Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kodada
28. máj 2011

babulky majovky, vsetkym vasim majovym babatkam zo srdca vsetko naj k 2. rockom ... radsej takto centralne, aby som na nikoho nezabudla 😀

kosska3003
28. máj 2011

@kodada dakujeme 😀 😀 😀

borocka
28. máj 2011

@kackabrcka hmm,centimetrova medzera je podla mna dost. viem ze sa to odporuca u deti, ale pato napr uz zakopava v takych, tazsie sa mu chodi. radsej mu kupim castejsie a nech chodi poriadne ako ma furt padat.

borocka
28. máj 2011

@kodada dakujeme 😉
oazj, vy idete na stretko, dobre sa mari? aj s babulkou malinkou??

kodada
28. máj 2011

ano Barborka, chystame sa, vsak mam v plane ist kuk aj do tej nasej druhej temy, snad to aj splnim 🙂
Simi sa ma dobre, dnes sme boli vsetci 4 na rozpravkovom lese v Ciernom Bologu, na FB som dala aj fotky, bolo super. Princezna to cele prespala, az na jednu prestavku na kojenie 😀

sssimi
28. máj 2011

@borocka nie, len ju má natotálku stiahnutú, lebo má úzu nožičku.
@kackabrcka ja jej meriam pravítkom a potom meriam vložku. Ona má síce 14cm dlhú a sandále su necelých 15cm, ale na tej jej tenkej nožčke vyzerá každá topánka, teniska, sandála hovadsky.... Budem sa musieť porozhliadnuť po inej ortopedickej obuvi, ktorá by jej lepšie sadla, ale u nás je všade len Protetika.... Alebo jej kúpim vložky ortopedické a tie jej budem dávať-no do sandálky sa dať nedajú 😖

sssimi
28. máj 2011

@kodada Dadka priprav sa na to, že Simi bude najokukávanejšia babula. Isto nám to bude všetkým vzácne také malunkavé 😀

kosska3003
28. máj 2011

@sssimi ja som jej kupila u nas v ZA je obchod s detskou obuvou vola sa Zirafa maju aj stranku www.detskaobuv.sk skusala som vseliake nakoniec sme akusi polsku znacku kupili ale niektore uz boli aj ine palky ako 4O eur za sandale by som nedala

kosska3003
28. máj 2011

@sssimi tieto som jej kupila http://www.detskaobuv.sk/detske-sandalky-kolekc...
@kodada no to tam bude istotne za hviezdu 😀 😀 😀 😀 😀

kodada
28. máj 2011

no, mozno jej dam preventivne tu cervenu snurku na ruku 😀

kosska3003
28. máj 2011

@kodada ja by som ju celu do cervena obliekla tolko tet a komosov kamosiek uvidiet joj joj 😀 😀 😀

luba142
28. máj 2011

@kodada tak rada by som ju aj ja videla, no neviem ci nam vide prist 🙂

luba142
28. máj 2011

@dm1 skore uzdravenie...musite ist ved kto by si upijal s Baldovskej 😀 ....... 😎

sssimi
28. máj 2011

@kosska3003 peknučké a majú vo vnútri klenbu?

@luba142 veru 😀

dm1
28. máj 2011

@luba142 😀

luba142
29. máj 2011

ahojteeeee mame kiahneeeee

soffi
29. máj 2011

tak mi dnes mame oslau 🙂 , velmi sa tesiiim 🙂

kodada
29. máj 2011

@luba142 to znamena ze pridete ci ne? 😒
@soffi prijemnu oslavu 😉

sssimi
29. máj 2011

@kodada neboj, prídu 😉

luba142
29. máj 2011

@kodada no ak to bude mat taky rychly priebeh ako u Kiki tak prideme 🙂

borocka
29. máj 2011

@kosska3003 tak co sme vcera o tom macovi pisali, tak dnes citam noviny, a vraj vcera rano prisiel jednym do dvora a baranovi odhryzol hlavu. toto uz nie je normalne!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😨 😨 😕 😲 😲 😲

mystery7
29. máj 2011

ahojky
@borocka to mate teda dost akcne, dobre, ze sa nikomu nic nestalo.

My sme na navsteve u babky. Od rana to vzeralo na dazd, teraz svieti slnko, ale fuka silny studeny vietor.

Mirko tu beha so sitkom na caj a hra na nom ako na gitare, Slavko pekne spinka. Ja sedim na gauci totalne prezrana 😀 ach jaaaj, kde je moja dieta-asi v nedohladne.
A inac, normalne mi ostala na bruchu visiet koza, som zvedava ci sa este stiahne-aspon trosku.

kackabrcka
29. máj 2011

@borocka nam tak radili vo vacsine obchodov v 24 ma zial iba 0,5cm co sa mi zda malo bude to mat na mesiac ja kupujem topanky co stoji kus najmenej 35€ a nema jedny ale 3ks z daneho cisla 😉

kackabrcka
29. máj 2011

@sssimi no nasa ma 15cm nozku, neviem ci zozenies ortop. vlozky nam ich robili zial podla odtlackov nakolko mi dava pravu nozku donvutra viacej.. tu je foto o kolko su sophie vacsie sandalky v. 25. Pozri Protetika na webe ti vyhodi kde maju obchody ..

kosska3003
29. máj 2011

@sssimi hej hej maju ale taku slabsiu ale maju mali aj ine co mali vacsiu

borocka
29. máj 2011

@kackabrcka ale neni to take velke, tu medzeru musis merat len od palca, a to vyzera ze neni centimeter. navyse ked bude chodit, nozka sa jej v tom bude posuvat...... takze ak vyslovne nezakopava, tak su jej dobre. ja kupujem topky po pol cm a su nam na tie 3-4mesiace. ale pevne verim ze sa mu uz rast nohy spomali, lebo ked bude mat 15rokov tak mu uz topanky nezozeniem 😀 😀 fakt, papuce na dnuka mu kupujem kazde tri mesiace ako hodinky 🙄

sssimi
29. máj 2011

@kackabrcka Sarah to má malinko viac, ale utahovať jej ich musím veľmi, aby jej nelietali

sssimi
29. máj 2011

Inak kočky my dnes 2 malé cvrkacie nehody a už začína cikať vonku aj tak že ju môžem držať 😀 Tak som sa strachovala zbytočne 😀 😀 😀

kackabrcka
29. máj 2011

@borocka toto v topanke stala a je tam ortop.vlozka co zial nadnesie pol cisla cize 25 je leto iste.. co uz
@sssimi no na chudu nozku musis veru hladat.. my sme mali z coho vyberat mame tu obchod kde maju kvalitne topanocky a dobre poradia 😉 kazdopadne kupujem len novu topanku aj napriek tomu som nestastna z tej ort.vlozky ☹

iinuska
29. máj 2011

@sssimi no vidiiiiis 🙂