Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
3. okt 2009

siri dakujem dufam ze ju to uz prejde lebo mame ist v stredu na ockovanie a to uz mame druhy termin

sssimi tak to brutal ceny tedy

sirinka
3. okt 2009

kosska nasa dr. ockuje po chorobe minimalne tyzden. dovtedy to moze byt nebezpecne.

ludmilabb
3. okt 2009

jamaat moja grcka po kojeni napr. len co doje tak vykopne nozkami a uz je vsetko von a niekedy pri odgrgavani, v podstate u nas je priemer tak 5x denne
ked je toho malo tak je to ok ale ked vygrcne poriadne a viackrat za sebou tak to nie je bohvieco

jamaat
3. okt 2009

ludka, moja grcne hocikedy. Aj 3 hodiny po jedle. A také fajné natrávené smrďaté. 😒

kosska, rýchle uzdravenie prajem.

Aj sa bojím, že to zarieknem, keď napíšem, že Emka mi ešte nebola chorá. Tak dúfam, že jej to aj naďalej vydrží. Klop klop klop.

iinuska
3. okt 2009

sirinka, ja som pocula ze aj dva tyzdne po chorobe, ale niekto tvrdi, ze ked nie je teplota, tak sa moze. Ale to by som neriskovala.

kosska3003
3. okt 2009

jamaat diky
siri ved ja jej chcem aj tak zavolat alebo ak jej to do pondelka neprejde tak tam aj pojdem s malou nech je da nieco lepsie a sa s nou dohodnut na ockovani a neviete aky moze byt najdlhsi cas medzi dvoma ockovaniami

mimi21
3. okt 2009

cawte
my sme tiez soplavi 😒 😒 😒

dnes som bola v tescu v BB, mali vo vypredaji pyzamka, aj take po jednom balene, velmi pekne, ale som sa drzala, lebo sa setrim na buduci vikend na blavu 😀 😀 😀

iinuska
3. okt 2009

no ten nas drobec nie a nie zaspat. Vykrikuje si v postielke, pretaca sa na brusko, a to spal cez den dokopy 2 hodiny. Ach jaj...

iinuska
3. okt 2009

jaj chorobky male, nech sa rychlo vyliecia

iinuska
3. okt 2009

no idem ja kuknut superstar, majte sa pekne

sirinka
3. okt 2009

kosska su tu temy o cokovaniach, skus si nieco pohladat ked tak.

kosska3003
3. okt 2009

siri diky idem skusit pohladat

ludmilabb
3. okt 2009

mama bola v lekarni a pytala si Fenistil kvapky a zevraj su len na predpis 😖

ani Sofia zatial nebola chora teda ze nebrala ziadne lieky, ale kycha obcas a ma sopliky zatial mam pocit ze netreba s tym ist k doktorke no uvidime
ja sa fakt modlim aby nas choroby obchadzali

dnes sme boli na vylete na Donovaloch aj ked bola urevana dalo sa to zvladnut aspon ze tak
presli sme si Misuty (cast obce) a pekne domceky tam boli ale rusili tu idylku stvorkolkari ktori tam frcala pomedzi tie chalupky tam by som veru nechcela byvat 😒

nikanika28
3. okt 2009

cafte, kde ste vsetci...pozerate superstar? Ja teda ano..musim uznat, ze Tomas je docala pozeratelny 😀

kosska3003
3. okt 2009

ja kukam kukam ale uz sa mi aj drieme ale cakam mm dufam ze nebude pretahovat

mimi21
3. okt 2009

nika na mna az moc sladky, ale pozeratelny urcite 😉

nikanika28
3. okt 2009

mimi, svetrik je krasny 😵 😵
NO tiez na moj vkus priilis sladky, ale rozhodne pozeratelny...pocuvatelny az tak nie..ale pozeratelny ano 😀 😀 😀
Mocem jedno cez druhe...idem asi do postele 😀 😀 😀 😀

mimi21
3. okt 2009

a deticky su uz Ok nika?

ludmilabb
3. okt 2009

mne sa paci ten Tom Jones a este jeden take blond vlasky ma dlhe ako Kurt Cobain 😀

ADELA a LEOS ako PAST na OKO 😝

mimi21
3. okt 2009

mne sa strasne paci ten ben cristovao, ten je taky sladucky a zlatucky ze az, JUj!!!
som sa odtrhla ako nejaka pubertacka 😀 😀 😀

nikanika28
3. okt 2009

Dani, uz je to o chlp lepsie. Lukasko bez horucky, ale kasel stale ma, berieme stale antibiotika a minimalne do stvrtka je doma 🙄 . Klarka sa mierne ukludnila, ale pri papani ma ide niekedy uz porazit. Co ona stvara posledny tyzden, nechapem z nej...vsetko ju zaujima, vykruca sa, vyskiera,...to je ten lepsi pripad, v tom horsom pripade nervaci a nechce pit, ked sa jej mliecko hned nespusti... 😕

dm1
3. okt 2009

tak prave som sa dozvedela ze svokra chce malemu pod stromcek kupit choditko 😕 moc nie som nadsena neviem ci to chcem pouzivat ked vsade pisu ze by sa nemalo. Ako vy, budete?

mne by sa viac pacilo take odrazadlo nieco taketo... http://www.babetkovo.sk/index.php?page=shop.pro...

mimi21
3. okt 2009

toto mi uslo kvoli superstar, do keluuuuu

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1364309

mimi21
3. okt 2009

nika aj my sme mali take lenive a hnevacie obdobie ale uz je prec, dufam, ze sa uz ani nevrati 😉

mimi21
3. okt 2009

rozmyslam nad tymito pyzamkami, ale overaly sa mi zdaju praktickejsie

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1364340

dm1
3. okt 2009

mimi tiez si myslim ze overal je ovela praktickejsi...

mimi21
3. okt 2009

dm ale mne sa aj toto zda aj ako take choditko
odrazatko nie je take co babo sedka na tom?

ludmilabb
3. okt 2009

nika mi tymto trpime so Sofiou uz davno teda ze haka, brble si na prsniku, obzera sa cucne si bajockom na lampu, na vzor co mam na tricku...a tiez aj mrzuta to beriem uz ako normal...clovek si zvykne ak to prejde budem len rada
myslim ze mliecka mam dost tak neviem 😖

luba142
3. okt 2009

dm- ja mam choditko po dcere a budem ho pouzivat aj teraz