Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kackabrcka
30. sep 2009

ini moja je plienkova od malicka, najhorsie ze teraz ked prikrmujem mi este aj medzi jedlom dava plenu ci podbradnik do ust 😅

kodada
30. sep 2009

ahojte maminky, tak ja som este stale 2v1 😀

jamaat
30. sep 2009

plienku som skúšala, nezaberá

dada, ahoj, ešte aj prenášať budeš 🙂

No...práve šiel do plienky prd aj so švagrom, takže ideme poklady odstrániť 🙂

emode
30. sep 2009

jamaat aj my ficime na plienocke a najnovsie si ruckou zachyti takeho toho tulkacika (kupila som jej v Parizi na nasej svadobke 😀 ) a este mame takeho dlheho cerveneho hrocha z Ikei, toho jej obcas dam do postielky lebo v nasej velkej posteli spava vedla neho hlavku ma k nemu otocenu (mm cez hrocha nejde, lebo vie, ze tam je Sofia) ma tvar takeho valca a Sofia ho ma strasne rada ... dnes v noci mu chcela vypichnut oci 😀 😀 😀

kosska3003
30. sep 2009

ahojte
kodada no ale kazdu chvilu uz budes mamina ako aj my uz to mas za par hadam nepojdes v mojich slapajach 😀

ludmilabb
30. sep 2009

ja som ani nestihla pisat ale mali sme riadny zazitok
jamaat o nic si neprisla, v tom materskom centre som bola az hin 5 minut, kopec deti, ktore kricali a mala taaaak zacala revat ze som sa zvrtla na pate. Vecicky tam mali pekne tak rozmyslam na jarny bazar beriem mm
lebo jemu sa dnes vecer neda
takze videla som, nabuduce uz budem vediet
potom mi polhodinku spala v parku pod pamatnikom,nakojila som, v troleji mi revala aj celou cestou domov....

kackabrcka ja kebyze dam malej podbradnik alebo plienku tak sa s nou bude hrat mala by to ako podnet
k tomu tuleniu sa pri zaspavani, nasa spi v zavinovacke a este aj opreta o kojenecky vankus, ked nic ine sama si kryje oci rukami hlavne v kociku
dnes mame rozbity den, lalalaaaa

kosska3003
30. sep 2009

no ja musim ist idem s malou na nozicky ale mi zaspala tak dufam ze sa za 20 minut zobudi lebo ma svacne ked chcem aby spala tak nespi a ked nemusi tak spi ale aspon nebude tam nervozna a dneska mi pride aj mm po 3 tyzdnoch tak sa tesim konecne nebudem sama

emode
30. sep 2009

kosska tak setri sily na vecer 😀 😀 😀

ludka ved nech vsetci vedia, ze ide SOFIA 😀

iinuska
30. sep 2009

Baby, dnes mame s mm 14 vyrocie svatby. Uz som to tu spominala, ale keby nieco 😀 Sexik uz bol.Vyuzili sme to, ze Petko je v skole 😀

luba142
30. sep 2009

ahojte

mala zasa zacala mat soplik snad ma trefi a mame ist na ocovanie vo stvrtok 😒 , bojim sa ze to dostala odo mna.

inuska- my budeme mat 5.10. 7-me vyrocie, a to maju obe babky meniny a este aj 9.10. starsia narodeniny tak sa akosi na vyrocie nemysli tak ako by sa chcelo 🙂

jamaat
30. sep 2009

Ja pálim do Zvolena na poradu aspoň na chvíľu sa ukázať.

iinuska
30. sep 2009

lubi, jaaj tie sopliky. My mame ockovanie az na konci oktobra. Tiez prve ock. sme museli kvoli nachladnutiu posunut. Aj moja mamina je Vierka

luba142
30. sep 2009

inuska- my uz teraz uz mame 2-hy termin ockovania tak neviem co nam povie doktor

iinuska
30. sep 2009

lubi, ved uvidis. Netreba to silit. I ked ja som pocula, ze ockovat sa da pokial nie je teplota. Ale neviem co je na to pravdy. Osobne by som pockala, kym bude v poriadku.

zuzkaprofant
30. sep 2009

cafte tu som vam poviem ze ja som ale matka bola som na trku vyberam si banany a odparkoval som kocar vedla
seba ale kedze mi mame trh tak na kopecku moj kocar ako som si vyberala banany sa mi rozbehol a ja nic vyberal dalej az jedna pani mi ho doniesla ze bol pri vedlajsom stanku ja sok kukam na nu ci dobre osm si to prelozila a moj maly v kocariku rehotal sa vam poviem ze ja som tak zbledla
dobre ze sa mi nikde nevysipal normalne mi je zle ja uz nikam nejdem ked sa poradne nevyspim bud maly sa nauci normalne spinkat apson 4 hodky vkuse alebo nebudeme chodit nikam lebo ja som potom hotova 😠
joj ked to poviem zajtra nasim tak moja mama skolabuje 😀

iinuska
30. sep 2009

zuzi, no este ze sa nic nestalo.

ludmilabb
30. sep 2009

jamaat inak ja ked som doma ukladam Sofiu uz po hodine, hodine a pol...skor mii zaspi a je to bez revu
len ju musim nosit na rukach

ale dnes nic nefunguje uz je dve hodiny hore a reveee a zo spania nic, cervene oci ma
pre zmenu sa potentockovala som ju prebalila a teraz je na brusku a cka

zuzkaprofant
30. sep 2009

joj dievcata stym zaspavanim to je blbe moj vcera zaspinkal po kupani o 20hodek ale uz o 22hodke bol hore ked som si ja chcela ist lahnut a tak snim muz bol do pol noci a tak o 2bol hore o 4 , o6 , 7, a tak sme uz boli uplne , na nervy ja som jak mrena uz ani nevidim na oci on sa mi vyspinka na prechadzke dobre ze mam namducu tam ho dam povbvysavam bytik a christianko mi tak hned zapsinka 😀
zajtra mi pridu nasi sa tesim sa konecne normalen nejem a vyspim sa tesim 😀

luba142
30. sep 2009

inuska ved pojdem tam zajtra aspon sa zmerat a odvazit a uvidime lebo uz vyse mesiaca sa nevazila a nemerala tak ani nemam potuchy kolko ma a potom sa uvidi ked ju doki skukne

emode
30. sep 2009

jamaat malu beries so sebou?

mystery7
30. sep 2009

ahojte kocky,
tak my sme mali po dlhom dlhom case konecne dobru noc. Spal od 20:00 do 01:30 - 5,5 hodiny 😀 potom bol hore kazde 2 hodiny, ale inac ok.

uvazujem ze mu na noc budem davat ryzovu kasu. Je to kasa od 4.mesiaca, co vy na to? poradte 🙂

iinuska
30. sep 2009

zuzka, my sme na tom s tym spanim podobne.Ked mu isli zubky, myslela som ze to je preto, zubky su uz vobku a je to stale tak. Ja neviem. A ani cez den nespi v kuse dlhsie ako hodinku. Teraz sa prebral po 45 min., skusila som mu dat prso, a spinka dalej. Najhorsie na tom je, ze nechce dudel. No a uz sa hlasi 😵

mystery7
30. sep 2009

iinuska: aj u nas je to presne tak

iinuska
30. sep 2009

mys, chvilami som riadne unavena. Minule som si skusila lahnut k malemu, v minute bol hore. Druhy pokus skoncil podobne, tak uz to ani neskusam 😵
tu kasu mozes podla mna vyskusat. Ja este plne kojim, takze nedavam nic

luba142
30. sep 2009

inuska, zuzka, mys --- my sme tiez v noci hore pomerne casto poslednych par dni a cez den spi doobeda hodinku cez obed potiahne aj 2 ale ako sa zobudi okolo pol druhej az druhej podla toho od kedy spi tak potom do 19 uz nespi vobec alebo len asi tak 15-20 minut a potom je od 17 mrzuta a stale sa nosi lôebo nechce inbak byt, aj ja som myslela ze je to zuibkami ale ktovie cim to je, snad len take obdobie no skucime esute 1.5mesiaca vydrzat ak sa bude dat a potom nieco vyskusame davat na noc hustejsie

zuzkaprofant
30. sep 2009

moj vobec nema presny cas spanku u nas je ako pride ako sa mu chce a ja si teiz nelahnem poobede ku nemu lebo akonahle si lahnem je uz hore

mystery7
30. sep 2009

ja tiez este plne kojim, ale zda sa mi ze by ho kasa mohla lepsie na noc zasytit
mojmu staci hockedy tych 15 minut a potom je 2 hodiny hore, ale je nervozny a reve a chce sa tiez nosit

martinaxyz
30. sep 2009

Ahojte...
idem sa Vám posťažovať, akí neschopní lekárí robia v Krupinskej nemocnici 😠 😠 😠 kamarátka mala rodiť v tomto období, v pondelok jej povedali, že je na 3cm otvorená a poslali ju domov a dnes jej oznámili, že dieťatko je mŕtve 😢 😢 😢 čo tam potom robia, nevideli ,že malému slabšie bije srdiečko 😠 😠 😠 no strašná katastrofa 😠 😠 😠

mystery7
30. sep 2009

boze to snad nie je ani normalne, co su to za dr.

ale nasim znamym sa stalo nieco podobne. Mala termin, potom prenasala, bol au gyndosa a ten jej povedal, nech caka. Dalsiu noc sa zobudila, z enieco sa deje a na druhy den uz bolo babo mrtve.

lenand
30. sep 2009

bože kočky ked to čítam tak som rada že mam dve zdravé detičky a že su ok 🙂