Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

soffi
24. mar 2011

ahojte , dens bolo v centre super, 🙂

jamaat
24. mar 2011

@emode No veď ale stále neviem, z čoho máš dilemu. 🙂

sirinka
24. mar 2011

@mystery7 vies co, aj mne vzdy na usg okolo 30tt vysli baby cca o tyzden vacsie, ale nakoniec boli malinke, aj ked teda vsetky sa narodili dost pred terminom...

emode
24. mar 2011

@jamaat z tej cesty ... ale verim, ze nakoniec to zas my dospely budeme tak prezivat a Sofia si z toho aboslutne nic nebude robit ... 😝

borocka
24. mar 2011

ahojte tak u nas je kraaaasne, boli sme dve hodiny vonku na trojkolke, aj s neterkou, tak sa deti striedali. ja som si vzala svihadlo a tahala som ich a oni obaja ako poctivo pedalovali.....lucka aj celkom sledovala cestu a snaila sa korman otacat, ale pato hore po strakach kukal, ten ani nevie kade sme isli, len nohami tak dako mimovolne pedaloval. tak uvidime co sa cez leto este vyklube z neho.
teraz sa zobudil, ideme sa najest a zasa von.......mame tu hadam aj 20 stupnov

jamaat
24. mar 2011

@emode Ahaa! Ja že z posunu termínu.

emode
24. mar 2011

@jamaat z posunu akeho terminu??? let trva 10 hodin plus transfer hydroplanom 20 minut ... ked sme isli do Egypta, tak sme cestovali 6 hodin do Prahy, dalsie 4 hodiny na letisku, lebo meskal let a 4 hodiny v lietadle ...

jamaat
24. mar 2011

@emode Mala som dojem, že ste chceli ísť inokedy, ale že kvôli super cene ste to posunuli a z toho máš dilemu. Tak ale zjavne som zle pochopila.

luba142
24. mar 2011

ahojte ja som dnes mala fofry...doobeda som varila ,bola s Barborkou vonku, po obede o druhej som sla ku kadernicke a do mesta prisla som o 17, a teraz konecne idem sadnut k telke 🙂 🙂

soffi
24. mar 2011

no dens je tu riadne mrrrtvo, idem asi spat...

iinuska
24. mar 2011

a mne zas blbne fb 😲

sssimi
24. mar 2011

@emode Tak si to na dovči riadne užite. Cez akú cestovku idete? A od kial letíte? A ak to nie je tajné, tak za koľko. Ja by som tiež strašne chcela ísť na Malé Divy. Ozaj a netreba tam nejaké očkovania?

kosska3003
24. mar 2011

@iinuska no blbne cely net vsetko mi ide ako posrate uz mam nerva z toho

@emode ja by som sa sla tiez zohriat no ale musi mi stacit to nase slniecko a dnes ma aj hrialo som v kratkom rukave bola vonku a ja cakam do narodenin a robim testik zatial meskaju tak dufam ze aj budu meskat a budu //

jamaat
24. mar 2011

@kosska3003 Tak držím palce 🙂

kosska3003
24. mar 2011

@jamaat dík 😉

sirinka
24. mar 2011

ahojte...dnes som dostala od susedky vtacie mlieko 😀 ze nevedela, aky kolacik mozem jest, ked kojim, tak sa rozhodla urobit mi toto....aspon sto rokov som to nejedla a moje dve dievky to hned aj ohrdli bez ochutnania...

iinuska
24. mar 2011

@sirinka jeeej, tak vtacie mlieko som uz nejedla strasne dlho. Mamina nam ho ako detom robievala velmi casto

borocka
24. mar 2011

@sirinka ja som to hadam nikdy nejedla ale znie to podivne 😖 😕

@luba142 a spokojna si s ucesom??

luba142
24. mar 2011

@borocka no nemam nic prevratne,len konce pozastrihavane a melir a farbu 🙂

dm1
24. mar 2011

@emode tisko zavidim hned by som sla!!!! kamoska tam bola na svadobnej ceste

aj u nas bolo dnes nadherne sme boli doobeda najskor u kamosky veci pre maleho som od nej brala a potom sme sli cela parta kocikova von. Je to sranda ked vsetky takto spolu sme vonku a pobehuje okolo nas tak 6 malych deti priblizne rovnako starych, nejake to starsie a este miminko. No super hned ten den rychlejsie uteka.

emode
24. mar 2011

@dm1 budem tam na Vas mysliet ... i ked keby islo o mna, moj zivot by sa bez takejto dovolenky zaobisiel, ale je to mm sen, ak rozbehneme cez leto biznis, uz to nebude take jednoduche len tak sa odtrhnut a za Sofiu do 2 rokov neplatime nic ...

@sssimi ockovania nie su potrebne, nemali sme ani na Sri Lanke a Male Divy su trochu civilizovanejsie, si myslim ... 😕 a dakujeme, dufam, ze si to uzijeme ... viac info v RP 😀

sirinka
24. mar 2011

@emode juuuj, hned by som sa vam pribalila do kufra 😀

emode
24. mar 2011

@sirinka a aj malu Janku zober 😅

sirinka
24. mar 2011

@emode tak hej, ta mi bude visiet na ciciku 😝

emode
24. mar 2011

@sirinka srandovne by si sa opalila 😀

emode
25. mar 2011

Dobre rano,
tak termin este posuvame na 1.4., mame to o dalsich 300 Eur lacnejsie, no ale v noci sa Sofia stazovala na usko, tak idem dnes k dr nech sa na to pozru, mame tyzden na preliecenie, keby nieco 😖

borocka
25. mar 2011

@luba142 melir sa vraj tento rok nenosi 😕 minule som pozerala "sama doma" na prime, alebo kde....a mali tam nejaku speci odbornicku na vlasy tak vravela ze len prirodne odtiene a jedna farba na celej hlave.......a zasa ofiny v kurze 😀 a moze si kecat kto chce co chce, ja si na leto vzdy davam melir a ani tento rok nevynecham 😠 kym sa same sebe pacime tak nech si moda diktuje 😎 😀

iinuska
25. mar 2011

dobre ranko
Dnes zase nadherne, doobeda pojdeme trosku medzi deti na ihrisko, aby Adamko nezabudol ma kamosov 🙂 , kedze posledne dni behame len okolo domu, no a hlavne po zahrade. Snad nebude mamickam vadit, ze Adamkovi tecie z nosa, ci ? 😕

kosska3003
25. mar 2011

ahojte tak ja uz z toho mojho dietata nevladzem asi mame ponorku alebo co musim ju niekomu dat na vikend lebo uz mi rupn nervy zase chcel ist svokor dnes s nou von a ona nie len mama mama mama uz som vcera oznamila mamke ze jej ju dam cez vikend bola v soku ale co nech si zvyka

soffi
25. mar 2011

@jamaat ahojte, chcem sa ta opytat, ze kedma emka tie take zachvaty nervu ci pri tom aj vrieka, repsektive jaci, my totoiz to prezivame teraz skoro vzdy a ja som z toho uz totoalne hotova, cez telefon som to nechala pocuvat sestru a tiez sa jej to nezda normalne, ona tak krci, nechcem aby to hlupo vyznelo ale ako tie deti v ustavoch v postielkach , kope bucha so sebou az kym sa trochu neukludni a potom ma pusti k sebe, tak sa chce pomojkat a potom zapsi ☹ , som z toho hrozne smutna a vysilena totlane, ako nashcval sa to deje vzdy ked som s nou sama, a moj muz mi vravi ze co riesim sak je dobra....lebo ona je inac v pohode len ked to na nu pride...a to je vacsinou v case obeda a ked jej nieco nechcem dat.....baby ak mate niektora skusenosti prijmem akukolvek radu, sestra navrhuje natocit si to a zajst k psychologicke, neviem ci ste zaregistrovali ze byva aj dost agresivna k susedine dcerke, dnes jej chcela do oka pichnut vidlicku...naststie ma len obocie poskrabane, som z toho na dne, kde robim chybu????????????? ☹