Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
3. okt 2009

koska aj my mame soplik a pouzivam aj Nasivin a v lekarni povedala ze mozem aj kvapnut dop nosa ze uz takymto detom sa nemusi len vytierat

dm1
3. okt 2009

mimi svokra chce kupit take to ako klasicky pavuk len moderne. Ale mne sa skor paci taketo cosi aj sa prehra s tym a aj ho to drzi pri prvych krokoch.

mimi21
3. okt 2009

mne sa pavuk tiez moc nepozdava, toto chicco je ovela lepsie 😉 😉 😉

aj ja kvapkam nasivin, a zda sa mi ze dost pomaha

dm1
3. okt 2009

lubi a od kedy asi budes choditko pouzivat?

nikanika28
3. okt 2009

dani, mne uslo toto http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1365536 a toto http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1363618 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 slahne ma

jamaat
3. okt 2009

Čaute.
Aj ja musím pozerať Superstar, lebo dcéra to žerie. A mulatík čierny sa páči aj nám, Monika dokonca vyhlásila, že by chcela takého frajera. 😀

dm1
3. okt 2009

mimi ale prave citam ze to chicco je az od 9m... tak zatial by to mal asi len na to hranie na tom panely a potom keby vedel trosku chodit tak by s tym chodil

jamaat
3. okt 2009

mimi, keby som nenakúpila veľa vecí nedávno, tak o ten svetrík by som sa tiež bila. 🙂

A Emka sa tiež zvykne zlostiť na prsníku a všetko musí vidieť, hneď sa obzerá, keď pri nej niečo šuchne.

nikanika28
3. okt 2009

jej bude do uska spievat.. 😀 😀 😀

kosska3003
3. okt 2009

luba ja pouzivam sprej vola sa mar s morskou solou a ja jej ho normalne striekam do nosa dva krat denne a pekne jej sopliky stekaju

nikanika28
3. okt 2009

mimi, ty si Janka, nie? Ja ti stale hovorim Danka... 😅 😅

dm1
3. okt 2009

aj nasho drobca teraz pri kojeni tiez vsetko rusi, kedysi som mohla pozerat telku alebo telefonovat v pohode pri tom teraz nehrozi. staci ak sa ma mm nieco opyta a uz sa otaca a vrti

dm1
3. okt 2009

sak som sa nika pozerala ze sak mne ziadna aukcia neusla - ja som Danka 😉

ludmilabb
3. okt 2009

Ben je sympoš riadny 😉 černoško bububu 😀 😀 😀

Rene z BB no ništ moc

jamaat Monika ma vkus 😉 uz riesi chalanov? teda ja som začala hádam v 12tich som sa červenala ako paprika pri tych čo sa mi páčili

kosska3003
3. okt 2009

no moja je tiez taka vrtula pri kojeni teraz ked prisiel mm domov z roboty tak ho zere nevie z neho oci spustit tak ked kojim ho musim vyhodit prec lebo potom to nie je kojenie ale len rehotanie

ludmilabb
3. okt 2009

a najvacsia sranda v Adelinych vyrokoch bola:
"uz som chcela povedat ze ti hladkam Chodur" 😎

nikanika28
3. okt 2009

hej, dm...viem ze ty si Danka... 😀 😀 😀 aj to ze mimi je Janka...len ja som dnes akosi mimo 😀 😀 😀 😀

jamaat
3. okt 2009

Ten Tom Jones bol ozaj dobrý, René sa tiež dal počúvať.

Monika sa kamaráti s 16-18ročnými. No čo už s ňou. 🙂 .....A keď raz kočíkovala Emku, tak si jedna teta myslela, že je to jej dieťa. 😀

dm1
3. okt 2009

pozeram tie choditka a som natrafila na toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6554171 asi my uz hrabe ale ako pozeram tak pozeram nechapem ako z toho moze byt hojdacka a tiez naco je ta plachetka dole ved ako ma dieta chodit.... chapete to alebo som len ja taka divna 😨

jamaat
3. okt 2009

Najväčší najsamsuper český moderátor Leoško je oproti Adele len taký ponožkový odvar. Vôbec sa nechytá.
Pyco je oveľa lepší a aj krajší. 🙂

nikanika28
3. okt 2009

baby, co varite zajtra na obed? u nas zabodovala na zajtra klasika, sleepkova poleevka a kura s ryzuuuu 😀

nikanika28
3. okt 2009

no ja teda Leosa nemusim akoze vobec... jamaat..ponozkovy odvar... 😀 😀 😀

kosska3003
3. okt 2009

dm ta plachetka sa da dat podla mna dole a bude to choditko ale ako sa da koliska spravit neviem

jamaaat no potesi ale hadam sa jej to nestane v dnesnej dobe sa to da riesit inac a Monika ma na to isto este cas aby bola mamina 😉

dm1
3. okt 2009

ja zajtra nevarim nic ideme svokre na hody 😀

jamaat
3. okt 2009

Tú hojdačku ani ja nechápem, bude to mať niečo spoločné s tou plachtičkou. Tá sa dá dať preč a potom je z toho chodítko podľa mňa.

dm1
3. okt 2009

kosska to mi aj nejako dosla ta plachetka ale tu kolisku akosi nechapem 😨

kosska3003
3. okt 2009

ani ja nevarim polievku vari svokra a poobede ideme grilovat tak mam veget

jamaat
3. okt 2009

FB mi vkuse blbne, už mi to lezie na nervy. ............Booože, mne voľáko furt dačo lezie na nervy. Mala by som sa nad sebou zamyslieť. 🙂

mimi21
3. okt 2009

nika hej ja som jana, ale nevadi 😀 😀 😀

aj my ideme zajtra k svokre, takze tiez nevarim

ale sleepkovu poleevku a kura s ryzuuu by som si dala aj hned 😀 😀 😀

mimi21
3. okt 2009

emode vyhrala tie pyzamka 😀 😀 😀
som jej ich nechala

inac baby aj vy mate taku kosu v byte??? ja som malej musela dat pod pyzamkovy overal aj body
ja tu sedim pod dekou vo fleecovej mikine a je mi zimaaaaaaaaa