Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
17. apr 2011

@luba142 ja sa nejaky cestovinovy salat chystam 😉

iinuska
17. apr 2011

@borocka cherry su chutnejsie, a aj to v salate lepsie vyzera 😉

iinuska
17. apr 2011

@borocka my si robime vzdy srandu, ze jeme pupavove listy, lebo tak vyzera 😅

luba142
17. apr 2011

@borocka ja teraz kupujem rajciny od madarov na trznici u nas a su suprove aj krasne cervene

@iinuska ja robievam kazde leto minimalne raz do tyzdna 🙂 cestoviny+rajciny+uhorka+paprika+kukurica+ bylinky a zalejem jogurtom a niekedy tam supnem aj konzervicku tuniaka 😉

borocka
17. apr 2011

@luba142 ja davam helmansku na taky cestovinovy. ale u nas to nefrci. mna namn naucil moj najdrahsi,a zvyknem pridat aj nejaky sunku alebo kuracie kusky. ale nepotrebujem robit kazdy tyzden 😀
u nas teraz zeleninu nezohnat, teda da sa kupit atrapa. vyzera zle a aj chuti zle. som uplne zbavena vitaminov. velmi mi po takejto zime chyba zelenina a ovocie, ale na tieto umele ma nik nenalaka. ved to ani chut nema ozajstnu. uz neh je leto, zo zahradky si natrham najlepsiu 😅

luba142
17. apr 2011

@borocka no prave ja tam preto davam jogurt na odlahcenie trochu a aj sunku tam davam zabudla som 😅
jasne najlepsia je domaca zeleninka aj ovocie 😉

iinuska
17. apr 2011

@luba142 no, davnejsie som taky robievala s kyslou smotanou
@borocka " moj najdrahsi '' 😵 😉

borocka
17. apr 2011

@luba142 mne nevadi ta helmanska, prave ze mi lepsie chuti ako biely jogurt. len nasi celkovo nie su na cestoviny.....mamina to nikdy nerobievala.

@iinuska a co sa smejes?? 😀 😀 ale nie, odkedy sme sa vratili z kovacovej, tak normalne nam obcas vola aj pise.....sa deju veci ze sa nestiham cudovat

kosska3003
17. apr 2011

ahojte som tu dlho nebola prisliel nam tato tak nemam kedy akosi dnes sme boli v Bratislave v ZOO a Ikey a jedli sne v Ikey mala tam jedla take ako keby hranolky lebo polievka bola slana jak fras potom mi zjedla este trozku hranolkou tam priamo a prisli sme domov a ona mi len vracia a vracia uz som aj periny prezliekla zatial som jej nic nedala lebo ani nic doma nemam cierny caj uvareny na noc tak dufam ze rano bude ok lebo ma svacne a nebudem bezat k dr normalne som taka nasrata na seba ze az nemala som jej davat tie hranolky ale tak doteraz nemala problem ale tak nema ich kazdy den doma ich ani nerobim no chudatko moje uz spinka tak dufam ze bude uz spinkat v pohode az do rana

iinuska
17. apr 2011

@borocka hehe, tak fajn potom 😉

borocka
17. apr 2011

@kosska3003 a nezjedla aj daco ine?? boli hranolky moc mastne? lebo sa mi to nezda. pato jedava hranolky, peciem ich v trube rovno aj s grilovacim korenim, velmi mu chutia a nikdy ziaden problem nebol. tak ma toto teraz prekvapkalo. dala si aj majonezu?alebo kecup? a mozno je zasa daco vo vzduchu, ze to s jedlom nema nic spolocne...ved aj mimi pisali ze mali problemi

@iinuska je to komplikovane,ale mam aspon lepsi pocit ze sa o nas aspon trochu zaujima. neviem kam to povedie,zatial nic neriesime

luba142
17. apr 2011

@kosska3003 a neboli nejako moc mastne? Ja sa teda vyhybam takymto jedlam vonku lebo viem zeby to pytala a ja jej to nechcem davat, no doma je to ine to poje hocico,ale viem ze to neni na presmazenych tukoch 😉

iinuska
17. apr 2011

@borocka nechaj to volne a cas ukaze 😉
@kosska3003 tak snad do rana bude vsetko ok

kosska3003
17. apr 2011

@borocka
@luba142 masne sa mi nezdali ved som ich aj ja jedla vsetci sme ich jedli ona ich mala ciste no ako aj ja sa tomuto vyhybam ale dnes sa nedalo chcela som jej polievku a aj ta bola slana tak som si povedala ze jeden den ju hranolky nezabiju no uvidime mozno rano bude ok ak nie tak bezime k dr a este stale mi moze aj tie kiahne dostat zajtra bude 2 tyzdene od styku a inkubacna doba je 2 az 3 tyzdne tak uvidime co bude rano
@iinuska diky dufam

emode
17. apr 2011

@kosska3003 mozno jej to fakt len zatazilo zaludok ale skor tipujem aj ja na nejaky virus, zoo, Ikea, vsade vela povyliezanych ludi 😖 ale dufajme, ze sa z toho vyspi ...

my sme dnes boli v cirkuse 😅 ja sice drezuru zvierat nemusim, ale aspon sme ich chceli sofii ukazat ... hltala cele predstavenie, oci neodtrhla od toho, no srandovna bola 😅

kosska3003
17. apr 2011

@emode no ako ikea plna a ZOO ani nehovorim dnes tam bol vstup zadarmo tak ludi milion cela BA tam hadam bola

luba142
17. apr 2011

@kosska3003 tak mozno jej to nesadlo, uvidis co bude 😉

kosska3003
17. apr 2011

@luba142 no uz je ticho tak dufam ze je zazehnane ona si este pytala doma ham ham tak som jej dala vyvar ale aj ten siel vonku po chvilku aj koberec uz mam na balkone nechystany musim ho okefovat

iinuska
17. apr 2011

zienky, ja si idem lahnut, mam dost 😔 dobruuuu

soffi
17. apr 2011

ahojte, mi sme dnes poobede boli na detskom ihrisku -s trampolinou tak mala sa riadne vyskakala a unavila-hadam bude celu noc spat, inac mne je zasa akosi zle, zavrate mam od osmej, len sa tocim a je mi zle od zaludka, uz som z toh nestatsna....neviem kedy uz zistia pricinu, ☹
@kosska3003 hadam ich len s chutou zjedla a nesadlo jej to, skore uzdravenie moja

@borocka mozno si mlady uvedomil co opustil, len ho este nechaj vytrapit 🙂

kosska3003
17. apr 2011

@iinuska dobru dobru musis byt riadne unavena po takom narocnom vikende ja by som bola isto tak odychuj
@soffi no mozne to je uvidime zajtra

jamaat
17. apr 2011

Čaute ženičky. Tak už som doma. V pondelok, keď som mala ten blbý deň, tak sa výlet do Prahy zrušil. A v piatok o 11,00 sa situácia na poslednú chvíľu zrazu zmenila, takže som rýchlo vybavila v meste veci, Emku uložila, zbalila sa a hajde! Trošku som si Staré mesto popozerala a hlavne koncert bol fantastický, bolo to vymakané, fakt zážitok!
No a ešte sa v piatok doobeda objavil inzerát na českom MMB na jazdený First Bike, tak cestou domov som ešte aj ten bola zobrať. 🙂
Potom vás prečítam, idem si fotky stiahnuť. Včera som bola celý deň na nohách, dnes celý deň sedela a unavená som teda dosť!

borocka
18. apr 2011

@soffi a kto povedal ze sa mu hned okolo krku hadzem?? 😉 zatial to beriem akoze sa zaujima o maleho, ved je to jeho psia povinnost.

dnes som od rana v jednom kole, prala som, varila fazulu, piekla maso aj zemiaky, boli sme v obchode, na poste, s malym po zahrade, psa nakrmit. a kym sa dorabali zemiaky, upratovali sme dvor a maly si zmyslel ze si chce sadnut do kocika (nesedel v nom od kedy prvy sneh padol), tak si vravim ze dobre....nech ma radost. stretli sme kamaratku,tak sme vyse pol hodiny chodili a maly zaspal 😀 v kociku 😀 😀 som zvedava kolko potiahne.
ja sa prave krmim, joj dobre som si navarila 😝
do riti, a teraz mi docvaklo ze maly zaspal bez plienky!!!!!!!!!!!!!! no super, zas mozem kocik prat. dost co som ho mala odlozeny cisty ze ho musim pofotit a predat 🙄 som zvedava ked sa zobudi.

@jamaat aky koncert? kto hral?

luba142
18. apr 2011

ahojcek

@jamaat tak vitaj naspat doma 🙂

jamaat
18. apr 2011

@borocka Hrali exPink Floyd, turné The Wall.

Zúrim, ale strašne!!! Zdá sa, že dnes to už bola posledná kvapka, pohár trpezlivosti pretiekol a Deny pôjde pod nôž. Okrem toho, že mi zase ušiel, tak keď som ho hľadala, ešte mi aj ľudia vynadali, čo tam majú sučku, že ho pred pár dňami vypúšťali od nej z koterca, tak že ak bude mať štence, tak mi ich dajú, keď si neviem psa ustrážiť. No a keďže sa nedá na prechádzke držať a strážiť aj Emku, aj krepého psiska, tak príde na staré kolená o tie svoje poklady. Už mám toho plné zuby!!! A samozrejme, keď ma zbadal a zavolala som ho, tak neprišiel, ale zmizol ako smrad. Tak som bohove zvedavá, kedy zase príde. Dostane výprask, aj keď u neho to ako prevencia nefunguje. 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

mystery7
18. apr 2011

ahojky
No u nas bol vcera den 😅 Mirka sme nechali spat do 8:10-ved vikend. Tak poobede nechcel spat, len sa po nas valal, nervacil, tak sme to nechali tak, aby sme sa netrapili-vsetci. Mm ho vzal vymotorkovat a poobede sme boli odprevadit babku do kostola. Vzali sme kocik, lebo sme sa bali, ze bude velmi unaveny. Cestou domov zaspal o 18:15 ☹ doma sme ho prebalili, ulozili a v spanku stiahol flasu mlieka 😅 o 4:00 bol budicek a do 5:30 nahanal macka po posteli. Rano sme ho nemohli nijako zobudit, vstal o 7:30 😅 nastastie teraz zaspal.
Ja sa napchavam palacinkami 😉

@jamaat aaaach ako ti bolo fajne. Aj ja by som isla do prahy 🙂 aj nastalo.

@borocka snad to nebude az take zle-myslim pocurany kocik.
Ja robim taky salat: cinska kapusta, kukurica, syr na kocky, olivy, olivovy olej, stava z polky citrona a korenie kotany do salatov. Nam to chuti hlavne k pecenemu masu 😉

sirinka
18. apr 2011

@jamaat no a, sa ukludni a vraj je to aj prevencia pred niektorymi druhmi nadorov, cukrovky a pod...aspon tak mi nasa veterinarka hovorila a pokial ho nemienis pripustat, tak to ma len na ostaru, ked zabava je tabu hehe

ludmilabb
18. apr 2011

@jamaat no neviem ci aj Blazika pod noz nepojde 😒 akurat sme sa nedavno s Jankom o tom bavili, ci by sa jej nepolepsilo a dokonca aj sirinka to tu pise
ja mam Pink Floyd veeeelmi rada, the Wall kultovka na strednej, to je jasne a mam par DVD s koncertov

@borocka ako dopadol kocik a patko vybuvany do ruzova?
@mystery7 ten salat jedava aj Mirko ked ho korenis?

mystery7
18. apr 2011

@ludmilabb aj mirko ho chrusta. To korenie su vastne rozne druhy ususenych a poseknych byliniek a dava dobru vonu a chut. Skus si ho v obchode najst a precitat zlozenie. Ja ho kupujem v tescu.

luba142
18. apr 2011

@ludmilabb
@mystery7 ja davam do salatov len bazalku a oregano, teda obe susene lebo cerstve nemam 🙂