Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
7. jan 2011

@mystery7 Gratulujem k chlapčekovi. Nejako sa všetky opakujete 🙂

iinuska
7. jan 2011

@mystery7 gratulujem k druhemu chlapcekovi 😉

mystery7
7. jan 2011

@borocka mne bolo jedno co to bude. Z ekonomickeho hladiska je to lepsie takto 😉
@jamaat ved aj ty mas 2 kocky 😉

Vdaka za gratulacie.

ladywitch26
7. jan 2011

@mystery7 jeeej, gratulko k druhemu chlapcekovi. uz ste aj nad menom rozmyslali?

mystery7
7. jan 2011

@ladywitch26 vdaka. Uz rozmyslame, nieco sa rysuje, ale zatial si to nechavame pre seba 😉

mystery7
7. jan 2011

v poslednej dobe ten kon brutalne blbne 🙄 stale sa musim prihlasovat

ludmilabb
7. jan 2011

@jamaat lady spravila výnimku
@mystery7 gratulujem aj ja 😵

ludmilabb
7. jan 2011

@mystery7 mne dlho posiela odpoved

mystery7
7. jan 2011

kolko je tu este adeptiek na druhe baby.......budu este mixy 🙂

iinuska
7. jan 2011

@mystery7 no ja som teda adeptka neni 😅

kosska3003
7. jan 2011

ja som tu adept ale zatial nic ☹ vecne ked je mm dom amam kramy a ovulku ked je v robote

borocka
7. jan 2011

@mystery7 ja tiez nie som adept 😔

emode
7. jan 2011

@ludmilabb ako ste vy na tom s ekzemom??? nam sa teraz dost zhorsil ale je pravda ze nedavame velmi pozor na stravu ☹

iinuska
7. jan 2011

baby, je mozne, ze vzdy, ked si pridem lahnut do postele, tak pravidlom byva, ze Adamko sa vzdy po chvili preberie ? Mozem ho rusit ? Pritom si liham potichu, tusim ani nedycham 😕

emode
7. jan 2011

@iinuska u nas to iste, ak sa nepreberie, tak si tlieskam, nechodis si lahnut cca 3 hodiny po tom, ako zaspi???

iinuska
7. jan 2011

@emode Adamko zaspava okolo 20, ja si chodim lahnut okolo 22.30. Teraz uz prescasujem 😅

ludmilabb
7. jan 2011

@iinuska mne sa to tiez stane ze ma zacuje a mozem sa snazit ako len chcem, parkety ma prezradia
@emode akurat v pondelok idem na kozne, ma to dost zhorsene, ja tiez nie som v strave az taka striktna vsak by mi nic nejedla ale aj tak uz neviem co mam robit aby sa to zlepsilo, kremujes ju ked idete von lebo ja som ju nekremovala

emode
7. jan 2011

@iinuska to bude tym, blizi sa to k tretej hodine po zaspati a vtedy je faza lahkeho spanku preto sa lahko zobudia, ked si idem lahnut do dvoch hodin, byva to ok 😝

emode
7. jan 2011

@ludmilabb kremujem, ked nezabudnem 😝 cim ju doma natieras? my mame namiesanu ichtyolovu mast fuj ale nenatieram ju nou, premastujem linola fett a mam krem od adermy aj mydlo ...

jamaat
7. jan 2011

Tak to ma teší, že blbne kôň a nie môj počítač.
@mystery7 Vlastne máš pravdu, aj ja mám opakovačku. Len to už bolo tak dávno, že to ani nerátam 🙂
A na lady som zabudla, že je opäť výnimočná 😀

iinuska
8. jan 2011

ahojte
Adamko spinkal od 4 do 7.20vkuse, tak som vyspata do ruzova 😕
teraz doobeda von nejdeme, musim varit, poobede ideme na navstevu

@emode no ja neviem, ale minule som si isla lahnut uz o pol 10, a prebral sa takisto 😔
My mame tiez zarabanu mast na premastenie, poctivo premastujeme, momentalne je ok.

kosska3003
8. jan 2011

ahojte tak my dva krat hore v noci na mieko opica ani caj nechce ja neviem kedy ona prespi celu noc mi sme boli doobeda u mamy teraz spi a poobede ideme gratulovat krsna ma 5 rokov tak sa tam zahra trosku a akurat si vybavujem fotenie zas malej tak sa tesim

mystery7
8. jan 2011

ahojky
Tak u nas noc nic moc, nastastie sa neprebudil, ale stale sa otacal, kopal a roztahoval. Jemu samemu treba velku manzelsku postel 🙄

Poobede chceme ist do hornbachu kuk darcek ujovi k 50 a potom do kauflandu na nakup. Som zvedava ci bude vela ludi. Dochodcovia uz budu mozno doma 😝

ludmilabb
8. jan 2011

@emode ja ju tiez natieram aj robenou z lekarne ale ked je zle tak Locoidom momentalne nic ine nezabera, este pouzivam konopny olej

emode
8. jan 2011

ahoj, to tu uz ako ticho je .... 😒

mystery7
8. jan 2011

ahojte kocky
tak u nas same rekordy ☹ poobede zaspaval mirko hodinu a teraz vecer aj ked totalne unaveny a zivajuci tak nie a nie zaspat. ja neviem kedy uz bude konecne dobre a klud. najnovsie ma pred zaspavanim hladka po lici a potom zacne skrabat a skrabat. uz mam krasnu chrastu na lici ☹

kosska3003
8. jan 2011

@mystery7 no tak to uz hej a to sa nechas skrabat ja sa nenecham a klud no mozno aj Mirko zacne ale v maju ta caka dalsie vrestadielko 😀

ludmilabb
8. jan 2011

@mystery7 joj to musi byt riadne unavne, mna Sofia taha za ucho ale nemam s tym co spravit naucila sa tak 😝

sirinka
8. jan 2011

@mystery7
@ludmilabb tak ale ked vam je to neprijemne, treba razne stopnut, aj za cenu placu....

mystery7
8. jan 2011

@sirinka ja mu vzdy odtahujem ruku a hovorim nonono ☹ a vydrzi mu to tak max 2minuty 🙄

@ludmilabb niekedy davno davno ma pred spanim skrabal na ramene, co mi tiez az chrasty narobil, ale som mu viacej nedovolila, teraz je toto novinka 🙄

@kosska3003 ved ide mi o to, aby vrestal len jeden a nie hned 2 naraz 🙄

mystery7
8. jan 2011

videli ste v spravach info o dioxine v nemeckych vajciah a masa??? A vraj ta firma, co vyrabala kontaminovane granule pre zvierata o tom vedela 🙄 🙄