Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
12. jún 2010

lady neriskuj no ja sa tesim kedy to prejde ze otvorim balkon nech sa mi v spalni vyvetra a mozem ist spat aj malej sa bude lepsie spinkat

ladywitch26
12. jún 2010

a este mi tu aj muz zapalil ohen v krbe, lebo donho hadzeme pouzite papierove vreckovky a teda od vcera vecera sme ich uz mali plny krb, co mame taku nadchu vsetci. no len teraz mi je horucoooo 😨

kosska3003
12. jún 2010

tak vravis ked teplo tak teplo 😀 😀 😀

ladywitch26
12. jún 2010

hej, on si este sedel pred tym krbom,ze mu aspon dutiny prehreje a nadchu povoli, ale ja som sa sla zadusit. teraz som si aspon okno a dvere otvorila, trochu prievanu spravit a hned sa mi lepsie dycha. len svine este musky stipu, uz nech to slnko konecne zapadne, nech prestanu 😠

kosska3003
12. jún 2010

lady to vam este slnko svieti to do kedy ved je 11 hodin ale tam je asi o hodinu menej ze aspon v anglicku je neviem ako v Irsku

ladywitch26
12. jún 2010

kosska, v lete je tma az po jedenastej. mame tu teraz stvrt na jedenast, takze este chvilu bude vidno

kosska3003
12. jún 2010

lady tak to mate inac dlho ma to vyhody aj nevyhody hlavne tie komare idem ja spat dobru

ladywitch26
12. jún 2010

no tie komare su teraz premnozene, lebo bolo vlhko a teplo a sme len 150m od rieky.

tak teda dobru, ja sa nehrniem spat, som si poobede pospala s malou tri hodky a aj tak sa mi bude zle spat s plnym nosom, tak este pockam

emode
13. jún 2010

lady no nezavidim Ti ... 😝 ty si uz naspat v Irsku??
kosska chodili sme rano po ranajkach ale to sme sa vyhrabali az okolo desiatej boli sme do nejakej pol dvanastej dvanastej podla Sofii ako bola unavena a chcela spinkat a poobede az okolo stvrtej ... do nejakej siestej a stacilo 😉

ladywitch26
13. jún 2010

baby, mozem ako tehu pouzit solux lampu? ci to ziarenie skodi?

sssimi
13. jún 2010

Ahojte Kočky. Takže dúfam, že posledná prosba o myslenie na mňa na zajtra. Idem na to. Už teraz ma bolí žalúdok, ale konečne to budem mať za sebou. Ach tie štátnice. Už ma to nebaví.

ladywitch26
13. jún 2010

simi, drzim palce, ale neboj, zajtra je dobry datum 😉

rybca
13. jún 2010

Ahojte, mozem oficialne oznamit, ze Matko chodi..🙂)))

Simi - drzim paste..🙂

Lady - aj u nas je tak dlho vidno, jednu nevyhodu to ma, ze ked je vonku svetlo, tak ma to nelaka do postele, takze vacsinou chodim okolo polnoci az jednej, co je zle

ladywitch26
13. jún 2010

rybca, mne to v lete vcelku vyhovuje, ja som nocna sova, len rano to vstavanie je horsie 😀

rybca
13. jún 2010

lady - no cak to, ani mne sa nechce vecer ist spat pri tom svetle, ale rano sa vstavat musi..🙂))))))

ladywitch26
13. jún 2010

nam sa nastastie teraz stanka preorientovala a posunula si ranne vstavanie na neskor. tak okolo pol osmej,osmej sa budi. horsie bude v zime, to zasa bude buntosit od piatej 😝

ludmilabb
13. jún 2010

rybca Matkovi gratulujeme 😉
mne Sofia dost malo pije vody aj s kojenim sa nejde prethnut, este by som chapala v tychto horucavach nechut do jedla ale takto...
vodnate sople jej tiekli len jeden den uz dva dni nic nevidno len odsavam lebo nemoze s cumlom pri zaspavani dychat ani kojit ☹

iinuska
13. jún 2010

@zuzkad v Avione je intersport. Tam ako je ladova plocha v ulicke 🙂

iinuska
13. jún 2010

ludka, no vcera Adamko vypil ledva 200 ml vody, ale vypytal si kojenie navyse. podareny bol. Prisiel ku mne s plienkou v ruke(on s nou spava) a ze da-da a chytal mi tricko 😅

ladywitch26
13. jún 2010

ludka, ja do stanky nedostanem viac ako 400ml tekutin za den. proste nechce a hotovo. a podla tabuliek by na jej vahu mala minimalne liter vypit. ale pytala som sa dokiny, ze je to ok, ze akurat je vo veku, ked zacinaju vymyslat a keby bola fakt dehydrovana, tak tu vodu neodmietne

rybca
13. jún 2010

my odkedy pouzivame flasu so slamkou, tak Matko omnoho viac vypije

ludmilabb
13. jún 2010

lady ja velmi nevyratuvam kolko by mala vypit len viem ze je to menej ako zvycajne... Sofia je teraz vo faze ze jedenie, pitie su cinnosti ktore ju zdrzuju a ona chce robit uplne nieco ine, vsade vsetko okukuje, ukazuje na vsetko prstom akoby objavila Ameriku 😀 😀 😀 ma aj menej pocikanych plienok to je jasne, dost sa poti a to je len v plienke a v tielkovom body len kym ju nanasam tak som hned spotena a ona tiez

ludmilabb
13. jún 2010

rybca aj jamaat uz dava Emke a tiez pekne pije, mozno by sa oplatilo vyskusat len mi nemame takuto speci flasku este

iinuska 😉

iinuska
13. jún 2010

rybca, my mame bud flasku od Lucky s tym sosacikom, tu beriem aj von, alebo hrncek od aventu so sosacikom

lady, s tym soluxom, neviem ti poradit

rybca
13. jún 2010

iinuska - so sosacikom od aventu mame aj my, ale tam treba zaklanat hlavu velmi, a to sa nasmu drobcovi asi nechcelo....🙂 tato flasa staci, ze je postavena tak aby dociahol na slamku a cucne si hockedy

dm1
13. jún 2010

ludka nas je na tom rovnako - menej papa aj pije teraz a tak ma aj menej plienok pocikanych. pije inak vodicku z avent poharika ale najviac z obyc.pohara ale neviem kolko trochu sa napije a zase uteka robit nieco dolezitejsie. vcera som kupila aj tu so slamkou. inak vie pit aj z tej flase od rajca z toho vrchnaka ale proste moc nepije

ladywitch26
13. jún 2010

my sme vyskusali hadam styri druhy flasiek, teraz ma taky sosak len, pije z toho v pohode, len nie vela.kazdu chvilu jej to nukam, ale vacsinou len hlavou pokruti, ze neeee

zuzkad
13. jún 2010

ahojte,

tak mame uz plavky pre maleho 😅 😅 isla som mrknut do tesca ako Erika pisala a mali taaaam 😅 😅 a su peknucke kratasky, vrsok a siltovka - legionarka 😉 😉 a za super cenu 10€ 🙂 🙂 lebo ja som skoro objednala cez net za 34€ tak sa tesim a aj zupanik - ponco som kupila a ladi k plavkam 😅 😅 😅
inak dakujeeeem za super tip tie probiotika, uz aj tie mam kupene, teraz cuckam jednu pre dospelakov a aj malemu som uz dala 5kvapiek ...podla letaku, ale ked mu budem davat viac, nie je problem, ta rozmyslam, ze radsej pre pokoj duse dam malemu 5 rano a 5 vecer a ja tiez si budem davat 1tbl rano a 1tbl vecer citala som o tom a veeelmi ma potesilo, ze nieco take mame, aspon troska budeme s imunitou na tom lepsie...citala som na jednom fore, ze maminky co dali tieto probiotika na dovcu, tak ani jedna z nich nemala problem s "faraonom" tak dufam, ze aj nas to obide z diaaaalky 😝 😝
lady, Erika ako ste davkovali tie probiotika pre deticky kolko ??

idem sa ja pomaly chystat a ideme do nemocnice za maminou ☹ ☹

ladywitch26
13. jún 2010

zuzka, ono je zbytocne davat viac, mozes dat, malemu to neuskodi, ale je to zbytocne. ja malej davam tak 5-8, ako kedy sa mi podari, lebo to strasne rychlo kvapka 😀

borocka
13. jún 2010

Ahoj zeny, zas po dlllhom case pisem, lebo sa mi patrik nejako nepaci........ a nemam sa koho opytat,
vzdy bol aktivny a akcny, lozil ako 7m+3dni, chodil ako 10m+1tyzden, slovna zasoba: mama, tato, toto, daj, tam, tak, kde, ano, nie, nono, papupa (papuca), nona (noha), havo, auto, dedo, teta, taka (starka), ham, mnam, hop, hapam ( tak u nas hovoria deti ze sedia), halo, hijo, kuk,....
ukaze kde ma nozku, pipika, rucku, vlasky, usko, ...
ale posledny mesiac akoby sa zasekol na jednom bode. nepribudlo ziadne slovo, ziadna schopnost. akosi zamrzol.
aj vase deti maju utlm? strieda sa to? ake maju teraz schopnosti? ake slova ovladaju?????

diky za odpoved