Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
16. okt 2009

Janka ja som tiez svoju hladala v kategorii najmilsie a som rovno vedla kossky 😀
ale viem ze z toho nist nebude takze poslem vam hlasy, dajte linky aby som vas nemusela pracne vyhladavat 😝

Sofia v pohode lezi na chrbte, iba ked ju kladiem tak nervaci ale to rychlo hrackou zahovorim...na brusku lezat???
kdeze aon iba dvihat hlavu a ked nevladze tak sa zlosti, potom absolutne nechce byt na bruchu a na rukach tiez vydrzi kratko...ja si myslim ze to bude drzanim hlavicky...furt jej kvicka a to je na brusku casto

jamaat
16. okt 2009

ludka, aj na to je dobré plávanie, posiluje sa svalstvo.
Ja som tam fotky dávala predvčerom a nenašla som ju. A ako je to? Z jedného PC iba jeden hlas v každej kategórii?

Emka je zase nejaká nervná. Hlavne že som sa chytila huby nakladať. 😒

luba142
16. okt 2009

ja tam malu nemam ale ked poslete linky dam vam hlasy 🙂

nikuska19
16. okt 2009

ahojte.ako tam mam priradit fotku?ja to neviem najst,nikde ten formular na vyplnenie
dakujem

ludmilabb
16. okt 2009

sssimi uz som ti dala hlas 😉

ja mam pocit ze viac so SOfiou uz posilovať nemôžem...cvičíme kým má chuť a Sofia je dnes tiež dáka urevaná a s ničím nie je spokojná 🙄

ludmilabb
16. okt 2009

som to zle napisala ze so Sofiou sa uz viac posilovat neda

jamaat
16. okt 2009

ludka a skúšala si už s ňou vliezť do veľkej vane a spolu sa kúpať?

kristiniatko
16. okt 2009

ja len tak narychlo, lebo dnes nic nestiham, aj nasa by chcela sediet. inak ako obliekate deticky teraz do kocikov? tie co mate sportovy.
nikuska19 - priamo z PD, byvame na zapotokach. a ty kde?

jamaat
16. okt 2009

Emka mi tu už hodinu mrnčí a vyzivuje, ale keď som ju dala do postieľky, spanie ju zázračne prešlo. 😖 .........Nechala som ju tam, pustila bubny na CD a uvidíme. Ja idem variť.

ludmilabb
16. okt 2009

so Sofiou do vane-, to teda nieeee 😕 ani ma to teraz nenapadlo 😅 co by sme tam robili teda viem ona by zacala revat a hned by bolo po kupani

sssimi
16. okt 2009

Jamat mať tak tvoje nervy... Ja neviem nechať malú samú... Aj keď idem na wcko, tak si nechávam dvere otvorené... Dúfam, že pri druhom miminku už nebudem takáto.... Ja varím iba keď je mm doma, inak by mi všetko vykypelo a zhorelo....

Ja som práve hodila malú do nosiča a pekne sme povysávali celý dom.... Prvý krát spolu 😀 Takže už môžem konečne vysávať častejšie 😀

A Sárke som spravila kútik v obývačke... Musela som vyprateť môj kvetinový kút 😒 ... A násť kvetinkám nové miesta. Dúfam, že sa im tam kde som ich dala bude dariť, lebo ma trafí.... Ale je to fajn, lebo nemám hračky pod nohami.

luba142
16. okt 2009

ssimi ale aj tak budes mat hracky pod nohami neboj sa poznam to 😀

luba142
16. okt 2009

simi este som chcela podotknut ze nasej uz nestaci kutik uz ma celu obyvacku pretoze sa kotula kade tade takze aj deka na hranie uz je jej mala 😀 😀

ludmilabb
16. okt 2009

Sofia sa zatial nikde nekotula ale veci ma vsade, hlavne vdaka mne, vsade plienky, hracky, neprem.podlozky, oblecko, lehatko, autosedacka, hrazdicka v jednej izbe a vcera som si pozicala od segry fitloptu (uz sa o tie veci podkyname a o psa tiez 😀 ) a mala zaspala za 5 minut na rukach 😎 ak by to vzdy takto fungovalo tak mame vyhrate!

ladywitch26
16. okt 2009

ludka, mne fitlopta funguje vzdy, 5-15min. maximalne a odkvacne 😀

inak ten moj maly david copperfield sa dnes rano dostal zo zajatia. o siestej som ju nakrmila a dala do postielky, ze hadam este pospi. ja som zalomila,ale ona nie. kecala do kolotoca a o hodinku otvorim oci,ze ju skontrolujem, a potvora mala, neviem ako sa jej podarilo odopnut cvoky na spacom vaku, ale nasla som ju kompletne vykopanu z toho vaku, aj perinku mala odkopanu az k noham a dokonca este aj ponozky zvlecene. tak som ju zasa zapla do vaku,pozakryvala a o desat minut znova vykopana. asi ju do toho vaku na noc zasijem 😀

ludmilabb
16. okt 2009

lady tak to je dobreee 😀 😀 😀

iinuska
16. okt 2009

simi, poslala som hlas malej Sofinke. 😉

http://lesk.cas.sk/zlatickoroka/?action=profil&... tu je moj dubacik 🙂

henka76
16. okt 2009

ahojte 🙂
tak ja sa normálne hanbím 😔 zanedbávam vás..

my sme už papali mrkvičku a dnes zamiačik 🙂 keby mu dám ešte jednu dávku,tak zje aj tú...ale som rada,že mu chutí 😵

teraz sa vykakal a hned aj zaspinkal 😉

zuzkaprofant
16. okt 2009

cafte co porabate ja som dnes sikovna doma mam upratane navarene aj som jedla polievocku a druhe jedlo aj som nieco postrikovala upratala si veci do skrin a aj smalym sme sa pohrali 😀 😀
vam poviem ze ked sa vyspim aspon 6hodi vkuse ako tuto noc aj vladzem a stiham vsetko porobit do poobedia 😀

idem si vas precitat co ste popisali

iinuska
16. okt 2009

cau zuzi, si sikulka, ja som stihla len navarit, nieco oprat a prach poutierat.Vysavat bude Petko, ale zajtra 🙂

zuzkaprofant
16. okt 2009

do tej sutaze sa uz neda prihlasit ze? By som dala mojho christianka

henka76
16. okt 2009

zuzka-šikulka 😉

zuzkaprofant
16. okt 2009

joj dikes to len dnes...ixiixiix

ludmilabb
16. okt 2009

akurat pozeram na STV spravy a tam jedna matka na vlakovom nastupisti nedala pozor na kocik a ten sa zviezol rovno na kolajnice a vlak isiel, fuuuuuu zimomriavky ☹ ☹ ☹ ☹
babo to nastastie prezilo

iinuska
16. okt 2009

ja kocik zabrzdim aj na rovine

jamaat
16. okt 2009

ludka, u nás je to s poriadkom podobne. 🙂 .............A tá vaňa - možno by sa jej vo veľkej páčilo, keby tam bola s tebou. Je to predsa iné, ako keď je sama vo vaničke. Veď za skúsenie nič nedáš.

Ja mám kočík tak ľahko ovládateľný a idúci, že ho tiež skoro vždy zabrzdím, aj na rovine. V meste určite, na lúke menej, lebo tam to nejde tak ľahko.

Zuzka, a to si ako stihla? Ja som len obed urobila a do umývačky naložila, huby ešte nie sú dokončené, do práčky som ešte nestihla dať, v spálni bordel, lebo som ani len periny nepopravila. No hádam prechádzku so psom by som mohla ešte zaradiť medzi urobenú robotu 🙂 ....A s dcérou som sa stihla pohádať.
S tými hubami je viac roboty ako osohu, ale ja som taký debil šetrný, nedá mi vyhodiť ich.

zuzkaprofant
16. okt 2009

jamat neviem moj maly mi pekna dnes spinka a aj sa sam pohral urobila osm mu v obyvacke take miestecko kde lezka a hra sa a vydi ma aj v kuchyni tak kuka ked nieco varim ta som rada lebo pred tym som sa ani nenajedla cely den 😀
jamat ja huby neznasaaaaaaaaaaaaam 😀 😀 😀
deivcata ta brutalita kukam vserajsie spravy na markize a ohladom nemocky v leviciach 😀 😠

iinuska
16. okt 2009

jamaat, mna vcera vytocil starsi synator...

iinuska
16. okt 2009

vcera ukazovali nejaku nemocnicu, uz neviem kde to presne bolo, tam je na sestonedeli 16 stupnov, co ich odpojili, lebo nemocnica neplati.