Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
1. jún 2010

mirka a aj mna si mozes Ľubica Duffková 🙂

mirka_mt
1. jún 2010

Idem skúsiť, ale akosi to nefunguje...

mirka_mt
1. jún 2010

Bude z toho niečo 🙂 Dakujem za pomoc 😉

mirka_mt
1. jún 2010

Majte sa pekne, niekedy nabudúce 😉

iinuska
1. jún 2010

ahojte zienky, u nas sa uz spinka. Som zvedava aka bude noc. Inak uz duhy vecer skusam davat malemu UM. Ale bez vysledku. Absolutne ho odmieta.

ludmilabb
1. jún 2010

iinuska ja to zatial neriesim ale viem ze vy sa v noci castejsie trapite ako my

ludmilabb
1. jún 2010

a ten Panelak to co je? Kubo konecne pride na to ze ho Ivanka pekne dlho podvadza a vysledok, zazracne to utuzi ich vztah a oni sa pokusaju o druhe dieta....kedze prve ani nevidno, Terezka sa pod zem prepadla, ranajkuju sami, vecer robia party totalne nerealne 😠

iinuska
1. jún 2010

ludka, presne, uz to len natahuju. Ale aj tak to mame pustene 😅

mausy21
1. jún 2010

baby my nemame ešte ani jeden zub....to je čo?normalne mi to pride divne.chodi od 10 mes , blaboce si ale ani jeden zub. 😒

kedy ste dostali prvy zubok?

nikanika28
1. jún 2010

mausy, u Lukaska sme to mali presne tak isto, chodil od 10. mes. a prvy zub mu vysiel v 13.mesiaci 😉 ...a teraz ma take pekne zubky..neboj sa, raz jej tie zuby vydu 😀
Ludka, to je fakt, trosku to v tom veziaku nedomysleli 😕 ....no a stale si nam nepovedala, co za pavuka som to odfotila 😀 , tak rychlo kuk na FB, nech mame v tom jasno 😀

kosska3003
1. jún 2010

iinuska ja to skusam uz mesiac jej dat UM a nic kasle mi na to ja neviem ako ju odstavim asi velmo tazko joj
nika ty si ako malu odstavila na stretku si vravela ze uz nekojis

iinuska
1. jún 2010

@mausy21 Adamkovi sa prvy zubok prerezal ked mal 3 a pol mesiaca. Ale zato este sam nechodi. Neboj, cochvila sa mu zacnu prerezavat 🙂

iinuska
1. jún 2010

kosska, ake mlieko davas, teda skusas davat? Ja Nutrilon HA kvoli alergii, ale ked som to ochutnala, no fuj,je strasne horke. Teda neviem, ako chuti MM 😅

kosska3003
1. jún 2010

iinuska nutrilon 3 davam ale nic moc nechuti jej ale citala som tu na MK ze niakej babe odporucila dr prevarit plnotucne plieko a ochutit ho tak neviem ci aj to nevyskusam dneska som malu od 5 rana do 7 vecera nekojila ale vecer uz rucala lebo chcela cecok

jamaat
1. jún 2010

MM je sladkasté, preto vám nechcú Nutrilon. Skúste ....hm, teraz neviem, či Sunar alebo Beba je sladšie.....a Francúzske mlieko je tiež sladšie, to predávajú v lekárni.

jamaat
1. jún 2010

Asi Sunar.

iinuska
1. jún 2010

jamaat, hej Sunar je vraj sladsi

luba142
1. jún 2010

no Beba je tiez hnusna ja davam Sunar ten je sladkasty 😉

mausy21
1. jún 2010

sofia sa sama odstavila v 7 mesiacov potom sme len sunarovali a asi od 10,5mes mi pije len normalne plnotučne mliečko

mystery7
1. jún 2010

ja skusam prevarene plnotucne mlieko s trochou cukru a granka, ale nezajem. Cucne a dost. Kamoska vravela, ze mam najst v obchode taky prasok bananovy a to mu dat pit. Vraj pomaha. Materske mlieko je sladke a chuti podla stravy matky, s um sa neda porovnat.
Dnes celkom lahko zaspal, som zvedava aka bude noc. Pomohlo nam vypadnut z domu aj ked len na 2 hodky.

@mirka_mt ahooojky, davno som ta nevidela. Prihodila som si ta aj na fb.

rybca
1. jún 2010

Nutrilon sa mi zda sladky a ten co mame teraz od jedneho roku, tak mi aj vonia sladko, ale to na SK nepredavaju, ale kukam, ze na SK maju zase prichutene vanilkou a bananom

kosska3003
1. jún 2010

hm no uvidim budem skusat asi skusim to plnotucne mlieko

mystery7
1. jún 2010

mm spi 😉 a ja som si naliala cervene 🙂

mausy21
1. jún 2010

mystery mm je ešte v praci a ja som si urobila jeden bavoračik 😉
ja som malej šupla to prevarene plnotučne a žiadne problemy...žiadne že do 2 hod vypit bo potom hnus, malej chuti z tesca horske plnotučne

mausy21
1. jún 2010

baby ste tu niektora aj trnava bo niekde tu blizko?

iinuska
1. jún 2010

no ja si idem lahnut. Dobru a pokojnu noc vsetkym

kosska3003
1. jún 2010

mausy a ako si jej ho dala len ciste prevarene ci aj ochucujes

mausy21
1. jún 2010

prvy krat len čiste mlieko a potom aj s grankom, alebo len trošku vanilkoveho cukru, a dnes trošku škorica a všetko spapala

kosska3003
1. jún 2010

no skusim a uvidim

mausy21
1. jún 2010

vyskušaj,nam chuti ale už velmi nepije len večer a hotovo nahradzame jogurtami