Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkaprofant
8. nov 2009

zuzkad ta dieta sa vola bonavita idem kuknut link na nete

ludmilabb
8. nov 2009

Erika, vy uz pekne papate 😉

moja mama aj oco su chori tak tu neboli uz dlhsie

mystery7
8. nov 2009

kuk, ste tu?

ludmila to zabavanie, to su len myty a legendy 😅

zuzkaprofant
8. nov 2009

http://www.bonvita.eu/index.php?id=9
zuzkad tu je link ale je v nemcine nask asi to nie je neviem lebo mi nic nenaslo ale to su take produkty co len to jes nejes nic ine len ich vyrobky ale denne musis vypit min 3litre vody co u mna s aneda lebo by som nemohla ist smalym vonku 😀
to drzis pokial chces schudnut par kg a postupne prechadzas na normalnu stravu
ale zuzkad poradim ti rano daj si jogurt s ovsenymi vlockami, deisata fit tycinka, obed zeleninova polievka jasne ze bez zaprasky olovrant jablcko a vecera daky salatik a pij vela vody nic ine nepapaj len vsetko bez masti a vynechaj pecivo uvidis schudnes lebo ta dieta co som si vsimla je na taky sposob priblizne len vsetko je praskove a v mini dafkach mensie nez decke 😉

kosska3003
8. nov 2009

zuzka a to co bola za dieta preboha taka draha

luba142
8. nov 2009

zuzkad- neviem ako to robi emode ale ja takto.: na dno nejakeho pekaca alebo zapekacej misy dam slaninku ale nemusi byt, kyslu kapustu na to naukladam kur. stehna trocha osolim okorenim gril. korenim, na kazdy kusom dam platok slaniny troska podlejem vodou a dam piect, najskor zakryte a pred dopecenim odokryjem aby sa opieklo masko. Zemiaky robim k tomu zvlast v supke varene

monkap
autor
8. nov 2009

tu je diskusia o tej 90 dnovej
1. cast https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...
2. cast https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

ale nepoznam to, len som to tu videla medzi temami tak preto davam odkazy ak by sa ti chcelo studovat 😅

zuzkad
8. nov 2009

lubka vdaka...mnaaam moze to byt dobre..len tu kapustu ee u nas to mame radi len v kapustnici 😀 😀 ale inak hmmm asi aj zajtra upeciem 🙂 🙂 🙂

monka idem to studovat veru 😉 😉 dakujeeeem ..

zuzka nieco som polustila z tej bonavita, ale nenasla som presny postup diety, az tak po nemecky neviem ☹ ☹

kackabrcka
8. nov 2009

tak sa hlasim po dlhej dobe, aj my mame dva zubky vysli 3den po 5mesiaci najprv jeden a po tyzdni druhy..
a dieta ja som na delenej od utorka.. mam s nou dobre skusenosti tak uvidime ci do 1.2. dam nieco dole..

zuzkaprofant
8. nov 2009

Zuzkad vies po nemecky?

zuzkad
8. nov 2009

ahoj kacka 🙂 🙂 🙂 ...gratulujem k zubkom...sa opakujem, ale u nas este ani naznak zubocku...asi budeme posledny...ale nevadiiiiiiiiiiiiii 🙂 🙂 🙂

zuzka ein bischen 😉 😉 😉 maturovala som z Nj, ale to uz bolo daaaaaaaaaavno 😀 😀 😀

citala som tu 90 dnovu dietu a celkom sa mi paci 🙂 🙂

monkap
autor
8. nov 2009

aj tu je cosi k tej 90 dnovej http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=1011 ... a cez google najdes toho veeeeeeeela

zuzkaprofant
8. nov 2009

zuzkad ti preposelm dake veci ked mi to posle svagrina ohladom tej dietky ona je dobra ucina bo svagrina 25kg schudla tak za pol rok a svokra asi 15za 3 mesiace ale je dost draha si myslim priblizne stoji 60az viac eur na tt ale to je take nieco keby si jedla velmi mini porcie 5 krat do dna a pila min 3itre cistej vody ziadny cukor , tuk

zuzkad
8. nov 2009

citam citam co dala monka ten link na 90 dnovu dietu a vidim, ze tam prispieva aj nasa dannynka....musim ju zmobardovat...asi bude vediet o nej viacej 🙂 🙂

monkap
autor
8. nov 2009

zuzi hod to do google ... tam najdes vela .... a danny ti aspon povie, ci to funguje

zuzkad
8. nov 2009

monka dakujueeeeeem mam co studovat 😉 😉 😉

zuzka uuuuf to je dost prisna dieta...obdivujem inak kazdeho, kto ma pevnu volu a vydrzi dlho 😝 😝 ja sa posnazim ....musiiiiiiiiiiiiiiim...ked to spojim s cvicenim tak by to mohlo zabrat, dufaaaaaaaaaaaaaam 😝 😝 😝

monkap
autor
8. nov 2009

zuzkad: ved tam je jeden den len VODA a nic ine 😨 😝

zuzkaprofant
8. nov 2009

som kukal atu 90dnovku sa da ale ja som rada ked nieco zjem pocas dna kym maly spinka ale asi tiez nieco zacnem lebo dako nechudnem na vahe aj ked sa kuknem do zrkadla uz je to lepsie ako bolo ale nie je to ono este 8kg mi vysia stale a nie a nie dolu na vahe
ja sa neviem prinutit pit toolko vody dako mi nechuti a ked idem s malym vonku ani nemozem lebo kde pojdem na zachodik nemozem nechat kocar aj smalym pred restikou 😀 😀

ale snad do leta som a povodnej vahe

zuzkad
8. nov 2009

Monka v mojom pripade tu vodovu mam dost casto ..ale vecer to dobehnem...tak snad to zvladnem vzdy jeden den v tt....vecer sa nenajest uz a len piiiiit a piiiiiit 😝 😝

Zuzka ja som na tom ako ty a to robime najhorsie...cely den sa poriadne nenajem a potom rychlo nieco do seba hodim a to je najhorsie ☹ ☹ ani ja nemam rada cistu vodu, ale v tej diete sa da pit aj cajik, kava a ja si mozno do vody frcnem troska citronu 🙂 🙂 ...citam kocky co drzia tu dietu, ze niekedy porusia nieco a v pohode aj tak schudnu 😉 😉

monkap
autor
8. nov 2009

to je "iba" jeden den v mesiaci, nie v tyzdni ta voda ...

monkap
autor
8. nov 2009

zuzkad: ak zacnes, tak drzim palce ...ja kila teraz neriesim, kedze kojim 😅

zuzkaprofant
8. nov 2009

zuzkad presne cely den som rada ze si dam ranajyk rano pri netiku a potom nejem nic ked daku soletku pochrumamm a vecer si dam veceru ja ani nejem vela ale dako kg nejdu uz dole ale aspon ze 22 kg uz som zhodila teraz nechodim az tak vela vonku ako som chodila tak aj to robi vela ale komu sa chce do tej zimy kym ja seba oblecem maleho s vreskotom navlecem do kocara tak som spotena maly vymysla nechce mi byt v kociariku lebo chce videt chce byt na rukach ta ho kocikuj 😀 do manduci to je teraz tak onicom lebo je zima keby osm mala len sveter na sebe 😒

luba142
8. nov 2009

zuzkad- tej kapusty naspodok nemusis davat vela staci len tak postrasit ked to nemate radi

zuzkad
8. nov 2009

monka nooo jeden den v mesiaci 🙂 🙂 to zvladnem...duuufam a ak nie zhresim 😀 😀 inak dakujem za drzanie palcov 🙂 🙂 budem hlasit poslusne ako postupujem a ako sa drzim...ci nedrzim 😉 😉 😉 ja uz nekojim a kedze sa citim naozaj zle ...tak som sa rozhodla, ze musim nieco so sebou robit... ☹ ☹ ☹

zuzka to poznam ako pises ...ja ked pripravujem maleho von a samozrejme vsetko...kocik, fusak, tasku, caj, mlieko atd...normalne mi tecie pot po chrbate 😝 😝 😝 stale mi je teplo a to volakedy som bola zamrznutaaaa a teraz som obalena tukom tak ma hreje 😀 😀 inak s tym jedenim je to hrozne..tiez nejem nic potom zobnem nieco a zase nic...a ja na rozdiel od teba potom vecer jem ako besna 😝 😝 Zuzka ty si krasne schudla ja to nemozem tvrdit...ja som zhodila len 8kg a este dobrych 11kg musi ist dole 😠 😠 tak idem na toooooooooooo !!!! 😵 😵 😵 😀 😀 😝 😝 😝 😝

lubka...asi ta kapusta tam dost urobi chut 🙂 🙂 noooo asi to zajtra urobim...tak teraz neviem, ci mam zacat s dietou od zajtra alebo od pozajtra 😀 😀 😀 😀 😀

kosska3003
8. nov 2009

zuzka posli mi mail cez ip uz som to nasla ale je to tam cele rozpisane a je toho vela a z chudnutim ja by som potrebovala 20 zhodit ale budem stastna aj za 10

bambi7
8. nov 2009

cafte babulky aj ja tusim zacnem 😀

bambi7
8. nov 2009

ako sa mate prisla som mrknut a idem hajkat....no zasa po vikende tak to ide ......
malej ide zubok teda ma to viac opuchnute snad sa jej to uz konecne prereze lebo nejako sa zubku nechce 😅 inac nic nove

kosska3003
8. nov 2009

nic ja idem spat tak ak to budes zuzka chciet tak zajtra papa a dobru noc

zuzkad
8. nov 2009

noo ja som sa nejak zacitala do tej diety a aj som nasla na nete nejake recepty, celkom chutne 😝 😝

bambi super, ze uz mas malicku doma...a este k tomu so zubkom 😅 😅 a dufam, ze si uz lepsie na tom a coskor budes uplne zdravucka 😅 😅 ...inak ak chces pridaj sa dietovat...mozno mi to pomoze, ked budem mat spoluucastnicku 😀 😀

kosska si pokladik 😉 😉 idem ti napisat 😉 😉

ladywitch26
8. nov 2009

no to ste toho popisali,kym som bola v robote 😀 ja dietu neriesim, uz som na povodnej vahe, len asi zacnem makat na sebe, lebo to brucho uz nie je co byvalo, a aj stehna, zadok, prsia....ale vsak si ja ponatahujem svaly od zajtra, v robote budem hned zajtra vykladat tovar,pride dodavka a traja kolegovia maju dovolenku, tak budem makat za nich. hned prvy den a tak zhurta.no to je ozaj pekny zaciatok 😝

inak boli sme na nakupoch,lebo v hrackarstve mali velke zlavy,tak sme si uz rovno aj na vianoce darceky s muzom pokupili, aj na narodeniny. ja som si vybrala elektronicky klavir, muz si vybral sadu puzzle,potom sme si nejake stolove hry kupili, malej sme penovy matrac na zem kupili, nech ma na com sudy valat, potom taky hraci hrniec,kde vklada geometricke tvary a ono jej to keca a hra a slovnik v anglictine, s krasnymi ilustraciami od disneyho. bol za dobru cenu,tak sme uz teraz kupili. zatial sa moze ocko ucit, ten nevie bohvieako po anglicky a potom sa aj stanka prida 😀