Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

mimi21
13. okt 2009

jani a prdká aspon?

mimi21
13. okt 2009

ja som citala, ze nie je nikde dokazane ze by cez zimu bolo viacej chorych deticiek, lebo na jar uz bude mat skoro rok a to sa mi zda neskoro, no ved skusim na mesiac a uvidime ako bude
auta maju kamosky co idem s nimi chodit, tak ma budu bravat, a niekedy aj mm, lebo on pouziva nase auto ako sluzobne a ja svoje nemam - ale chcela by som 😅

jamaat
13. okt 2009

mimi, prdká. Také smiešne nežné prdíky (ale smrdľavé tak, že ma ide vyrútiť), kým sa jej to pretlačí cez zapchatú ritku. Predtým to boli rachoty. 🙂

A strašne sa jej začal Deny (náš pes) páčiť. Hneď sa za ním naťahuje, rehoce sa, za chlpy ho šklbe. A on sa jej dá ako dilino. 🙂

jamaat
13. okt 2009

Ja chcem stihnúť plávanie ešte teraz, ale aj so saunou...to je vraj dobré na imunitu.

iinuska
13. okt 2009

mimi, zima ani tak nie, ako prechodne obdobia. Ja som byvala pravidelne chora vzdy raz do roka na jar

mimi21
13. okt 2009

iinuska to mas pravdu, lebo ja som tiez vzdy nadchu chytila ked bola prudka zmena pocasia (do kelu, ako teraz )
a obliekanie je u nas tiez riadny boj, ja som normalne cela spotena kym malu do vsetkeho navleciem

jamaat
13. okt 2009

No práve som sa dopracovala k číslu na pani, čo robí plávanie na Starých Horách. Len je nedostupná. Možno práve pláva 🙂
A ešte preto to chcem teraz, lebo Emka sa furt vody nalogá. Ona si v pohodičke hlavu do vody vopchá, ibaže nezadrží dych.

iinuska
13. okt 2009

mimi, to obliekanie je fakt blbe. Maly nema rad obliekanie cez hlavicku.

iinuska
13. okt 2009

No pokakany bol az na krizoch 😀

jamaat, aj nasemu sa velmi vo vani paci. Museli sme prejst z vanicky do velkej vane, lebo taaak spliechal, ze cela kupelna plavala. A ja som bola tiez hned osprchovana 😀

mimi21
13. okt 2009

moja este cez hlavicku ako tak, ale ruky ked davam bundu tak to je katastrofa, nie a nie pokrcit...

nikanika28
13. okt 2009

No Klarka nervaci pod hrazdou..tak ideme skusit zase ponervacit pri papani a snad pojde spinkat... 😔

mimi21
13. okt 2009

no aj ja mam po kupani celu kupelku pod vodou, ale neviem si predstavit kupat malu vo vlekej vani, lebo my ju mame dost nizko , ze ako by som sa zdvihla
teraz mam na vani taku dosku a na nej vanicku, tak je to predsa tochu vyssie

sssimi
13. okt 2009

Ja už sa tiež chcem ohlásiť na plávanie... Len som kúpila plavky-plienky malej až od 7kg, tak chcem ešte chvíľku počkať, aby jej nepadali 😅 , ale už jej musím zavolať...

Dnes sme boli prví krát riadne naobliekané. Hodím foto...

sssimi
13. okt 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

Ešte jej musia dorásť ručičky do toho inak je to už celkom dobré a že 6-9 mesiacov... MM sa smial, že rukávi odstrihneme... Aspoň jej nebude zimka na ne

mystery7
13. okt 2009

no u nas je obliekanie cez hlavu vzdy boj, hned zacne krutit hlavou. a ked niekedy zabudne a rychlo mu natiahnem tricko alebo bidy cez hlavu, tak zacne nervacit ked mu natahujem ruky do rukavov 😒

robim pecene maso a asi som to prehnala s chilli 😖

iinuska
13. okt 2009

simi, mala je zlatucka 🙂No ja uz malemu nomalne obliekam vecicky na 6-9 mes. 😉

jamaat
13. okt 2009

sssimi, u vás je tak jasno??? teda polojasno.

Bola som Emku skontrolovať, či dýcha, lebo už spí 3 hodiny. 😲

luba142
13. okt 2009

ssimi - ja mam taku bundicku na zimu podobnu a ze je az 9-12 no su tiez rukavy dlhsie teraz ale tak uzke ze jej ich uz teraz vo svetre tam vopcham tak asi v zime bude dobra inak teraz ma taky pesiuvany kabatik 74 a oblesie ho v pohodicke rukavy ohrniem a je

luba142
13. okt 2009

jamat to mas super, nasa dnes teda spala 1.5 hodiny aspon nieco po 2 dnoch

nikanika28
13. okt 2009

janiii...zeby nastal ZLOM ???? 😀 😀 😵 😵 😵
Klarka spala od 8.30 do 10.15 zhruba...uz ani neviem 😅 😅 a teraz zaspala pri cecku 😕 😕 To sa jej uz davno nestalo..chudatko, je cela rozhodena z toho, ze nechodime uz tak casto von...ale ked leje...i ked teraz zrovna slnko vykuka..

iinuska
13. okt 2009

ja som rozmyslala,ze by sme isli von, slnko svieti, ale velmi fuka. Tak asi z toho nic nebude 😒

nikanika28
13. okt 2009

no u nas fuci, svieti slnko, ale kazdu chvilu prsi..tma vsade dookola 🙄

ludmilabb
13. okt 2009

kuk, slnko aj u nas
len Sofia sa mraci 😒

emode
13. okt 2009

vietor, dazd, mraky ... to nam je jedno, spime len vonku ...
obliekanie este ok, pri rukavoch sa pati, aj pancusky napodiv znesie ale je des ju obliekat ked je unavena a chce uz spinkat vtedy dostane hysak ...

aj my uz nosime 6-9

luba142
13. okt 2009

no ja von musim ist lebo do skolky mi treba a potom este musim na rodicko o 16 ale to uz pojdem sama

mimi21
13. okt 2009

no my este stale nosime 3-6 a to mame cez 7 kil ...
my dnes von nejdeme, este trosku teplotka po ockovania a aj pocasie katastrofa 😒

luba142
13. okt 2009

my sme teraz po ockovani nemali teplotu chvala bohu aj menej plakala.

mimi kolko si sterilizovala presnidavku, a davala si tam cukor podla chuti a aky?

jamaat
13. okt 2009

a ozaj, aj tu slnko vykuklo. Tak my utekáme von na chvíľu so psom a potom na nákup rovno. Hádam nás neodfúkne.
Emka spala 3 a štvrť hodiny a vysmiata je teraz, aj papala pekne.

emode
13. okt 2009

sofia spala necele dve hodky, celkom ok 😝
viac ako dve hodky aj tak nemoze lebo potom v noci nespi 😒

ludka nevykuknes vonku poobede? pojdem so Sofiou ale az tak okolo polstvrtej ...

mimi21
13. okt 2009

lubi davala som cukor do jablkovo broskynovej, vanilkovy a aj trochu krystaloveho
ale teraz som niekde vycitala ze broskyna az od 8 mesiaca a inde som zas citala ze od 6, tak si vyber !!!
sterilizovala som takych 15 minut, ale nabuduce chcem skusit bez, ze len teple do poharov a otocit hore dnom