Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
22. okt 2009

simi 😀 😀

kosska3003
22. okt 2009

moje krsna dneska hviezdilo videl v telke dve svine a prisiel k telke a vravi toto je mama a toto tata 😀 😀
a ked som prebalovala malu vravi babo ma susurku mamina ma susurku ja mam pipika tato pipika a ty /akoze ja / mas rybycky. No isla som sa dosulat smiechom

nikanika28
22. okt 2009

simi 😀 😀 😀 😀 😀

ladywitch26
22. okt 2009

kosska, a ako zdovodnil tie rybycky? 😀

kosska3003
22. okt 2009

lady ked som bola tehotna tak sme mu povedali ze babo plava v brusku ako rybycka tak si to zapamatal a teraz si mysli ze mam rybycku

sssimi
22. okt 2009

Baby sa nesmejte.... Ja som sa bála že časom zožerú aj mňa... Keď som prišla domov ako supy sa po mne rozbehli.... A 3x do dňa som hovna z dlážky škrabala no a kto ste mali šteniatka, tak viete že feny pomáhajú šteniatkam s potrebou... No naši boli sebestačný veľmi skoro...

ladywitch26
22. okt 2009

kosska, no zlaty 😀

inak mne pred rokom a pol v obchode zahlodila jedna babka. ze pocula som,ze si tehotna, tak som si pohladila brusko, ze nie, to je iba tuk 😀 ale o par mesiacov to uz nebol len tuk 😀

kosska3003
22. okt 2009

ssssimi a potom ste co s nimi spravili

kosska3003
22. okt 2009

lady tak ti to privolala

ludmilabb
22. okt 2009

nasa si bude musiet na steniatka pockat...dnes je jej uz lepsie ale papa tabletky na hojenie a od bolesti

nika tak iba jedno vam zostalo zo siedmych 😨

ladywitch26
22. okt 2009

kosska,zatial simi nespomenula,co s nimi spravili, tak sa asi pozrali medzi sebou 😀

nikanika28
22. okt 2009

ludka hej.. 😒 zajtra pojdem pozret 😵
a idem spat..dnes bolo toho az az..papa

ludmilabb
22. okt 2009

ti verim nika

ladywitch26
22. okt 2009

nika, dobruuuuu

inak dnes ma napadlo konecne,co muzovi na tu tridsiatku. cely zivot je zblazneny do manchestru united, tak som pozerala,ze by som mu kupila listok na zapas. nejakych 60libier stoji a letenka v akcii spiatocna aj za 40 sa da, tak by to zas nemuselo byt nakoniec ani tak drahe.

dm1
22. okt 2009

lady tak to by bol darcek aj pre toho mojho... ale uz sa dohodol so svagrom ze pojde za nim do UK ale nakoniec si vybral ze radsej na Liverpol pojde vo februari. myslis ze to uz bude jarna kolekcia v nexte? jak nie tak mu menim termin 😀

sirinka
22. okt 2009

cafte...tak mi mame iba kocurika aj to uz kastrovaneho...takze o jeho potomtstvo sa nastastie zaujimat nemusime 😝

lady akeho mladika mas muza... 😉

dm1
22. okt 2009

sirinka moj bude mat 30 az buduci rok 😉

sirinka
22. okt 2009

dm to je ako ja... 🙂

monkap
autor
22. okt 2009

ahojte mladice 🙂

sirinka
22. okt 2009

monka sa lucis ci prichadzas?

monkap
autor
22. okt 2009

siri: prichadzam a za chvilku aj odchadzam 😀

sirinka
22. okt 2009

ved aj ja tak... magdalenka sa prebudila, tak uvidim, ci sa mi ju este podari ulozit do postielky, alebo uz ostava pri mne...

dm1
22. okt 2009

inak tusim sa mi dnes podarilo presvedcit mm na toho psika z FP 😉

ladywitch26
22. okt 2009

dm,ved to ty si ma vcera inspirovala. a dnes cely den lovim na nete po letenkach 😀 uz som mu aj kamosa nahovorila,nech idu spolu.ze mu tu letenku zaplatim,ak pojde s muzom. kamarat ma 30ku zasa v decembri, tak jedno s druhym. 😀
siri, vsak aj ja som este celkom mlada, zas 28nie je tak vela 😉

dm1
22. okt 2009

a tiez svokra si rozmyslela toho pavuka pre maleho pod stromcek akosi pochopila ze ked ide cvicit vojtovku aby nemal problem neskor pri chodeni tak asi nie je pavuk vhodny. som rada ze jej to doslo samej a nemusela som jej to vysvetlovat

dm1
22. okt 2009

lady tak som rada ze som pomohla 😉 to bude kamos rad ze sa zveze pri tvojom mm 😉

my sme mali ist do UK min.rok uz sme mali kupene letenky ale svagor nas nemal nakoniec kde ubytovat lebo mala ist aj svokra a jemu do baraku nastahovali z firmy dalsich 3 ludi.... chcel nam zaplatit hotel a vsetko ale to by ho ten nas vylet vysiel straaasne draho tak sme stornovali letenky. inak napriek tomu ze sme ich stornovali mesiac vopred nam nevratili ani korunu / aj ked podla podmienok mali 😠 no ale myslim ze sudit sa teraz so sky europe nema vyznam

dm1
22. okt 2009

jamaat si sa pytala - topolino som nasla je nemecka znacka

sirinka
22. okt 2009

http://www.metacafe.com/watch/724136/joe_joe_of...

lady jasne, sme este mladice... 😀

ladywitch26
22. okt 2009

dm, zimna kolekcia bola uz zaciatkom septembra v obchode,tak jarna by mala byt uz vo februari

jamaat
22. okt 2009

Ja som 35-ročná mladica, tak vy ten svoj vek nemusíte vôbec riešiť. 🙂