Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kodada
24. aug 2009

emode idete do Stiavnice??? ja som tam bola tohl´to roku dvakrat, ale nekupala som sa, radsej
lady to je fakt zaberak, tak kratka materska

lasenka
24. aug 2009

lubi - aj u nas MM kupal maleho od pol roka... uz sa tesim, ako si ich vezme obidvoch 😉

ladywitch26
24. aug 2009

dada, neboj, nebudem v tej praci dlho...na vianoce planujeme zacat pracovat na dalsom... 😀 😀 😀

luba142
24. aug 2009

las no starsiu bako potom od pol roka prevzl tak ju kupe doteraz teda sprchuje a nadava ze uz by sa mohla aj sama tak neviem ci pristupi aj na druhu 😀

luba142
24. aug 2009

no nic idem asi do hajan tak sa majte a zajtra pokracujeme 🙂

ladywitch26
24. aug 2009

hm,asi by som mala aj ja zaliezt. zajtra ideme do dublinu na ambasadu, malej cestovne povolenie vybavit, tak nech som fit....

sssimi
24. aug 2009

Už ste zalahli? Ja som teraz malú uspala a idem teda do sprchy a zalahnem za ňou. Zajtra nám príde návšteva.

sirinka
24. aug 2009

sssimi ja uz som von zo sprchy...este som plienky povesala a spat sa mi nechce, dnes som schrupla poobede s dievkami... 🙂

sssimi
24. aug 2009

Aj ja som chcela, ale akosi sa mi nedalo... Teraz ma už aj láme, ale musím ešte do tej sprchy a nejak sa neviem pozbierať z gauča...

sirinka
24. aug 2009

sssimi ja som najprv nechcela, ale obidve lezali tak na mne, ze keby som chcela z postele vypadnut, niektoru by som iste zobudila...tak ostala a normalne ma uspali 😀

jamaat
24. aug 2009

Ahojte.

Tak včera som do pol tretej v noci vyrábala fotozošit a dnes "iba" do pol dvanástej druhý. Poobede som bola na pracovnej porade, tak som sa neozývala. Ale čítala som vás, keď už veľká nuda bola a nechcelo sa mi počúvať. 🙂

emode, ak bude teplo, tajchy dohodneme. Nemám žiadne plány, takže môžem kedykoľvek. Však zavolaj.

No idem do postele. Nech aspoň trochu dospím včerajšok. Vlastne to už bol dnešok. A malá sa zobudila 3/4 hodiny po tom, ako som si ľahla. Zaspala som pri kojení, Emča so mnou. O šiestej už bola hore, vyspatá do ružova. To som si teda pospala!

Tak dobrú noc a dobré ráno.

jamaat
24. aug 2009

A tá tabuľka mi nevyšla. Podľa čínskej, čo mala kodada v albume, mi vyšli správne obe dcéry.

jamaat
24. aug 2009

Kým som bola na porade, staršia sa starala o Emku, kočíkovala ju. Stretli vraj nejakú staršiu tetu, tak začala obzerať a vypytovať sa a vraj aká je Monika mladá mamička! Tak jej v šoku vysvetlila, že má iba 14 a že je to jej sestra. (Dokonca má iba 13, už si 2 mesiace pridala 🙂 ) 😀

A už ozaj dobrú noc.

dualcore
25. aug 2009

dobre ranko. tak mne ta tabulka vysla na chlapca ako aj mame tak o dcerku bude pokus tak o 3-4roky 🙂
maly sa po tej vcerajsej nehode aj v poriadku zobudil tak uz mam istotu ze je uplne v poriadku. 😅

mimi21
25. aug 2009

pekne ranko vsetkym 😉
my sa dnes asi zas chystame grilova, ale varim si aj slepaciu polievku, lebo polievky som v poslednej dob dost zanedbala, tak mozno aj pre to trochu menej mliecka
ale uz mam pocit, ze sa to znova robieha, tak snad o uz bude OK
no a kde ste vsetky, ci vonku?

emode
25. aug 2009

ahojte,
my sme mali noc hodovania 😀 o dvanastej o tretej o siestej o osmej ale zato potiahla do desiatej co nezvykne ...
jamaat vyzera to na zajtra, zavolam a dohodneme sa 😀
v piatok ideme na nozicky tak drzte palce lebo my sme nebalili 😝

jamaat to s monikou by ti malo lichotit 😀

emode
25. aug 2009

caf mimi ako u svokrovcov?
mala lezi na deke a zuzle vsetky hracky a zlosti sa ak na nieco nedociahne a neda sa jej to dat do ust 😅

lasenka
25. aug 2009

ahojte 😉

dual - to som rada, ze je vsetko v poriadku 😉

mimi - ja papam polievocky kazdy den a ta kriza stale je ☹ tuto noc som vstavala opät 5-krat... teraz taha uz druhu hodinu, tak som zvedava, kedy sa zobudi drobcek moj 😉

emode - aj my ideme v piatok s nozickami 😉 a preco ste nebalili?

zuzkaprofant
25. aug 2009

cafte co nove moj maly asi vstal zadkom hore, od rana sa nervy ani tak ani tak nedobre ta ja uz neviem az m a hlava uz boli, teraz sa snazi zaspat s plienkou na hlave snad pospinka hodku a ja snim lebo celu noc som nemohla dako spat ☹

luba142
25. aug 2009

ahojte

amodeš ani my sme nebalili snad len mesiac a to iba na noc a nozicky mame v poriadku tak sa neboj

luba142
25. aug 2009

prepac emode skomolila som ti meno 😀 😀

emode ani my sme nebalili a mali sme to v poriadku

nikanika28
25. aug 2009

Caute baby, nemate niektora, co mate starsie deticky, zaruceny recept na zrazenie teploty? Lukasko ma 40.1 horucku 😢 ☹ . Rano mal 39, boli sme u doktora, hrdlo v poriadku a mame zrazat teplotu. Tak som mu dala stvrtku paralenu a celaskon.. ☹ Teraz spi, tak dufam, ze ten paralen zaberie, snad este nepoletime na pohotovost do N.Mesta. Zabaly sa davaju na celo a hrudnik? Ci hrudnik sa nesmie...sak som z toho teraz jelen ☹

lasenka
25. aug 2009

lubi - tak my balime poctivo az doteraz 😉

luba142
25. aug 2009

nika mozes po tom paralene dat za 4 hodiny nurofen sirup ked mnas ten je silnejsi ja som pri Kristinke len to pouzivala a zabaly myslim na cele telo teda okrem hlavy, najdi si o tom na nete. Mozno je prehriaty alebo co mu je?

lasenka
25. aug 2009

nika - co si ja pamätam z domacej lekarne, tak pomahaju zemiaky pokrajane na kolieska a prilozene na chodidla, chodidla zabalit do plachty, vraj vytahaju teplotu... a takto pomaha aj citron...

luba142
25. aug 2009

las- ja som nebalila cez den lebo stale bolo teplo a po mesiaci som balila na noc uz len niekedy ale starsiu somn balila poctivo a to sme isli na druhu kontrolu az v 5mesiacoch ale nastastie vtedy bola zima teraz som Barborku lutovala ze v tych hicoch to musi mat a potom uz nam boli nohavky male a nasla som sice stare ale snurovacie po Kike a to sa mi uz nechcelo s tym smodrchat 😀

lasenka
25. aug 2009

nika - a vraj tiez pomaha, aby dieta pomalicky ujedalo chlebika s medom, nie vsak mliecko, z neho by vrackala... no nerucim za tie metody, este som ich nevyskusala na svojich detoch, Matko este nemal teplotu... a Jakub tiez nie

lasenka
25. aug 2009

lubka - aj ja som Kubka lutovala 😔

ludmilabb
25. aug 2009

ahojte jooj ja vas totalne nestiham citat 😝
mala ma zamestnava cely den, vonku mi spala az 20 minut a dnu horkotazko 45 minut to som pri nej lezala a ked jej vypadol cumel ta rychlo davala naspat aby sa velmi neprebrala

zuzka ja neviem moja mala vstava hore zadkom nejako casto, doobedia su len tak tak, obed je kriticky na spanie, potom ratam hodiny kym pride manzel 😀
dnes mi pride mama zobrat malu poobede do kocika, som sa tesila ze ako si oddychnem
ale rano som pri polievani kvet, ktory mam na policke v kuchyne, zhodila a pekne aj s plnou miskou vody a ospliechala som vodou a zeminou linku, stenu, radiator, pretoze ako som ho chytala tak mi vypadol z crepnika, preste stastie ☹
takze to ma caka ked mama nastartuje kocik

nikanika28
25. aug 2009

lubi, no doktor povedal, ze zrejme viroza...no neviem ☹ . Je mi z toho normalne do placu...a to uz mame toho preskakaneho dost, co sa horuciek tyka..ale takuto vysoku 😢 . Ja som dala strtku Paralen 500....po 4 hod. mozem dat ten sirup Nurofen? Nebude to skoro? Chudatko moje...boli ho hlava a ma motaky...este ze zaspal