Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
14. aug 2009

Ja ani netuším, koľko Emka váži. Naposledy pred 3 týždňami mala 5kg aj s plienkou. 🙂

luba142
14. aug 2009

AHOJTE 🙂
konecne som doma a mam cas doobeda som varila a potom sme sli von a utratila som zase peniaze na tricka a teplaky 3/4-ove, a podprsenku. takze aspon nieco na mna lebo poslednou dobou sa zanedbavam a kupujem len na deti 🙂 a ja nemam co nosit
Starsia dcera nechce ist domov od svokri moj pojde pre nu az o 19 tak sa jej tam paci uz 2tyzden, naraz jej ani Barborka nechyba ale kedbude doma sa od nej nepohne minimalne 2dni 😅

ladywitch26
14. aug 2009

baby, aj vasi drobci sa tak boja cudzich ludi? vcera sme boli v obchode, moj manazer na nu kukol do kocika a take jakoty spustilaaaaa. a dnes na prechadzke tiez jeden chlapik, ale toho by som sa aj ja asi zlakla, kebyze ho nepoznam. bradaty a dlhovlasy. no ale tak spustila, az sa zachadzala. som ju musela vybrat z kocika a tak utisit.

ladywitch26
14. aug 2009

mala sa mi akurat prevratila z bruska na chrbatik. az nechapem. ani som to nevidela, lebo som ju nechala na brusku na podlozke a sla som mlieko zohriat, pridem a mala si uz veselo kope nohami na chrbatiku 😲

luba142
14. aug 2009

lady zatial sa mi to nestalo ale citala som teraz ze to medzi 4-5mesiacom zvyknu robit deti

ladywitch26
14. aug 2009

luba a co, bat sa cudzich alebo prevracat?

luba142
14. aug 2009

lady bat sa cudzich ludi

ladywitch26
14. aug 2009

akurat mi pisala segra, susedovi sa dnes narodil syn risko. 🙂 stanka bude mat kamarata, ked prideme k nasim na prazdniny 🙂

luba142
14. aug 2009

no teda aspon sa bude mat s kym hrat 🙂 , mne prisla dcera z prazdnin a mala jak ju zbadala zacala jacat 🙂

luba142
14. aug 2009

no kde su vsetky dnes???

ladywitch26
14. aug 2009

no akurat som dovolala s mamou,tak maly sused ma 54cm a 3800g. po otcovi,ten je tiez vysoky a chudy 😀

mimi21
14. aug 2009

ahojte, uz som tu aj ja
mm je na hokeji, mala uz v postielke, a je som sa pustila do spratavania porozhadzovanych veci, lebo ich tu je neurekom a periem a ciste pradlo este musim spratat

lady mne mala posledne 2 dni tak nejako zacala viacej plakat ale nie je to asi tym ze by sa bala cudzich ludi...

lasenka
14. aug 2009

ahojte 😉

tak mi pomalicky zaciname past ovecky 😉 no tesiiiiiiiiiiiim sa 😅

mimi21
14. aug 2009

baby kedy chodia rodinne pridavky? lebo materska mi uz dnes prisla a pridvky nie, teraz mi maju prist prvykrat, lebo som to nejako nestihala vybavit

mimi21
14. aug 2009

las aj moja sa uz snazi len ona sa strasne meta, aj ked ju kupem tak sa az niekedy bojim ci mi nevypadne aj na brusku ked je tak mava rucickami a nozickami, malokedy je pokojna a pekne drzi hlavku
uz mame vsetky pyzamka zozmolkovane na patickach, aj plachtu 😀 😀 😀

lasenka
14. aug 2009

mimi - mne chodia okolo 17. 😉 neviem presne

lasenka
14. aug 2009

my sme dnes vydrzali asi 10 sekund, no na zaciatok celkom slusne 😉 potom zacal plackat 😢

mimi21
14. aug 2009

las to je dobre, moja tiez ako sa jej chce, resp. nechce 😅

mimi21
14. aug 2009

ja mam dnes nejako menej mliecka, vecer som musela malej dat aj co som vcera vecer odsala, lebo som vystriedala obidva ceciky a malo jej bolo 😒

inac viete co sa mi stalo: oprala som si tricko a pouzila som novu avivaz - lenor, doteraz som mala silan a pod pazuchami mi ostali ruzove flaky a najhorsie je ze tricko je biele 😠 😠 😠
no neviem co s tym idem robit, a to je nove tricko 😒 😒 😒

ladywitch26
14. aug 2009

mimi, moja vyslovene spusti rev, ked jej niekto dlhsie kuka do kocika. kym pozeraju z dialky, tak je este ok, to sa len mrasti, ale vacsina ludi zacne robit grimasy a chytat ju za rucky, licka atd, no a to spusti taky ziapoooot. ten chlap co jej dnes nakukol do kocika ju tak vyplasil, ze sa az zachadzala. zasa bola cela modra... 😖

luba142
14. aug 2009

babule prave som docitala smutny pribeh napisala ho kedysi minuly rok jedna a je aj na tejto stranke v teme tehotenstvo vola sa ...inneska ma fotoalbum a ma tťam aj stranku na ktorej je ten pribeh no strasne smutny

mimi21
14. aug 2009

lady ja sa jej ani necucujem 😀
ani nam by to asi nebolo prijemne keby sa na nas kazdy vyskieral a tak
inac ja to vyslovene neznasam ked mi ju cudzi ludia chytaju za rucicky, ktore si ona skoro stale dava do pusky 😠 😠 😠
minule u dr. ju dokonca jeden taky znamy na rucicky bozkaval, tak som jej ich potom vyutierala ze az
ja som aj vlastnej mame povedala nech ju bozkava hocikde inde len nie na rucicky, ktore si stale zuzle

monkap
autor
14. aug 2009

mimi nam prisli pridavky dnes

mimi21
14. aug 2009

monka ani nestras...
mne dnes prisiel aj ten priplatok k prispevku pri narodeni dietata ale pridavky nie 😕

lady a ty tiez dostanes ten prispevok pri narodeni ?

luba142
14. aug 2009

mimi ty si to neskoro vybavovala? Mne prisiel ten prispevok este v juni

jamaat
14. aug 2009

Emča pasie kone jedna radosť, som zvedavá, kedy začne sedieť, lebo sa nejako veľmi do toho púšťa. A už sa začala aj na bok prevaľovať, tak len čakám, kedy to zvrtne až na bruško.

Inak dnes som už mala nervy v kýbli. Emča keď ziape a som pri nej, tak mne to tak v hlave piští a rezonuje, že sa idem zblázniť a dnes som z toho už chytila migrénu.

kosska3003
14. aug 2009

ahojte tak my uz spime konecne dneska bola akasi mrzuta a strajkovala pri papani vrestala ako pavian ale uz buvinka dufam ze sa fakt nejde zmenit po 3 mesici lebo uz aj v noci sa mi raz budi a to nemala vo zvyku

a tie pridavky to sa niak zvlast vybavuje mne chodi len ten rodicovsky asi neviem a ten priplatok mi prisiel prede mesiacom

mimi21
14. aug 2009

jamaat my uz sa na brusko prevalujeme presne od 16.7 😉 len si este nevie potom vybrat spod seba rucicku...
inak ja som si zvykla nechat je na prebalovaoim pulte a odbehnut plienku zahodit alebo ruky umyt a teraz si uz musim davat bacha aby som ju nenechavala lebo hlavne ked je rozbalena tak sa rada prevaluje na bok a potom aj na brusko

jamaat
14. aug 2009

Ja som z tých euráčov taká dopletená ešte, že ani neviem, či už mi chodí dvojo prídavkov, alebo len na staršiu. 🙂

Mimi, cudzí ľudia ju chytajú? Zvláštne. Mňa sa spýtajú aj to, či sa môžu na malú pozrieť. A potom sa rozplývajú. Ale nechytajú. Možno vyzerám prísne. 🙂 ....a Emka sa na všetkých vyškiera, tak som zvedavá, či sa zmení, ako píšete, alebo jej to zostane.

mimi21
14. aug 2009

aj moja sa skeri na hocikoho
jamaat zalezi od ludi, niekto sa opyta ci moze nakuknut do kocika a niekto nema zabrany ju bozkavat na ruciciky 😠