Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
20. aug 2009

Zuzka, nikto mys nezaručí, že aj jej malý nezlenivie a nebude chcieť prsník.
Ani netvrdím, že deti na UM budú mať zákonite alergie, ale pravdepodobnosť je určite vyššia. No a výlučne kojiť do 2 rokov je blbosť. Dieťa od pol roka potrebuje aj inú stravu.

mys, ak máš dosť mlieka a chceš skúsiť fľašku, tak si odstriekaj. Nedávaj UM.

mystery7
20. aug 2009

dualcore a ludmilabb: ja mu nechcem prave vobec davat UM, ale neviem uz co s nim robit

dualcore, kde si kupila ten caj? v lekarni? radsej vyskusam caj.

zuzkaprofant
20. aug 2009

no ja som spokojna s um odsavam si moje bo moj ked vidi prsnik holy tak dostene hystericky zachvat bo vie ze bude mueist tahat a jemu sa nechce, ale nevadi aspon mi je kludnejsi a ja tiez lebo som prve 2 mesiace bola unavena stale a teraz si aj ja odychnem a mam cas aj na seba a domacnost
dualcore a ktore zubky idu ako prve aby osm mu vedela kuknut akzrat som mud ala kusatko tak taky zaspintany mi tu je a kuse a kuse

ja nasmu davam umele od hipp na sk je to mliecko velmi drahe predrazene a nedostat ho velmi ale tu sa da kupit v pohode pekne vona a chuti ako tak dobre co som chutila a take davaju babatka uz v porodnici je malemu to chuti ale davam mu svoje zatail ma ked nie je tak pijem vineu teraz som si hrozna nakupila tak jem

jamaat
20. aug 2009

mys, bambi odporúčala aj homeopatiká. Poslala mi to do IP, tak ti prepošlem. Môžeš aj to skúsiť.

zuzkaprofant
20. aug 2009

mys tvojmu len svoje mliecko davas ani vodicku mu nedas alebo cajik, radsej navar razkovy caj a vynechaj tie kvapky na brusko a davaj mu cajik po lyzickach ked nechces aby si nenavykol na flasu

zuzkaprofant
20. aug 2009

moj uz spinka 😢 😀

dualcore
20. aug 2009

mys ja ho kupujem v tescu ale mavaju ho aj v lekarni. naozaj sa mi maly po nom skludnil a pekne sa ulozi spinkat. teraz mu ho vzdy dam tak 30min,pred spanim a vydrzi spat uz aj hodinu.raz dokonca dal skoro 3h. to som bola normalne soknuta a chodila som pozerat ci zije a on tak dobre spinkal.obsahuje to medovku a harmancek.
ja som tiez chcela len kojit ale manzelovi to na verejnosti vadi aj ked mam plieku prehodenu,,,ach chlapi 😒

dualcore
20. aug 2009

zuzi to je individualne ale isto nie stolicjy. idu najprv predne alebo ocne. nasmu ide dole 3od stredu aby som bola presna 🙂

sirinka
20. aug 2009

mystery...moja mala spi iba v manduci...inac pospava tiez iba po 10-15 minut, maximalne polhodky v iducom kociku. a to mam este jednu starsiu.
ale to nie je dovod na podavanie UM. 😒
skutocne ho skus, pospi ti a aj ty si porobis alebo oddychnes...
magdalenka spi v noci iba pri mne v posteli a to ju tak tri krat kojim.... no a co...
toto je skutocne kratucky cas, kazde jedno dieta z toho raz vyrastie...

a ak babatko pribera, urcite nie je hladne...
akurat UM je hustejsie a babatko mozno viac omami...ak budes mat stastie a nebude ho z neho boliet brucho.

zuzkaprofant
20. aug 2009

jaj tam musim kuknut nasmu bo sa mi nezda to slintanie a kusanie 😀 😀

dualcore
20. aug 2009

zuzi ja mu na to musim davat taky gel na strpnutie lebo ho to aj dost boli.ale ma to uz riadne navrete na tom mieste.ale ked mu to potriem je hned lepsie.ale moc veru neslinta-iba trosku ale kusatko mi nechce a len nam alebo sebe do ruky kuse

luba142
20. aug 2009

zuzka prof. ja neviem ale aj mne sa zda akoby uz aj nasej isli zuby ma to dolu v prdu take ako by mali kazdu chvilu vyliezt ale mozno to este potrva par tyzdnov mojej starsej vysli ked mala 5,5mesiaca

sirinka
20. aug 2009

klarka mala prvy zub presne na sest mesiacov 🙂 ale slintala uz od troch...

luba142
20. aug 2009

zuzi väcsinou idu prve dolne stredne 2 a potom horne stredne 2 aspon starsej tak isli a ked uz mala spodne tak potom siel naspodu treti ako pise dual ze pojde im prvy 🙂

luba142
20. aug 2009

siri nasej skoro vysiel prvy zub a teraz uz ma 4nove, myslim teraz Kristinku 😅 , a plienku v noci sme mali do 4 rokov, ale takym systemom ze ked ju mala bola sucha a ked ju nemala tak sa pocurala 😒

mimi21
20. aug 2009

baby nestraste ze po 3 mes sa babo zmeni
mala mi zacala viac plakavat a teraz sa mi zobudila po 20 min. spanku 😅

mimi21
20. aug 2009

jamaat, šebrle je fešááááááčiskooooooooo 😀 😀 😀
presne taký typ chlapa sa mi páči

jamaat
20. aug 2009

mimi, je. Už som mu verná pár rokov. 🙂

mimi21
20. aug 2009

no neviem co sa mojej malej sniva ale strasne vzdycha, gula ocami, spuli pusu - no normalne som sa na nu asi 10 minut divala ako na telku - namiesto šebrleho 😀 😀 😀

jamaat, emode, neviem ako to kupanie buduci tyzden, lebo uz som to aj pisala, ze svoktrovci idu na dovcu a my sa asi prestahujeme k nim, lebo sa im o psa treba starat, takze nebudeme doma
ale nic nie je este iste, takze sa este dohodneme 😉

mimi21
20. aug 2009

no a kde ste vsetky zmizli ?
ja zbieram ciste pradlo a mala si vegeti na hracej deke, dnes som ju uz dvakrát nasla na brusku, sikulku moju 😵

jamaat
20. aug 2009

Ja som tu. Bola som si vo fotozberni po fotozošit, tak si to obzerám a páči sa mi to. 🙂

sssimi
20. aug 2009

Mimi mne je malá od pondelka umrnčanejšia-že by to tie 3 mesiace??? 😕 Dúfam, že nie...

Mys vážne skús tie homeopatiká na spinkanie, alebo čajík... Flašu ak si do teraz nedávala, tak ani nedávaj. Teraz sú tie naše deti už prešpekulované a rýchlejšie pochopia rozdiel medzi flašou a prsníkom ako doteraz... 3-4 mesiac sú na flašu vraj najrizikovejšie.

sirinka
20. aug 2009

sebrle je veru fesak....a moj muz sa na neho podoba xixi 😀

boli sme u nas na kupalisku, ludia, taka ladova voda v bazenoch....mala som co robit, aby som do nej vobec vliezla a veru ani klarke sa tam moc nechcelo clapkat.

zuzkaprofant
20. aug 2009

sirinka bola si aj s magdalenkou, moze ist uz take babo do bazena, ja som spala od kedy ssom posledny krat napisala tu na konika do pol 18hod 😀

sirinka
20. aug 2009

zuzka nie, magdalenka bola na deke v tieni....ale v septembri uz jej mozno omocim nozky v mori...

jamaat
20. aug 2009

Siri, veď som čakala, kedy sa ozveš s tým tvojim chlapom. Ja som si to totiž všimla. 😀

sssimi
20. aug 2009

Siri tak som si musela kuknuť tvojho muža, aby som vedela ako vizerá Šebrle 😀 😀 😀
Inak tá foto kde kojíš obe dievčatá je perfektná. A kam idete k mori?

sirinka
20. aug 2009

jamaat 😀 si zlata...

sssimi do chorvatska....

ludmilabb
20. aug 2009

sssimi ja cakam ze po troch mesiacoch sa to zlepsi a ty pises ze tvoja je umrncanejsia 😖

jamaat
20. aug 2009

ludka, dobré deti sa zmenia na zlé a zlé na dobré 🙂 😉