Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

borocka
8. jún 2011

@nikanika28 patko je najmilsi milacik, ale musis sa mu venovat 24hodin denne a na 100%, aktivne, a bez vyhrad. potom nema dovod sa hnevat alebo neposluchat. ale vies ako, to sa neda. najhorsie ho je zaujat, to len tak s hocicim u neho nepochodim. vzdy to musi byt aktivne a dynamicke. ziadne knizky, kreslenie, skladacky, puzzle, telka, ...... my musime behat, skusat, skakat, trenovat, kopat, jednoducho byt v pohybe.
a v buse ani vo vlaku sa nic take velmi neda, takze to uz bolo moc. ja som bola tiez na nervy, uz nas mrle obzierali z cestovania.
a varime brokolicovu kremovu, uz ju patovi tyzden slubujem aj s gulickami. a druhe bude nejake hovadzie plece pecene

borocka
8. jún 2011

@ludmilabb podobne rano aj u nas, okolo pol siedmej sa spustila burka so vsetkym co k tomu patri, pato sa s placom zobudil, tulil sa, skryval pod paplon.....skocili sme akurat do obchodu, ale inak non stop prsi. nervy.

luba142
8. jún 2011

ahojte aj u nas poprsalo,uragan vyfukuje 😒

@jamaat my sme este tescasky netankovali tak neviem 🙂
@nikanika28 co si nedala pred stretkom vediet by som ti to napalila, viem ze sme sa o tom bavili,len uz na to neprisla rec tak som nevedela,ze to chces 🙂 Alebo sa mozte zastavit niekedy a napalim ti to 😉

jamaat
8. jún 2011

Ahojte. My sme aj kvôli búrke drichmali do pol desiatej, lebo nadránom sa Emka zobudila, tak potom dospávala. Teraz nám robia nové zábradlie na balkóne, Deny ich chce zožrať a Emka je z toho vyplašená.

@ludmilabb
@nikanika28 Ja už som kúpila aj originál DVD Spievankovo, reku nech detskú tvorbu podporím.

luba142
8. jún 2011

@jamaat aj ja kupim ale az to druhe vydanie,teraz na jesen 🙂
Takze mate doma veselo teraz 😅

ludmilabb
8. jún 2011

@luba142 ma vyjst druhe vydanie? Sofia mi na fotkach zo stretka furt na Kiku ukazuje, oblubena opakovala vsetko po nej a samozrejme aj po Emke
@borocka ake gulicky do polievky robis? inak Sofia na to ze hrmelo tesne pri nas najprv nereagovala spala, ja som bola hore potom sa prebrala na kojenie, nepreziva to tak citlivo ako Patko

ludmilabb
8. jún 2011

@jamaat vsak som sa hned pousmiala ked som spustila dvd a ze dakujeme vam ze nenapalujete, nuz co uz

luba142
8. jún 2011

@ludmilabb ano teraz natacaju druhe DVD malo by vist niekedy na jesen,na FB som raz dala na Spievankovo,ze sa mi to paci tak teraz mam info 😉 ...inak u nas to ide od rana do vecera ked sme doma uz mna to nebavi a aj mala stale potom steluje telku a dvd, alebo pori tom nieco ine vymysla
No a ze ju Kika zaujala? Musela byt pre nu teda zabavna 😀 😀

luba142
8. jún 2011

@sirinka cez tento link mi to vobec neislo,sice sa to stiahlo ale nedalo sa mi s tym nic ine robit len to nechat v PC

sirinka
8. jún 2011

@luba142 ja to mam odtial a ide v pohode...

luba142
8. jún 2011

@sirinka mne to slo iba v pocitaci,ale akosi mi to neslo dat na cd tak neviem,potom mi Majka poslala napalene 🙂

borocka
8. jún 2011

@ludmilabb ja nerobim ale kupujem. niekto do tej polievky dava opeceny chlieb, nakrajas na kocky a na sucho na panvici do chrumkava species. ale mne to moc smrdi. tak kupujem v lidli, take hnede gulicky v sacku. pato kvoli nim zje aj dva taniere polievky na jeden sup 😝
a to hrmenie, tak ja neviem co sa mu porobilo. minuly tyzden to tak tazko znasal a pokracuje v zapocatom trende. inak sme si to pred tym ani neuvedomovali 🙄

sirinka
8. jún 2011

@luba142 ja som prvakrat napalovala sama a sa podarilo

luba142
8. jún 2011

@sirinka neviem co som tam robila zle no 😅

jamaat
8. jún 2011

@luba142
@sirinka @nikanika28 To vo formáte avi nesťahujte. Tiež som to najskôr stiahla a je to nekvalitné a na normálnom DVD prehrávači nepôjde. Na ulozto je ešte iný formát, ten treba stiahnuť.

luba142
8. jún 2011

@jamaat no to preto asi mi to neslo,ale nevadi ja uz to mam a druhe asi kupim normalne ked vide a budem mat jeden darcek pod stromcek vybaveny 🙂

jamaat
8. jún 2011

@luba142 Aj ja kúpim, keďže je to už osvedčené a nepýtajú za to veľa peňazí. V takom prípade som ochotná podporiť dobrú vec.

ludmilabb
8. jún 2011

@jamaat vsak ja tiez zaplatim ked viem ze sa to oplati, ale kym som jej to nepustila tiez som nevedela ci ju to bude bavit ak bude druhe vydanie tak normalne si v obchode kupim....nemam problem tvorbu pre deti podporit ked sa to Sofii paci 😉

ludmilabb
8. jún 2011

@borocka fakt take v Lidli predavaju, som ani netusila a ako sa to vola? ja zvyknem chlieb na panvici oprazit alebo hrianku v hriankovaci spravim

sssimi
8. jún 2011

@borocka dávala som nejaké na FB. je tam aj na trampolíne. teraz sa ešte neviem znormalizovať. Ani na tie Jankine nemám čas, ale budúci týždeň sa na to vrhnem a pozriem ešte čo by bolo schopné.

sssimi
8. jún 2011

kočky a nepočuli ste niečo z CD Fragile deťom? Rozmýšlam, že to kúpim. Strašne sa mi páčia.

jamaat
8. jún 2011

@ludmilabb Aj my tie guličky z Lidla používame. Ale aj v Kauflande kupujeme taký opečený chlieb, ten mi viac chutí.

jamaat
8. jún 2011

@sssimi Fragile poznám, ale že urobili niečo pre deti, to som nepostrehla.

sssimi
8. jún 2011

@jamaat ešte len teraz na deň detí to krstili, takže je ešte teplé 😀

luba142
8. jún 2011

@ludmilabb aj ja som nevedela pokym som to nepustila ci ju to zaujme a teraz sa toho neviem zbavit 😀 😀 😀

luba142
8. jún 2011

tot mam typ od jednej baby chodia tam na dovolenky,ak sa tam tento rok dostaneme bo to byva stale plne tak potom dam info a mame na dalsie stretko inspiraciu 🙂
http://www.penzionbielypotok.sk/index.html

kosska3003
8. jún 2011

@sssimi teraz bolo cd pre deti od nich v plus jeden den v tom casaku tak skus kupit este niekde

mimi21
8. jún 2011

@jamaat je to dobre, my sme to akurat dnes pocuvali v aute, su tam kratke pribehy o zvieratkach a pesnicky o nich, bolo to prilozene v minulotyzdnovom plus7dni