Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
21. sep 2009

my budeme tiez s mojim v maji 10 rokov. a teraz na zaciatku septembra to boli 3 roky co sme sa vzali.

monkap
autor
21. sep 2009

tak my sme spolu uz 13 rokov 😅 manzelia 5 😉

kosska3003
21. sep 2009

no ja som mala 17 a on 20
no ja tiez rada spo´minam na to ked som mala brusko a mala kopkala ale teraz uz mam len brucho a mala je v postielke 😠 😠

jamaat
21. sep 2009

My sme spolu takmer 12 rokov a manželia nie sme.

monkap
autor
21. sep 2009

tak zatial tu asi vediem 😀

monkap
autor
21. sep 2009

ze strana 300. 😨 😨 sme toho uz riadne popisali ....

mimi21
21. sep 2009

kossska, napodobne s tym bruchom 😀 😀 😀 alebo vlastne 😖 😖 😖 ☹ ☹ ☹

kosska3003
21. sep 2009

monka no zatial vyhravas ja som na opacnej strane zase 🙂

monkap
autor
21. sep 2009

kosska: ale ja uz som "stara korytnacka" 😀

mimi21
21. sep 2009

jamaat ono to vlastne ani vobec nie je podstatne ci sme manzelia alebo nie, podstatne su uplne ine veci...

kosska3003
21. sep 2009

monka ale hadam koritnacka nie 😉
mimi tak to hej ja som zvedava kedy to zhodim asi skor zase budem tehu pri mojej voli

monkap
autor
21. sep 2009

kosska: to aj ja som tak ... som kojila, tak som necvicila ani nic .... otehotnela som (stale som kojila) tak zase som necvicila ... teraz zase kojim ..... 😀

kosska3003
21. sep 2009

mimi tak tak ako hovoris ved to je uplne jedno je to take isto ako pred tym len teraz mame malu

mimi21
21. sep 2009

no aj ja to tak bohuzial vidim, ze skor budem znova tehu ako schudnem
ja a pevna vola nie sme velmi kamosky

monkap
autor
21. sep 2009

mimi: ani ja sa s pevnou volou tykajucou chudnutia nekamosim 😀 😀

kosska3003
21. sep 2009

no tak asi tak ja nechcem moc drasticky chudnut ked kojim a neviem neviem kedy prestanem chcem co najdlhsie a potom schudnem a zase od zaciatku tehu a tak no oplati sa to 😀 😀
no a moja vola je naprd ved kym som prestala fajcit to potrvalo dobre dlho ale pre male vsetko aj mm vravel ze je na mna hrdy lebo neveril ze prestanem teraz aj on prestava 🙂

kosska3003
21. sep 2009

no nic idem za tou mojou bambulkou do postele dneska som mala narocny den pa dobru noc

emode
21. sep 2009

ste zas nacali temu 😅
my sme sa zobrali lebo sme sa chceli zobrat ale mala to urychlila 😀 a svadbu sme zvladli za mesiac 😀

chudnutie??? inak v zivote som nedrzala dietu takze zostava mi len cvicenie ... aktualne si malu posadim na brucho a dviham sa s nou 😅

stija
21. sep 2009

ahojte, aj mne chvilu trvalo, kym som cosi precitala. a to som necitala vsetko, od kedy som tu nebola, len niekolko poslednych stran.

inuska gratulko k zubku.
aj u nas to teraz vyzera vselijako, aj horsie papa, tak uvidime.

k tej zacatej teme - my sme svoji nieco cez rok. a pozname sa uz dlllho, ani neviem kolko, od strednej skoly. ale chodit sme spolu zacali az hodne neskor. a vyrocie sme mali v maji, ani sme neboli spolu, bola som v nemocke.

tiez nechudnem, nechcem prist o mlieko, uz sa mi to skoro podarilo, tak s chudnutim pockam az pak. i ked to brucho ma stve skoro rovnako, ako boky a zadok.

stija
21. sep 2009

pocujte babule, uz sa vam stiahla panva? mne sa v tehu dost roztiahla a este zostava tak. uz som pocula aj nazor, ze uz to tak ostane, ako ste na tom vy?

ludmilabb
22. sep 2009

Ahojte dobre rano, my sme mali zase narocnu noc, som grogy. Myslite ze to caste nocne kojenie moze prejst do zlozvyku ze ked sa preberie potrebuje si cucnut aby znovu dokazala zaspat. Ani cumel nepomaha ona proste musi mat prsnik, som dost vycerpana dve noci po sebe a akurat som sama doma. Moja nalada klesa s poctom Sofiinych zachvatov hnevu.

A co sa vekoveho rozdielu tyka moj mm je o rok mladsi 😀 a svadbu sme vybavili za dva mesiace, rodicia bolimierne v strese ale my sme sa im neplietli do toho aku hudba bude, jedlo atd.

ludmilabb
22. sep 2009

este sa chcem spytat kupujete aj nejake vecicky z konikovskeho bazaru co ten mmb je lepsi?
uz rozmyslam nad zimnym obleckom a nove veci su fest drahe 😝 a mala to vynosi zachvilku

jamaat
22. sep 2009

Dobré ránko.
U nás noc v pohode, zobudila sa len o štvrtej.

ludka, je to jedno, mám veci aj z MMB, aj z koníka. Na zimu som kúpila overal z koníka a je ako nový. Aj hrazdičku s dekou som kupovala na koni.

nikanika28
22. sep 2009

Dobre ranko...no tak som vas docitala....
Mimi, Kittynkovske veci vacsinou HM, ale napriklad, co mam tu zelenu letnu supravu Kitty, tak to som vydrazila. Vsetko ostatne v H&M...teraz naposledy capicku
Pozeram, ze ste nacali nebezpecne temy...ohladom chudnutia...navrhujem, aby sem provokaterky nepisali 😀 😀 😀 😀 .
No a co sa mojho chlopa tyka...tak sme spolu 8rokov, 5rokov manzelia... 😕 😕 😕 to faaaakt...kurnik, ale to leti... 😀 😀

nikanika28
22. sep 2009

NO....zacinam mat vycitky svedomia......
Dnes ideme na kontrolu s nozickami a ja si pomaly uvedomujem, ze som to riadne flakala...vlastne som ju balila nasiroko len prvy mesiac poctivo....potom len kam daj - tam daj... 😅 Mi dnes doktor povie, ze to ma zle, ma slaktrafiiiiiii 😖

jamaat
22. sep 2009

nika, ty si provokatérka ohľadom spania, tak si svoj návrh môžeš strčiť za klobúk! 🙂

jamaat
22. sep 2009

Nika, klídek, dobre to bude mať. Ja som nebalila vôbec.

nikanika28
22. sep 2009

KLARKA SPALA OD 19.30 DO 6.30 ......HA.... 😀 😀 😀 😀

nikanika28
22. sep 2009

jani...no ved uvidime, co povie doktor..
Pozeram, ze same svadobne foto na FB 😀 , zeby som aj ja dake supla?
Co dnes varite? Ja rozmyslam nad palacinkami. 😅

nikanika28
22. sep 2009

Kamarat do dezde ........ na markize... 🙂