Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
28. aug 2009

Ja tiež žehlím čoraz menej. Veď ono sa to utlačí v skrini. 🙂

nikanika28
28. aug 2009

siri to ozaj???? takze nie som sama ??? 😅 😅 😀 😀 😀 Ja este ked to z pracky vyberam, tak to musim mat v tom kosi naukladane... 😅 😅

nikanika28
28. aug 2009

jamaat.. 😀 😀 prakticka teoria 😀 😀

sirinka
28. aug 2009

sssimi jaaaj neboj nic...toto by u nas nepreslo

luba142
28. aug 2009

nika ja uz mam jedno dieta od pondelka a estťe do nedele bude mala prec to je vegeeeeeeeeeeeeeeeet a hlavne ticho lebo sa jej pusa nezastavi ako rano vstane az do vecera kym ide spat a to je okolo 22 hodky, 😀

sssimi
28. aug 2009

Baby dúfam že nemáte aj uchylku, že tričká musia byť pri sebe a nohavice pri sebe a atď...

sirinka
28. aug 2009

nika hej, obcas sa mi mm ponukne, ze povesia a po tretej veci nasraty radsej necha vsetko tak, lebo mu to stale napravujem, ze to zle povesal...

ladywitch26
28. aug 2009

ja uz tiez prezehlujem len stankine veci.

siri, no ak bude po mne, tak sa velmi nepretrhne. ja radsej budem rubat drevo,ako zehlit 😀 ale to mam asi traumu,ked som robila aupairku. som sa dostala ku jednej skotke a tam som jej muzovi musela kazdy tyzden zehlit 20bielych kosiel. kosele nenavidim zehlit a este vsetko take jednotvarne, ked len biele. no umrela som skoro od nudy. a odvtedy ked vidim zehlicku, tak sa mi az zaludok prevracia

luba142
28. aug 2009

ssimi asi by ma slak trafil mat takych doma 😅

nikanika28
28. aug 2009

ano ano...lubi, to dokonale poznam aj ja s tou pusou nezastavenou.. 😀 Maly bol u svagrinej na prazdninach..no ta neverila...ze takeho ukecaneho chalana este nevidela, ze kde on na tie reci a tie jeho teorie chodi... 😀 😀 😀 Hold, asi po mamine 😀 😀 .

sirinka
28. aug 2009

lady tak ten moj nosi vselijake farebne a vzorovane...ale ver mi, je to uplne jedno, aj tak ma ide pri tom urvat....

luba142
28. aug 2009

ssimi aj to tak vesiam ze tricka vedla seba , nohavice uteraky nech to ma nejaku formu nie? 😀

sssimi
28. aug 2009

Ja žehlím docela rada-teraz ma nezbombardujte 😅 , ale košele tiež moc nemusím a mm má pár takých 50korunových debilných tričiek čo su naprd pozošívané, tak si ich neviem dobre uložiť na dosku pri žehlení-to mám nerva...

nikanika28
28. aug 2009

siri 😀 😀 😀 😀 presneeee..aj u nas je to tak.. 😀 😀 😀 vzdy mi nezabudne povedat, ze som svihnuta a nech si to povesiam sama...
No...simi...co ti budem hovorit... 😀 😀 😀

luba142
28. aug 2009

nika 😀

ladywitch26
28. aug 2009

siri, moj robil na stavbe, a to som mu tricka a monterky nezehlila vobec. vsak na tom mal aj tak same flaky od farby a silikonu a to by som si na tom aj tak len zehlicku pokazila. a teraz nosi take nekrcive tricka, tak tiez nezehlim. len od novembra idem zas do prace a to si budem musiet uniformu stale zehlit 😝

sirinka
28. aug 2009

sssimi mna serie ked tie tricka stali 500 sk a aj tak sa tak krasne zosreguju... 😠

luba142
28. aug 2009

no baby dnes uz spat neojdem tak idem aspon zajtra 😀 😀 😀

sssimi
28. aug 2009

Luba asi by som sa v tej chvíli otočila a viac by ma tam nevideli nech si vykrikujú do zbláznenia a ešte by som aj muža neskôr zbila 😀 A aj ty si taký uchyl na ukladanie? Moja mama a babka sa , ma to snažia už dlhé roky naučiť, ale mne to príde divné-nemám na to čas...

nikanika28
28. aug 2009

kuurnik, sme sa rozpisali.. 😀

sirinka
28. aug 2009

lady tak ja som uniformy davala do pracovne, co nam zabezpecovala pranie pradla takze tomu som sa vyhla

sirinka
28. aug 2009

ja by som aj sla spat...ale ked som nejako nabrala druhy dych...

luba142
28. aug 2009

mala sa zobudila ideme papat a konecne asi spat no este ze som nesla skorej 🙂 Dobru noc

nikanika28
28. aug 2009

simi, ale mne to nezaberie moc casu, uz mam svoju techniku na to...a pekne to vyzera 😀 😀 😀 .

ladywitch26
28. aug 2009

muz si minuly rok kupil super tricka za 2eura, nosi ich skoro nonstop a vobec nie su ani vytahane, ani predrate. a ani zehlit ich nemusim,co ma maximalne tesi 😀

nikanika28
28. aug 2009

ahooj Lubi 😉

sssimi
28. aug 2009

Siri tak to ano... to naserie...

Ja som vďačná tomu človeku čo vynašiel nekrčívý materál... MM má teraz dosť takých tričiek, tak mám toho o dosť menej-hlavne teraz keď nie je toľko času na žehlenie

nikanika28
28. aug 2009

lady, take tricka su najsamlepsie.. 😀

sirinka
28. aug 2009

mne tricka nevadia, to mam raz dva...iba tie kosele a najme tie z dlhym rukavom 😠 tie priam nenavidim...ale zase na druhej strane je chlap v takej suprovskej koseli velmi sexi.... 😝

nikanika28
28. aug 2009

rozmyslam, ze skusim Klarku zobudit..nechce sa mi odsavat.. 😅