Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mystery7
1. máj 2010

ahojky

Inuska: gratulkoooo

Dm: nadherna torta

My sme dnes mali uzasny den. Mirko sa zobudil o 3:45 a zaspal o 5:00, ale bol kludny, kotulal sa po posteli medzi nami. Potom sme si zdriemli este do 8:00 🙂
O 10:30 sme vyrazili peso na rekonstrukcie bojov, bolo to aj v tv. Je to od as asi 4km. Mm s kamosom isli na rekonstrukcie a ja s Mirkom sme sa prechadzali v nedalekom lesoparku. Bolo tam krasne, chodili sme hlavne pod stromami, ale som super specena 😅 Mirko spal cez den len35 (!!!!) minut v kociku. Po rekostrukcii, sme boli na pivko a kofolu a pokracovali sme v prechadzke na pizzerie. Asi 2 km od parku. Dali sme super pizzu, mnam mnam mnam, aj Mirko si odhryzkaval z mojej (mm mal pikantnu). Dosli sme domov o 17:30, nastastie uz busom. Kupanie, vecera a Mirko zaspal az o 19:45. Nechapem, ze tolko vydrzal 😀 ale bol skvelyyyyy.

zuzkad
1. máj 2010

Pekny vecer prajem,

dnes som viac vonku ako doma, uzivali sme si slniecko, lebo ma byt dazd a chladnejsie, tak radsej 🙂

Oslavencom dodatocne prajem vsetko najlepsie k prvemu rociku 😅 😅 uz to tu pribuda ...oficialne aj maj NAS MAJ zacal dnes 😀 😀

Ja momentalne pozeram zasnivanie na rychlo a zbesilo...moj Vin Diesel je taky supeeer fesi a to telo 😝 😝 😝
Nicolas sa vobec netaha spinkat, skusali sme ho uspavat v jeho postielke, babka ho mala u seba, teraz je pri nas...rehoce sa cita knizku, blbne...vobec nema zaujem spat a to uz je riadne vela hodin 😖 😖 ale co uz...nemozem ho na silu drzat v postielke ...ved unava pride 😅 😅

Lady tak to mate veselo doma 😕 😕 ja som pocula, ze ak dieta zacne tak plakat, ze sa nevie nadychnut, treba mu fuknut do tvare.
Nicolas je kludas...ako kazdy chlap 😀 😀 to skor ja mavam zachvaty nervov, esteze to nema po mne 😅 😅

Dm krasnu tortu si spravila, naozaj je supeeer 😉 😉 aj by som kostla kusok 😝 😝

dm1
1. máj 2010

zuzkad dojdi este mame 😉

dm1
1. máj 2010

a dakujem za pochvaly torticky 😉

jamaat
1. máj 2010

lady, tak to sa Stanka začína pekne vyfarbovať. Užijete si. Aj Emka sa zlostí, ale už to nebýva také zúrenie ako kedysi. A keď sa od zlosti na zem zloží, tak sa tak srandovne opatrne poskladá, aby sa neudrela. 🙂

A čo nové v stretkovej téme? Idem tam kuknúť, či už aj obedové menu plánujete a či čo 🙂

dm1
1. máj 2010

jamaat 😀 no uz by sme aj pomaly mali dohadovat co a ako

ladywitch26
1. máj 2010

ja navrhujem cesnacku ako polievku. mnam mnam. a druhe moze byt hocico,aj tak si za tym budem musiet svacnut talcid. v poslednej dobe ma nenormalne pali zaha... 😝

mystery7
1. máj 2010

ja som po celom dni uchodena, ale nejako sa mi nechce spat, pozeram Doom 😀
Na FB som dala nejake foto

mystery7
1. máj 2010

stretko vam zavidim 😅 Skoda, ze nam to nevyhovovalo ☹

sssimi
1. máj 2010

Zuzkad a ja som Diesela prešvihla 😢 😢 😢 Práve som malú uspávala 😢 😢 😢 Ach.... Som sa už 3 dni tešila, ale šak mám DVD. Aj origoš aj napálené ak by k dákej nehode prišlo 😀

Lady ja som mala pálenie záhy od začiatku tehotenstva až do pôrodu každý deň. Ešte som ani nevedela, že som tehu a už to začalo... Ku koncu som mala záhu už aj z vody a vlastne asi aj zo vzduchu, lebo len čo som sa zobudila a posadila už aj bolo zle... Ja už som mala pocit, že mi aj trubice prepáli.

A tá stretková téma ešte fičí?

mystery7
1. máj 2010

cesnacku som robila pred tyzdnom, mm ju zjedol "na jeden hlt" ja som len vonala, ale ked dokojim.......... 🙂

ladywitch26
1. máj 2010

simi, ja som od polky tehu so stankou brala oprazole. uz mi obycajny talcid nestacil. tak mi dala na predpis doktorka. svine, 50€ ma vysli tie tabletky.

mys, ty sa stale tak obmedzujes? vsak maly ti uz pomaly vsetko moze jest, tak sa nemusis bat o mlieko,nie?

mimi21
2. máj 2010

pekne ranko
my sme hore od pol7
uz sme napapane, vcera som skusila pribinaka, ale velmi malej nebral, co som sa dost cudovala,ale vecer som jej dala do ruky kusok tvrdeho syra, tak ten zdusial cely 😝 😝 😝
ja uz som postavila slepaciu polievku, dam z nej aj malej, rezne nam dala vcera svokra 😉
ninka mi uz da pusu, ked si pytam 😵 a samozrejme musi mat aj ona naladu 😀

mimi21
2. máj 2010

dm torticka je fakt uuuuzasna, teda asi bola, uz ste ju asi zjedli 😝 😝 😝

lady sestre sa zachadzal syn, vzdy sme mu fukli do ust aby sa nadychol
aj nina uz ma obcas zurive nalady, tiez sa snazim nevsimat si to 😝

iinuska
2. máj 2010

dobre ranko

dodatocne dakujem gratulantom 😉
dnes vari svorkra, mam veget, chlapci si rozkazali svieckovu, ze ako dobre 😝
Adamko sa vie tiez obcas pojedovat, vtedy sa napne ako prutik

mimi, Adamko sa zase pride pritulit, ked mu poviem atutu, tak sa ma chyti okolo krku ako kliest 😵

iinuska
2. máj 2010

dm, torticka je velmo pekna 😵 Urcite tak aj chutila

sssimi
2. máj 2010

Ahojte!
Mys ani ja sa už vôbec neobmedzujem a kojím.

Mimi aj naša už dáva pusinky na všetky strany 😀

iinuska
2. máj 2010

baby, uz davno som sa chcela spytat, ale vzdy zabudnem... Ked zarabam malemu kasu od Hami, vzdy sa mi tak nejako zgrcne a pritom miesam zaroven ako sypem . Pri Nestle sa mi to nestava 😕

ludmilabb
2. máj 2010

ahojte, ja som vcera skusila dat malej uz hotovu kasu Sunarku v krabicke a ju taaak natahovalo som sa az cudovala ale strasne riedke to bolo
iinuska neviem ja zarabam bud Sunarku alebo Babylove

mne Sofia obordovie a prestane nachvilku dychat aj ked ju neberiem na ruky ked si ona zmysli...a take ze si ju nevsimam to nehrozi jednoducho ju zobrat musim vsak tie slzy co roni ☹

emode
2. máj 2010

iinus asi nemas spravnu teplotu 😨 ja mam vacsinou od hami a v pohode podla mna lepsie ako nestle, tam sa mi vzdy hrcky urobia

inak ahojte 😅 aj my sme uz po oslave, bolo uzasne, mala vydrzala do deviatej vecer lebo prisli este aj znami z partie co oslavovali takto pred rokom 😀
ale noc katastrofa a mala zacala soplit tak asi bude chora 😒

my momentalne zurime pre obliekani a prebalovani 😝

a takuto tortu sme mali my 😅

ladywitch26
2. máj 2010

emode, tak takato torta by sa aj stanke pacila. ona maca pu mooooze 😀 ved som jej aj objednala na nedelu o dva tyzdne. prideme v sobotu naobed, tak vecer by sme sa stavili pre tortu a v nedelu mozme od rana oslavovat.

ludka, stanka je tiez bordova, ale citala som, ze po pol roku je najlepsie si to uz nevsimat, proste to ignorovat, lebo dieta to zacina vyuzivat. do pol roka som k nej hned bezala, ale teraz ked zacne, tak jednoducho odidem do druhej izby a ona sa za par sekund skludni. pridem k nej az ked zacne plakat normalne. len vcera uz bola aj unavena dost, a vrazila do tej sedacky, tak som sa fakt zlakla. keby bola spadla a udrela si hlavu, tak fakt neviem.

iinuska
2. máj 2010

emode, asi nemas spravnu teplotu pri Nestle 😀

tie torty, jedna krajsia, ako druha. Ja som len zvedava, aka bude ta nasa buducu nedelu. 😕

emode
2. máj 2010

iinus urcite bude mat ta torta tu spravnu teplotu 😅

iinuska
2. máj 2010

emode, ked nevypnu elektriku 😀

luba142
2. máj 2010

ahojte pekne tortucky tu mate 😉

ja uz som bez manzela prave odisiel na 3 tyzdne prec, Barborka spinka a Kika pozera rozpravky a mne uz je za nim smutno len zavrel dvere ☹

kosska3003
2. máj 2010

ahojte tak dneska je ale pocasie len prsi a prsi tak ja chodim po navstevach teraz som dala malu do postielky a cakam ci zaspinka ale este vykecava tak asi prechadzame uz na jeden spanok denne no nevadi aj tak bude teplo tak budeme vonku
luba ja to mam uz 7rokov takto ze 3 tyzdne je mm doma a 3 v robote a chodieval 4 tyzdne doma a 4 v robote no prezivam to uz som si zvykla aj ked teraz je to tahsie ked mam malu ale co uz peniaze treba

ladywitch26
2. máj 2010

baby, ja by som uz muza tak nepustila. takto si ich aspon uzijete, ked maju volno, ale my sme dva roky fungovali tak, ze v pondelok rano odisiel a prisiel v piatok v noci. aj to este kolkokrat musel v sobotu k svokrovcom, lebo svokor bol cely tyzden schopny vyvolavat, ze mu treba prist pomoct na zahradu 😠 😠 a ja som cely tyzden bola sama v byte, esteze som aspon morske prasiatka mala, aspon tie sa ozvali, ked som prisla domov.

luba142
2. máj 2010

no moj takto ide len prvy raz na tak dlho, poslednou dobou uz bol prec ale len tyzden a to ubehlo ale takto na dlho som zvedava ako to zvaladneme. Ked je clovek sam tak chodi do prace a uteka to ale ked som doma s detmi mam sice aj viacej roboty ale aj tak ten clovek chyba hlavne po veceroch ked deti zaspia a kulisa je len telka 🙂 Teraz prisla mama a zobrala Kiku trocha von Barča este zarezava ale uz ju musim budit lebo nezvykne tak dlho spavat po obede

ladywitch26
2. máj 2010

lubi, praveze ked si s detmi, tak sa aspon necitis sama. ja som mala navyse taku robotu, ze som robila len par hodin do tyzdna. kamosky vsetky daleko, takze fakt uplne sama. a najhorsie to bolo fakt po veceroch. a ani som vtedy nevarila, ma to nebavilo pre samu seba. takto aspon pobehas okolo deti, cas ti utecie, ale ked poupratujes byt za jeden den, tak zvysne sa uz len nudis a fakt je to tak akurat na depku. vtedy som cele dni len na nete presedela, co som uz od nudy nevedela co robit.

luba142
2. máj 2010

lady to je fakt samemu je cloveku na depku
a este si mi neurobila to vestenie, ale nevadi ked nemas cas nemusis to robit 😅 😅