Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
1. júl 2011

@kosska3003 my tak mame v tych 23....lenze botasky a sandale mame 24.No moj ma tiez 9 a ja 4 takze mozno budu mat decka nejaku medzi,aj podla vysky snad 😀 . Kika ma teraz 34-35

kosska3003
1. júl 2011

@luba142 ako uz tu dlho nebola uz som myslela ze pojdem normalne ku kadernicke ku nam a si zaplatim ale dosla v sobotu ma ostrihala a som sa s nou dohodla ze buduc tyzden pride

borocka
1. júl 2011

akurat mi domov prisla objedavka z avonu, parfem aj telovy sprej super, ale lak na nechty otras 😠 😖 na obrazku bol syty, tmavsi, taky az do vinovo fialovy, a prisiel mi taky barbinovsky ruzovy 🙄

mystery7
1. júl 2011

@borocka melir mozes mat aj inej znacky a chyti ti, skusala som rozne.
Teraz pouzivam schwarzkopf natural a melir tiez. Ale to je preto, ze mi tato farba dobre chyta a nie az docierna ako ine. A melir je od nich najpohodlnejsi, len zmiesas a mas a davaju k baleniu aj ciapku, par som potrhala a tak nemusim zhanat.
Gumaky sa lahko obuvaju.

@kosska3003 aj ja som kupila 24 a 25, pritom nosi sandale 26 a su akurat, neviem ci vyjdu do konca leta-dufam, ze hej.

kosska3003
1. júl 2011

@mystery7 tie crocsy o dost vasie ako normalne botasky co ma 24 su jej akurat

mystery7
1. júl 2011

@kosska3003 veru su vacsie a o dost. Ja som zacala hladat rovno 26ale nemali, tak som vyskusala 25 a boli velke. Vzali sme oranzove a zelene. Vcera ich uz mal na ihrisku a bol ok. Nema ziadne otlaky ani odrene miesta.
Vcera bol Mirko na ihrisku s mm a ja som si bola kupit farbu na vlasy. Tak na schodikoch a smykacke vytrhol jednemu dievcatku hrst vlasov 🙄 🙄 a kamosovi, ktoreho dlhsie nevidel vrazil na uvitanie paradnu facku 🙄 🙄 mam to doma anjelika, co? 😅

kosska3003
1. júl 2011

@mystery7 no ze ake privitanie Mirko zahajil ale to dievcatko chudatko 😖

jamaat
1. júl 2011

@kosska3003 No ja len ďakujem bohu, keď také čítam, že Emka nie je bitkárka, nerobí deťom zle. Ale zase ani si dáko nenechá, že by sa nebránila, keď čosi.

kosska3003
1. júl 2011

@jamaat no ja tiez Marika ma svoje muchy ale toto nerobi mame suseda ten ju stale otlka ale tak nezne nic brutalne a Marika flegmaticky nereaguje ale ked nahodou zareve tak on sa ide pokakat od strachu sa na tom smejeme aj zo susedou

kosska3003
2. júl 2011

tu sa nam krasne zvikendilo ani nohy

my sme boli kuk v kostole na svadbu kamoske a jej bratia sa strasne podobaju na mojho mm tak Marika stale len tato tato a ked sme isli domov spustila zachvat revu kde je tato kde je tato revala 40 minut hruza uz aj mne bolo do revu chudatko moje tato jej chyba konecne dojde stredu ☹ 🙂

luba142
2. júl 2011

@kosska3003 no ja som tu sice,ale nahadzovala som fotky,skusim tu nieco popredat a ak by sa to rozbehlo tak pridam aj viacej veci,uvidime 😔 U nas je cely den hnusne,stale prsi ako blbe, zajtra ideme od rana k nasim tatin mal meniny tak ideme gratulovat,aspon nejaky odvaz 😀 😀

iinuska
2. júl 2011

@luba142 aj ja som tu uz par veci popredala, Peto sa mi smeje,ze tazky biznis 😀

luba142
2. júl 2011

@iinuska no uvidim,dala som aj na MMB nejake veci ale nemam zaplatene clenstvo som zadarmo tak uvidime 😀

jamaat
2. júl 2011

Ahojte, my sme len pred chvíľkou došli z takého lúčneho mini festivalu. Raz nám aj zlialo riadne, ale sme sa schovali do veľkého stanu, takže v pohode. A potom už bolo fajn. Boli sme aj s ludkou a asi pôjdeme aj o rok a aj spať tam 🙂

kosska3003
2. júl 2011

@jamaat super hned by som sla aj ja niekde ale o tyzden tu mame Zilinafest tak dufam ze aspon tam pojdeme teda ja mm pojde isto ja si musim auper zaobstarat

jamaat
2. júl 2011

@kosska3003 My sme boli aj s našimi dievkami. Dámska jazda 🙂

kosska3003
3. júl 2011

@jamaat ako ked to bolo cez den by som aj ja brala malu ale je to vecer tak asi tazko ju budem brat len musim tajne dufat ze mala zaspi pri svokre

jamaat
3. júl 2011

@kosska3003 No to hej, veď sme kvôli nim museli odísť skôr, inak by som ešte zostala.

kosska3003
3. júl 2011

@jamaat no ved to je jasne ja sa teraz prvy krat chystam ze chcem aby svokra uspala malu vzdy som jej ju doteraz uspala a isla prec tak uvidim ci bude suhlasit

borocka
3. júl 2011

@kosska3003 ak maju baby dobry vztah,tak nebude problem 😉

ja o pol hodku vyrazam do TT,mame v skole zapis a ked uz tam idem,tak si to predlzim o jednu noc a zaspominam s babami na stare studentske casy 😝 ak viete co tym myslim 😉 😀
dufam ze to patko v zdravi zvladne,lebo posledne dva dni akoby tusil ze od neho idem prec, tak stale len place,narieka, slzave udolie........taky zalostny plac ma vzdy ked mu odidem z oci. no vobec nechapem,kde sa tolko strachu a uzkosti berie. lebo to nie je plac z trucu,ani herecky.....to je ozaj riadny,srdcervuci plac 🙄

jamaat
3. júl 2011

@borocka Tak si to teda uži! 😉

kosska3003
3. júl 2011

@borocka maju dobry vztah ale malu uspavam len ja alebo mm ked je doma no uvidime ved su telefony

emode
3. júl 2011

Ahojte dievcence, dlho som tu nebola, dako nestiham, uz som v podstate fit, aj Sofiu uz zoberiem na ruky, ale ze este mesiac ziadna vazna fyzicka aktivita ... na sexik som sa zabudla spytat 😅

my mame dve naj spravy: obdobie vzdoru v plnom prude a zavislost na Mickeyho klubiku 😠 ... to prve zvladame prostrednictvom druheho, uz bol notebook aj v kosi 😅 ... akonahle jaci bezdovodne, ma obmedzene rozpravky, aj tak sme jej to obmedzili len na rano pred skolkou a vecer pred spanim ...

a vy ako vsetky???

kosska3003
3. júl 2011

@emode no u nas obdobie vzdoru zacalo tiez v plnom prude moja je zavisla na Spievankove Madagaskar a Garfield ale uz som jej to tiez ako tak skresala vecer kuka pekne to co ja lebo by som sa zblaznila
ale horisie je ze ked nieco chce a nedovoliim tak chyti zachvat revu dnes to trvalo 10 minut vcera plakala za tatom 40 minut tak som zvedava ci ked dojde mm domov sa ukludni

emode
3. júl 2011

@kosska3003 minulu nedelu sme isli s nasimi za starkou do nemocnice ... cca 80 km tak prvych 30 km ziapala kvoli tomu, ze nechcela sediet v sedacke ale na normalnom mieste a my plne auto ... ked moju mamu odstrkovala mala som co robit, aby som jej nenalozila ... no bola v takom afekte, ze by to nemalo vyznam, vtedy sme si povedali, ze ideme tvrdsie na nu, ziadne ustupky, ... a vecer rozpravky neboli ziadne, asi pochopila, lebo odvtedy nesla do takeho extremu 😕 😕 ... ale je to tazke, rano robi vresk v skolke (uz sme postupili do vyssej triedy 😀 ), tak aj to sa snazime rozumne s nou zvladnut 😖

dm1
3. júl 2011

tak my sme boli vcera s babami co spolu kocikujeme a chodime na ihriska na nocny vyjazd a deti sme nechali chlapom. boze ako to super padlo 8 bab na vyjazde v meste sme popijali tequilu no veselo nam bolo. Nieco po 2 som prisla domov 😉

jamaat
3. júl 2011

Keby nebolo autosedačky, aj u nás by bolo v aute podstatne menej cirkusov. Niekedy ju tam dostať je nad ľudské sily. Dosť často ju podplácam cukríkom. 😖

Dnes ma strašne bolí chrbát, neviem, čo tak z ničoho-nič. Bojím sa, aby sa mi zase nevrátili bolesti, čo som už mávala. ☹

kosska3003
3. júl 2011

@jamaat mna uz boli viac ako tyzden ale uz to prechadza ako lezim na tomto http://www.medivit.sk/web/products/meditherm_si... to svokra si kupila ani to riadne nepouziva tak som si to pozicala a pomohlo trozku lebo som uz bola v takom stadiu se ked som sa mala postavit tak som vstavala horsie ako moja 90 rocna babka

emode
3. júl 2011

@jamaat u nas cukriky uz neplatia ako motivacia 😖 len s nou clovek aboslutne netusi, na com je, predtym sme cestovali, dopredu sme ju upozornili, ze bude musiet sediet v sedacke, tak to slo hladko ... a vobec, prechadzame obdobim, kedy zasadne nesuhlasi so vsetkym 😠

iinuska
4. júl 2011

dobre ranko
@dm1 to dobre padne, takto raz za cas vypadnut 🙂
@jamaat mna zase zacalo boliet to moje koleno. Uz som rozmyslala, ci to nemoze byt aj tym ochladenim. No, stara baba uz zo mna 🙄