Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sssimi
5. feb 2011

@borocka môj švagor také jedával ako dieťa, bez chleba a len tú masnotu. Vraj v pohode zjedol aj 15cm pás a išiel spokojne spať. Doteraz je ako palička drevený. Ja som to nikdy nelúbila, tak ani nemám slaninu doma. Ale keď mm si kupuje klobásky, tak aj malá s nim maškrtí. Už jedla aj surovú a aj varenú-kupujeme len z osvedčeného zdroja a Sarah sa ide za tým potrhať.

kosska3003
5. feb 2011

@ludmilabb no ja som len skusila a vyslo to no a ty to mas zo sofi tachsie ked tu niekedy pises ako zaspava tak ja neviem ako by som to zvladla

ludmilabb
5. feb 2011

@kosska3003 vyzaduje to vela trpezlivosti 😝 jasné ze su vecery kedy ma pri nej mrle zeru lebo vymysla, vsetko mozne robi len sa neuklada vtedy ju upozornujem a ked nezabera tak aj ohriakujem so zvysenym hlasom

kosska3003
5. feb 2011

@ludmilabb to poznam aj moja ma niekedy na obed take muchy ked nechce spat tiez zvysim hlasi minule som jej aj po riti nahadzala ale len tak slabo ved ma aj tak plienku a pomohlo ale niekedy ani to a nespime cely den

ludmilabb
5. feb 2011

@kosska3003 ja ked jej nalozim po riti tak je velka krivda a hrozny plac ale aj taketo byva

kosska3003
5. feb 2011

@ludmilabb no ved jasne ale uz ked mi nervy nestacia tak aj to je ale zase to neni kazdy den raz za cas taka vychovna je dobra zas tak ze by som jej ublizila to by som nedokazala nikdy tak

soffi
5. feb 2011

@ludmilabb aj u nas to tak bolo, a aj teraz s aniekedy necham vytocit, ale pochopila som ze to nikam nevedie, ak ju capnem tak je este viac nervozna a agresivna,teraz pouzivame metodu-izba, ak sa nevie vmestit do koze odvediem ju do izby apoviem jej ze ak sa ukludni nech pride, myslela som ze to nepochopi ale chape...a tak tam reve par minut a potom pride za mnou a hned sa chce objimat a uz je dobre a dalej sa hrame akoby nic...

kosska3003
5. feb 2011

@soffi mi mame natoto taky ako sedak vankus neviem ako to nazvat volame to macko hajaja tam sa hodi s cumlom v ustach a tam sa vytrucuje a je dobre aj mlieko na tom pije a niekedy si nato len tak lahne a odpociva

jamaat
5. feb 2011

Mne posledné dni už rýchlo nervy povoľujú pri uspávaní. Aj cez deň, a večer duplom! Nerváči, mece sa, keď ju hladkám, krúti sa. Keď ju nehladkám, tak mi ruku ťahá a kladie na seba, aby som ju hladkala. No nervyyy!
Dnes sme boli na plavárni, zívala v aute cestou naspäť už o pol siedmej. Ale zaspať problém bohový ešte o pol deviatej.
Začala si uši šúchať, tak som sa bála, či nechytá nejaký zápal, ale potom ma trklo, že ju asi stoličky bolia.

soffi
5. feb 2011

nasa mala zacala byt v posl. dobe velmi zla, mylsim ako agrasivny aj na druhe deti a velmi ma to trapi lebo neviem ako mam reagovat, ked k nam nejakeddeti pridu ona im nechce nic pozicat a ak si niekto nieco vezme tak mu to vytrhne z ruky alebo ho bije, a ked k nej pridem a vazmem jej to a vratim navsteve tak neskutocne reve, a potom vzdy skonci v izbe, neviem ao to inac riesit musim ju predsa naucit ze sa ma podelit 😒

jamaat
5. feb 2011

@soffi S tým odvedením do inej izby som aj ja začala. A ona ešte aj dverami plesne za mnou, potom tam zúri, pohádže na zem, čo má v dosahu. Po chvíli zúrenia vyjde s úsmevom von. 😕

soffi
5. feb 2011

@jamaat ninke asi tiez idu stolicky, lebo hrozne vsetko dava do pusy a slinta

soffi
5. feb 2011

@jamaat s tymi dverami to poznam 😀 a este mi zreve "PREC"

jamaat
5. feb 2011

@soffi Teraz plieska, aj keď ju nikam neodvediem. Ona sa sama takto odizoluje. Teda mňa. 🙂

kosska3003
5. feb 2011

no aspon viem ze nieje len moja Marika taky nervak lebo niekedy to je s nou na nevydrzynie a hlavne ked nespi na obed

soffi
5. feb 2011

no a druhou jej najvacsou zabavou a motivom k tomu aby ma vytocila je ked vezme lyzicku s zscne nou buchat na telku...normalne ma provokuje, ak jej nieco nechcem dovolit tak si id epo lyzicku a toto zacne robit, och ako ma vie niekedy vytocit, a to nevravim o tom, ze bambulku vidim denne asi 600000 krat

jamaat
5. feb 2011

Provokácie u nás zatiaľ nie sú.

mystery7
5. feb 2011

@soffi to s tym delenim sa s hrackami a bitim inych deti vraj suvisi s tym, ze dieta nema surodenca. Tak sa to potom nauci az v skolke, ked bude v uzkom kontakte s inyni detmi a nebude mat na vyber.

Bola som si teraz vecer posediet s kamoskou v cukrarni......aaaaach ako dobre bolo, fantasticky 😀
Mm maleho vychystal, nakrmil a uspal, kraaaaasny vecer

jamaat
5. feb 2011

@mystery7 Ako málo niekedy človeku stačí ku šťastiu 🙂

mystery7
5. feb 2011

pre mna to je dost 🙂 konecne po dlhej dobe volny vecer 🙂

mystery7
5. feb 2011

nikde nikto?? Idem spat 😉

sssimi
5. feb 2011

@soffi neboj, to s tými hračkami ju prejde.

Moja malá by zase rozdala všetko 😀 Najhoršie, že aj to čo nechceš ti núka a keď si to nezoberieš, tak to po tebe hodí 😖 a zjačí NAAAA 😀 Za jedno sa na tom strašne rehocem, ale keď letí po mne plná lyžička s jogurtom ide ma rozdrapiť.

A tiež máme jedovaté obdobie. Dnes sme poli na vodnom póle a tá potvorka šlahla lizatko od nervov až dole k plavcom tesne od bazéna 😅 Na porazenie.... Ale inak je silná faninka 😀 Už sme boli na 5tich zápasoch.

soffi
6. feb 2011

dobre ranko, my sme mali super noc,mm rano vstal k malej, a ja az teraz ranajkkujem, robim len rychly obed-stroganov a ideme k mame na obed, takze pohoda den 😉

kosska3003
6. feb 2011

ahojte tak mi noc ako tak ok len dva krat hore na mlieko a spali sme do 8 mm prisiel az o pol 5 tak som ho nechala spat a boli sme u mamy tam sme sa aj naobedovali teraz vegetime a ked sa mala zobudi ideme do tesca na nakup musim mm nabalit zajtra ide do roboty

iinuska
6. feb 2011

ahojte
U nas noc s dost castym budenim, ale vcera sme mali navstevu. Bolo u nas nase trojrocne krstniatko s rodicmi, tak to si viete predstavit, ako sa spolu jasili, nahanali, Adamko spoteny. Odisli o 20, Adamka som isla hned ulozit psat, az som sa cudovala, ze hned zaspal taky rozkokoseny. Zato noc nic moc.
U nas sa teraz spinka, dopekam masko, a ked sa Adamko zobudi ideme pozriet k Adamkovym krstnym, takze tento vikend mame o zabavu postarane 🙂

mystery7
6. feb 2011

ahojky
Tak u nas noc otrasna. Mirko buntosil od 4 do 6 🙄
Dnes som bez varenia, obedujeme u svokry 😉

jamaat
6. feb 2011

Ja som dnes tiež ochrápaná, lebo Emka sa budila. A na obed spala iba 35 minút, hoci bola celé doobedie nejaká malátna.

mystery7
6. feb 2011

a obedny spanok bol 1h 10m

soffi
6. feb 2011

no mys me uz doma z navstevy, taka som unavena, neviem, asi taky nejaky cas je na spanie...len skoda , ze len pre mna a nie pre malu....mm odchadza na skusku a my dve same doma, to so,m zvedava ako to zvladnem ked uz terAZ sa mi oci zatvaraju 🙄

kosska3003
6. feb 2011

tak mne uz mala spi a dnes ako tak citam nie som sama ospata my sme na obed spali vsetci traja vyse hodiny vlastne dve 🙂 tak dobre to padlo a teraz ideme kuk nieco v telke a spat od zajtra sme same tak sa uz tesim ☹