucho som mala ako pre dvojicky, aj som to citila na klboch na nohach, nemohla som daleko zajst bez bolesti 😒

mystery7
16. feb 2011

@sirinka nic neboj, bude to ok. Pri detoch schudes jedna radost.
Ja som minule pribrala 18 a 15som dalprec v pohode a ostatne 3ani za svet 🙄 teraz mam +8

mystery7
16. feb 2011

Mirko je zaockovany navyse proti zltacke A a o kliestoch uvazujem, casto sme vonku, ale teraz neccem, lebo mame problemy so zubami. Ak mu vsetky vyjdu, tak buduci rok by som ho uz zaockovala.

sirinka
16. feb 2011

no tak som sa odvazila aj doma a doma mi neukazuje vobec ziadny prirastok oproti dvom tyzdnom dozadu a u doktora az +5 kil....tak som z toho jelen....
ja som pri obidvoch pribrala 18 kil...ale toto uz je moc aj zo zdrav. hladiska a k tomu uz sa aj obmedzujem, tak som nestastna...zase mam kamosku, co pri dvoch tehu vzdy nabrala po 30 kil a je uplne stihla teraz...
no tak som zvedava, ako so mnou bude... po magde uz mi nesli kilecka za tak lahko dolu....
no a prave, ja neviem, kde tu vahu mam, ved nosim rovnake oblecenie, o nieco vacsie brucho tentokrat mam...

mystery7
16. feb 2011

@sirinka ja som minule pribrala najviac posledne 2 mesiace, v maji som uz normalne dychat nevladala, ale ja som aj velmi opuchla ☹

soffi
16. feb 2011

@sirinka tak to urcite je zla vaha, ak to necitis ani na oblecku a ani doma ti tak neukazuje....

ja uz mam pokoj, dnes sla spinkat s veeelkou ochotou, vecer ju toiz chytila babikomania, a babika sa s nami kupala, obliekala , pila mliecko a aj isla spat, takze som dnes ulozila dve deti 😉

sirinka
16. feb 2011

no diky baby za podporu....snad to so mnou nebude az take velrybie... 😅

soffi
16. feb 2011

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=3061287 ktosi spominal smykalku 🙂

jamaat
16. feb 2011

@sirinka Aj ja som tak veľa pribrala a nebolo to na mne vidieť. Ale veľa vody som držala, lebo som mávala aj nohy opuchnuté.

zuzkaprofant
16. feb 2011

@sirinka ja som pribrala 30kg a uz vsetko mam dole a zadny sport osm nerobila a anidietu ked sa to tak vezme a aj tak islo vsetko dole za rok apol ale islo, a nemam nic ovisnute a pod 😀 takze neboj nic ja aj pri dalsom urcite tolko priberem lebo ja velmi rychlo priberam a viem aj schudnut si mylsim keby som si dala pozor co spapam mozno uz by som bola na 50kg🙂)

soffi
16. feb 2011

@zuzkaprofant tak to mas super,ja neschudnem ani ze svateho ☹

kosska3003
16. feb 2011

@soffi to se dve ja som aj schudla cosi ale cez tuto zimu som to dala zase naspat joj no co narobim ☹

mystery7
16. feb 2011

aj u vas sa pozera futbal?? :-/

dannynka
16. feb 2011

@mystery7 u náas ee ja kukám šeherezádu 😀 😀 😀 😀

mystery7
16. feb 2011

@dannynka ja nepozeram v tv uz nic. Som rada, ked sa mi zadari dr.house 😅

dannynka
16. feb 2011

@mystery7 verím 🙂 aj ja som večer rada ked si konečne sadnem pri tých mojích dvoch šidlách 😝 😅 😀

ozaj maju vaše deturence už všetky zubadlá???

iinuska
16. feb 2011

@mystery7 kebu nebol manzel v robote, tak urcite fici futbal 🙂 Ale uz som si zvykla
@dannynka Adamkovi chybaju posledne 4 zadne stolicky

soffi
16. feb 2011

@dannynka ninke idu 5 stolicky, inac uz vsetky

ja som rasa z ezacal panelak a ordinacia, konecne nieco pomrkam, inac nepozeram nic, sem tam house, ale ta seherezada mi nieje moc po voli 😠

luba142
16. feb 2011

@dannynka nasej chyba posledna stolicka a hotovooooo 😉 😉

@soffi ja pozeram seherezadu a panelak doobeda teraz 😉 a este aj cesku Ordinaciu na Nove 😉

kosska3003
16. feb 2011

@dannynka my mame vsetky uz davno uz 2 mesiace isto ja kukam seherezadu a potom sprvy adela sou a spat

soffi
16. feb 2011

aku velksot topanok nosia vase deti? mrkam nejake sandalky na leto, a neviem ci 25 uz nebude vela, teraz ma tak 22, ale uz aj 23 nosi

dannynka
16. feb 2011

lebo nám chybaju 3 tie v poradí tak som zvedava kedy pojdu 😅

soffi
16. feb 2011

@kosska3003 vy mate uz aj tie 5 stolicky?????

dannynka
16. feb 2011

@soffi Domík nosí 21 tku