Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kackabrcka
29. máj 2011

@sssimi super 😉 u nas fungovalo wc 2mes. + dovolenka a od polovice aprila nic, ale dnes behala bez pleny a bolo vidiet ze musi tak som jej dala schodiky na wc vysla sama a aj sa vycikala.. cize ked bude teplo nocnik von a ide sa 😉

sssimi
29. máj 2011

@kackabrcka no my chodíme s nočníkom aj do Kauflandu 😀 Teda cikáme pred a po nákupe. Včera cikala cca každých 25 minút-dáka je nachladnutá, ale už nepovolím. Aj keby som ju mala prezliekať každú chvíľu-veď oblečenia má aj na rozdávanie. Inak je zlatunká. Akonáhle ju posadím tak ciká aj keď len 2 kvapky vytlačí 😀 Zatiaľ mi oznamuje len ak už má cvrknuté, ale plnú pálku nepustí. No s kakaním to bude zaujímavejšie- dnes som ju toľko obháňala s kakaním až sa nakoniec vôbec nevykakala 😒

jamaat
29. máj 2011

Ahojte, ja som zase spálená, minulý víkend z ľavej strany, teraz z pravej. Pravý priehlavok mám krvavočervený a boíííí! Ale inak bolo na chate fajne, narehotali sme sa, opitý nebol veľmi nikto, nikomu nebolo zle. 🙂

ludmilabb
29. máj 2011

@jamaat tak aby si nebola v tom sama ja mam specenu siju...alebo boli sme na Poipli tak mi to ani velmi nevadi, prvykrat tento rok v terene, jupi

sssimi
30. máj 2011

Ahojte.
Tak Sarah je chorá. Fantastické sople má, no ale do piatku sa to snáď vyblázni. Len dúfam, že to neschytáme ešte aj my 😖

luba142
30. máj 2011

ahojte
pupaky nam pribudli za noc, ale poctivo vysusame mlieckom,zatial sa nedrhne tak je dobre ale na spanie jej dam fenistil a zatial ani teplotu nemame,akurat ma stve ze vonku je krasne ☹ ...no nemozeme mat vsetko ak chceme ist na stretko musime to vydrzat doma a pekne sa hojit 🙂

luba142
30. máj 2011

@sssimi tak sa pekne liecte po vonku nechodte aby ste sa z toho dostali 🙂

emode
30. máj 2011

Ahoj,
hlasime, ze my sme uz stvrty den bez plienky na von, ale nehody su stale, a tvrdohlava je, cikat nechce a do 5 minut ma v gatiach 😒 aj do jasli isla bez plienky, uz ju nechcem mylit, ci ma alebo nema, proste plienky nema a hotovo, ked ju budeme niekolkokrat prezliekat ...
inak nestihacky, rekonstruujeme dom, co sme kupili, tak zhaname vsetko a po uradoch, no parada ...

@luba142 liecte sa, my tiez cakame, kedy vypukne, moze kazdu chvilu, stretko zatial nepotvrdzujem, lebo neviem ...

sssimi
30. máj 2011

@luba142 mne práveže doktorka pri nádche odporúča byť veľa vonku, aby sa v dome baktérie nemnožili. Takže dnes už máme vychádzku jednu za sebou. Teraz už spí, lebo vstávala o 6tej čo ona nezvykne.

luba142
30. máj 2011

@sssimi ja som myslela,ze mate nieco horsie 🙂
@emode Barborka to od Kiki dostala presne po 2 tyzdnoch

emode
30. máj 2011

@luba142 vacsinou tie 2 tyzdne, aj u nas sa potvrdili, aj svagrina aj jej mama presne po 2 tyzdnoch dostali ... tak uvidime, teraz je to podla mna najlepsie, ale v duchu to kazdy odklada 😀

@sssimi nech sa Vam to dalej nekomplikuje a skoro ste fit 😉

luba142
30. máj 2011

@emode no mal to zatial znasa dobre,da sa povedat,ze je riadne vyhodena tak druhy den,teraz som jej dala fenistil a mala zvysenu teplotu ale spinka...uvidime aka bude noc

borocka
30. máj 2011

@sssimi
@luba142 tiez si myslim ze pri nadche je lepsie byt vonku, lepsie sa uvolni dychanie. netreba tolko kvapky. a lubi preco baska nemoze byt vonku?? pokila viem tak na kiahne je zla zima a vlhko. ale teraz je vonku az moc teplo, staci ak budete v chladku.....spon ku veceru. lebo sa ti mala doma zblazni. ked aj v kociku ju trochu povozis.....

luba142
30. máj 2011

@borocka nesmie ist von lebo pri tom su aj teploty a kiahne nesmu nachladnut,aspon prvych par dni kym sa vyhadzuju by sa malo byt uplne doma, a aj koli tomu, ze su nakazlive...ked trva vysyp tak musi byt clovek v teple aby mu to nezostalo vnutri ale vsetko islo na kozu a dieta ma aj imunitu oslabenu takze ho ofukne a uz to ide....aspon do piatku musime byt v klude a v izolacii

borocka
30. máj 2011

@luba142 na, do piatku. tak ty az v piatok sa rozhodnes ci vobc idete. joj,to je tak na nic. takto sa natahovat, dufat,ocakavat, a do poslednej chvile neviete.
ale hlavne aby tym barbori dobre presla, aby ju to velmi nemordovalo.

dupinka
30. máj 2011

Ahojte!

baby, nepotrebujete niekto gumáčiky č. 24, vzor Mcqeen, takže pre chlapca?
My máme dvoje, tak jedny posúvam ďalej. Nenosené.

luba142
30. máj 2011

@borocka a co uz mame robit ked je to takto, malo by sa byt od ludi takych 10 dni,aj koli imunite a tak no len ked nechceme o to stretko prist, uvidime v piatok a ak nebude mat ziadny puzpienok vodnaty tak pojdeme 🙂 , to bohuzial neovplyvnis,je to na organizme ako rychlo sa s tym vysporiada, napr. kika mala po 5 dnoch uz len chrasticky....ked uz sa Barborka teraz vyhadze a od zajtra uz sa nove nebudu tvorit tak to bude super,ale pomaha dost aj to mlieko co na to davame

mystery7
30. máj 2011

ahojky
Dnes sme boli so Slavkom u dr. mame zahnisane druhe ocko ☹ sopliky v nose a cele brusko a rucky opotnickovane 🙄 🙄
Vcera rano sa zobudil s potnickami, tak kupeme v cistej vode a davame sudokrem. Na ocko pamycon a na nostek fenistil a sinupret. Vcera bol Slavko uplne hotovy, nostek mal plny, nemohol dychat. Plakalo sa 2hod kym zaspinkal. A to som kvapkala olynth a hypomer, skusali sme odsat, ale nedalo sa-neslo nic, len mu to behalo hlboko v nosteku.
A uspechy dnesneho dna:
-Slavko vazi 5kg 😉
-Mirko prisiel domov z prechadzky so suchou plienkou. Pritom minule ked sme nemali plienku, tak sa pocural 2x. Asi mu budem davat naozaj len na spanie.

sssimi
30. máj 2011

@emode Ďakujem

@luba142 juj nestraš 😉

Sarah sa práve zobudza. Spala od 10:30 😕 .... Fúfa 3 hodiny cez obed ani neviem či niekedy vôbec spala. Mala deficit z noci 😀 Aj ja som si schrupla

mystery7
30. máj 2011

u nas su 3 hod bezne ked sme u babky v bj. Moj brat vybeha Mirka po zahrade, na motorke, idu na prechadzku k fontane. Potom spi jedna radost 😉 😀

mystery7
30. máj 2011

kocky kde ste??? 😉 vsetky behate povonku? Ja som si uhnala alergiu na slnko, mam vyhadzane cele ruky a svrbi to ako slak.
@luba142 prajem rychle uzdravenie

luba142
30. máj 2011

@mystery7 ja som zatial tu 😀 ....ja som to mala na dovolenke pred 3 rokmi, nemohla som tam vyliezt ani na slnko a ked sa mi na to dostal piesok tak som myslela ze umrem ako to kusalo,natierala som sa potom detskym kremom na opalovanie co mala Kika OF 50 a po dvoch dnoch to preslo

luba142
30. máj 2011

@mystery7 skus to ponatierat nejakym mliekom telovym

mystery7
30. máj 2011

@luba142 natieram sa opalovakom 15, detskeho mam uz malo a neviem taky zohnat v ke, musim ist do bj.
Je to moja chyba minuly tyzden som bola 2dni vonku pred obedom a na 3.den som sa vyhadzala. Skoda, ze ja nemozem sediet doma v tieni.

iinuska
30. máj 2011

@mystery7 alebo Pantenol spray Ti to prijemne schladi

borocka
30. máj 2011

@mystery7 moja, slavkovi skore uzdravenie. skus ho nechavat viac lezat na brusku. neviem ako to zvlada, cez den tak moze aj spinkat...sopliky skor stecu a budu sa dat lepsie vytiahnut. na to ocko si skusila fenistil??
inak vahu ma ojojooooj, pekne rastiete 😉

mystery7
30. máj 2011

na brusko ho nedavam, spi na vyvysenom vankusi, vraj je to lepsie. Dr vravela ze inac ma dychanie ciste, vyzera to na opuch sliznice. Teraz spinka. Rano dostal sinupret a na obed fenistil a pocutelne lepsie dycha. Fenistil pomoze aj na potnicky.
Ta vaha ma prekvapila, az zaskocila. Ale vcera ako tolko plackal a nosili sme ho na rukach, citila som na chrbte, ze ma riadnu vahu. Aj mm sa zdal byt tazsii, ale ze az 5kg !!! Necakla som to. Dr ho vazila koli davkovaniu fenistilu. Vychadza mi, ze za mesiac pribral 1,4 kg.

luba142
30. máj 2011

@mystery7 vidis na Pantenol som zabudla,mal by aj ten pomoct ako pise @inuska .a skus do ocka streknut MM mne to poradila doki ked mala Babula zapalene ocko tiez takato malinka

mystery7
30. máj 2011

@iinuska musim ist kupit, minulorocny mi neostal. Leto ma zaskocilo, nestihla som dokupit.

mystery7
30. máj 2011

@luba142 materske mlieko som striekala cely vikend a nepomohlo, tak som isla radsej k dr.