Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
30. nov 2011

@iinuska no to ja velmi dobre viem, ja mam z detstva z neho uplnu traumu, ani teraz nie som schopna zjest sirup alebo kvapky, ja len tabletky 😀
myslite ze mam ist k dr alebo len kupit sirup a preliecit doma?

iinuska
30. nov 2011

@mimi21 pokial nema vysoke teploty, tak by som nesla. Uvidis, ako bude, ale v cakarni moze este nieco schytat

mimi21
30. nov 2011

@iinuska no ved preto som si nie ista, aby sme od dr nesli este viac chori ako k nej
ale hlavne chcem aby sa do vikendu dala rychlo dokopy - aspon co najviac ako to pojde
no mala stale tak okolo 38, max bolo 38,4 ale kleslo jej to aj bez nurofenu, ten som jej chcela dat az tesne pred spanim aby mi neozila, potom by zaspala tak okolo9

hoogy
30. nov 2011

@mimi21 ten sirup je vazne hnusny ale ucinny🙂 ja si davam sumive kalcium a to sa da vypyt,ale pre maleho som nic take nenasla. ved pockaj este zajtra kup sirup skus ho nejak do nej dostat 😒 ani moj matko nelubi med. ani ked mu do caju dam tak menej vypije.

kocky poradte mi nejaku flasku pre drobcov na zimu.ale nejaku co NETECIE 🙄 lebo ja som uz chora z tych flasiek Avent mi po mesiaci tecu vsetky.

iinuska
30. nov 2011

@mimi21 hlavne pridaj vitamin C 🙂 Tak nech to rychlo prejde
@hoogy no, asi Ti neporadim. Adamko pije z tych flasiek od Lucky s tym sosacikom, a ma jednu so slamkou

hoogy
30. nov 2011

@iinuska aj ja malemu davam z takych flasiek. len ked mam pocit ze to strasne rychlo ochladne. hlavne na lyzovacku.ale asi to vyriesim tak ze zoberiem termosku a poharik to asi bude najrozumnejsie.

luba142
30. nov 2011

@hoogy my mame takuto,kym to nerozkusne, alebo nepcha do toho naustka do dierky prst tak netecie 😀
http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1986402
a potom mame tuto so slamkou,ale tu nechce a ani ja niesom moc spokojna,lebo ked ju naplnim a otvorimtak vy z toho vystrekne cez tu slamku
http://www.pampyshop.com/detail.php?zbozi=1319579
taku co drzi teplo ani my nemame

iinuska
30. nov 2011

@hoogy to urcite. A kam sa chystate ? v rakusku ?

hoogy
30. nov 2011

@iinuska no cakame na semmering🙂 ten je od nas 40 minut tak ze rano vybehneme polyzujeme. ale inak na dovolenku ideme na slovensko nejak sme sa este neokukali 🙂 snad na rok 😉

hoogy
30. nov 2011

@luba142 no tuto so slamkou sme mali aj my a presne to site ma hnevalo,ze to vyfrklo.skusim tu druhu 🙂 mam taky flexi termo obal tak skusim s tym 🙂

iinuska
30. nov 2011

aj chalani chcu vybehnut na Semmering. Minuly rok boli 3x

luba142
30. nov 2011

@hoogy na tu druhu som kupovala uz aj nove naustky, su take makke ako cumle

hoogy
30. nov 2011

@iinuska a chodite na semmeting alebo do toho spital am semmering lebo nejak sa nam toto druhe viac pozdava.my pojdeme aj kazdy vikend ked je to tak blizko 😝

hoogy
30. nov 2011

@luba142 a kde si ju kupovala len cez net?

luba142
30. nov 2011

@hoogy nie, kupovala som u nas v deckom obchode

iinuska
30. nov 2011

@hoogy my chodievame na Stuhlek. Tak sa to tusim pise 😉

hoogy
30. nov 2011

@iinuska ano to je v stom spital. hore lanovkou a potom na tej opacnej strane sa lyzuje vsak? tam chceme ist aj my🙂

hoogy
30. nov 2011

@luba142 dobre tak pozriem aj ja tu. lebo uz odmietam dat 11e za avent ktory za mesiac potecie.dakujem 🙂

luba142
30. nov 2011

@hoogy nemas za co,ked tak objednaj cez net keby si nezohnala 🙂

hoogy
30. nov 2011

@luba142 no chcem zajtra skocit kym som na slovensku tak uvidim co najdem 🙂

mimi21
1. dec 2011

ahojte
tak som predsa bola pre istotu s Ninkou u dr, celu noc mala teplotu, akonahle prestava nurofen ucinkovat tak ma cez 38, dala nam trifed - ale taky zlty, doteraz sme mavali zeleny, kalciovy sirup samozrejme a na noc mam davat zyrtec kvapky, spravila vyter, tak sa modlim aby boli zajtra vysledky OK a aby sme nemali atb

mimi21
1. dec 2011

@hoogy este k tym flaskam, my mae aj tommee tippee ten je aj termo, nemal by napoj rychlo vychladnut
http://www.brendon.sk/Products/ViewDetails/2101...
len sa tazsie otvara, ninka ho niekedy nevie sama otvorit

kosska3003
1. dec 2011

ahojte tak konecne som tie sustaky zohnala nakoniec som kupila u nas vo Varine u vietnamca za 9 eur este jej ich vyskusat ale merala som si rozkrok tak budu ok ked tak vymenim aj ked mi listok nedala ale isto mi ich vymeni

hoogy
1. dec 2011

@mimi21 jej ta sa mi paci🙂 dakujem a skore uzdravenie prajem

luba142
1. dec 2011

ahojte, tak aj my sme zase soplavi, teda Barborka zatial len, dnes aj vyfukuje tak sme radsej doma 🙂....nastastie dostala rozum a pekne sa snazi sopliky vyfukat, aj ked nie uplne,ale aspon nieco ide von, nasadila som jej Sinupret kvapky zatial len a davam jej C vitamin...mandariniek by pojdela na kila tak jej idem aj hned osupat

luba142
1. dec 2011

@mimi21 tak snad jej nenajdu ziadny bacil vo vyteroch 😉

ludmilabb
1. dec 2011

ahojte zienky, chcem sa vas opytat vy co mate utlejsie deti, kupovali ste zimnu bundu velkosti 98 ci radsej 104
@luba142 to mas dobre ze ti chce fukat Sofia ani za nic, odsavame ked ma sople
@mimi21 mne vsetky tieto plastove flasky plesniveju akonahle zabudnem jeden vecer umyt 🙄

luba142
1. dec 2011

@ludmilabb ja som malej kupovala minulu zimu 98 boli jej rukavy dlhsie, tento rok jej je akurat, musis jej to vyskusat na nejaky sveter ako ta bunda bude vyzerat, kazda ma iny strih a vsetko 🙂
No ja som jej povedala,ze budeme odsavat a zacala smrkat,, tak ale neni to uplne ono,ale zatial cez den staci, teraz uvidim ako bude po obede spat 🙂
Co sa tyka tych flasiek, tak vseobecne tam caj alebo nejaka stava rychlo kysne neviem preco,ale asi tym plastom to bude

mimi21
1. dec 2011

@ludmilabb my mame jednu 104 a z minulej zimy jednu 92, tu ponosi este chvilu, je taka kratsia
a vy idete v sobotu na spievankovo?

baby ako casto mam davat ten kalciovy sirup, dr nepovedala a v letaciku je len 1krat a to sa mi zda malo
ninka uz totiz iba sepka

hoogy
1. dec 2011

@mimi21 ja som tusim davala len raz denne. ale matko bol len tak silnejsie zachripnuty nie ako ninka ze vobec nerozprava. ale neviem ci ti to aj viac krat zje je to ble 😝
@ludmilabb my mame 98 z minulej zimy ta mu je dobra na tensi sveter,ale do konca zimy nevydrzi a novu mame 104.