Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

luba142
19. okt 2009

nika ja to mixujem tycovym ponornym mixerom

mystery7
19. okt 2009

ludmila: ano kojim ho. U nas je problem, lebo my nemame klasicku mm postel, ale len roztahovaci gauc. AJ ten je horko-tazko pre 2 osoby, vziat tam maleho znamena, ze my spime na bokioch a nesmieme sa ani otacat a a ani inac pohnut. Maly sa totizto potom pohybuje medzi nami. Minule som sa zobudila a on bol nalepeny na MM. Ten keby sa pohol tak maleho pripuci. Takze byt v postielke je pre jeho bezpecnost to najlepsie.
nas sa ulozil na spanok o 18:30, ale uz asi 10x som ho bola pomojkat. Na nervy. Vcerajsia noc asi pokracuje. ☹

nikanika28
19. okt 2009

lubi, no hej..ale ked spravim jednu malu mrkvu...moc mi to s tym mixerom nepojde..ked je male mnozstvo

zuzkaprofant
19. okt 2009

cafte co nove moj uz spidala som mu taku akoby ryzovu kasu od hipp a mliecko zatym snad pospi lebo ja uz mam dost vstavat vkuse v noci akazde 2 az 3 hodky to len lahnem a uz vstavam 😀

nikanika28
19. okt 2009

som zvedava, aka bude dnesna noc.. 😖 Jej to moje mlieko nestaci..alebo ho je malo..som uz z toho blb.. 😅

mystery7
19. okt 2009

ide vam skype?? mne blbne 😒

ludmilabb
19. okt 2009

mys ja spavam so Sofiou v posteli a manzel na gauci v obyvke, co uz

ludmilabb
19. okt 2009

jaaaj uplakane udolie ☹

ludmilabb
19. okt 2009

som nedopisala, ze v superstar 😝

jamaat
19. okt 2009

ludka, už vypadli? ....My kukáme Panelák.

mimi21
19. okt 2009

no s tym mixovanim - neda sa to pomixovat, ked varite 3 kolieska mrvky a 4 kocky zemiaku ...
ja som dnes malo uvarila mrkvu, lebo mala uz bola hladna a revcala mi, a potom tam boli take hrudky a jednou sa mi skoro zadusila
asi som neurobila dobre ze som dala naraz aj mrkvu a zemiak, ale tak mi dokina kazala, lebo mala poobede dost grckala, ale na druhej strane nezjedla toho vela
zajtra asi dam len zemiacik
dm a ked varis na 2 dni, tak nechas odlozene v chladnicke a potom vo vodnom kupeli zohrejes, vsak? tak si tusim spominala???

mystery7
19. okt 2009

a ked varite zemiak, popucite-rozmixujete ho aj so svojim mliekom? aby to bolo ako nasa zemiakova kasa?

mystery7
19. okt 2009

ja mam mixer, ze ked donho dam aj malo, tak to rozmixuje v pohode.
ten zemiak na druhy den davate do vysterilizovaneho sklicka?

mimi21
19. okt 2009

mys ja som s tou vodou, v ktorej sa to varilo, lubka mi tak poradila, som aj myslela ze moje mliecko, ale neviem ako, musela by som asi rucne odstriekat

nikanika28
19. okt 2009

jani, uz revu...

jamaat
19. okt 2009

mimi, veď ručne trochu odstriekať nie je problém. Ja si len odstriekavam, nemám odsávačku.

ludmilabb
19. okt 2009

ja mam odsavacku ale nepouzivam, myslim ze rucne by som to zvladla tak za hodinu 😕

luba142
19. okt 2009

mimi tam by stacilo len troska mlicka to by ti rucne islo keby si chcela ale ja davam vodu ked mi to chce a potom zapit mlieckom ale baby pisali ze im to deti nechcu tak tam pridavaju mlieko. Ja nie,ale ked budem robit len zemiak s masom neskor tak tam mlieko pridam aby to bola tak ako nasa kasa ale to az ked bude mat plnu davku na obed

mimi21
19. okt 2009

no skusim to rucne zajtra odstriekat, uvidime ako to pojde...

mys ja som este do chladnicky nedavala ale mam tie avent pohariky, tak do toho to budem davat
a u nas v domacich potrebach vraj maju take malicke misticky - ako byvaju tie s vrchnakom na jedlo pre velkych, vraj to stoji 40 centov, tak keby som nemala tie od aventu tak asi kupim tie

dm1
19. okt 2009

mimi ano zohrievam na druhy den vo vodnej lazni. ono je to fakt problem tym tycovym take male mnozstvo aj na dva dni pomixovat aj ja som tam dnes mala trosku hrudky ale zjedol

sssimi
19. okt 2009

Ahojte. Dnes som tu ani nebola. Dnes bolo konečne krásne, ale kým som sa s malou konečne vystrojila von, tak bol 18 hodín a skro tma 😅 ...

mystery7
19. okt 2009

ja budem skusat az od pondelka a dam mlieko

sirinka
19. okt 2009

ja som klarke varila vzdy cerstve...zvysok som dojedla, ale ona dobre papala, takze moc zvyskov nebolo...
a odporuca sa nezvykat babatka na uplne pomixovane, ze ked zvladnu male hrudky, je to lepsie na prechod k normalnej strave...

no ale my este mesiac dva snad vydrzime len s kojenim... 😉

dm1
19. okt 2009

sirinka tiez som to citala ze uz sa moc neodporuca mixovat ze deti si potom tazsie zvykaju

emode
19. okt 2009

ahoj 🙂
aj my sme dnes zacinali ale s mrkvickou ... ten ksichtik ani nemusim opisovat a vobec nebola nadsena, asi bola prilis hladna a na toto nemala nervy 😖 ale tak nieco urcite zjedla ... mne sa to tiez nedalo riadne pomixovat tak som to prepasirovala cez sitko ... co ale tiez ako pise siri nie je uplne dobre ... a dala som trochu MM

dm1
19. okt 2009

emode ona si musi len zvyknut je to nieco nove neboj sa rozpapa

nikanika28
19. okt 2009

Klarka mi tiez mrkvu prvy krat ofrflala...trikrat ju striaslo a bolo dojedenee.. 😅

zuzkaprofant
19. okt 2009

moj papa vsetko skor mna napina ked to chutnam 😀 😀 myslite ze moj spi zapal nam o 8 a teraz je hore ako rybicka na nervu to snim je snad do hodky zapsi 😠 a dala som mu kasu aby spal dlhsie na prdlajs to je ani kasa nepomohla lebo mi hned ako vstal vypil celu flasu mlieka a to jedol pred 2 hodkami

jamaat
19. okt 2009

No som zvedavá, ako sa bude tváriť tá moja cvérenka na príkrmy. Zatiaľ trénuje na Nutritone. Mala by som okoštovať, čo jej to vlastne dávam. 🙂

zuzkaprofant
19. okt 2009

jamat si neskusala mleko ja na maleho mieste by oms nepila materskle lepsie chuti