Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
19. jan 2011

@ludmilabb mozno aj preto ti byva mala taka nespokojna, ze ju brusko trapi...

@mimi21 na hnacku smecta, hylak kvapky, cierny caj, cierne uhlie....

mimi21
19. jan 2011

@sirinka dala som cierny caj, zase kakala to bolo placu
ale uz ustupila teplota, tak sa blaznila 🙂

borocka
19. jan 2011

caute, maly konecne spi! huraaaa!
ja som hotova na nervy!! u nas je to rev a rev, truc, zlost, jakot,....nic sa mu nepaci. ak nie je po jeho a hned a okamzite, tak chyta nervy a reve a driape sa na ruky. a ja ho nosit nevladzem, tak sa mi potom zavesi okolo noh a uz sa nepohnem. najprv sa nechce umyt, tak ho beriem nasilu, potom zas nechce vypnut vodu. najprv sa nechce kupat tak ho sibnem do vane a dam mu aj na rit, a potom reve ked ho z vody vyberam. najprv pyta jest a ked mu zohrejme a davam,tak mi vypluva a trucuje.a to iste s obliekanim, prebalovanim, uspavanim, ....
som uz uplne na nervy. dnes keby den trval co i len o hodinu dlhsie tak bud skocim z balkona ja alebo hodim jeho. ja uz vazne nezvladam.
vidim ze mate rovnake problemy, asi to bude teraz univerzalne, vsetky deti su take.ale zavidim ze vam ma aspon kto pomoct. lebo ja som uz na odstrel.

borocka
19. jan 2011

@mimi21 ani my nepijeme, snad este menej ako ked je zdravy. dnes keby sa nepokakal, tak u na cely den vystaci jedna plienka!

mystery7
19. jan 2011

@borocka no ja som dnes tiez na odstrel ☹ a este sme sa s mm chytli, tak ty uz mas pokoj a mne este mm funi poza chrbat

@ludmilabb poobede som bola v dm a tam vraj nic take nemaju ☹ nevies mi nejako zistit nazov? Pripadne v ktorej casti predajne si to kupila?

borocka
19. jan 2011

@mystery7 s mm aspon nemas starosti .ten sa sam okupe, uspi, aj naje...tak ignoruj.

jamaat
19. jan 2011

@mimi21 Však kompót alebo mrazené 🙂
@borocka Poznáááme! 🙂

A Emka po tom polhodinovom obednom spánku zaspala večer horko-ťažko pred deviatou. Ale vraj je spln 🙂

ludmilabb
19. jan 2011

@sirinka citala som ze to ma kadejake prejavy a mozno tie koliky boli z toho, ja neviem dnes mi to uz nemysli

mystery7
19. jan 2011

@jamaat u nas je spln uz od narodenia ☹
@borocka v poslednej dobe ake je u nas vystrajanie....tragedia. Vsetko je problem a vsetko je nenene ☹ dakedy uz mam vsetkeho dost.

ludmilabb
19. jan 2011

@mystery7 ak si pozries fotky v jamaatinom albume tie nove tak Emka ma akurat jednu tu zuvaciu kefku v ustach a maju ich v DMke kde su cumle, zubne kefky a hryzadka

borocka
19. jan 2011

@ludmilabb spln -nespln. ten je kazdy mesiac ale kazdy mesiac urcite sa pato takto besno nesprava. viem ze je navyse chory, ale tak toto ma uz doraza

mystery7
19. jan 2011

@ludmilabb jaaaaj take tycinky 😀 take mame. Ja som myslela, ze take co sa jedia a su aj niecim napustene, cim zabezpecia trpnutie dasien 😉

ludmilabb
19. jan 2011

@mystery7 😀

borocka
19. jan 2011

@mystery7 aj ty mas doma certa prezleceneh za anjela? 😀 😖 u nas to iste, furt dokola, nie nie, moje, nedam, nechaj, ja ja ja, chod prec,.......on vsetko vie najlepsie, so vsetkym si sam poradi a ja ho len velmi obtazujem. vzdy musi byt vsetko tak ako chce on.ale to su len take maniere,ktore vyrastie.
ta jeho neposlusnost a drzost ma viac zerie

nikanika28
19. jan 2011

ahojte 🙂
no baby potesim vas...u nas je to presne tak isto...nervaky, skrekoty, jakot a neneneeeee 🙄 ..nechce sa obliect, nechce sa prebalit, nechce nic, co ja chcem 😝

nikanika28
19. jan 2011

ahojte 🙂
no baby potesim vas...u nas je to presne tak isto...nervaky, skrekoty, jakot a neneneeeee 🙄 ..nechce sa obliect, nechce sa prebalit, nechce nic, co ja chcem 😝
Momentalne vonku zaspini kazdy den jedny nohavice, pri tomto pocasi je to fakt fasa chodit na prechadzky..same blato spina...tak sme stale spinavi ... 😅

sirinka
19. jan 2011

@nikanika28 my tak dvoje....jedny doobedu a druhe poobede... 😅 a samozrejme aj klarka....vacsinou to schyta aj bunda...

nikanika28
19. jan 2011

@sirinka no ibaze ja poobede davam tie z doobedia, ktore uz samozrejme niesu az take ciste..ale zas je vonku tma, tak je to v pohooo 😀 😀 ..a bundu cistim kazdy den 😝 😀

jamaat
19. jan 2011

@ludmilabb Ale ja som to tiež tak pochopila s tými tyčinkami! No ešteže som zabudla dnes do DM ísť spýtať sa na ne. 😀
Emka chodí von v kombinéze a tú teda nečistím, však raz napadne zase sneh a očistí sa 😅 ....Veci do mesta periem, tam chodí v bunde a gaťoch 🙂

borocka
19. jan 2011

@jamaat ty jeje davas na vonku aj v tomto teple kombinezu???
my sme zmenili, kombinezu nosil ked bolo -10. tak ked je nad nulou dostal len teplaky na pancuchy, pripadne gate ktorych mi nebude az tak luto ak ich roztrhne.

ozaj, neviete kde sa mi podri kupit nazehlovaciu nalepku na gater?? jedny skvele zateplene roztrhol a je mi ich taaaak luto ☹

jamaat
19. jan 2011

@borocka Keď bolo 5 a viac, dala som jej pančuchy a šušťáky. Keď je tesne nad nulou, je to hnusný chlad lezúci do kostí, ja si dávam zimnú vetrovku a jej kombinézu.
A nažehľovačky kúpiš v textilnej galantérii. A minule som aj v Kauflande videla nový sortiment podobného druhu.

ladywitch26
19. jan 2011

no vidim, ze sa aj u vas uz rozmohlo obdobie samostatnosti. uzite si, ja si uzivam uz vyse mesiaca 😀 ale teraz tu mam uz aupairku, kym tu mesiac nebola,tak ma slak triafal.
inak taka zaujimavost, co som vcera hladala aupairku pre toho znameho, nasla som ju v priebehu 2 hodin. uz sa aj dohodli a pride sem. a vola sa rovnako ako nasa aupairka. tak sa na tom smejeme, ze taka diera a dve tu budu s rovnakym menom. a mozno su aj nejaka rodina, lebo obidvom pochadzaju otcovia z terchovej

mimi21
20. jan 2011

ahojte
u nas dost blba noc, asi aj tym, ze bol spln
aj Emka sa castejsie budila, inak ona papa ovela kratsie ako ked som kojila Ninku, bezne tak 10 minut, malokedy potiahne dlhsie, niekedy je hotova aj za 5 minut 😕
Ninka mala aj v noci teplotu, teraz nema, uvidime, pockam do nejakej desiatej a ked tak ju s mm poslem k dr

emode
20. jan 2011

Ahojte,
jaaj, tak to aj u nas funguje ja, ja mam, moje ... ale skreky su maximalne, ked jej nieco, co ona velmi chce zoberiem, ako vcera mast na premastenie ... prstekom jej nestacilo vyberat, takmer celu mast musela na seba zlikvidovat, tak uz sa nedalo, musela som zobrat ... ale tvarim sa ze je to normalne a sofia po minute prestane hysacit ...
dnes este isla do jasli, ja idem upratovat, nech mam cez vikend pokoj, aj varit by sa zislo ... len vcera som bola v posilke, tak moje telo odmieta nasadit vyssi rychlostny stupen ...

iinuska
20. jan 2011

dobre ranko
Adamko az tak nenervaci, dufam, ze mu to ostane. Jasne, ze tiez musi mat vsetko, ale snazim sa odputat pozornost, a celkom sa mi to, teda nam dari 😅
A dnes celkom dobre spal, na pocudovanie, ved je spln. Mozno to na nas posobi opacne 😀

@emode ja som bola vcera na zumbe, ja prave naopak uz som dnes stihla prevliect periny, pustit pracku. Cakam kedy dopere, a ideme von. 😎 Navarene mame zo vcera...

jamaat
20. jan 2011

Akie ste vy šikulky. My ešte len raňajkujeme 🙂

emode
20. jan 2011

kon strajkuje 🙄
iinuska rada by som zumbu skusila ale moje tanecne schopnosti nie su az take dobre hlavne koordinacia lavej pravej hornej a dolnej casti je biedna 😒 😉

sirinka
20. jan 2011

joooj a mna dnes uz stihli riadne nasrat...najprv mala macka, tu sme mali vnutri, kvoli rane po kastracii, najprv som zistila, ze sa v noci pokusala nasrat do kvetinaca, samozrejme sa nezmestila a supla to vedla, potom ked som jej davala atb tak ma riadne poskrabala na obidvoch rukach....rana nerana, hned som ju vysupla von.... 😠
a potom madam klarka trikrat hodila o zem ranajkovy chlieb, tak som jej ranajky zrusila a hotovo....

nikanika28
20. jan 2011

cafte
tak aj u nas zase nervicky, ale dnes docela v miernejsom nasadeni 🤐 Dopecu sa mi francuzaky a ideme sa vyvencit, konecne slnko vyliezlo, aj ked tam fuciiii 😝

nikanika28
20. jan 2011

@sirinka no macky su nevyspytatelne, psa na ne 😀 😀 😀

sirinka
20. jan 2011

@nikanika28 tie by asi nechytil....ale tato mala od zaciatku bola zvyknuta byt iba vonku, tak sa vnutri nevie vobec chovat....no a ktore zviera uz rado hlta tabletky, ze ano....mala som ju aj v uteraku zabalenu aj tak sa mi vysmykla...