Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
21. sep 2009

a to poporodne brucho to vsetko zabije 😀 😀 😀
videli ste na FB sirinkine foto z chorvatska? boze ta baba nema vobec brucho

ked bol u nas jarmok tak som si kupila super palciaky na zimne kocikovanie 😵

mimi21
21. sep 2009

dadka ani velmi e-e...
preco??? co si vymyslela?

sssimi
21. sep 2009

Ahojte!
Mimi aspoň niekto je na tom lepšie ako my.... Ja sa tiež idem dovracať z toho môjho brucha.... Našťastie mám tak veľké prsia, že to brucho vyzerá opticky menšie 😀 😀 😀 ... Len tie cecky mám pri 163cm Ečkové... Teraz môžem konkurovať Pamele... Na svadbe som ani riadne tancovať nemohla nie to ešte skákať...

zuzkaprofant
21. sep 2009

keby ste mn avydeli tak by ste stratili konplex 😀 ja mam vsetko este tucne aj ked musim este len 8kg schudnut zvysne 22kg su uz dole nastastie lebo to bolo na zaplakanie ja mam take brucho ze az huspenina ked si masirujem tak to same plava 😀 😀
a to drzim dietku jem striedmo resp nejem len ranajkujem a potom nieco zjem vecer

inac mne prsia splasli su take lajdaky teraz ale male 😀

zuzkaprofant
21. sep 2009

ako sa vola normalne sirinka neviete mam ju na fb s priatelov lebo neviem 😀 😀

luba142
21. sep 2009

zuzi- Lucia sa vola

zuzkaprofant
21. sep 2009

uz si ju idem dat 😀

luba142
21. sep 2009

ssimi- 😀 😀

ludmilabb
21. sep 2009

ja sirinku na FB tiez nemam,

s bruchom problem nemam ale s bokmi a nohami a prsami 😝 a co som na zaciatku schudla kedze som nestihala ani jest prve tyzdne doma s malou su uz aj naspak
jaj a mne vidiet do tvare (podbradok 😅 ) este kilecka navyse

ludmilabb
21. sep 2009

mne dnes mala spi iba po polhodinach, nika to fakt tri hodinky? 😝

lubi nove foto 🙂

mimi to s tvojim mm a domcekom a svokrovcami presne ako u nas, my sme ale s nimi byvali predtym uz dva roky a byt mame 2- izbak a druhe "dieta" Blaziku 😉

s manzelom si teda vyrocie uzite a ten dezert so slahackou ako pise nika by manzela hadam najviac potesil 😀

jamaat
21. sep 2009

Ja s chudnutím problém nemám, len spevniť svaly by to chcelo.

Emka sa budí s plačom, asi sa jej sníva, ako jej dnes krv brali. A vyfasli sme aj sáčok na moč.

A ja krepaňa som sa včera na chvíľu vyzimila v tieni, k tomu nevyspatá, tak už ma choroba chytá. 😠

zuzkaprofant
21. sep 2009

cafte moj maly je nebezpecny ho uuz nemozem nechat sameho ani na koberci sa mi tak pretocil az sa mi skotulal pod gauc kym som isla po mliecko chuda moje sa buchol poriadne a t

iinuska
21. sep 2009

ja s kileckami navyse nemam problem, teraz mam o 3 kila menej ako ked som otehotnela 🙂

jamaat
21. sep 2009

zuzka, máte šikmú podlahu? 🙂

zuzkaprofant
21. sep 2009

nie len podlozku mam na koberci vies tu prebalovaci chda moje vrestial mi poriadne a to este mi nechodi 😀 😀

dm1
21. sep 2009

nas maly sa tiez uz riadne gula. Predtym len z chrbatika na brusko ale dnes sa nam podarilo uz aj naopak 😉

sssimi
21. sep 2009

iinuska neser ma !!! 😠 Jake o 3 kg menej... Nepapaš? Aj ja chcéééééém 😠 😀 😀 😀

Mne sa malá ešte napretáča. Zatiaľ sa len z bruška na chrbátik asi 3x pregúlila, ale z chrbátika na bruško nie, len na bok sa vykrúca.

Baby mna dnes neskutočne bolí hlava celý deň ☹

mimi21
21. sep 2009

no mne si mm precital co som sem pisala o tom vyroci, len zrazu strasny smiech od compu a on si to tu veselo cita 😀 😀 😀
iinuska tak aj ja by som chcela o 3 kilo menej ako pred otehotnenim, len neviem kedy sa k tomu dopracujem, aci vobec niekedy
mam doma stepper a uz sa nam chystam, len vecer som uz KO a brutalne sa mi nechce a rano zase treba popratat o malu sa postarat, obed nachystat a tak rozne...

ludmilabb
21. sep 2009

mimi ako by povedali v Superstar ty bláho tak mm špiónuje?zato by mal pripraviť dezert on tebe 😀

sssimi ani moja sa nepretáča len sa tak hompála a keď má nervu tak sa vyslovene hadze a dupe nohami

kosska3003
21. sep 2009

ahojte no dneska je akysi cudny den lebo aj mna boli hlava ale to asi s tych soplov aj co mam ide ma urvat z toho a to mala dneska sa jej moc spat nechcelo spala 3 krat po pol hodinke
a k tomu chudnutiu ja potrebujem shodit este aspon 10 kil a nejde to nemam na to akosi cas ako to robite baby

zuzkaprofant
21. sep 2009

cafte , co nove dnes dako tu viazne 😀
ja chudnem preto lebo nejem keby som jedla tak nemam nic dole 😠 tak jem velmi malinko ranjaky potom nic a niekdy okolo 14hod si dam jogurt s conflex a vecer salatik s pecifkom ked alebo len ovocie inac hladofka ale kedze uz som si zvykla ani hladna nie som a popravde ani nemam cas sa najest 😀 😀

emode
21. sep 2009

ahoj
som tu tri dni nebola a skoro hodinu citam co ste popisali ...
my sme sa trapili po tom druhom ockovani ... rano mala 38 teplotu ale vecer uz ok, ale bola rozhadzana dva dni a totalne sa nam pokazilo nocne spanie takze nielen cez den ale uz aj v noci je to na zaplakanie 😒
budime sa skoro kazde dve hodiny a uz si zacinam mysliet ze jej vecer proste mlieko nestaci asi pojdeme na nejaku kasicku s mojim MM
my sa pretacame o dusu ale sme aj starsi od vas naspat ale nevie tak nervaci

dnes nam zrusili plavanie ... rano prisla sms ze voda ma tak 28 stupnov tak dnes neplavame ... celkovy dojem mam zatial taky, ze sme mali ist radsej na tie Kaskady

mimi tak to prekvapko nejako priprav a potom mi das vediet my mame rok koncom oktobra ... som bola v tretom mesiaci 😀

ludmilabb
21. sep 2009

emode, mimi

my budeme mat vyrocie v novembri, tiez som bola v 3. mesiaci ledva som rozdychala vykrucanku ale stala za to 😀

s mm sme spolu 7, 5 roka

emode
21. sep 2009

ludka my sme 6 rockov spolu 😅

kosska3003
21. sep 2009

no ja ked som sa vydavala som nebola tehu a som rada dalo mi to zabrat aj tak a my mame vyrocie 2 vyrocie v maji a 8 rokov co sa pozname tak super ako ten cas lezi ty koky

sssimi
21. sep 2009

Ja som sa tiež nechcela vydávať tehotná, lebo som si myslela, že celé tehu pregrcam ako moja mama... To by som dopadla-taká celá ogrcaná 😀 ... My sme spolu 6,5 roka a manželia necelého 1 a pol roka...

mimi21
21. sep 2009

ani ja som sa nechcela vydavat tehu, ale aj pre to, ze by som si to asi tak neuzila
baby kam sa na mna hrabete ja som s mojim "starym" uz skoro 10 rokov 😅 kokso to nenormalne letiiiii

kosska3003
21. sep 2009

mimi ja keby som mala byt s mojim mm uz 10 rokov tak to by som s nim chodila uz od 14 rokov 😀 😀 😀

ludmilabb
21. sep 2009

moj mm ked sme zacali spolu chodit mal 19 rokov 😀

mimi21
21. sep 2009

no ja som mala 19 a on 21 ked sme spolu zacali

baby ale hadajte co som teraz robila...................................citala som si staru temu Tešíme sa na máj - kokso to boli casy, ked sme este bruskate boli 😀 😀 😀 ale krasne to bolo, ja na to velmi rada spominam 😵 😵 😵