Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
27. okt 2010

@jamaat perfektné fotky. Pošli sneh aj sem na dolňáky 😉

ladywitch26
27. okt 2010

akurat som stanku ulozila do novej postielky, dufam,ze sa z nej nezrype. je to sice len 20cm nad zemou, tak hadam az taky tvrdy dopad by nemala. uz sa tesim na rano, ako z nej bude vyliezat a behat po celej izbe 😒

ladywitch26
27. okt 2010

@sssimi ved nas uz aj fotila, ale nemam tam reprezentativny kukuc, musim to nejako najprv zmanazovat. zbehnut ku kadernicke a pod... 😀

ladywitch26
27. okt 2010

hodila som foto na fb z majoveho stretka. po pol roku, ale predsa 😀

mimi21
28. okt 2010

@mystery7 ano dviham malu, bez toho to nejde, snazim sa to minimalizovat, ale niekedy to ide tazko
hlavne ked vonku uz chodime bez kocika, nebavi ma tahat ho za sebou a tak nahanat Ninku, radsej ju nahanam s prazdnymi rukami 😀
najhorsie je ze rano sa citim OK, tak vzdy nejako prepnem sily a potom vecer som totalka KO
strasne ma boli vecer vnutorna strana stehien, nechapem z coho to moze byt 😕

a este k tomu tu vcera do pol 2 sedeli kolegyne, tak som dnes uz aj zrana hotova 😅

jamaat
28. okt 2010

@sssimi Veď u nás tiež ešte nie je, len hore taký poprašok.
@mimi21 Tie stehná aj mňa boleli, to sa ti rozťahujú úpony. Niekedy to tak bolelo, že som ledva chodila.

A dobré ráno. U nás blbá noc, teraz je Emka zase omrnčaná, ach jaj.

sssimi
28. okt 2010

@ladywitch26 😀

@jamaat veď ja viem, ale už by som to sneh aj brala.

nikanika28
28. okt 2010

Cafte, aj u nas prevlada nervne obdobie, neviem, ci jej zub nelezie 😒 .
@mimi21 vydrz, uz len chvilka a je tu dalsi drobcek 😵

sirinka
28. okt 2010

@mimi21 ja dviham obidve...co narobime...

mystery7
28. okt 2010

ahojky
Tak u nas ako je krasne. V parku sme sa vybehali 2hodiny. Najedol sa, vypil mlieko a hned zaspal 🙂 sen kazdej matky 🙂 vcera ho ani to vrtanie susedov nezobudilo, spal cez 3 hodiny.
@mimi21 aj ja ho dviham, aj ked to tiez minimalizujem-teda sa snazim. Ale on ma 15kg 😅 tak to musim. My chodime aj s kocikom, lebo do parku treba ist cez velku krizovatku, tam ho len odparkujem.

ludmilabb
28. okt 2010

baby ja neviem ale nepoznam 1 a pol rocne dieta ktore by behom 5 dni nespalo cez den 3x, ja som zo Sofii na nervove zrutenie, ona vobec nechce spat ☹ 😠 🙄

mystery7
28. okt 2010

vobec nespi? A kedy rano vstava? Chodite doobeda aj vonku, tak aby sa vybehala?

sirinka
28. okt 2010

@ludmilabb ano poznam dievcatko, ktore od roka cez den uz nespavalo...jeho mamina bola trosku na nervy...ale zvykla si...co uz...od kedy zacalo chodit, vobec nechcelo vidiet kocik a pod...drzim ti palce...

emode
28. okt 2010

@ludmilabb podstatne je, aka je vecer, kedy ide spat a ako spi v noci, nam sa uz tiez stava, ze jej staci cez den hodina a potom v noci potiahne aj 11h, samozrejme nie vkuse ... ale ak sa mas nervovat aj kvoli tomu ze nespi tak to nechaj tak, len ta chapem, lebo ta hodina, co pospia cez den padne veeelmi dobre 😅

emode
28. okt 2010

tak tu asi zas všetci zaspali

emode
28. okt 2010

tak tu asi zas všetci zaspali

kosska3003
28. okt 2010

ahojte no je tu mrtvo ja som mala nytrepany den aj zajtra mam ideme gratulovat synovcovy ma meniny sobotu v sobotu ideme decku prerabat nanovo teda len nabytok poprehadzovat na plienky mi treba ist a v nedelu ma zase neter oslavu ma 4 roky tak mame toho dost a tu si sadnem az vecer

iinuska
28. okt 2010

@emode ja nespim 😵

kackabrcka
28. okt 2010

@ladywitch26 kup jej k postielke taku zabranu, ja som to obj. som zvedava ked to dorazi a vyskusame to..

iinuska
29. okt 2010

dobre ranko zienky
u nas sa prazdninuje, je nas plny dom, Adamko ma zabavu, prave pomaha Petovi vysavat. Vysavac mi tu uz huci dobre dlho, a este asi aj bude. 😅
U nas svieti slniecko, ale je zima.
Noc celkom v pohode, vstavali sme o pol 8

ludmilabb
29. okt 2010

@nikanika28 vsetko naj Klarke k meninam 😉

sirinka
29. okt 2010

caute...nasa klarka dnes dostala na meniny IGRACIKA zdrav. sestru 😀 super spomienka na moje vlastne detstvo...ja som ich zboznovala.... 😝

iinuska
29. okt 2010

ahojte
tak Klarkam prajem k dnesnym meninakam vseeetko len to najlepsie 🙂

emode
29. okt 2010

tak to bol zas iny boj kym zaspala ... v jaslickach nema problem ... doma vyvadza 🙄 😖 ☹

ludmilabb
29. okt 2010

@mystery7 vonku chodime ale nie vzdy sa jej chce teraz celkovo meni svoje zvyklosti, rano vstavame okolo siedmej, pol osmej, a ukladat ju davam okolo jednej
@sirinka vsak asi sa idem zmierit s tym ze mozno aj ja tak dopadnem ako spominana mamicka 😝 a aj tvojej Klarke tiez vsetko naj 😀

mystery7
29. okt 2010

gratulujem oslavenkyniam 😉

U nas desna noc, od 4:15 do 5:30 vyvadzal, krutil sa, sedel, mrncal. Nakoniec sme pospali do 8, neviem ako mm rano dokazal vstat do prace ☹ chudak. Ja som este teraz vymleta.
Bola som na nakupe v tescu a pri nas v agromilku na jogurty, tak plny kocik nakupu. Poobede bude vsade predvikendove a predsviatkove sialenstvo.

iinuska
29. okt 2010

@mystery7 a nebolo by lepsie, keby manzel spal v druhej izbe? My to tak momentalne praktizujeme. Velmi mi to nevyhovuje, ale ked ma ist do roboty...

mystery7
29. okt 2010

@ludmilabb u nas je velky rozdiel ked ideme vonku, kde sa vybeha na vzduchu a ked sme len doma, alebo materskom centre. Tam sa sice unavi, ale nikdy nie tak ako vonku. Mne sa uz par krat stalo, ze vstal o 7 a ked sme o 9:30 isli vonku zival v kociku. Ale vonku sa vzdy preberie a beha ako na baterky. Potom spi 2-3hodinky. Vezmi ju vonku aj ked sa jej nechce.

mystery7
29. okt 2010

@iinuska my nemame druhu izbu 😉 tak sme pokope

iinuska
29. okt 2010

@mystery7 aha, tak to budete mat potom veselo styria 😉

mystery7
29. okt 2010

pracujeme na tom, aby sme ich mali viacej 😉 a ja mam rada adrenalin 😀