Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
23. aug 2009

no ja posielam druhou triedou, do 500g je to 60centov.a kludne v obalke, ak je to trosku objemnejsie, tak ja posielam v bublinkovej.

sssimi
23. aug 2009

Luba ja som si teraz vydražila plavky za 6€ a poštovné je 1,50€ zo Slovenska-no posiela to doporučene, aby bola chránená ona a v podstate aj ja-je to kvôli strate na pošte.

ladywitch26
23. aug 2009

luba,mrkni www.posta.sk tam je cennik

inak mam fakt dobry tip na uspavanie. polozim malu na vankus a hopkame na fitlopte. do 5minut spi. odporucam vyskusat.

sirinka
23. aug 2009

ja si tiez nechavam posielat prvou triedou+poistenie balika....

lasenka
23. aug 2009

ahojte 😉

aj u nas dnes bolo chladno a tak sme mali problem zaspat vo vnutri 😒 az som nakoniec stratila nervy, maleho naobliekala, dala do kocara, na kocar plastenku a zaspal 😉 a spinkal 4,5 hodin 😅

zuzkaprofant
23. aug 2009

mi sme dnes grilovali teraz sme prislo do bytika sme boli na teraske troska fukalo ale bolo teplo ta maly mi pospinkal kamoska ho vybavila ja som si dala sampus a najedla som sa normalne bez stresu ze maly place ta som si az odychla vam poviem 😀 😀 teraz muz naklada veci do mycky a cisti rost 😀

luba142
23. aug 2009

lady ja uz som ten cenik kukala a asi to vzdam lebo ja taketo veci neviem ani ako potom mi maju zaplatit a tak

sirinka
23. aug 2009

luba plati sa vopred...vkladom alebo prevodom na ucet...ak by ti robili priamy vklad, treba si priratat este poplatok za vklad...

luba142
23. aug 2009

siri kaslem na to nechce sa mi okolo toho spekulovat ja na to nie som dost akcna 😅

luba142
23. aug 2009

siri teraz cakam ja na tovar z aukcie co som vyhrala a jeden z mimibazaru

ludmilabb
23. aug 2009

hehe aj mne pretecu obcas vlozky do podprsenky a to mam potom v noci mokre pyzamo aj perinu 😝

stija
23. aug 2009

tiez nosim v noci podprdu aj s vlozkami. aj keby som sa chystala vymenit matrac, ale ked je pyzamo mokre, studi. a to mi vadi 😝

zuzkaprofant
23. aug 2009

mne nekvapka mlieko jedine ked si 8hod neodsajem a zohnem sa ku malemu tak vtedy troska 😀

emode
23. aug 2009

ahojte
vy mate ale temu ... ja uz neviem co su to prsne vlozky 😀 som zabudla ... namiesto fľakov po mlieku mame ogrcance a okakance 😀 (to čo prepusti plienka)

malej sa musi nieco divne snivat, chudatko placka zo sna ...

ladywitch26
23. aug 2009

no mne tecie len ked si celu noc neodstriekam a pretocim sa na bok. ale nad ranom uz vacsinou preventivne spim len na chrbte a potom pobucham muza po chrbte, nech mi donesie odsavacku 😀 tak hned ako sa posadim, uz aj musim odsavat, lebo to skoro strieka.

inak vcera som sa smiala na muzovi, sedel na sedacke a malu mal na nohach opretu o chrbat. a ona si len poprdkavala a zrazu muz vravi, ze nejako smrdi, asi sa pokakala. a ako hu zdvihol, tak uz som len videla chrbatik cely okakany, preteceny a muz tiez tricko cele 😀 aj si bol loto podat, ale nic nevyhral 😀

nikanika28
24. aug 2009

Dobre ranko, co este spite? Mala prave zaspala, tak som si spravila kavu a pojdem asi aj nieco porobit. Dnes ideme pre Lukaska, tak to tu od zajtra znova o nieco ozije 😵

lasenka
24. aug 2009

dobre ranko, teda uz den 😉
u nas je poriadne chladno 😒 maleho som zababusila do deky a dala do kocara spinkat, hned zalomil 😅

nika - tak kavu by som si uz dala aj ja, ale ja stale nepijem 😒

ludmilabb
24. aug 2009

ahojte, vam teda pekne deticky spinkaju aj cez den, ja som malu uspavala hodinu a spala tiez hodinu s ytm ze som musela byt pri nej lebo sa strikrat prebrala tak hned prsnik, cumel atd.
V noci tiez buntosila a to vzdy pekne spinkala od tej siedmej, osmej do stvtrej, piatej rana. A teraz o jednej, tretej, piatej, siestej. Som nevyspata a ani tu kavu si nemozem dat ☹

lasenka
24. aug 2009

ludka - tak my v poslednom case spinkame v noci tak ako vy, niekedy som vstavala 2-krat, a posledny tyzden kazde 2 hodky... asi potrebuje viac papat 😉 tiez som nevyspata a to mam dnes na dome 8 ludi, pre ktorych varim 😔

ludmilabb
24. aug 2009

totiz cez den sa na prsniku mrvi, otaca akoby ani hladna nebola. Pozera sa furt na mna, usmieva a prsnik odtlaca jazykom akoby som jej davala nieco zle. jedno kojenie trva tak dve minuty ☹ vsak to sa neda porovnat ako papala predtym. V stredu nas caka trojmesacna poradna aj vazenie a meranie inak vsetci mi vravia ze aka je stihla tak to vyzera ze naozaj hladuje 😢

lasenka
24. aug 2009

ludmila - tak prejdes na UM, aj tak si pekne potiahla s MM 😉
my zase rastieme a priberame pekne, no mam asi nejaku laktacnu krizu alebo co 😔

sssimi
24. aug 2009

Jaj kočky, že každé dve hodiny. Ja som bola dnes pri malej po celú noc asi 3x v priebehu každej hodiny-vždy keď jej vypadol dudlík, tak sa zobudila 😖 ...

luba142
24. aug 2009

ahojte baby tak toto som teraz vyhrala http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1267478

lasenka ja pijem 2 kavy stale a nicx malej neni

ladywitch26
24. aug 2009

luba,aj ja som to pozerala, no esteze sme sa o to nepobili 😀

luba142
24. aug 2009

lady ja som cakala ze to nebude nik chciet a ze potvrdim len cenu ale ked som tam dnes sla uz to naskocilo ale povedala som si ze toto je posledny raz ze ked ma niekto prebije uz to necham uz by to bolo moc

ladywitch26
24. aug 2009

to uz je zavislost 😀 😀 😀

luba142
24. aug 2009

ked tam len raz ides tak ta tam nieco zaujme vzdy ale neprihadzujem vzdy len teraz a povedala som ak to nebude za tuto cenu vyssie nejdem uz som sa spalila na tom overale minule ale co uz bol peknucky tak som ho chcela silou mocou 😅

ladywitch26
24. aug 2009

no ja skor teraz predavam ako nakupujem.nedavno som vyvalila 25 za cestovnu postielku,akurat dnes ju sla segra vyzdvihnut na postu.tak som zvedava.

luba142
24. aug 2009

no ja som zvedava kedy mne pride ten overal este mi voíbec neprisiel uz je to tyzden co som ho vyhrala

ladywitch26
24. aug 2009

no ja som tiez cakala dva tyzdne. a uz si platila na ucet,ci ti to posle na dobierku?