Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
21. feb 2011

@luba142 Diky za radu. Teplotu som zraziláááááá 😀 Nemá ani 38 😀

kosska3003
21. feb 2011

@sssimi tak to ti verim ja aj ked mam malu choru tak chodi spavat ako obycajne a aj ja striedam po 3 hodinach panadol s nurofenom zvycajne cipok a sirup

duracelko
21. feb 2011

ahojte chcem sa opýtat ktorá z vás mala najdlhšiu vaničku na hlbokom kočíku, do ktorého mesiac ste bábo vozili v hlbokom kočíku?? môžete mi nejaký dobrý kočík odporučit kde by bábo bolo aspon do decembra v hlbokom??

kosska3003
21. feb 2011

@sssimi tak super ze klesla

sssimi
21. feb 2011

@duracelko ahoj. No mne malá nechcela byť v hlbokom vôbec. nevedela som sa dočkať 4tého mesiaca aby som ju mohla dať trošku na vyššie. Ja som mala Patron F3-obrovská vanička, ale je to aj ťažký a neskladný kočík.

duracelko
21. feb 2011

@sssimi ved to že tie su velmi tažké.. a ja mám ináč 50 kilo. pri dcerke som mala na nejaký čas aj polský kočík tažký a škaredý ako fras... cez zimu všetky vozili v tých polských tak som si aj ja zaobstarala a manžel mi povedal že čo som to kupila za tank 🙂

kosska3003
21. feb 2011

@duracelko ja som mala malu v sportovom ale ja som mala taky kocik ze sa dala dat uplne dole opierka chrbta a vlastne bola ako keby vo vanicke ale mala tam veeeeeeeeeeeeeela miesta

duracelko
21. feb 2011

@sssimi ja mám májové dievčatko, mali sme cam combi family a malá bola v hlbokom do januára pokial chcela vonku v kočíku spávat... to som asi ja mala najdlhšie v hlbokom sa mi vidí...

emode
21. feb 2011

Ahoj,
tak kupa chaty je definitivne zavrhnuta, na nase podmienky nepristupili, mame tusenie, ze je tam nejaky zadrhel, o ktorom teraz nevieme, dlha story, tak radsej davame ruky prec. Idem kontaktovat Central zajtra, nech rezervuju izbu na stretko 😅 😅 😅 a pojdeme v marci na Male Divy 😀 😀 😀 Vsetko zle je na nieco dobre 😅

duracelko
21. feb 2011

@kosska3003 ja plánujem kupit kočík teutonia cosmo, ten ma aj predlžovaciu čast na športiaku, dá sa otáčat v smere a protismere jazdy tak si tiez myslím že v teplom fusaku tak dieťatu zima nebude...

emode
21. feb 2011

@duracelko ja som mala Concord vaničku Proton a mala v nom bola vo fusaku minimalne do Vianoc, potom som si uz nie ista, ale do 8meho mesiaca urcite, lebo spavala len vonku v kociku cez den ... a velkostou je priemerna, teraz ma okolo 88cm

jamaat
21. feb 2011

@duracelko Ja som mala Cam Cortinu X3 Evolution a používala som aj v zime, šporťák som vytiahla nie kvôli tomu, že by sa už nezmestila, ale chcela sedieť. Teda nie mala som, ale stále ju mám 🙂

jamaat
21. feb 2011

Ženy, ja som sa dnes ani raz nevytočila! Juchuuuu! Večer ukladal spať tato, ja som šla namiesto neho so psom von. 😀

duracelko
21. feb 2011

@emode aj nad Concord fusion kočíkom rozmýšlam, ale má asi plastové kolieska?? či nie?

duracelko
21. feb 2011

@jamaat ved ja som mala tiež Cam a vanička bola podla mna super priestranna. dik za radu

kosska3003
21. feb 2011

@emode tak super ze male divy super to fakt je vsetko zle na nieco dobre 😀

sirinka
21. feb 2011

@jamaat hm...tak dnes som si to zlizla za teba...uz som po celom tyzdni taka unavena psychicky, lebo u magdy je to s uskom stale take vselijake, chvilku ju boli, chvilku nie, do toho na vikend uplne odpadol muz s teplotami...takze klarka je nevyvencena a dnes som ich zobrala do obchodu a to divadlo, co tam predviedli, utekali mi, hadzali sa schvalne po zemi, vyhadzovali pecivo....a ked mi uz od pokladne usli do lekarne, tak som na nich skrikla, ze vsetci ludia pri pokladniach hned zarovnali rady a stichli od strachu...
doma jest len cukriky, ostatne jedlo sa treba prosit a vecer este vyspliechat celu vanu a najlepsie je pri tom kopat magdu do hlavy...magda zase klaru hryzt kam sa da....
tak uz mi hormony udreli do hlavy a som sa rozrevala nad nimi...
teraz sa klara zobudila, ze chce vodu a just sa cela s nou obliala... 😠 tak dufam, ze zajtra bude lepsi den....

jamaat
21. feb 2011

@sirinka Človeku je v takých situáciách do revu aj bez hormónov. Drž sa.

dm1
21. feb 2011

@sirinka ufff tak perny den za vami veru. No ale ako pise jamaat nato ani hormony nepotrebujes mat tehu to by zlozilo kazdeho

my napodiv super isli sme na navstevu potom pesi zvladol to krasne celu cestu sa ma drzal za ruku aj naspat az som nechapala. Pozerali sme vtacikov isli vzdy akoze za nejakym havom a dalo sa. aj tam sa super prehrali chalani fakt esteze mam takto tu kamosky co sa stretavame vonku aj doma a to sme sa pritom tu cez MK v dubnickej teme nasli 😵

jamaat
22. feb 2011

Hádam to tu zakončím. Dobrú noc. 🙂

sssimi
22. feb 2011

@emode Male Divy? Jáj úprimne závidím 🙂 Ja som sa práve včera rozprávala s mm, že kam v lete na dovolenku a on zas že nikam.... Tak mu hovorím, že to aj zaplatím, lenže on moc na to nie je. 1x v živote bol pri mori na svadobnej ceste a aj to som ja potajomky zájazd kúpila..... šlak ma z neho trafí, že veď choď sama s malou.... jááááááááj 😠

sssimi
22. feb 2011

@duracelko Inak ja som sa momentálne zalúbila do Jane Slalom 2011. Budúci rok plánujeme mimčo a ak sa bude dať ešte zohnať, tak ho pôjdem skúsiť. Na živo som ho ešte nevidela ale má len 9kg, je skladný a fakt sa mi páči. Ale vôbec neviem aká dlhá je vanička. Záleží aj na tom koľko chceš do kočíka vraziť. Celá sada stojí cez 700€.

Inak ahojte.
Sarah mi už dnes neteplotuje . Našťastie som to večer stiahla. Dúfam, že už to do takých výšok nepôjde. Inak je v pohode. Dokonca mi aj pribináka zjedla. Veď ho dnes dostala 2x v živote 😀

jamaat
22. feb 2011

Ahojte, my sme drichmali do 8,50hod a to bola iba jedna žalúzia zatiahnutá. 😅 ....Ešte som v župane, ale ideme sa už von chystať. Dúfam, že to bude bez vreskov.

ostrovanka
22. feb 2011

Ahojte, urcite je tu kopec sikovnych kreativnych mamiciek, tak sa obraciam o pomoc 🙂
Dnes som sa dozvedela, ze vo stvrtok ma Alex v skolke karneval, temou karnevalu je povolanie. Nejaky napad na kostym, ktory stihnem spravit za jeden vecer????

dm1
22. feb 2011

@jamaat my sme vsetci traja spali az do 10.30 😉 . Ale maly zase zaspal az pred polnocou...

kosska3003
22. feb 2011

ahojte baby co ste mali kozne vyrazky co ste na to davali mala mi ma na tvary dam aj foto musim stiahnut take velke cosi cervene a na brusku aj na ritke take cervene malinke bodky jedna vedla druhej neviem z coho to moze mat nejedla nic nezvycajne teraz frci na mandarinkach ale to uz dlho je co mam robit mam ist k dr

kosska3003
22. feb 2011

no taketo to ma na tvary

sirinka
22. feb 2011

@kosska3003 no vyzera to dost neprijemne...aj ju to svrbi? ja na take natieram lipikar od la roche posay....a ked ju to svrbi a nebude sa to zlepsovat, tak sup k dr....

kosska3003
22. feb 2011

@sirinka zatial som si nevsimla ze by si to skrabala alebo co ale aj tie cervene bodky ma stvu uvidime do konca tyzdna ja osm jej to zatial len nivea S.O.S ine doma nemam zatial som nepotrebovala

luba142
22. feb 2011

@duracelko ja mam kocik BABY LUX, ajn ked neni najsuper moderny , vozim malu v hlbokej verzii este teraz v zime a mame tam aj fusak, je pravda ze uz je tam natesno ale a tak vacsinou chodime peso 😉 , minulu zimu uplne v pohodicke 😉 😉 , je sice tazsi, ale namam vyhrady...tie druhe co su tam mensie vanicky sa mi ani nepacili aj koli tomu zeby som musela malu mat v zime v sportaku uz