Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
22. feb 2011

@soffi ani ja by som v takomto pocasi nechodila, kludne moze z toho byt zapal pluc...nezahravaj si radsej nech je v teple doma

soffi
22. feb 2011

dakujem ze ste to napisali, mm cumi do pc, a ticho mlci.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kosska3003
22. feb 2011

@soffi ja by som isto nesla je strasne studeny vzduch vonku ja som bola na zumbe a tam bola taka kosa hruza sme zacinali tancovat v bundach a potom sa to nahrialo a teraz normalne citim priedusky dufam ze neochoriem

mystery7
22. feb 2011

@soffi len sa liecte doma. Vonku to fakt nie je na prechadzku a hlavne ak ide o oslabeny organizmus

luba142
22. feb 2011

@kosska3003 my sme ani dnes vonku neboli tiez u nas fucalo a bolo -7,ale zato bola nervna jak pes 😠

kosska3003
22. feb 2011

@luba142 my sme boli poobede isli sme ku mame ale tak to sme boli asi tak 20 minut trozku si pobehala pockali sme mamu kym prisla busom a hned domov

mystery7
22. feb 2011

my sme boli poobede asi 2hod, ale sedel v kociku prikryty igelitom. Ja som mala problem dychat ten studeny vzduch o vetre ani nevravim

sirinka
22. feb 2011

@luba142 prave ze mi kazali nedavat.... 🙄

luba142
22. feb 2011

@sirinka hmmm

emode
22. feb 2011

@sssimi no, my sme si povedali, ze ak tie Donovaly nevyjdu, tak kym nema Sofia 2 roky a neplatime za nu, tak Male Divy musime zvrtnut 🙂 je to nas sen, mali sme tam ist na svadobnu cestu ale doky, kedze som bola v tretom mesiaci neodporucal ... 😒 tak hladame zajazdy ... 🙂

Inak ahojte ... sofia zacina strajkovat pri obliekani, ked sa mame niekde vybrat alebo z niekade odist, nahodi styl handrovej babiky a vala sa po zemi 😝 😝 😝

jamaat
22. feb 2011

@emode To je veľmi účinný štýl. Neviem sa rozhodnúť, čo je horšie, či keď vreští a bojuje, alebo keď ohandrovie. 😝

jamaat
22. feb 2011

Zase to tu ukončujem. Dobrú noc. 🙂

dm1
23. feb 2011

@jamaat tak teraz neviem ci ja ukoncujem alebo zacinam 😝

@emode to nas ked sa mu cosi nechce smari sa o zem prehne sa ko luk a ani pohnut s nim. Dnes mal 2 totalne hysaky tak ma slaktriafal

soffi
23. feb 2011

dobre ranko, tak ja asi zacinam 🙂, my sme mali konence lepsiu noc, mala sa zobudila asi len dva krat, aj to kvoli soplikom,ved ani sa jej necudujem, dnes by sme mali ist s mm pozriet jeden byt, ak sa nam bude pacit tak zacneme riesit uver, a pravdupovediac moc sa na to netesim, zasa tie vybavovacky okolo a pocit tej zaviazanosti-slucke na krku, no stve ma to...ale co uz, na byt nenahrabeme ani keby sme o vode a chlebe zili,

jamaat
23. feb 2011

Dobré ráno. Utekám do TAkka na zľavy. 🙂

emode
23. feb 2011

@jamaat ale kde na to prisli ??? my sa s mm nevalame po zemi ked sa nechceme obliect ... ale u nas nejde o hysak, este sa aj rehoce na tom, ako sa mi nedari ju obliect 😎

dm1
23. feb 2011

@jamaat su zlavy? mne ziadna sms-ka od nich neprisla. potom napis ci sa oplati.

emode
23. feb 2011

ahoj,
tak dnes ak som s nou doma, tak urcite po sebe budeme vrieskat ... isla do jasiel 😀 a mozem ist upratovat

ked som Vas citala tak som zostala aj spokojna, ze sofia toto nerobi, hento nerobi ... ale ... asi som sa preratala 😀

a aby toho nebolo mala, tak u mm vo firme sa vsetko prevracia hore nohami takze z tade odchadza 😒

luba142
23. feb 2011

@dm1 ja mam doma karticky zo zlavovymi kuponami, tak isto to ma aj Janka 😉 😉 , aj my pojdeme ked sa mm vrati z prace alebo zajtra...uz som si to omrkla v nedelu ked bola Kika v kine 😀

ladywitch26
23. feb 2011

baby,akurat som citala clanok, ze asi budu krachovat niektore skolky a jasle tu v irsku, lebo maju nenormalne poplatky. od 600e mesacne na dedinach, do 1000e v mestach a platit sa musi, aj ked je dieta chore alebo idu na dovolenku. a ak maju dve take male deti, tak to fakt uz nikto nezvlada platit, pokial nema ozaj nadstandardny prijem. vela ludi pracuje menej hodin kvoli krize, tak aj menej zarabaju. tak tam bolo rozobrate, ze zacinaju mamicky rozmyslat uz aj nad moznostou aupair. no a co som pozerala, tak irske agentury beru od rodiny 285e poplatok za najdenie aupair, ak bude u nich 3 mesiace, a ak chcu aupair na viac ako pol roka, tak skoro 700e. zas na druhej strane, co maju slovenske agentury podmienky, tak vacsina si berie od aupair 100 a viac ako sprostredkovatelsky poplatok. tak normalne uvazujem,ze si zalozim taku mensiu agenturu. poznam tu strasne vela mamiciek, co by sa im ozaj zisla aupairka (aj kvoli tomu,ze napr. suseda si dala zapisat syna do skolky tyzden po jeho narodeni a stale caka, lebo nemaju volne miesto. a v novembri mal rok 😒 ). tak ak poznate nejake baby, co hladaju pracu ako aupair, kludne ich na mna odporucte. mam vyhodu, ze zivnost si mozem zalozit aj okamzite, ale odvody a dane mozem platit az ked vykazem prvy prijem, takze ak pol roka nic nezarobim, nic sa nedeje 😀

dm1
23. feb 2011

@luba142 ja som tam zaregistrovana uz dlho ale nikdy mi nic do schranky neprislo 😠 . Jedine sms-ka ked boli tie 30%zlavy na cely nakup inak nic

hoogy
23. feb 2011

kocky citam vas casto no nemam moc cas reagovat. ale nedalo mi to teraz s tym trucom. matko ja tiez trieska o zem a nechce odist odtial kde su deti. minule sme s manzelom z plavania odisli lebo instruktorka hovori,ze sak ho tu nechajte a maly po 10 minutach nic vobec mu to nevadilo. a na truuuuuuuc ze on nejde. ja ho zvcswa necham tak ked sa aj v obchode capnem necham ho tam lezat a idem dalej🙂 ale ine som chcela🙂
minule som bola v obchode(sama) a bola tam jedna pani sdvojickami jeden pekne isiel vedla nej a druhy s revom ze on chce ten keksik(ktora mu ona sla zobrat) sa plazil za nimi. mali asi 3 roky. ta pani v uplnom klude prisla k pokladni maly sapriplazil zaplatila a odisli🙂 a to jeho dvojca na neho nechapavo pozelo ze ty co robis:D

hoogy
23. feb 2011

@ladywitch26 super napad drzim ti strasne palce. hodim si do fb mozno sa niekto chyti. potom ich odkazem na teba moze byt?

soffi
23. feb 2011

ja mam s malou velky problem, neviem uz na koho sa obratit, uz som z toho zufala, stretavame sa so sudsedou ktroa ma 17mesacnu dcreku, od malicka sa s ninkou hrali, ale teraz je ninka na nu hrozna, vzdy ked ju necham nech sa hraju, tak ju udrie, alebo soti, alebo ako dnes-dokonca ju skrtila... ☹ ☹ pov edala som susede, ze sa nebudeme stretavat ked to tak bude pokracovat, lebo sa naozaj bojim ze jej ublizi, je pravda ze ta susedkyna dcerka place za vsetko, aj ked nemusi, ale je aj pravda z eninka ejj robi naprieky, vzdy jej vsetko berie z ruk, nic nemoze, a strasne jej ninny rozkazuje, ze toto nemozes, toto nechaj, chod prec a tak, ...ked ju capnem po zadku alebo po ruke tak sa to vobec nezlepsi, poslem ju do izby, vrati sa a o 5 minut to iste....ked na kricim tak akoby ma vobec nepocula, ignoruje vsetko co jej hovorim, ja uz fakt neviiem, velmi sa bojim ze sa tak zacne spravat aj k ostatnym detom a nebude mat ziadnych kamaratov, lebo ved kto by taku aj chcel, ....ak mate niekto skusenosti tak mi prosim poradte

ladywitch26
23. feb 2011

@hoogy kludne ich odkaz 🙂 inak mna dost zarazili teda tie poplatky. vsak aupair si musi sama platit letenku a este aj agenture 100e? dost co zhrabnu od rodiny aj 700e. no to maju iny biznis z toho. 😕

ladywitch26
23. feb 2011

@soffi ja len tak narychlo, lebo o hodinu uz bezim do roboty, ale susedina dcera je to iste ku stanke. ale zasa stanka sa neda, ona vacsinou sama nezacne, ale ked do nej zarypne niekto druhy, tak to hned aj olutuje. stanka ide vyslovene nechtami po tvari. oci a nos, no proste zakeracka. a tiez nic neplati na nu. ale co sme v okoli tri zhruba v rovnakom veku, tak su vsetky rovnake. asi je to normalne. mozno pomoze, ked ju zoberies medzi trosku starsie deti, pred nimi bude mat hadam vacsi respekt.

luba142
23. feb 2011

@soffi v tomto veku su asi vsetky rovnake, my sme mali tiez taky problem,kamoska ma zasa syna o 4 mesiace starsieho a robil to iste ako hovoris a nasa len sedela a revala alebo za mnou utekala...teraz uz si neda ani ona, a kupodivu jeho to preslo a hraju sa skorej vedla seba ,aj ked teda skr robia neplechu ale nerobia si zle navzajom 😉 😉

jamaat
23. feb 2011

Tak mňa v tom Takku skoro šľahlo!!!! Prišla som o 9,40hod a rad cez celú predajňu. Fungovala 1 pokladňa. Takmer som sa zvrtla na päte, ale reku idem pozrieť, či majú dačo, že by som prišla inokedy. Vybrala som 2 tričká, ale kvôli tomu sa mi neoplatí v tom šóre stáť. Ešte som dumala, že ich niekam zašijem, aby sa nepredali a prídem neskôr. Ale potom som našla ešte bundičku, tak som sa rozhodla, že si to vystojím, už aj 2 pokladne začali fachčiť. Stála som tam 1 hodinu 20 minút!!! A keď som prišla k pokladni, tak som zistila, že veci sa tam dajú na meno odložiť a zaplatiť neskôr, do nedele je čas na zaplatenie!!! 😠 😠 😠 😠 😠

luba142
23. feb 2011

@jamaat no teda, my tam mame len jednu pokladnu 😀 , a o tomto som sa tiez dozvedela ze sa daju veci odlozit, kamoska si tak davala ked sme boli v nedelu,
aku bundicku si kupila, ja som tam tiez jednu videla a rozmyslam nad nou,tak ci je taka ista?Daj fotto 😉 😉

luba142
23. feb 2011

@dm1 mne minuly rok chdili sms stale o nejykch zlavach, tzeraz mi nedoslo od noveho roka este nic akurat tie karticky 😉