Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
2. okt 2010

@sirinka Ja používam teraz tiež kapsovky a štvorce, občas na von dávam moderné sacie jadro namiesto štvorcovej plienky.

ludmilabb
2. okt 2010

@sirinka ja si bez stvorcov neviem predstavit latkovanie, schnu najlepsie a ja mam tie stare takze vydrzia a ked dovypcham BL stvorcom 30x30 tak v nich beha po vonku aj dve hodinky uplne v pohode a ked prideme domov tak plienka este nie je uplne precvargana

ludmilabb
2. okt 2010

@sirinka ake AIO pouzivas?

sssimi
2. okt 2010

@sirinka To si dobre spravila s tou sušičkou... Ja som kupovala novú práčku minulý rok a vtedy ma ani nenapadlo si kúpiť so sušičkou.... Jáááj, keby nechám aspoň na polovicu uschnúť už by to bolo 100 krát lepšie ako keď mi to schne kde kade po dome. Najhoršie je, že Sarah sa až vyžíva pri sťahovaní vecí zo sušiaka, alebo len tak chodí hore-dole popod 😠 Už som skúšala prehovoriť jej do duše, aj krik už bol, aj po plienke za to dostala a nič. Zduje sa a o 5 minút je pod ním zase.... Dokonca ani opakovanie jej nepomohlo a najhoršie je, že ho nemám kam dať keďže malá má prístup do každej miestnosti.

ludmilabb
2. okt 2010

@sssimi u nas sa zo susiaka tahaju plienky a tiez chodi popod alebo minimalne celym susiakom trasie a buchoce, to mi vadi najviac kebyze len podlieza tak to by som prezila ale ked ho ide cely zrutit tak to veru uz nie ale ako vzdy zostavam nepochopena

sssimi
2. okt 2010

@ludmilabb Mne to vadí, lebo ja málo štipcujem. Potvora mi už strháva štipce aj ktoré držia opraté veci. Takže všetko mám hneď na zemi alebo posťahované na kope. Takže nič iné nerobím len behám a naprávam to. Inak najviac sa jej páči chodiť popod mokré veci. Keď už sú suché, tak si ich moc nevšíma....

mystery7
2. okt 2010

vecer sme boli na "Bielej noci" konalo sa to tu 1.x, mali byt rozne svetelne atrakcie po meste. Cista traposina, kopec ludi nalakali (asi s tym ani neratali) a nikde sa nedalo dostat. Tak sme dosli domov o 20:30. Bolo to aspon a to dobre, ze Mirko sa vynicil a zaspal za 10minut 😉
Ja som chcela povodne latkovat, ale vzdala som sa toho. Pri malom sa nic neda poriadne robit 🙄 kazdu chvilu nieco vyparati. Tak aspon viac casu travime behanim povonku 😝

sirinka
2. okt 2010

@ludmilabb AIO mam BL, GRO, tots... inac moja oblubena je ellas house konopka...vyborne saje aj dobre schne a je relativne stihla...
kapsu mam wonderoo a to je otras...vzdy okolo noziciek pretiekla...
ale ja momentalne nelatkujem...mame starosti s kakanim a vzdala som to... 😒

sirinka
2. okt 2010

@sssimi a uz sa ti neda susicka dokupit?

mystery7
2. okt 2010

kocky na fb je som dala odkaz na skupinu koli zmene vysky rodicovskeho, mrknite si to. Je aj elektronicka verzia peticie.

sssimi
3. okt 2010

@sirinka už jedine zvlášť a na to nemám miesto.

sirinka
3. okt 2010

@sssimi ja mam susicku na pracke...pracka so susickou v jednom nie je dobra volba...lepsie je mat kazdy spotrebic zvlast a postavit ich na seba...ak teda nemas pracku zvrchu plnenu...ale musis hladat rovnaku znacku ako mas pracku...ked ich chces mat na sebe...aby to pasovalo...su k tomu extra spojovacie diely...

soffi
3. okt 2010

aj ja som na fb tak ak by si ma niekto chcel pridat..... 😅

sssimi
3. okt 2010

@sirinka to by v tej mojej kúpelňočke vyzeralo obludne 😀 Ty to máš na kolko Kg? Ja mám tú úzku pračku do 5kg spredu plnenú Aristonku. No skúsim sa mamči spýtať. Možno by sme kúpili na polovičku a švacli ju do kotolne. Ja by som mala sice horší prístup, ale zase hneď suché a nezosmradnuté prádlo....

sssimi
3. okt 2010

@soffi Daj meno 😉

sirinka
3. okt 2010

@sssimi ja mam kupelnu 6,5m2 a v pohode, mam na 7 kg....ked chces radu, urcite by som nedavala susicku daleko od pracky...to musi byt na nervy...

sssimi
3. okt 2010

@sirinka problém je s priestorom. Ja viem, že by ma porážalo 😀 , ale príde mi to také nestabilné keby to dám na vrch. Predsa mám o polovcu menšiu pračku ako ty. Musím ešte pomerať priestor či by sa mi nevošla vedľa, ale aj tak mám ešte čas. Nie su € 😒

sirinka
3. okt 2010

@sssimi nie, nie je to nestabilne, prave na to su tie medzidiely, ktore sa na pracku polozia a susicke sa tam zachytia nozky...a prave preto si aj musis vybrat v takom pripade rovnaku znacku a velkost...v podstate vacsia susicka ako mas pracku je aj tak uplne zbytocna, lebo ju nebudes mat ako zaplnit... 😉
ale ako pozeram, susicka na 5 kg ani nie je od aristonu...asi by si sa musela opytat u predajcu...

soffi
3. okt 2010

Daniela Stašakova 🙂

jamaat
3. okt 2010

@soffi Poslala som ti žiadosť.

soffi
3. okt 2010

@jamaat ano uz ta mam , diki 😉

sssimi
3. okt 2010

@sirinka No veď to. Musím sa popýtať priamo u predajcu. Vtedy mi ponúkal aj sušiku, ale neviem ku ktorej pračke to bolo, lebo som sa rozhodovala medzi 3mi. Pôvodne som aj pračku chcela na 7kg, ale nezmestila by som ju. Jedine, že by bola zvrchu plnená a takú som nechcela.

@soffi idem si ťa pohladať 😉

sirinka
3. okt 2010

@sssimi no ved uvidis...trosku nasporis z RD a potom sa rozhodnes...tie aristonky ani nie su velmi drahe...
ja som prave potrebovala vymenit pracku na 4,5 kg za vacsiu, lebo uz sa mi tam nezmestilo vsetko pradlo, co som potrebovala a ked este jeden clen pripudne, tak to je moc malo...

soffi
3. okt 2010

baby roznmyslali ste uz co deckam na vianoce????my nechceme malej kupovat vel ahraciek, ale pravdu povediac ja vobec neviem co,....urcite jej kupime oho plysoveho dina barneyho, pretoze na tej rozpravke frcime uz asi dva mesiace.....

soffi
3. okt 2010
sirinka
3. okt 2010

@soffi to hopsadlo je v pohode...mala na nom obcas skace v MC...
my uz mame duplo zakladne kocky a set ozdobok pre princezne, ale to len kvoli klarke, aby mali rovnake a pripadne sa o to nebili 😝 no a klasicke drevene kocky...tie si celkom rada sklada...

soffi
3. okt 2010

no o na dostala na narodky taky vozicek s kockami, takze to uz mame, a mame aj take konika maleho co sme kupili na jesennych trhoch, ktory erdzi..., aj taky jedalensky set macka poooh, ale ja som chcela kupit je nieco vacsie , drahsie ako kopu drobnosti

sirinka
3. okt 2010

@soffi tak jej kupte bycikel, taky od dvoch rokov a na jar ju mozete zacat ucit byciklovat 😎

soffi
3. okt 2010

@sirinka bicykel mame tiez.... 😒

iinuska
3. okt 2010

ahojte
tak ja uz mam nozky pekne vylozene, naliate deci ruzoveho, Adamko vykupany, uz spinka. Poslednu dobu mi nechce ist z vane von