Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
4. aug 2011

@kosska3003 no pekne ale aspon vies ze si ovulku nemala a doki bude s tym nieco robit. Musim aj ja zbehnut k doki lebo uz ma to nebavi ked mam cyklus rozhadzany a clovek uz aj dufa ze hadam a potom mrcha 😒 . Ako dnes. Uz mi bolo od rana divne aj zle mi bolo akosik tak som tak hutala ze mozno aj 5.den mi meska a poobede mrcha ale zatial len total slabucke ☹ . No nist bude nabuduce 😉

luba142
4. aug 2011

@mystery7 aj mne Barborka papa fazulovu polievku,aj sosovicovu

dm1
4. aug 2011

nas ma rad sosovicu velmi a na dovolenke dokonca drzkovu sukal do seba az ma natahovalo aj drzky si sam vyberal a tahl do seba 😝

kosska3003
4. aug 2011

@dm1 no ved to chod pekne mne dal lieky co mam brat aj mi napisal pekne do kalendara kedy sa mame snazit len mrcha svina nikde som zvedava zajtra najradsej by som bola keby ze mi ta mrcha dojde uz mam z toho ine nervy a najviac to na mna dolahne ked som sama a mala spi cez den na to pri malej namam kedy mysliet

dm1
4. aug 2011

@kosska3003 tak mna to prepadne vzdy len takto ked mi mrcha zase meska inak na to v podstate nemyslim neni kedy 😝

sirinka
4. aug 2011

@mystery7 aj u nas vedie paradajkova...ale volaju ju syrcekova, kedze do nej davam struhany syr...ale inac polievku mi zjedia uplne hocijaku...

borocka
4. aug 2011

@mystery7 pato lubi najme tvarohove-termixy, pribinacky, lipanky. cokoladove a vanilkove, ovocne a este ked su tam aj kusky tak to nechce ani vidiet. a jogurty moze jest na ranajky, desiatu, olovrant aj veceru. akurat na obed zvykne pytat polievku pripadne ryzu 😀

kosska3003
4. aug 2011

@dm1 no lenze mne meska uz ohromne dlho tak na to myslim stale

dm1
4. aug 2011

@kosska3003 jj chapem pri tom meskani by ma uz porazilo. Ja som pred tehu mala presne ako hodinky ked mi meskali hned som vedela ze som tehu a teraz od buka do buka 😠

sirinka
4. aug 2011

@kosska3003 uf, to si aj pred marikou mala take problemy?

kosska3003
4. aug 2011

@dm1
@sirinka no mne takto meskavali aj pred tehu ale Mariku sme na prvy sup spravili vtedy som mala ko tak normalne cykly 3 mesiace

sirinka
4. aug 2011

@kosska3003 a mas dobreho gyndosa? mozno si potrebujes len poriadne oddychnut, zmenit vzduch na chvilu...
kamoska tak otehu ked sa odstahovala do australie hehe 🙂

kosska3003
4. aug 2011

@sirinka mam super gyndosa najlepsieho v ZA som menila po porode lebo co som mala pred tym bola riadne na prd a moj cyklus sme zacali riesi teraz len to mi blbne posledne 3 cykly takto uvidim co povie zajtra
a vzduch by som hned vymenila ale mm neni doma ale pojdeme do tatier tam si odychnem isto

sirinka
4. aug 2011

@kosska3003 tak budem drzat palce, nech sa vam potom podari rozsirit vase rodinne kruhy 🙂

kosska3003
4. aug 2011

@sirinka no ved by aj mohlo vsetko naokolo tehotne len ja nie 😠 😠 😠

kosska3003
4. aug 2011

akurat sa mi mala zobudila placom ze sa jej da cikat chuda moje tak sa vycikala a spi dalej vela vody vypila pred spanim

ladywitch26
4. aug 2011

@kosska3003 tak to mas super, ked si pekne uvedomi,ze jej treba cikat aj v spanku...stanka to pusti aj ked nespi do gati...

kosska3003
4. aug 2011

@ladywitch26 no niekedy sa mi takto zobudi niekedy je sucha plienka a niekedy ma aj nacikane v plienke uz mam podlozky kupene chcem skusit ju davat cez den bez plienky spat a potom aj na noc

jamaat
4. aug 2011

Dnes ste tu nejaké aktívne boli 🙂
Ja som bola dnes Moniku odviezť za kamoškami do Mošoviec, tak sme tam 3 hodiny ešte s Emkou stvrdli. Aj riadna búrka bola, našťastie sme boli v aute akurát.

hoogy
5. aug 2011

@kosska3003 super ze sa amrika takto vypyta. skus ju dat cez den bez plienky.aj matko bol takto a uz cely tyzden je cez den bez plienky,vcera sa zobudil,ze mu treba cikat. tak dnes ideme aj cez noc lebo vecer si nechcel vobec dat plienku, ze on nebude lulu(to je cikat🙂

a matko este strasne lubi cornflakes to su totuz zvacsa aj moje ranajky tak opakuje:D

kosska3003
5. aug 2011

ahojte tak moje slova a modlidby boli vyslisane v noci sa Marika zobudila ze chce mlieko a ja kukam uz plachte krvava no este ze sa zobudila a nespala do rana to by vyzerala postel ako keby som tam prasa zabila 😀 😀 😀 😀 tak nasadim lieky a dufat ze to bude aj uspesny cyklus toto

jamaat
5. aug 2011

@kosska3003 Držím palce.

kosska3003
5. aug 2011

@jamaat diky 😉

jamaat
5. aug 2011

Ako čítam, tak Emka tiež patrí k tým vyšším, má 94cm. Stále mi niekto hovorí, že vyzerá staršia. 🙂

hoogy
5. aug 2011

@kosska3003 drzim palce🙂

sirinka
5. aug 2011

moja magda ma tiez 95cm...

hoogy
5. aug 2011

ahojte kocky, tak matko uz spi. dnes vstal o 6 co je o pol hodinku skor ako zvycajne a bolo to citit. od rana len mrncal a mraucal za vsetko. potom sme sa isli von hrat s deckami na nich bol odporony ani jednu hracku nechcel pozicat(co on zvycajne nerobi) tak sme sa si prejst na ihrisko tam bolo len jedno dievcatko asi o pol roka mladsie a matko nedokazal pochpit preco nemoze ist na tu velku smykalu. zaklincoval to strasny placom pri obede(zazrak ze nieco zjedol) . katastrofa. no nic idem ja troska upratat lebo mm zachvilu pride z prace a potom chceme povysavat a tak.

mystery7
5. aug 2011

@koska3003 drzim palce.

Dnes som bola so Slavkom u dr. Vsetko je ok,este mu to docistila. S Mirkom som bola u ocnej, opat sa mu zacal robit hnis v ocku 🙄 tak pokracujeme v kvapkani kvapiek.

Dnes je Mirko opat za hviezdu 🙄 nervy a vreskoty a naschvaly. Nevydrzala som to a dostal po zadku.

sssimi
5. aug 2011

@mystery7 Sarah nemá problém ani s fazuľou a ani so šošovicou-aj keď fazuľu má radšej

sssimi
5. aug 2011

@kosska3003 no super, tak držím silno palce, aby si sa pridala. Posielam tehu nákazu 😉

@hoogy Sarah mi začala brániť si hračky. Doteraz by rozdala aj seba a už asi 2-3 dni bojuje. Včera aj pohryzla suseda, keď jej chcel loptu zobrať..... Takže momentálne máme krásne obdobie-všetky decká bije a k tomu sa nechce podeliť 😠 . Ale zase pre mňa lepšie teraz, ako keby to malo byť, keď sa druhé narodí.