Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
7. jún 2010

lady tie sopliky pozname...ked isli malemu prve zuby tak z nosa mu tieklo ako z vodovodu a ja som mala stres, ze ma alergiu po mne 😝 😝 ale ked sa prerezali prestalo to, tak to bolo isto zo zubov.
tak som nasla jednu kocku, co objednava hollister.com poslala som jej dve tricka, co by svokra chcela objednat, tak som zvedava kolko napise cenu 😖 😖 jedno stoji 19,50$ tak uvidime kolko to bude.
Ja som takaaa hladnaaa, ale nic sa mi nechce a uz vobec nie spravit si jest 😀 😀 tak dzobkam hrozno, co ma Nico v miske 🙂 🙂

luba142
7. jún 2010

ahojte baby , dlho som nebola lebo je vonku pekne a treba to vyuzit 😉 😉

asi budem musiet ist k doktorovi lebo po tom kliestovi mam stale na nohe na tom mieste cervene ako od komara postipane a nemyzne to ale ani sa nezvacsuje tak neviem co teraz 😒 . aj som volala sestricke a ze mam este skusit fenistil alebo framikoinovu mast a ked neprejde za 3 dni tak mam radsej prist, ze to posielaju s tym na infekcne, tak mam normalne uz strach 😖 😖

zuzkad
7. jún 2010

Lubka neboj, urcite to nie je nic vazne...maly len od komara co bol dostipany tak to mal hrozivo cervene az zapalene 😝 😝 davala som mu fenistil a neskor obycajnu niveu sos a ta mu pomohla uplne najviac do jedneho dna to cervene zbledlo a krasne sa to zahojilo 🙂 🙂 drzim paste 😉 😉

luba142
7. jún 2010

zuzka ale vies klieste su svine a ani nevieme ci nie su nakazene
inak moja Kika tiez mava po komarovi take stipance napuchnute ze az uz od takehoto malicka jej musim mastit vzdy fenistilom, minule ju postipal 2x na to iste miesto pod oko a mala to ako monokel

iinuska
7. jún 2010

ahojte,

my sme boli doobeda v BA uz zubara, vrtal mi 2 zuby ☹ , teraz to mam nejake citlive, ani kavu si nemozem vychutnat 😒

lubi, ale snad to nebude nic vazne. Radsej to chod teda ukazat.

iinuska
7. jún 2010

baby, co obliekate detom na noc? Adamko spava v bodynku a pyzamovych nohaviciach. Ja neviem, ale ked by som mu dala vrch pyzamka, tak by mal asi hole krize, kedze sa stale toci hore-dole.

ladywitch26
7. jún 2010

tak a dalsiu stolicku mame prerezanu, sice len taku bodocku vidno, takze asi ju este potrapi, kym vyjde cela.a na druhej strane to ma tiez riadne opuchnute. inak dnes uz 4x kakala, ale tak hnackovito, az taku zelenu stolicu ma.nervna je, skoro nic mi nechce jest a len gumene hracky hryzie.ma porazi z tych zubov ☹

ladywitch26
7. jún 2010

inus, ja davam overal, lebo sa v noci stale odkopava a nemam sancu ju drzat zakrytu.

iinuska
7. jún 2010

lady, no ved, ked v zime spal vo vaku, tak bolo dobre, ale uz je teplo, tak ho zakryvam len tenkou deckou, a to je zachvilku odkopany
inak Adamkovi dost rychlo vyslo prvych 8 zubkov a teraz dlho nic. Ma tam take biele ostrovceky, ale nie a nie sa prerezat.

ladywitch26
7. jún 2010

no, dala som jej nurofen. uz len revala teraz. hadam aj zje teraz cosi, ked jej lieky zaberu a nebude ju to boliet. to uz nie je normalne, cely mesiac v kuse jej lezu.

ladywitch26
7. jún 2010

a to sme mali ist na ockovanie zajtra, ale asi sotva. nedam ju zaockovat, kym nebude v poriadku.

sssimi
7. jún 2010

Lady prosím ťa spolužiačka chce vedieť čo hovoriš na štátnicový deň 10. 6. 😀 Dik

A inak ako sa mávate. Ja som rada, že som rada. Takto o týždeň by som už mala byť doma zo štátnic. Na to sa teším. Už ma to vrcholne nebaví. Dnes som aspoň ako-tak upratala. A ešte len teraz som dorobila obed.

ladywitch26
7. jún 2010

simi, na ten datum je podla tarotu karta koleso stastia. cize doslovne ako si zatoci, tak bude mat. ak sa dobre pripravila, tak sa nema coho bat, ale ak to flakala, tak nic moc

ludmilabb
7. jún 2010

ahojte nejaka fuga sa tu spravila, kdeze ste zienky moje?

zuzkad
7. jún 2010

ludka aj ja pozeram co to tu je take ticho 😕 😕

ale asi preto, ze je vonku tak krasne teplucko, ze kazdy sa snazime do poslednej chvile vyuzit to a vencime detusky 😅 😅
maly mi zaspal pred chvilkou, ale uz som bola pri nom lebo mrnkal, tak som zvedava aka bude noc 😝 😝

ludmilabb
7. jún 2010

mne Sofia zaspala o deviatej ale uz bola umrncana, tieto dva dni som s nou nonstop len ja

zuzkad
7. jún 2010

zeby mala ponorku ? 😀 😀 😀

pozeram "afery" tak sa smejem...nechcela by som mat doma takeho chlopa 😀 😀
potrebujem inspiraciu, ja uz neviem co mam varit 😝 😝 svokra mi sice dava tip, ale same nezdrave veci a ja by som rada navarila tak aby aj maly mohol papat 😅 😅 aj ked v poslednej dobe mi zase nechce jest varene, ale ked mu dam brumika, tak tlaci do seba...hrozno, marhule, melon to ano, ale rybu ee 😖 😖

dannynka
7. jún 2010

ahojte 🙂

Zuzi s tým jedením ako keby si o Dominkovi písala,ten da do seba z vareneho max polievku a hotovo,banan pluje co inokedy nemal problem spapat ho cely,to iste aj melon a jahodky a vlastne vsetko ostatne varene 😝 a aj caju zlucha jedna radost ale to bude asi aj tým teplom 😉

inak u nas to vyzera ze kočík ostava v kute,poobede sme boli von,a mladý pan isiel bez kociarika a dobre dlhy kus,teda na ihrisko co je asi 15-min cesty a aj spet ,takze asi ostava v kute kočar 😀 😀 😀 😀 😀

ladywitch26
7. jún 2010

no jak mna neporazi teraz, tak uz asi nikdy. len cosi vyse tyzdna, co stanka dobrala antibiotika a uz zasa je zachripnuta a kasle a taky skaredy kasel, ako keby uz priedusky mala chytene. ☹ tak zajtra s nou asi predsa len pojdem k doktorke, ked uz sme objednane, ale namiesto ockovania ju prehliadne.

ludmilabb
7. jún 2010

lady vam sa to nejako taha 😒

zuzkad
7. jún 2010

dany poznaaame 😝 😝 len mna potom jeduje, ze za cely den nic poriadne nezjedol, len mliecko do seba leje a caj a potom len dobka sem tam nieco ...a trapi ma, ze varene nechce...ved ked citam akoby mal papat rocny chlapec, tak sa citim ako nezodpovedna mama...ale co mam robit, ked neche 😖 😖
nakupila som mu hipp ci co to je ...brokolicu, kura s ryzou, spenat...kupene vzdy zje ...nechaapem,...ved sa snazim, aby to mal chutne..neviem co tam davaju take specialne 😀 😀 ale aspon nieco mi zje

lady ☹ ☹ ☹ tak snad, to nebude na dalsie antibiotika, zrejme ten soplik narobil neplechu 😖 😖

dannynka
7. jún 2010

zuzi veru zvlastne,aj ten moj vacsinou kupene v pohariku zje aj ked ja by som bola najradsej za domacu varu,predsa len vies co do toho das 😅 😕 😅

lady-prajeme Stanke aby sa cim skvor ulavilo 🙂

zuzkad
7. jún 2010

dany a hlavne, je to lacnejsie, ako ten mini poharik za 3,50€ 😕 😕 😕 snad sa to rozbehne, len niekedy ma dni kedy pekne papa a niekedy nechce nic, len mlieko a ovocie a maximalne maskrty 😅 😅

ludmilabb
7. jún 2010

mne Sofia zje domacu stravu ale musi byt pomixovana, uz bolo obdobie ze som jej len vidlickou popucila a zrazu to len vypluvala ja reku ze jej nechuti a potom som to mixla a jedla uplne v pohode, no ale uz zuby ma tak neviem co vymysla

rybca
7. jún 2010

danny, zuzka a nebude to tym, ze to kupenske je takmer kasovite? Mne Matko ked mu idu zuby kusky vypluva, ale ked mu to rozmixujem, tak zje vsetko.

zuzkad
7. jún 2010

rybca aj kupene je dostat uz s kuskami, napriklad to kura s ryzou to je normalne ryza bez myxnutia a aj kura su take mini kusky a ja aj ked mixnem moje navarene nechce moc ☹ ☹ asi na prd varim...ale moj cchlop aj svokra ma chvalia, ze varim dobre tak asi klamu 😀 😀

dm1
7. jún 2010

kupovane je vacsinou s kuskami tak od 8m. ja ked kupujem obedy tak od babylove a to je mixnute. ja tiez mixujem. obedy ma radsej domace ale presnidavky a ostatne musim kupovat. ale sak aspon tie obedy. moj nepomixovane zje ale ovela ovela menej a strasne dlho to trva

prajem chorym detickam skore uzdravenie!

dannynka
7. jún 2010

rybca-ako píse Zuzka,to kupovane ma tiez kusky,,,,asi len vymysla potvork jedna 😀 ja mu dam 😀 ale nie,aj my sme mali obdobie ze hutl vsetkooo a vela a teraz nechce nic moc....mozno to bude aj zubkamy 😒 a mozno len vymysla......kto sa v tom ma vyznat ? 🙄

zuzkad
7. jún 2010

dm tak to mas super...moj maly je papkac ale v poslednej dobe spekuluje s obedom...teda varenym jedlom, ja si myslim, ze to pre zubky, lebo inak mi zjedol vzdy pekne vsetko, teraz ma take obdobie, ze len mlieko a ovocie...ale uz sprtam a beriem inspiraciu recepty pre deti, skusim pozmenit a varit podla receptov a uvidime ci objavim, nieco oblubene 😅 😅

zuzkad
7. jún 2010

dany 😀 😀 rovnake myslienky 😉 😉