Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
31. okt 2009

no ja neviem ci dnes dat kasu, alebo je to zbytocne ked na spanok to vplyv nemalo...
a MM je predsa len MM 🙂

jamaat
31. okt 2009

No, tak Emka ide byť asi chorá. 😒

iinuska
31. okt 2009

jamaat, a co zda sa ti teplejsia, alebo len mrzuta?

luba142
31. okt 2009

mimi- no mne ten pernik mala vcera v Tescu ukazovala na krabici , ten v prasku ze ona by si taky dala tak som piekla ale nie ten ale normal podla receptiku co mam len ho nechcela poliat cokoladou tak som len pocukrovala a chuti tusim lepsie 🙂

a s tym spanim aj u nas su take noci ako pises v poslednej dobe a ja som pred par tyzdnami skusala dat na noc UM a bolo to take iste ako s MM tak myslim ze tym to neni, tak nevieeem...

mimi21
31. okt 2009

jamaat, chora??? no zbohom, tak sa drzte, asi vas caka rusna noc

moja mala bola nervna tak som ju uz supla do postielky a teraz si tam debatuje 😅

lubi ja pernik tiez nezvyknem polievat cokoladou, len pocukrovat, ale mm to moc nema rad, lebo on ma rad take kremove kolace

mimi21
31. okt 2009

no ja som taka ze normalne uvazujem, ze idem zalahnut do postele ....

jamaat
31. okt 2009

iinuska, pokašliava, ale myslela som, že sa len dorába. Pred chvíľou jej však pri kýchnutí riadny sopel vyletel. Teplotu nemá. Tak uvidíme. Konečne zaspala.
Aby som ešte neutekala v noci do pohotovostnej lekárne odsávačku na sople kupovať, lebo nemám.

dm1
31. okt 2009

zdravim. sme boli u nasich v Porube a na hroboch. maly uz je v postielke ale na spanok to nevyzera vyprava sa tam sam so sebou. Dnes som sa uz lepsie vyspala a zajtra budem spat aj rano lebo mm konecne nejde do prace rano tak bude mat rano sluzbu 😉 .

lady a co NEXT sa nebude dat? akosi som nepostrehla ze co sa stalo... lebo ma prist kamoska ze naojbednava na zaciatok pre drobca co sa jej ma narodit...

jamaat
31. okt 2009

Aj ja pôjdem dnes skôr spať. Len si musím ešte večeru spraviť.

dm1
31. okt 2009

baby celkom dobra stranka http://www.loonapix.com/cz nahrate si svoju fotku a vyberiete k tomu ramik aky chcete. daju sa tak urobit aj vianocne pohladnice

sssimi
31. okt 2009

čítam, že už máte hroby pochodené. Ja som ešte nebola a mám to asi 30 metrov od domu 😅 Možno zajtra vybehnem, ale zas čakáme návštevu, tak asi až v pondelok.

Ja som dnes schrupla s malou asi na 15 minút a ako fain to pomohlo.

iinuska
31. okt 2009

jamaat, no tak to mi je luto, chuda male,

iinuska
31. okt 2009

Simi, to byvate tak blizko cintorina?Fu, ja by som mala asi mala blby pocit.Ale to je asi vec zvyku.Inak teraz sa mi pacia cintoriny vecer, ako je vsetko vysvietene.

dm1
31. okt 2009

inak mne svokra povedala ze do roka sa nema ist s detmi na cintorin. vy ste boli? zevraj je to povera aby sa cosi nestalo... som o tom predtym nepocula 😕

iinuska
31. okt 2009

dm, neviem, nepocula som, ja som s malym nebola

jamaat
31. okt 2009

Ja som to dnes na koňovi čítala, že sa nemá ísť. Ale ja na také blbiny nedám.

mimi21
31. okt 2009

ja priamo zo spalne vidim cintorin, teraz je to v noci fakt uzasne
ale ja z toho tiez nemam dobry pocit, mna taketo blbinky vedia rozhodit 😅

dm1
31. okt 2009

mimi tak to si neviem prestavit tak blizko byvat.... ale teraz to moze byt pekne

luba142
31. okt 2009

mimi- aj ja mam rada kremove skorej zakusky ale taketo suche tiez obcas padnu ked neni ine 😀

kosska3003
31. okt 2009

ahojte tak ja som pocula aj to ze nemas ist na cintorin ked si tehotna ja som bola minuli rok a v poho ja to tiez beriem z rezervou
a ja nejdem tento rok s malou isto nie

sirinka
31. okt 2009

caute...mimochodom najnovsie cislo mama a ja je celkom zaujimave... je tam napr. vysvetelene, preco by malo babo skor liezt ako sediet, ze pre nervozne babatka moze zabrat metoda tancovania a pod...

monkap
autor
31. okt 2009

mne mama a ja este nedoslo 😖

ladywitch26
31. okt 2009

siri, ja poznam metodu tancovania a zabera. najviac sa jej paci skakanie na bryana adamsa, takze z nej asi bude rocker 😀

emode
31. okt 2009

sirinka ja s nou tancujem od malicka ... ked uz neviem co so sebou a s nou 😀 siri som citala ten clanok ... my sme malu nedavali sediet len nam na kolenach len raz som ju posadila vo vanicke a zistla som ze sa v pohode udrzi ... ale cielene ju nedavame sediet ... je len na deke na zemi a moze sa realizovat ... vcera som ju napr. pristihla ako robi lietadielko, ruky nohy vo vzduchu a simrikovala nimi ako ryba na suchu 😀

s malou som bola na cintorine, este v lete a nic take som nepocula, ani moja starka 😀

este som supla zavin do rury ... mnam 😕

nikanika28
31. okt 2009

Ahojte...zda sa, ze zapal je uz fuc.. 🙂 ..tak snad to uz bude ok...
Erikaaaaaa, neprovokuj s tym zavinom!!!!! 😠 😠 😀 😀 😀 😀
Dnes sme boli v tiez na jednom cintorine...deti sme nechali v aute, bolo to len na skok a za 5min sme boli aj s5...CO sa tych povier tyka...no neviem...Ja som tiez pocula, ze s kocarom by sa nemalo ist na cintorin, zla energia a pod. ...neberiem to nejak do uvahy, ale ani som tam malu nebrala..a ani Lukaska

mimi21
1. nov 2009

hoajte, tak my sa ideme obliect a ideme na pohotovost 😒
mala ma neskutocne plny nostek a teplotu
normalne sa mi az nechcelo verit co vsetko sme z toho maleho nosteka odsali, chudatko moje
a ked sa na mna pozrie tymi ockami sklennymi, tak mi je do placu
ale naladu ma celkom dobru, aj teraz si vyklada v postielke

mimi21
1. nov 2009

jamaat a vy ako??? tiez choroba, alebo je to OK ?

emode
1. nov 2009

mimi jamaat ako ? dufam ze bude coskoro dobre, my mame zajtra po dlhom case plavanie, tak som tiez zvedava ...

ladywitch26
1. nov 2009

no ako pozeram, tak viac drobcov chorych... 😖 my sme mali najhorsiu noc, odkedy sa mala narodila. o jedenastej sme si sli lahnut,ale zdalo sa mi,ze malej sa nejako zle dycha.nos uplne plny,kaslala kazdu chvilu, tak ze radsej jej ho odsajeme. no jasne,ze sa pri tom zobudila, tak som ju prebalila a dala este papat.som myslela,ze pri tom zaspi, ale houby. ona uz mala asi den.dala som ju do postielky, tak si chvilu kecala so zirafou plysovou a potom zacala mrncat. nie a nie zaspat. po pol hodke som ju teda vybrala,ze ju uspim na lopte. nie a nie spat. tak sme s nou chvilu striedavo chodili po izbe s muzom. potom ju on nejako uspal, no lenze spala ani nie desat minut a znova vreskot. tak zasa vsetko odznova. zasa som ju prebalila,uspala a dala do postielky, ale aj tak sa mrvila,tak som ju aspon chytila za ruku.po par minutach mi uz ruka uplne strpla,no ani pohnut,lebo hned spustila. tak som ju musela drzat skoro tristvrte hodiny. zaspala az o pol stvrtej ! a rano o siedmej cerstva ako rybycka, vysmiata si hukala z postielky na kolotoc. my s muzom oci ako angoraci, ja este k tomu chripku,tak mi je mizerne aj z toho, no tohtorocny halloween sme si fakt uzili... 😝

mimi21
1. nov 2009

no ahojte, sme spat z pohotovosti
mala ma neskutocne zapchaty nostek, na to vsetko ma este celkom dobru naladu, aj teraz si pluje v postielke 😀
ked sme dosli ku dr. tak v cakarni len jeden chlapec, ako sme si sadli, tak do 10 minut cakaren komplet plna deti, takze sme prisli o sekundu 12, lebo inac by sme tam este teraz sedeli

dali nam atb kvapky do nosa- pamycom a este nejake na jedenie- sinupret, tak uvidime ako bude