Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
2. máj 2010

lubi, nie len tebe, viacere stale cakaju. asi si to necham az ked nastupim na matersku. teraz som rada,ze mozem aspon na chvilu vypnut.

luba142
2. máj 2010

lady oki sak nevadi chapem, 🙂

ladywitch26
2. máj 2010

stanka si akurat rozbila peru, sikovnica jedna 😖 trubelka, vobec sa nepozera pod nohy,kam stupa

luba142
2. máj 2010

to aj nasa Barca vcera zakopla o mojeho kufor a uz aj bola na zemi a rozbitu peru mala

ladywitch26
2. máj 2010

nasa tak kazdy tyzden s hubou rozbitou, vobec ju ani len nenapadne, ze sa treba divat pod nohy.a nepouci sa z tych modrin. 😖

mimi21
2. máj 2010

ahojte
my sme boli u znamych, kuknut 2mes. babo 😵 😵 😵
cestou domov ma mm nahovoril aby som si kupila test, tak take dve kolajnice tam boli ze az 😀 😀 😀

mala uz spi, ledva sme ju cestou domov udrzali v bdelom stave 😀

luba142
2. máj 2010

mimi takze je to iste na 99 percent a to jedno potvrdi lekar teda 😀
my sme este hore Kika sa kupe a Babula jej asistuje 😀, ale uz pojde spat aj ona

ladywitch26
2. máj 2010

mimi, bola si sa zasa inspirovat? 😀 😀 ja som minule pozerala stankine videa, ked este ani len nesedela, ledva sa pretacala na brusko, ale taka zlatucka tam bola. normalne mi to chyba 😵

mimi21
2. máj 2010

jaaaj, ja uz akokeby som aj zabudla, ze Ninka bola taka malicka
a take to mrnkanie malickych deticiek je tiez krasne, ked tak akokeby rozpravaju
este predtym ako sme sli k znamym tak sme este okolo cirkusu obzerali zvieratka, malej sa velmi pacilo, dokonca akokeby chcela povedat konik
teraz sa riadne rozkecala, stale nieco mrmle tou svojou cinstinou 😀 😀 😀

ladywitch26
2. máj 2010

mimi, nasej sa tiez huba nezavrie od rana. dnes si vymyslela nove slovo. gogo a znamena to kamen. neviem, ako na to prisla 😀 inak zacala tak hmkat, co robila ked mala 4mesiace. vtedy bola zlatucka. a dali sme si spravit kalendar z happyfoto, no a na maj tam ma akurat fotku stanka. a ako sme vcera otocili novy list a zakazdym,ked sa tam vidi, tak az viska od radosti... 😀

vrrr, ja toho susedovho syna asi zabijeeeeem. 😠 😠 😠 sopliak jeden, stanka spala pol hodinku len, ale on musi tak dupat po tych schodoch, ze sa nam az obrazy na schodisku trasu. no ci ju nezobudil? sa zlakla chuda...

ladywitch26
2. máj 2010

no, idem ja do roboty, dnes bude pohoda, zajtra sviatok, nemusim hned rano vstavat, tak mi je jedno, ci bude naval dnes.

mystery7
2. máj 2010

ahojky
Ja nejem uz len cesnak, lebo od neho vraj smrdi mlieko.
No aka nervozita a rev dnes boli u nas 🙄 sme hore od 6 spal od 9 do 10:30 a potom uz vobec. Vonku sme boli 2,5 hodiny, len krik a krik. A doma tak isto totalne nervy. Ruky zatate, v tvari bordovy a vresti. Pritom najedeny, prebaleny, hracky okolo neho, my tiez, nechapem 🙄 🙄 🙄
Vecernu kasu uplne odmietol, paradny hysak v stolicke chytil a ja potom z neho 🙄 🙄

bambi7
2. máj 2010

cafte ako sa mateee nebola som tu tak vsetkym oslavencom aj dodatocne vsetkoooo najjjjj

iinuska
2. máj 2010

mys, podla mna Mirka trapia zubky. Aj Adamko bol dnes pri zaspavani strasne nervozny, nie e nie zaspat. Stale sa len pytal na ruky.

bambi7
2. máj 2010

a Dm nadherna torta 🙂 si sikulka

mystery7
2. máj 2010

hej je to tak, ide nam horny zub a ma tam uz nenormalnu bombulu a neprereze sa a neprereze sa 🙄

bambi7
2. máj 2010

mys drzim palce nech je zubok cim skor vonkuuuuu

nikanika28
2. máj 2010

cafte, aj nam ide druhy horny zub...katastrofa 🙄
Tanecky sa dnes u nas nekonaju, mm kuka film na jojke 🙄 🙄 ..tak ale nahravam, zajtra to mrknem

kosska3003
2. máj 2010

aj nam ide 12 zubok dolna stolicka jej ide tak mam radosti este to chodenie no uz nech mam mm doma a bude sa starat

mystery7
2. máj 2010

no u nas, by tiez len chodil-za ruky, ale tam kde on chce, inac reeeev

Bambi diky

Kosska nam ide uz treti 😀

ludmilabb
2. máj 2010

u nas Sofia chodi okolo nabytku, strasne ju to bavi, nahaname sa a tak...ja ju za rucku nevodim ona ani nevie ze sa to da 😀

dm1
2. máj 2010

ludka ja tiez s malym za rucicky nechodim ale babky a dedkovia ano. a mm tiez obcas

inak dnes maly presiel sam 4 kroky a ja som to nevidela bola som na zumbe ☹

kosska3003
2. máj 2010

mys tak to riadny rozdiel ake su tie deti rozdielne hihihihi
no moja kedze sa neviem postavit sama o nabytok tak to nevie no co uz budeme sa hrbit

luba142
2. máj 2010

koska aj nam idu stolicky obidve dole a mame tak navrete dasienka ze az hroza

iinuska
2. máj 2010

Adamko tiez chodi len popri nabytku. Za ruky zatial nie

no nic, idem si ja lahnut, kym sa da. Dobru a pokojnu noc vsetkym

kosska3003
2. máj 2010

luba keby si videla ake mala moja dasna navrete to jej sli 4 zuby naraz kuk foto

luba142
2. máj 2010

koska no pekne, my mame take teraz na tych stolickach

kosska3003
2. máj 2010

no nam ide chvalabohu len jeden zub lebo ked jej sli 4 tak to bolo hruza nervozna az plakala v noci od bolesti ale uz mame skoro polku za sebou 😀

jamaat
2. máj 2010

Emka ako má teraz problém so zubami, čo sa jej tlačia, tak prestala aj rozprávať, aj chodiť.

sssimi
2. máj 2010

Ahojte!
Veľa ste popísali a ja už som zabudla na čo som chcela reagovať 😀

Sarah je tiež riadne ukecaná. Stále si niečo nové vymýšľa. Teraz si brnká po perách a vydáva pri tom zvuky-neviem ako to pomenovať 🙂 , bozkáva nás no a konečne snáď začne štvornožkovať. Zdvihne riť a hodí sa do predu 😀 Ešte nepochopila, že sa musí aj na rúčky zdvihnúť.

No a hlásim, že už je presne týždeň čo vôbec nebola v bežke. Nožičku masírujem a začíname aj dlahovať. Moc jej to neprekáža.Tak je fajn. A ja sa chcem začať učiť na štátnice, ale sa mi nechcéééé... ☹