Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

emode
15. okt 2009

v Dixone je 29-30 a v pohode ... indtruktorka nam vravela ze je to lepsie pre drobcov ... teda ich srdiecka

ludka neviem ci az taketo stavy poznas ... my sme to nepoznali akokolvek zle spavala toto co doraba posledne noci je hroza 😢 teraz zaspala na prsniku ... ina sanca nie je

jamaat uz som citala zajtra nabehnem do lekarne lebo dnes som sa s malou ani neodvazila nikam ist 😕

ladywitch26
15. okt 2009

emode, to budu stopercentne zuby.nam poslednych par dni tiez vyvadzala nenormalne.muz bol z nej na nervy. len vrestala a vrestala.a dnes rano pozerame,a zubok. a dnes cely den vyrehotana od ucha k uchu, no uplne ine dieta.
inak ja som jej kupila taku tu masaznu kefku a ked zacala zurit,tak som jej tym suchala dasna a potom bola na chvilu ticho.ale vcera uz ani to nepomahalo, asi to v tom poslednom stadiu uz nic nezabera.

jamaat
15. okt 2009

tento vak mám v červenom a je krásny a výborný http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1400214

ladywitch26
15. okt 2009

no tak pozeram si kurzy na skole a najskor ma vyrutilo pri pohlade na tie sumy, ale vraj za urcitych podmienok by mi ten kurz preplatili. tak som mrkla do tych podmienok a asi poziadam o azyl. usetrila by som 2000€ 😀 len este nie som rozhodnuta,ci by sa mi chcelo dva roky sediet v lavici...asi mrknem radsej vecerne kurzy

kristiniatko
15. okt 2009

ahojte, tak konecne som tu! 2 dni som nemala net a teraz som vas konecne docitala. 😒
ste mali dobre hlasky na ten futbal! 😀 😀
aj aj som pozerala tu auciu ciapky a rukavice. riadna sila do kolko sa to vysplhalo! 😕 na nete je to uz vypredane, tak asi preto.
ladywitch26 - a ty uz nepredavas vecicky? no ja by som od teba kupila. keby hej, tak som teraz davala sestre zoznam, co ma dat kupit cez nejaku babu na mmb. chcela som aj ten jezkovi komplet ciapky+rukavice, len je uz vypredany. 😠 ponuka mi ho jedna baba z Irska za 16,50, tak ho asi zoberiem. Daj vediet, kupila by som od teba! 🙂

kristiniatko
15. okt 2009

nikuska19 - ja som z Prievidze 🙂

luba142
16. okt 2009

ahojte 🙂, dnes som prvaaa no kde ste co spite?

ludka toto tusim zhanas?

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1410054

dupinka
16. okt 2009

to penove puzzle dostat v Dracikovi,teraz je na neho akcia - bud pismena a abedeca alebo ako auticka/lietadielka a pod.

ludmilabb
16. okt 2009

Lubka ano presne to

inak mi sme mali akčnú noc, každé dve hodinky hore však prečo nie?

dupinka
16. okt 2009

ludmila, to sme mali tuto noc aj my.... ☹ Maly mal zly sen, lebo normalne akoby rozpraval, uplne vyplaseny, potom som ho vzala na ruky, tak este v spanku plakal. Nakoniec sa upokojil, no potom to uz bolo na figu 😖

luba142
16. okt 2009

my sme mali celkom doíbru a dala som jej vecer UM na radu doktorky ci to zaberie lebo sa stale budila tiez a vypila 110ml a potom po chvilke este nespala tak som dala prso a este potiahla az zaspala a spala od 20- 5, co inokedy medzi tym je hore aj 4 krat ale zase nie vzdy jej dam jest. nehovorim ze je to mliekom ale posledne noci boli katastrofa

cimika222
16. okt 2009

ahojte všetky májovky aj mi patríme sem,len si s vami nepíšem len vás čítavam......
Chcem Vás poprosit ak sa vám môj synček páči aby ste mu dali hlas je to jednoduche pod fotkou je napísane: Daj hlas! potom opíšeš kod a je to vopred dakujeme
http://lesk.cas.sk/zlatickoroka/?action=profil&...
z jedneho počitača sa da poslat len jeden hlas

Dakujemeeee 😀 😀 😀 😀

jamaat
16. okt 2009

Ahojte.
Aj u nás prerušovaná noc, na 100% je to tým očkovaním. Ale až také že každé dve hodiny, to nie. To už by som bola asi mŕtva 🙂 ....Hrozilo, že o pol šiestej už budeme mať deň, ale nakoniec znovu zaspala a zobudili sme sa až o 8,15hod, tak paráda!

A teraz aké rýchle zaspatie?! To budem asi častejšie praktizovať. Išli sme totiž so psom von, keď už jej prichádzal čas na spanie. V nosiči ju to ukolísalo, vyvetrala sa. Po 15 minútach sme sa vrátili, to už mala oči na pol žrde, tak som ju len z overalu vyzliekla, šupla do postieľky, cumeľ do pusy a okamžite zaspala. Ešte uvidíme, dokedy, ale hádam aspoň tú svoju 3/4hodinku potiahne.

A 22.10. nabehnem asi do Takka, prišiel mi zľavový kupón. 2 veci sa mi tam veľmi páčia (a jednu z nich má aj nika) 🙂

jamaat
16. okt 2009

cimika, aj my tam máme detváky, tak si budeme hlasovať navzájom 🙂

jamaat
16. okt 2009

No ale ja som tam Emku nenašla!!! To čo má byť?! .................Ladinu Stanku som objavila.

emode
16. okt 2009

Ahoj 🙂
tak aspon som sa dnes so deviatej vyspala, mala potiahla so mnou, ale bola hore o tretrej (na 2x zaspala okolo jedenastej), o pol piatej, o siedmej a o deviatej nas zobudil zvoncek na brane ...

prisla nam ta stolicka polly 2v1 od chicca, podla mna je super, doviezol nam ju manzel tej predavajucej takze doprava zadarmo ... takze nas skutocne vysla nova na 109 eur, pouzite take rocne predavali za 100 eur a uvadazali ze povodna cena 6000 Sk, tak tomu sa hovori obchod jak "svina" ...

ale sofinka je v celkom dobrej nalade ...
davam otazku do plena: davate drobcov sediet? sofia sa zacne vzpierat ked ju dam lezat a ked ju posadim uz pekne drzi chrbatik aj rovnovahu ...

jamaat musim najst emku dame hlasy s mm 😀

emode
16. okt 2009

jamaat co konkretne v Takku ? tiez som tam pred mesiacom kupovala malej tricka ...

dnes uz musim zdvihnut zadok a niekam ist lebo sa tu budem skrabat po stenach ...

dupinka
16. okt 2009

emode, ja maleho posadim, ale nikdy nie do uplneho sedu a nie na dlho, hoci to ma velmi rad,....

emode
16. okt 2009

dupi no ved prave, ona sa tak vystrie chce normalne sediet jej uz lehatko nic nehovori a ked som jej dala stolicku do pololahu tak hlavu taha hore a zlosti sa kym ju nevyrovnam ...

jamaat
16. okt 2009

emode, Emka sa mi už dááávno vzpiera, keď ju dám ležať, len sedela by. A vidím to tak, že onedlho už bude sama sedieť. A ešte aj riadne posiluje chrbát, lebo keď leží na brušku, tak zodvihne do vzduchu všetky štyri a len na brušku leží. 🙂

Konkrétne v Takku taká štrikovaná tunika a bordový chlpatý svetrík. Nika ho má v albume. A aj biela chlpatá bundička. A aj... 🙂 ....ale asi zbehnem do Zvolena, tam je lepší výber.
Vopred ďakujem za hlasy, ale Emka tam zatiaľ asi nie je. Ešte počkám nejaký deň (aj keď hlasovanie už dnes začalo) a ak nie, tak im tam čosi napíšem!!! Dávala som do kategórií Najmilšie, Najokatejšie, Najštýlovejšie.

nikuska19
16. okt 2009

kristiniatko - priamo z pd....ci nejaka dedinka

nikuska19
16. okt 2009

ludmilabb - podobne sme na tom.tak moooc ma boli hlava.

luba142
16. okt 2009

jamat akoto ze ti prisiel zlavovy kupon z Takka, si sa nejako prihlasovala?

kosska3003
16. okt 2009

ahojte
tak mi sme akurat dosli od dr isla som sa dohodnut co z ockovanim lebo ju chcela tento tyzden zaockovat ale mala dovolenku koza tak zas pondelok aj som rada este vikend a aj tak to ramienko sa mi stale nepaci mna uz raz urve z toho ockovania

dupinka
16. okt 2009

emode, tak ju posad, ale len na chvilku.

Prave sme skusali 1x papat zemiacik. Zvladol to celkom dobre, aj ked sa mu to lepilo na horne podnebie, este nevie narabat s jazyckom, len saje. No kusok som do neho dostala, na prvykrat nemozem chciet zazraky 😉

iinuska
16. okt 2009

Ahojte, tak som sa sem konecne dostala. Od vcera rana nam nesiel internet kvoli tomu vetrisku 😠

Aj ja som dala Adamka do zlaticka 😵
Ked je maly na brusku, tak trepoce nozkami, ako keby chcel nastartovat motory a zacat liezt. Ale este sa mu to nepodarilo 😀

iinuska
16. okt 2009

dupi, ked sa mu to lepi na podnebie, skus viac zriedit

jamaat
16. okt 2009

luba, ano, zaregistrovala som sa v predajni.