Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
8. aug 2009

emode, ja som vlastne ešte neprišla na nič, čo by jej robilo problém.

Korčule mám aj ja a teraz silno uvažujem nad kúpou cyklovozíka, dá sa to použiť aj ku korčuliam. Našla som za super cenu http://www.aukro.sk/item707372394-vozik-za-kolo...

monkap
autor
8. aug 2009

aj my ideme na svadbu o dva tyzdne 😵 😵

jamaat
8. aug 2009

no ja som pôvodne myslela, že v auguste seba vydám, ale voľáko sa nič nedeje 🙂

luba142
8. aug 2009

jamat no ty mas teda kombinacie 🙂 ale ovocie to je jedno ved to sa snad spolu moze

sssimi
8. aug 2009

Zuzkaprofant musím zobrať malú zo sebou, lebo kojím a flašu nechcem dávať. Naše detičky sú už teraz prešpekulované...

dupinka
8. aug 2009

Ahojte!

Baby, aj vase deticky teraz v 3mesiacoch menia rezim spanku?
Nas maly ma v posledne dni totalne rozhadzany rezim spanu?. tuto noc od 20tej do 01, potom do 4:45, tak kukuckoval vyse hodinu(takto spaval aj doteraz). No a potom zaspal, nakoniec potiahol do 9:30. Cez den len dve polhodinove zdriemnutia. Teraz spi od 17tej. 😒 Hm, neviem, ako mu upravit rezim - kupanie a pod., ked kazdy den inak.

jamaat
8. aug 2009

Táto má dobré veci aj za dobré ceny. http://www.mimibazar.sk/bazar.php?strana=1&user...

monkap
autor
8. aug 2009

dupi: aj nasej sa nejako meni rezim .... papava v noci kazde 3 hod 😨 ... a rano okolo siestej uz kukuckuje 😖 doteraz papavala v noci raz (posledne dva tyzdne vsak uz dva razy a rano vstavala az okolo osmej ...

dannynka
8. aug 2009

dupi aj Domi to ma tak nejak podobne,cez den mi spinkava len po pol hodkach.... 😅 ,inak dnes vydrzal byt hore od 17-30 do 21-30 😝

dannynka
8. aug 2009

jamaat-dobre 😀 😀 😀 😀

jamaat
8. aug 2009

asi odtiaľ niečo objednám ....a asi aj pohromu 🙂

dannynka
8. aug 2009

ja mam odtadial nalepku s menom na auto 😉

dannynka
8. aug 2009

😀 😀 😀 😀

jamaat
8. aug 2009

Každý deň sa chystám ísť skôr spať a furt ma tu takmer polnoc zastihne. Tak idem. Dobrú noc.

sssimi
8. aug 2009

Baby nestrašte s tým spánkom... Už ma pripravujete? 😉

Jamat tá z mmb má veľmi pekné veci 😕

dannynka
8. aug 2009

okik aj ja napodobne bruuu 😉 😔

monkap
autor
8. aug 2009

my mame odtial tiez nalepky na auto ... ta pohroma je super 😀 😀
danny - krasna foto 😉

zuzkaprofant
9. aug 2009

dobre ranecko ja odsavam cecusky moj maly spinka teraz som mu dala mliecko a spi dalej od22hodke normalne ja som uz o2bola hore ze bude papat a on mi spinka 😀 😀

jamaat
9. aug 2009

Dobré ránko, dobrý deň.

Emča spí, Monika ja so psom von, chlop varí a ja som tu. 🙂

sssimi
9. aug 2009

Zuzi, tak super... Najhoršie je keď čakáš na zobudenie a malý ťahá ďalej... ja potom neviem či mám zalahnuť alebo počkať 😀

jamaat
9. aug 2009

Tak ja zásadne na zobudenie nečakám. Myslím pozitívne, že sa nezobudí 🙂

mimi21
9. aug 2009

čafte maminy
ja už som asi paranoidná, ale ráno som malej merala teplotu, mala 37,1
tak uz mam nervy ze ci nie sme chori
v noci mala trochu sopliky, ale zase len v noci, odsali sme presne 3 sople a bolo dobre
inac nie je nejaka nekludna, rano sme sa pohrali, aj sa smiala a vsetko v pohode
tak ja uz fakt neviem...

sssimi
9. aug 2009

Mimi podľa mňa keby má horúčku, tak je taká plačlivá a ufňukaná. Skús zmerať znova. A ako meriaš?

luba142
9. aug 2009

ahojte baby 🙂
my sme mali teda rano o piatej rano sa mala zobudila ja som ju nakojila samozrejme prsia ako balony za celu noc dvihla som ju odgrgnut a ani som to nestihla vsetko bolo na mne a na posteli HLASIM SA DO SKUPINY OGRCANYCH PLACHIET 😀

luba142
9. aug 2009

mimi ako merias ozaj? ja meriam v zadocku

luba142
9. aug 2009

mimi ale u takychto deti sa horucka rata az od 38

jamaat
9. aug 2009

luba, vitaj. 🙂 .... Inak je to na nervy, moja stále grcká. A vôbec sa to nezlepšuje. Nielen po jedle, ale hocikedy.

mimi, 37,1 nie je pri takýchto bábätkách nič. Možno si ju na noc len viacej zakryla. 🙂