Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
25. okt 2009

dm ja mam mandarinky velmo rada a minuly rok som sa ich nevedela cez Vianoce dojest!!!! ale co teraz? budem musiet ozeliet

mimi21
25. okt 2009

no mne mala doteraz spala, co je horsie, ja s nou, lebo ma neskutocne boli hlava, mam ju ako vo zveraku
no tak mala asi s nami bude pozerat superstar 😅 som zvedava dokedy vydrzi...

dm1
25. okt 2009

ludka ved aj ja som ich jedla min.rok na kila a teraz akoze ani kus? to fakt? ani ked maly bude mat uz pol roka prec? 😢 😢 😢

ludmilabb
25. okt 2009

na superstar sa tesim 😉

mimi ako dlho ste spali?

sirinka
25. okt 2009

ja citrusy budem...pokial mala nebude mat problemy... 😉

ludmilabb
25. okt 2009

zatial som zaidne citrusy neskusala...hrozi vyhadzanie vsak?

dm1
25. okt 2009

tiez si myslim ze ked ma maly hadam pol roka skusit by som mohla. niesme s mm alergicky na ziadnu potravinu tak hadam...

mimi21
25. okt 2009

ja som uz mandarinky jedla, najprv som zjedla len polovicu a cakala som co bude a potom uz aj celu
nepcham sa tym nejako moc, ale teraz su tie dobre mandarinky a potom uz budu len tie jadierkave, tak som neodolala

sssimi
25. okt 2009

Ja citrusy budem-teda skúsim. Teraz si dávam citrón do čaju a malá je zatiaľ OK. My nie sme alergici.

mimi21
25. okt 2009

ludka spala som vraj nejaku hodinu - mm tvrdi, ja neviem kedy som zaspala
ale ta hlava ma fakt boli brutalne a ani paralen doma nemam 😒

zuzkad
25. okt 2009

cafte kocky,

som vas dosla pozriet aj sem, lebo som stale len na FB, ale zistila som, ze niektore kocky vobec nechodia na FB...inak jamaat musim ti poslat peniazky prepaaac ☹ ☹ som uuuplne zabudla, prosim napis mi cisielko uctu a kolko treba poslat 😉 😉

inak teraz som sa namotala na toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=7003836 strasne sa mi pacia tieto fotky, dala som si aj spravit nejake a dam si to vyvolat ako A4 a sam si to do ramceka a nad postielku a ostatne do ramiku a rodinke darujem ...toto robi moja kamaratka aj tu ma stranku http://jannka77.blogspot.com/ keby ste niektora nahodou chcela 😉 😉 😉

inak musim zmapovat kocky ako je bambi a spol...uz vobec neviem ako sa kto ma ☹ ☹ musim dobehnut moju absenciu na konikovi 😠 😠 pekny vecer idem kupat maleho a pozerat superstaaaar 😉 😉

ludmilabb
25. okt 2009

zuzka, uz som studovala scrab ale furt neviem v akom programe to zenicky robia alebo ako sa k tomu dostat. ta kamoska sa to naucila z netu?

kosska3003
25. okt 2009

ahojte ja som mala vcera pomaranc a v pohode nic sa nedialo
mala mi zaspala ako keby sa ani cas neposuval presno po pol 8 ako aj do teraz tak som rada zvladla to na jednotku myslela som ze to bude horsie

dm1
25. okt 2009

no zuzka uz si tu fakt dlho nebola sa musis polepsit 😀 ani bambi tu uz dlhsie nebola tusim...

dm1
25. okt 2009

tak budem aj ja tie citrusyyyyy boze uz sa tesim na mandarinky a pomarance mnam!!!!

cele leto som si odopierala rajciny a to mama mala na zahradke krasne - az neskor mi doslo ze pizzu jem a tam je rajcinovy zaklad... tak som asi zbytocne nejedla dobre mamine rajciny. ale teraz si ich uz nedam. ked som nejedla tie dobre tak tieto "zimne" umele nebudem urcite. dlho som ani orechy vobec nejedla ani v kolacoch, cokolade.... az min.tyzden som sa pozabudla a kupila som si orechovy kolac. no neva maly je v poho tak hadam to bude ok. inak som jedla vsetko len tieto alergeny neeee

jamaat
25. okt 2009

No tak ja som jedla aj orechy, aj paradajky, aj mandarinky, aj citrón si do čaju dávam. A keď sme boli kedysi dávno kvôli vyrážkam na kožnom, tak sa ma na žiadne takéto veci nepýtala, ale na čerešne.
Tak isto v tehotenstve som jedla všetko.

ludmilabb
25. okt 2009

ja jem orechy, lieskovaky, vlasske len arasidy nie, paradajky tiez
citron som neskusala

dm1
25. okt 2009

😠 jamaat na ceresne??? no tak to pocujem prvykrat ze z toho by mal byt problem...

no som teraz normalne na seba nahnevana ze som tie mamine rajciny nejedla

dupinka
25. okt 2009

ja nejem ani citrusy ani orechy. Vitaminy doplnam Celaskonom. 😉
A kakao som zacala az teraz. Su to alergeny, tak radsej doplnam z inych zdrojov,....

Ozaj, prave som nasla na nete autosedacku o polovicu lacnejsiu ako v predeti.sk. Ten obchod je neskutocne drahy, hoci tam nemaju nic, co sa neda zohnat inde.

sirinka
25. okt 2009

my sme obidvaja alergici s mm....aj tak jem vsetko.

dupi to je pravda, ten obchod je hrozne predrazeny....aj ked si uplatnis tu ich zlavu, aj tak sa to neoplati...

dm1
25. okt 2009

aj mne sa zda ten obchod predrazeny.... sice velky vyber v laugu v TN ale drahota jak slak

zuzkad
25. okt 2009

ludmilka, ja som sa to tiez chcela naucit ale nejak nemam na to nervy a ani cas 😝 😝 tak mi je lahsie dat si to spravit a hotovo 😉 😉 😉 kamoska by ma to aj naucila, ale ako hovorim, nemam na to cas 😅 😅

dm slubujem ja sa polepsim, inak niekedy mam problem dostat sa vobec k PC...ja skor az na vecer zasadnem, ked maly spinka 🙂 🙂

citala som, ze uz niektore deturence maju zubky, nas maly sice kuse vsetko a slinta a niektore noci su nekludne, ale nic sa nedeje, ziaden zubok na ceste. 😀 😀

dm1
25. okt 2009

ja budem na vianoce objednavat tie magnetky na ladnicku s drobcom a tiez budem davat robit vianocne pozdravy u tej pani

monkap
autor
25. okt 2009

ahojte,
dnes sme boli gratulovat babke ... vid foto 🙂

kosska3003
25. okt 2009

zuzka ani Marika este nema zubok aj som rada kedze kojim aspon ma nekuse

byby ste mi narobili chute tak si idem dat pomaranc 😀

monkap
autor
25. okt 2009

my na vianoce klasika - kalendare 😅 ...

kosska: mna patko pokusal tusim len raz za cely 1,5 roka kojenia .... a lenka zatial eee .... oni si tak podlozia jazyk ked papaju .... takze pohoda 😵

dm1
25. okt 2009

monkap aj nas si podklada - ved inak sa ani pit s prsnika neda. lenze ked uz konci tak jazycek vyberie a kusne ma!!!! a tiez ked si este myslim ze chce papat dam bradavku a on nechce tak ma kusne 😕

luba142
25. okt 2009

monka pekna kocka 😅

co sa tyka zubkov mna mala pokusala asi 2 razy zacala som aukat skoro som myslela ze mi odkusla z bradavky ale teraz uz akoby to pochopila a nekuse 😀 , ale bolelo to ako fras

citrusy nejem a ani sa nechystam pokial nedovoli dokina, paradajky a aj orechy aj ked len v kolacoch som jedla normalne samotne orechy ee a granko pijem normalne a aj cerstve pecivo a tak...

dnes som mala kapustu tak uvidime...

dm1
25. okt 2009

monka nadherne satocky ma mala je tam zlatucka